>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Mistrzów 1/4 Finału 30-31 Marzec

Status
Zamknięty.
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Wszyscy ci, ktorzy z taka pewnoscia typuja dzis zwyciestwo MU chyba urodzili sie wczoraj, a i to w godzinach wieczornych. Czy naprawde tak krotko ogladacie LM, zeby nie zauwazyc, ze to rozgrywki, w ktorych wszystko moze sie zdarzyc i nawet jesli cos wyglada dobrze na papierze to moze to kompletnie nic nie znaczyc na boisku? Jasne, wiem, ze argumenty przemawiaja za MU, ale bez przesady, zaden pewniak to nie jest. Jako kibic Bayernu moge powiedziec, ze znam bardzo dobrze ten klub (no moze nie od wewnatrz, poki co tam nie pracuje ;]) i wiadomo, ze pieta Achillesowa jest obrona, a przy tak wysmienitym zawodniku jak Rooney jak i samym ataku gosci bardzo mozliwe, ze cos strzela. I jak dla mnie to jest najpewniejszy typ na ten mecz. Sam Bayern ma taka sile ofensywna, ze przy dobrej skutecznosci tez powinien przynajmniej raz trafic. Generalnie typuje (i mam nadzieje, ze obejrze) mecz obfitujacy w bramki, ale wyniku nie jestem w stanie przewidziec. Jak dla mnie kazdy moze pasc, bo to w koncu LM. Bedziecie sie mogli pozniej ze mnie smiac do woli, jesli MU wygra, ale wcale nie jest malo prawdopodobne, ze zremisuje, czy nawet przegra. Wystarczy, ze strzela bramke i juz beda w bardzo dobrej sytuacji, a remis na pewno ich usatysfakcjonuje. I nie przypominac mi wygranej z Milanem, bo na San Siro ich zwyciestwo bylo grubymi nicmi szyte (a raczej nieskutecznoscia Milanu i megakiksem Scholesa). Wiec radze uwazac wszystkim tym &quot;pewniakom&quot;, bo wystarczy chocby przypomniec pewnosc poniektorych osob co do zwyciestwo Realu w Lyonie i Barcy w Stuttgarcie, a czym to sie skonczylo? Na zakonczenie zycze tylko zaserwowania przez oba zespoly wielkiego pilkarskiego widowiska.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
nie przypominac mi wygranej z Milanem, bo na San Siro ich zwyciestwo bylo grubymi nicmi szyte (a raczej nieskutecznoscia Milanu i megakiksem Scholesa). Wiec radze uwazac wszystkim tym &quot;pewniakom&quot;, bo wystarczy chocby przypomniec pewnosc poniektorych osob co do zwyciestwo Realu w Lyonie i Barcy w Stuttgarcie, a czym to sie skonczylo? Na zakonczenie zycze tylko zaserwowania przez oba zespoly wielkiego pilkarskiego widowiska.
To chyba byliśmy na różnych meczach. Owszem Milan walczył dzielnie i robił co mógł by choćby zremisować to spotkanie, ale lwia część drugiej połowy to było oblężenie bramki Didy. A ty z 3 bramek zapamiętałeś tylko kiks Scholesa...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja myślę że MU powinno dać radę nawet w Monachium, w tej chwili gra bardzo dobra piłkę, w lidze angielskiej wygrywają z kim tylko popadnie, do tego widać że Wayne jest w szczytowym punkcie formy i bedzie znaczącą postacią w dzisiejszym spotkaniu, Ferguson przez te lata pracy w jednym klubie tak dokładnie poskładał zespół że chyba nie mają słabego punktu: defensywa, ofensywa, skrzydła, strzały z dystansu, gra głową, wszelkiego rodzaju stałe fragmenty wszystko to wydaje się mocna stroną czerwonych diabłów.

A Bayern Monachium obecnie nie prezentuje się najlepiej, ma kilku klasowych piłkarzy ale poziom całego zespołu i organizacji gry jest jeszcze kilka etapów wstecz jeśli przyrównać MU, Ribéry i jego gra ostatnio opiera się &quot;na nazwisku&quot; a głownie chodzi mi oto że nie gra dobrze, tylko sprawia bardziej takie wrażenie, nikt się do niego jeszcze nie przyczepił ponieważ jego nazwisko jest warte grubych milionów, wydaje mi się że na chwile obecną jego image jest mocno przereklamowane. Kolejnym mankamentem
Bawarczyków jest środek, nawet z Schweinsteigerem to jest słaba strona Niemców, a z tego co słyszałem to ma dziś nie zagrać. Więc gra najprawdopodobniej będzie opierała się na skrzydłach, więc bardzo prawdopodobne jest że Alex Ferguson postara się żeby i skrzydła Bawarczyków nie zadziałały prawidłowo, co może poskutkować słabościami w ofensywie. Mój typ to MU win, a co do stałych części LM czyli niespodzianek to jutro jest nowy dzień;):grin:
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Najprawdopodobniej od pierwszych minut

Butt - Lahm, Van Buyten, Demichelis, Badstuber - Altintop, Van Bommel, Pranjic, Ribéry - Müller, Olic
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Bayern München - Manchester United
Bayern osłabiony, poza tym ostatnio słabo się prezentuje. ManU wręcz przeciwnie, u szczytu formy na finiszu sezonu, do tego świetnie spisujący się Rooney, dlatego też wybrałem coś takiego:
wynik końcowy 2 @ 2.45 Expekt
Rooney strzeli @ 2.20 Expekt
Rooney strzeli, a ManU wygra @ 2,90 Expekt

Lyon - Bordeaux
Mecze na szczycie Ligue 1 zwykle underowe, mimo że LM rządzi się swoimi prawami to i tak w pierwszym spotkaniu dużo kalkulacji, ostrożna gra, zabezpieczenie tyłów, stąd takie typy:
wynik połowy czasu X @ 2.00 Expekt
under 2,5 @ 1.58 Expekt
obie drużyny strzelą Nie @ 1.78 Expekt
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Bayern München - Manchester United
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 5.25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:
Bayern München - Manchester United. Gospodarze to drużyna niemiecka, zajmująca 2 miejsce w ligowej, 2 porażki pod rząd w lidze na pewno nie napawają, żeby stawać na tą drużynę, tym bardziej że w Bayernie nie zagra Arjena Robbena, który doznał kontuzji łydki w sobotnim spotkaniu ligowym z VfB Stuttgart (1:2). Z powodu żółtych kartek nie zagra również pomocnik Bastian Schweinsteiger. Jednak Bayern jest drużyną walczącą, tym bardziej, że mecz ten odbędzie się na ich stadionie. Holendra nie jest łatwo zastąpić, ale Bayern jest klasową drużyną i na pewno, trener holenderski coś wymyśli. Bayern cudem wyszedł z grupy wygrywając w Turynie z Juventusem, również wyeliminowanie Fiorentiny odbyło się przy odrobinie szczęścia, więc widać, że Bayern poprosru ma dużo szczęścia na, które liczę. Ich rywalami jest zespół Manchesteru United, zespół ten jest w znakomitej formie w lidze zajmuje 1 miejsce, a w 5 ostatnich ligowych spotkaniach zespół ten zdobył komplet punktów. Manchester zapowiada występ w najmocniejszym składzie, ze strzelcem 33 bramek w tym sezonie Waynem Rooneyem na czele. Jednak ja liczę na Niemców i niespodziankę, pamiętajmy, że to jest Liga Mistrzów, w której się działy niejedne dziwne rzeczy.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Wiem że nie powinienem, ale nie mogę się powstrzymać...
Kolti Twój typ jest kosmiczny... nie poparty żadną logiczną argumentacją, jedyne co może kogoś zmusić do postawienia tego typu choćby za 2 zł jest chyba wiara w cuda!! Wiem ze piszę tego posta przy wyniku 0:1 (Rooney 2&#39;) ale dopiero teraz to przeczytałem i wynik nie zmienia mojego stosunku do tego meczu. Prędzej postawił bym typ Bayern strzeli sobie samobója (nie wiem czy gdzieś taki jest) niż to co Ty podałeś... Wiadomo LM to co innego niż liga i wszystko może się zdarzyć jak to ktoś wyżej napisał ale ten typ jest czekaniem na cud ...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wiem że nie powinienem, ale nie mogę się powstrzymać...

Kolti Twój typ jest kosmiczny... nie poparty żadną logiczną argumentacją, jedyne co może kogoś zmusić do postawienia tego typu choćby za 2 zł jest chyba wiara w cuda!! Wiem ze piszę tego posta przy wyniku 0:1 (Rooney 2&#39;) ale dopiero teraz to przeczytałem i wynik nie zmienia mojego stosunku do tego meczu. Prędzej postawił bym typ Bayern strzeli sobie samobója (nie wiem czy gdzieś taki jest) niż to co Ty podałeś... Wiadomo LM to co innego niż liga i wszystko może się zdarzyć jak to ktoś wyżej napisał ale ten typ jest czekaniem na cud ...
Podziekuj moderatorom ze wpadli na pomysl by typy z TD musialy byc umieszczane w dzialach tematycznych. Dzieki temu przepisowi mozemy sie spodziewac nie tylko w tym dziale peffek z kursami 5, zwlaszcza pod koniec miesiaca.

Ja rowniez stawialem Man Utd i over ale brawa dla Bayernu sie naleza, grali do konca pomimo a Man Utd za szybko strzelilo i juz mysleli ze wygrali.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Manchester mógł gładko wygrać ten mecz, po prowadzeniu zaprezentowali antyfutbol i dość że przegrali to Rooney skręcił kostke (w najlepszym wypadku)
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Manchester mógł gładko wygrać ten mecz, po prowadzeniu zaprezentowali antyfutbol i dość że przegrali to Rooney skręcił kostke (w najlepszym wypadku)
Z tego co było widać w powtórkach to ją skręcił. Nie widziałem bardzo poważnego skręcenia nogi, więc długiej przerwy miał nie będzie, ale wątpie, że zagra w rewanżu. W takich okolicznościach jakie dzisiaj nastąpiły Manchester będzie miał trochę nerwówki w następnym meczu, a do tego (o ile się nie mylę) mecz z Chelsea. Ogólnie masakra, popierdolen*e i nostalgia dla Fergusona :p
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal Londyn - FC Barcelona
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Buk: Bwin
Analiza: Po dwóch fantastycznych dzisiejszych meczach Ligi Mistrzów, jutro czas na kolejne dwa spotkania. W dużo ciekawszym z nich, Arsenal zmierzy się z Barceloną. Według mnie Arsenal tego meczu nie przegra. Ba! Uważam że to Kanonierzy awansują do półfinału Ligi Mistrzów. Ale żeby tego dokonać konieczna jest wygrana na Emirates Stadium. Niski remis też nie będzie zły, ale nie wolno tego meczu przegrać. Wenger o tym wie, i na pewno odpowiednio zmotywuje młodych chłopaków z Arsenalu. W ogóle uważam, że oglądanie tego meczu będzie czystą przyjemnością. Grają ze sobą dwie najbardziej ofensywnie grające ekipy na świecie. Zwody, dryblingi, szybkie kontry, czy koronkowe akcje będą na porządku dziennym. Stawiam na Arsenal głównie ze względu na atut własnego boiska, a także powrót na boisko Williama Gallasa. Duet Gallas - Vermaelen świetnie radzi sobie w tym sezonie. Niepewny jest występ Fabregasa, ale Arsenal pokazywał ostatnio, że nawet bez utalentowanego Hiszpana potrafi sobie poradzić. Barca to już nie jest ta Barca co w zeszłym roku. Wygrywają w lidze, ale czynią to niemrawo. Cała gra opiera się na geniuszu Leo Messiego. Najbardziej zawodzi para genialnych rozgrywających - Xavi i Iniesta. Genialni byli w zeszłym sezonie, w tym Xavi jest bez formy, a Iniesta jutro nie zagra. Do składu &quot;Dumy Katalonii&quot; co prawda wracają Eric Abidal i Gerard Pique, i są to znaczące wzmocnienia obrony, ale Arsenal powinien być w stanie sforsować defensywę Barcy. Świetnie grający ostatnio Arshavin, czy Nasri powinni rozmontować zasieki gości. Natomiast twarda obrona w postaci Clichy&#39;ego, Gallasa, Vermaelena i Sagny może byż zbyt trudna do sforsowania dla &quot;wielkiej&quot; Barcelony. Stawiam, że Arsenal tego meczu nie przegra. Transmisja o 20:45 w Polsacie.
Pozdrawiam.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Najbardziej zawodzi para genialnych rozgrywających - Xavi i Iniesta. Genialni byli w zeszłym sezonie, w tym Xavi jest bez formy (...)
BZDURA - nie wiem jak możesz uważać, że Xavi jest bez formy skoro od jakiegoś czasu z powodu kontuzji nie gra ogóle, bynajmniej a kiedy grał był głównym rozgrywającym drużyny i tak naprawdę prawie cała gra się na nim opierała. Iniesta wcale nie gra słabiej niż sezon temu, a przeciwnie w kilku ostatnich spotkaniach jego gra wygląda kapitalnie i aż ręce same składają się do oklasków gdy jest przy piłce.
Co do obrony Arsenalu uważam, że jest to aktualnie najsłabsza i najmniej pewna formacja Kanonierów. Vermalen ma to do siebie, że w meczach z dobrym przeciwnikiem potrafi grać niepewnie i gubić się w prostych sytuacjach, pomocny na pewno będzie Gallas ze swoim doświadczeniem, ale dopiero wraca on do składu i bóg jeden wie jak będzie wyglądać. Clichy jakoś nie zadziwia i gdzieś zatracił szczególnie swoje walory ofensywne, które pokazywał sezon temu, Sagna według mnie jest najpewniejszym z tej formacji. Na pewno Barcelonę stać, żeby przez tą defensywę się przedrzeć i strzelić bramkę (i to nie jedną), ba może to zrobić w pojedynkę sam Messi.
Ogólnie mecz może się potoczyć różnie. Obie drużyny są znane z fajnej, efektownej ofensywnej gry, więc pierwsza myśl to mecz ze sporą ilością bramek, ale jest to już faza ćwierćfinałów i możliwe, że obie drużyny podejdą do meczu z większą asekuracją.
Barcelona jeśli zagra swoje (vide mecz ze Stuttgartem na Camp Nou) to rozniesie Kanonierów w pył, a jeśli zagra poniżej swoich możliwości (jak w Stuttgarcie) może być naprawdę różnie. Ogólnie nie wierzę, żeby Barcelona odpadła z ligi mistrzów już w tej fazie, na jej korzyść przemawia bardziej wyrównana kadra, lepsza ławka rezerwowych no i geniusz Messiego.
Sam raczej mecz typersko odpuszczę, ewentualnie za drobne zagram draw no bet na Barcelonę albo over na rzuty rożne.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Odpowiem ci drogi kolego ???? . Xavi był kontuzjowany, ale już przed kontuzją nic ciekawego nie pokazywał. Zdarzało mu się błysnąć jednym świetnym podaniem na mecz, ale jak na gracza z łatką najlepszego rozgrywającego na świecie to stanowczo za mało. Pamiętajmy że zagrają na wyjeździe z Arsenalem, a nie z Xerez na Camp Nou. A Iniesta ostatnio był ewidentnie bez formy. Widziałem ostatnie mecze Barcelony z Mallorcą, Osasuną, Stuttgartem czy Valencią, i Iniesta jeśli grał, to nic nie wnosił. Mecze z Valencią czy Stuttgartem wygrał sam Messi. Z Mallorcą wymęczone 1:0 też nie wystawia dobrej opinii takiej drużynie jak Barcelona. Zresztą spójrz na mecz ze Stuttgartem na Mercedez-Benz Arena. Cały środek pola był zdominowany przez Niemców, a Barcelona tylko szczęściu, i bramkarzowi zawdzięcza remis. A z tego co pamiętam to grali i Xavi, i Iniesta, i Messi, i Ibrahimović (ten ostatni mając pustą bramkę 7 metrów przed sobą przyładował w obrońcę). A co do Vermaelena to w większości meczy Kanonierów które widziałem radzi sobie całkiem nieźle, a do tego stanowi bardzo duże zagrożenie pod bramką przeciwnika (7 bramek w tym sezonie robi wrażenie).
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Już tak nie skupiajcie całej uwagi na jednego grajka, wczoraj Bayern bez Robbena i Schweinsteigera też miał nic nie znaczyć a zagrał jak za starych dobrych czasów, ich skomprowitowana obrona dała jakoś rade więc chyba za bardzo przeceniacie faworytów, ja nie jestem psychofanem zagranicznych drużyn więc tak to widze
Patrząc z boku na to spotkanie najbardziej prawdopodobnym dla mnie jest remis bez zbędnych analiz.
Wczoraj zobaczyliśmy że forma w lidze ma się nijak do występie w LM dwie porażki w lidze Bayernu a jednak pokonali wielki Manchester który za pare dni walczy o mistrza z Chelsea, no ale handicap UTD jest taki że grają na własnym terenie Bayern jedzie do Schalke który wyprzedził ich o 2 pkt więc zostawmy tą rozkminke.
Co do dzisiejszego meczu Arsenal-Barca sądze że będzie prowadzony ostrożnie, nie będzie huralnych ataków, Barcelona musi też uważać bo Arsenal u siebie jest groźny co pokazał dwumecz z Porto więc myśle że racjonalny awans rozłoży się na dwa spotkania, wiem że dużo osób chce by Barca wygrywała po 3-0 aż do finału jednak tak nie będzie, nawet oni będą musieli włożyć mnóstwo pracy w ten dwumecz bo nie grają meczu z Tenerife czy Xarez tylko z druzyną która realnie walczy o Mistrza najlepszej ligi na świecie.
Barca na wyjezdzie to tez nie to samo, wczoraj padło sporo bramek a los często sprawia że ilość goli w danych dniach jest różna, pozatm wątpie by już w pierwszych meczach padały same undery i zwycięztwa (to tak na ciekawostke)

Arsenal-Barcelona
Under 2,5@ 2.1
X@ 3.5
typ poboczny &gt; 1-1
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie: Inter - CSKA Moskwa
Typ: Inter wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs:3.00
Buk: Gamebookers
Ekipa z Mediolanu miała ogromne szczęście w losowaniu i trafiła na teoretycznie najsłabszy zespół w gronie ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. Oczywiście nie oznacza to, że zespół z Moskwy można zlekceważyć, bo w końcu awansował z grupy i wyeliminował w poprzedniej rundzie hiszpańską FC Sevillę, która była przecież faworytem tej rywalizacji.
Jednak mimo wszystko Jose Mourinho i jego gwardia z pewnością cieszy się, że zmierzy się z przedstawicielem rosyjskiej ekstraklasy, który bądź co bądź jest najmniej doświadczony w pojedynkach o taką stawkę. Inter, choć w Serie A spisuje się ostatnio bardzo słabo, to jednak wyeliminował w 1/8 finału LM Chelsea Londyn, co pokazuje, że portugalski szkoleniowiec świetnie przygotowuje swoich podopiecznych do gier pucharowych.
Z pewnością odnośnie CSKA również odpowiednio odrobił zadanie domowe i można być niemal pewnym, że dziś gospodarze odniosą zwyciętwo. Tylko rozmiary wygranej nie są znane, a są one bardzo istotne, bo zostaje jeszcze rewanż w Moskwie, w której przecież wszystkim gra się ciężko.
Drużyna ze stolicy Rosji na pewno zrobi wszystko, żeby choćby zremisować w Mediolanie, lecz porażka 2:1 czy 3:2 na pewno nie spowoduje rozpaczy wśród zawodników, trenerów i kibiców CSKA. Miejscowi muszą się szybko odbudować psychicznie po porażce kilka dni temu z Romą, lecz nie ma wątpliwości, że pod opieką tak charyzmatycznego trenera chęci do gry w ćwierćfinale Champions League im nie zabraknie.
Klub z Mediolanu musi wykorzystać korzystne losowanie i awansować do półfinału, a pierwszym krokiem do tego będzie pewne zwycięstwo już dzisiaj.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na Old Trafford wyczekują diagnozy w sprawie obolałej kostki Rooneya. Miejmy nadizeje że do rewanżu się wykuruje! Wiadomo że to spory cios bo ostatnio Rooney grał diabelsko skutecznie, ale i tak jestem w stanie stwierdzic że kadra jest na tyle szeroka że ewentualna jego absencja nie przeszkodzi w awansie do 1/2finału w co wierze.

----------------------------
VS

ARSENAL LONDYN - FC BARCELONA​

No ale nie ma co pisac o wydarzeniach które za Nami. Trzeba patrzec przed siebie, a dzsiaij mamy kapitalnie zapowiadający się mecz Arsenal - Barcelona. Siła ofensywna obu zespołów jest zabójcza. Smiem stwierdzic że nikt obecnie w Europie nie gra ładniej dla oka niż te dwie drużyny. Kanonierzy na Emirates zawsze chcą wejśc z piłka do bramki. Wiele akcji z klepki. Tutaj gra system. Nawet bez Fabregasa w lidze grają dobrze. Mankament to niestety wysunięty napastnik. Fala krytyki dopadła Bendtnera przed meczem z Porto runde wcześniej, a udowodnił że potrafi zagarc dobrze i skutecznie strzelając hattricka. Czy przeciwko Barcelonie równie dobrze sobie poradzi? Tak jak zostało powiedziane formacja defensywna to najsłabsza pozycja w zespole, ale to zespół na wskroś ofensywnie ustawiany zawsze więc może dlatego.
Barca jak gra wiadomo nie od dzis. W dodatku ma geniusza w postaci Leo Messiego. Ale przeczuwam że to nie będzie łatwy mecz dla Barcelony. Dodatkowo nie zobaczymy Iniesty dzisiaj. Nie zgodze się też ze stwierdzeniem że ławka Barcelony jest lepsza i szersza niż Arsenalu. Otóż mam co do tego wielkie wątpliwości czy ława Barcy jest tak silna. Owszem Pedro już udowodnił że jest bardzo dobry. Ciekaw jestem czy Barca wytrzyma tempo narzuceone przez Kanonierów, którzy na Emirates przeważnie tłamszą rywali od początku. Może sie zdarzyc tak że po raz pierwszy w tej edycji Ligi Mistrzów Barca będzie miała posiadanie poniżej 60%. Osobiście to licze na dobry mecz,który oby nie rozstrzygnął jeszcze o tym kto awansuje.A to zwiastowac powinno równie ciekawy rewanż. Do tego jednak potrzeba braku wygranej Bracy dzsiaj a wtedy rewanż za tydzień będzie równie pasjonujący. Ciekawe jak przyjmą Henry&#39;ego ? Myślę że podobnie jak Beckhama na Old Trafford;) Licze że mecz nie zawiedzie oczekiwań obserwatorów postronnych tego meczu. A co tutaj typowac ? Raczej nie ma co się podpalac i szukac typów na ten mecz. Lepiej obejrzec to widowisko;)

ARSENAL : Almunia - Sagna, Campbell, Vermaelen, Clichy - Diaby, Song, Fabregas - Arshavin, Nasri, Bendter

BARCELONA : Valdes - D.ALves, Puyol, Milito, Maxwell - Xavi, Yaya Toure, Keita - Messi, Zlatan , Henry

------------------------

Sporym faworytem w drugim meczu wydaje się byc Inter. Mourinho jednak nie może liczyc na Lucio. Ale mimo wszystko sądze że na San Siro CSKA sobie nie pogra. Zaliczka przed rewanżem w Rosji na Łużnikach będzie bardzo ważna. Inter może nie błyszczy w lidze ale to nie jest ważne na ten moment bo oni swoją uwage skupiają na LM właśnie. Ja stawiam na Inter.

INTER : Julio Cesar - Maicon, Samuel, Cordoba, Chivu- Cambiasso, Zanetti, Sneijder - Milito, Pandev, Eto&#39;o

CSKA : Akinfiejew - Bierezeucki, Bierezucki, Ignaszewicz, Szennikow- Kraisc , Ałdonin, Semberas, Mark Gonzalez - Honda - Necid
Typ : Inter @ 1,40 Bet365 ✅1:0
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
A ja pojde za ciosem, wczoraj czulem niespodzianke w Monachium, a dzisiaj czuje takową w Londynie. Dla Arsenalu to mecz sezonu. Badzmy szczerzy, mistrzostwa Anglii nie zdobeda, nawet przy ich dobrym terminarzu. Barca jest w dobrej formie, pytanie tylko, czy dobra forma Barcy nie wynika przypadkiem tylko z kosmicznej dyspozycji Messiego, ktory tez czasem moze miec gorszy mecz. Poza tym Grand Derbi zbliza sie wielkimi krokami i Guardiola musi szafowac zdrowiem zawodnikow. Kazda strata punktu w Primera moze sie okazac brzemienna w skutkach. A Arsenal wychodzi na luzie, jako underdog, dodatkowo maja okazje pokazac, ze nie tylko potrafia ogrywac ogorkow, ale tez i klasowe zespoly. Jedyna obawa, to te dwie sierotki z tylu: Campbell i Almunia.

Arsenal-Barcelona 1 3.1
Arsenal-Barcelona 1X 1.58
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Chelsea gra np wyjazdy Man Utd, Liverpoolem i Tottenhamem
Manchester z kolei ma prócz w/w wyjazdowe derby i Tottenham u siebie
Arsenal- M.City u siebie i mecz na Tottenhamie
Także 6 kolejek do konca i jak widać jeszcze w Premier róznie to może wyglądac,
jak mecz na szczycie zakonczy sie remisem to może być ciekawie
Man Utd -72 pkt
Chelsea - 71
Arsenal -68
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mecz na San Siro, to raczej nie powinno być niespodzianki. CSKA nie jest odpowiednio przygotowane do podejmowania się takiego wyzwania jak wygrana z Interem zwłaszcza we Włoszech. Osobiście obstawiam, że gola zdobędzie Milito. Jest on dobrze dysponowany, chyba nawet lepiej jak Eto. Myślę, że nie zobaczymy wielu goli, jak już to tylko bramki ze strony Interu. CSKA zupełnie nie jest we formie Europejskiej i sam nie wiem jak to się stało, że mamy ich tak wysoko w pucharach ;o. Pozdrawiam.
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie : Arsenal - FC Barcelona
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1,56
Bukmacher : Betsafe
Analiza:

Dzisiaj dojdzie do najciekawszego moim zdaniem spotkania tej rundy Champions League. W pierwszym meczu 1/4 finału Arsenal podejmie u siebie drużynę broniącą tytuł - FC Barcelonę. Dla Arsenalu, będzie to próba zrewanżowania się za finał z przed kilku lat, kiedy to Kanonierzy ulegli Barcelonie. Typ obie strzelą, wydaje się być najbardziej prawdopodobny na ten mecz. Arsenal jest drużyną, która bez względu na rywala, zawsze atakuje. Strzela dużo bramek, lecz dużo ich także traci, co pokazuje statystyka. Arsenal ma najwięcej straconych goli spośród czterech pierwszych drużyn angielskiej ligi. Teraz kilka słów o Dumie Katalonii. Barcelona wystąpi w tym meczu bez Iniesty, lecz za to z fenomenalnym Messim. Argentyńczyk jest w szczytowej formie, co udowadniał w kilku poprzednich meczach ligowych, a zwłaszcza z Valencią i jest bardzo prawdopodobne, że strzeli dzisiaj gola. Wydaje się, że Zlatan także wrócił do formy. 3 gole w ostatnich 3 meczach przywróciły mu chyba pewność siebie. Reasumując, spodziewam się tu dużo goli z obu stron, ponieważ styl gry obu drużyn jest bardzo ofensywny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom