>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów 1/4 Finału 30-31 Marzec

Status
Zamknięty.
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Tak jak napisałem w edicie wczorajszego typowania, na tym etapie LM bardzo trudno wytypować coś z: 1x2 :/ Jednak wczorajsze mecze pokazały iż drużyny są zdeterminowane aby zwyciężać. Dlatego z dzisiejszej oferty na mecz Arsenal - Barca zdecyduję się na coś z tego:
Over 2.5bramki (1.82) ✅
Over 1.5bramki (1.21) ✅
DnB - 1 (2.15)
Gospodarze trafią (1.29) ✅
Obie drużyny zdobywają gola (1.52) ✅
Z kolei na spotkanie Inter - CSKA polecam coś z tego:
Over 2.5bramki (2.00)
Over 1.5bramki (1.29)
Diego Milito strzeli gola (2.20) ✅
Obie drużyny zdobywają gola (1.93)
W nawiasach podane są kursy z betsson. Dlaczego takie typy? Bowiem każda drużyna w tym etapie rozgrywek chce mieć jak najlepszą zaliczkę przed rewanżem. Stąd przypuszczenie iż padnie w każdym meczu powyżej 2.5bramki a na pewno powyżej 1.5bramki. Co do typu na Obie drużyny trafią to po prostu rozumowanie moje jest takie jak w poprzednim zdaniu, a wiemy jak CSKA gra na wyjazdach (zanotowali 4 wyniki OVERowe i w każdym spotkaniu strzelali bramkę). Dlatego typ na obie drużyny strzelą bramkę w meczu Inter - CKSA wydaje się mi najbardziej prawdopodobny. Typ na gola Milito też może wejść ale jest bardziej ryzykowny.
W spotkaniu Arsenalu z Barcą może wydarzyć się dosłownie wszystko. Wszyscy jednak wiemy że w rewanżu w Katalonii Barca będzie niesamowicie silna i zmotywowana. Dlatego gospodarze muszą coś ustrzelić. Wtedy możemy miec powtórkę z meczów wczorajszych i OVERki wejdą ;) Osobiście jednak skłaniałbym się też do zagrania Obie drużyny zdobędą gola.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja myślę że Arsenal-Barcelona to bedzie raczej underowe spotkanie, a wygrana której kolwiek drużyny powinna być na poziomie 1-0, o ile nie bedzie remisu, np. remis bramkowy wydaje mi się że byłby to dobry, prawdopodobny wynik ale coś w stylu 1-1. Barcelona strzela dużo bramek w la liga ale tam gra z drużynami o kilka klas gorszymi niż ich dzisiejszy rywal, Messi strzela dużo bramek, ale piłkarze Arsène Wengera postarają się żeby do klarownych sytuacji nie dochodził. Co do przygotowania taktycznego to tak naprawdę Guardiola nic pewnie nowego nie wymyśli, powie piłkarzom żeby grali swoje, taką samą piłkę co zawsze. O tyle Wengera ma dobrze że może zagrać piłkę w stylu anty Barcelony, czyli na przykład barca gra wąsko, krótkimi podaniami, a środek pola to ich mocna strona więc Arsenal bedzie rozciągała grę po skrzydłach (do tego Anglicy są w tym najlepsi;)) i straszyć Valdésa strzałami z dystansy licząc na jakiś kiks, i ewentualne dobitki. Do tego presja, na Katalończykach ciąży ogromna presja, związana z udowodnieniem że są najlepsi, a Londyńczycy w meczu z Porto zagrali na totalnym luzie, jeśli do tego meczy podejdą pod kontem że mogą go wygrać ale nie muszą, przy czym by zakatowali w stylu &quot;co będzie to bedzie&quot; to mogą mocno na mieszać w tej konfrontacji.

Arsenal-Barcelona typ: under 2,5 kurs: 2.05⛔
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Barca nie raz pokazywała, ze na wyjezdzie nie gra tak dobrze jak na Camp Nou. Szczegolnie w pierwszych minutach meczow, nie wazne czy to z silnymi czy slabszymi, zwykle brakowalo centymetrow zeby juz od poczatku przegrywali, dlatego w tych minutach moga pasc pierwsze bramki. Kanonierzy graja pewnie i ofensywnie (szczegolnie na Emirates), podobnie do Barcy wymieniaja szybko i dokladnie pilke korzystajac z calej szerokosci boiska. Mysle, ze Arsenal wrzuci im w tym meczu przynajmniej 2 bramki, zeby miec co bronic na ARCYTRUDNYM terenie w Katalonii, ale Barca to Barca, nie bedzie im dluzna... nie wyobrazam sobie ekipy Guardioli zamknietej na wlasnej polowie, a tym bardziej meczu Barcelony (tak jak i Arsenalu) bez strzelonego gola ;] Dlatego typuje OVER, ale coz... to jest polfinal, nie graja jakies mietusy, everything is possible ;]
OVER 2,5 1.85 Gamebookers
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Vermalen ma to do siebie, że w meczach z dobrym przeciwnikiem potrafi grać niepewnie i gubić się w prostych sytuacjach
To też bzdura, powiedz mi w jakim meczu Verma grał niepewnie, albo gubił się w prostych sytuacjach? Bo ja sobie takiego nie przypominam. Cały sezon w jego wykonaniu jest bardzo równy, na wysokim poziomie, obecnie jeden z najlepszych stoperów Premier League. O kogo jak o kogo, ale o jego występ sie nie obawiam. Wiadomo, nikt nie jest idealny, ale żeby kiedyś grał niepewnie?!

Jeśli chodzi o moje typy na mecz Arsenal - Barca, to proponuje coś takiego:
suma kartek under 3,5 @ 2,05 Bet365
wynik końcowy 1 DNB @ 2.10 Expekt
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
To też bzdura, powiedz mi w jakim meczu Verma grał niepewnie, albo gubił się w prostych sytuacjach? Bo ja sobie takiego nie przypominam. Cały sezon w jego wykonaniu jest bardzo równy, na wysokim poziomie, obecnie jeden z najlepszych stoperów Premier League. O kogo jak o kogo, ale o jego występ sie nie obawiam. Wiadomo, nikt nie jest idealny, ale żeby kiedyś grał niepewnie?!

Jeśli chodzi o moje typy na mecz Arsenal - Barca, to proponuje coś takiego:
suma kartek under 3,5 @ 2,05 Bet365
wynik końcowy 1 DNB @ 2.10 Expekt
Arsenal - CFC 0:3 Verma przy Drogbie wygladal jak male dziecko i grał jak male dziecko, duzy udzial przy straconych bramkach
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Arsenal - CFC 0:3 Verma przy Drogbie wygladal jak male dziecko i grał jak male dziecko, duzy udzial przy straconych bramkach
No niestety, nie miał zbyt łatwego zadania, częste kontry Chelsea i nie był w stanie sam powstrzymać Drogby, ale nie wiem czy jakiś obrońca w jego miejscu by sobie z tym poradził. Zresztą, co tu dyskutować, dzisiejszy mecz pokaże, czy Verma będzie grał niepewnie z dobrym przeciwnikiem.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Jak poinformowała telewizja Sky Sports, kontuzja Wayne&#39;a Rooneya nie okazała się bardzo poważna, ale może wymagać nawet miesięcznej przerwy. Wstępna diagnoza mówi o rozłące z boiskiem przez 2-4 tygodnie.
Istotna informacja w kontekście rewanżu na Old Trafford. Wiemy jak ważnym zawodnikiem jest Rooney, i myślę że jego brak sprawi, że Bayern dowiezie tą przewagę do końca i wyeliminuje United. Wystarczy że zagrają tak jak wczoraj (chyba ich najlepszy mecz w sezonie) a pożegnamy Diabłow. A jeśli jeszcze zagra Robben...
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
wyniki i skróty pierwszych spotkań 1/4 finału:

Bayern Munich 2 - 1 Manchester United




skrót:
▶ http://www.footytube.com/video/bayern-munchen-manchester-united-mar30-38468 :idea:




Lyon 3 - 1 Bordeaux




skrót:
▶ http://www.footytube.com/video/olympique-lyon-bordeaux-mar30-38470 :idea:




Arsenal 2 - 2 Barcelona






skrót:
▶ http://www.footytube.com/video/arsenal-barcelona-mar31-38513 :idea:

http://www.youtube.com/watch?v=px36BXZxf44&amp;amp;feature=player_embedded




Internazionale 1 - 0 CSKA Moscow




skrót:
▶ http://www.footytube.com/video/inter-milan-cska-moskva-mar31-38514 :idea:





p.s.
Cytat dnia. Bun Dunn o wymianie piłki w Barcelonie:

To jak oglądać piłkarzy Ajaxu z 1972 po kąpieli w amfetaminie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja postawiłem jeszcze przed meczami na awans Manchesteru i Interu, o ile o włochów się nie boje to, z Mu mam wątpliwości, teraz bez Rooneya siła ataku bardzo się osłabiła, do Bawarczyków wróci Robben, wdaje mi się że anglikom bedzie ciężko, jak by stracili jedną bramkę trzeba będzie strzelić dwie do dogrywki, co myślicie o awansie MU?/ kursik na zwycięstwo lekko zaniżony jak na dziś tylko 1.62, oj obu nie było tak jak z Realem:]
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
ja postawiłem jeszcze przed meczami na awans Manchesteru i Interu, o ile o włochów się nie boje to, z Mu mam wątpliwości, teraz bez Rooneya siła ataku bardzo się osłabiła, do Bawarczyków wróci Robben, wdaje mi się że anglikom bedzie ciężko, jak by stracili jedną bramkę trzeba będzie strzelić dwie do dogrywki, co myślicie o awansie MU?/ kursik na zwycięstwo lekko zaniżony jak na dziś tylko 1.62, oj obu nie było tak jak z Realem:]
Rzeczywiście rewanż MU przedstawia się nerwowo, ale trzeba pamiętać, że MU ma szeroki skład i moim zdaniem poradzą sobie z Bayernem. Szczególnie, że będą grać u siebie. W środę dopiero pod koniec wszedł Valencia z Berbatovem i Giggs. Skład wydawał mi się nieco mniej ofensywny niż zazwyczaj, ale mogę się oczywiście mylić. Może wejdzie Gibson ???? ma niezły strzał ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Rzeczywiście rewanż MU przedstawia się nerwowo, ale trzeba pamiętać, że MU ma szeroki skład i moim zdaniem poradzą sobie z Bayernem. Szczególnie, że będą grać u siebie. W środę dopiero pod koniec wszedł Valencia z Berbatovem i Giggs. Skład wydawał mi się nieco mniej ofensywny niż zazwyczaj, ale mogę się oczywiście mylić. Może wejdzie Gibson ???? ma niezły strzał ????
zgadzam się z Tobą w 120% ???? szeroki , równy skład no i Old Trafford ???? ale nie zgodzę się za bardzo z tym Gibsonem ???? z tym że ma strzał to się trochę nie zgodzę , trochę to za bardzo rozdmuchane , owszem próbuje chłopak strzelać z dystansu ( chwała mu za to ) ale na 20 strzałów 2 są celne he ???? no ale jak popracuje nad tą celnością to faktycznie będzie można powiedzieć że ma niezły strzał
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom