>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Hiszpańska ACB 2013/14

Status
Zamknięty.
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
nie oszukujmy się Real gra super, ale bez przesady to co Barca wyprawia to śmiech. Strata za stratą, a już mieli tylko 5 ptk straty,
Druga rzecz, to gracze Barcy wyglądają tak jakby wczoraj cały dzień na budowie zapieprzali,ile Real ptk zdobył po ich beznadziejnych stratach?
A i jeszcze jedno... co to miało być te 3 ptk Mirotica i 2 osobiste dla Greka? Moim zdaniem błąd sędziów.
Bardzo fajna seria trójek ????
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
nie oszukujmy się Real gra super, ale bez przesady to co Barca wyprawia to śmiech. Strata za stratą, a już mieli tylko 5 ptk straty,
Druga rzecz, to gracze Barcy wyglądają tak jakby wczoraj cały dzień na budowie zapieprzali,ile Real ptk zdobył po ich beznadziejnych stratach?
A i jeszcze jedno... co to miało być te 3 ptk Mirotica i 2 osobiste dla Greka? Moim zdaniem błąd sędziów.
Bardzo fajna seria trójek ????
Błąd i to spory, jak był faul to przed rzutem i nie powinni zaliczyć 3, ale szczęście sprzyja lepszym, pod koniec trochę sędziowie nie ogarniali. Jednak nie podlega dyskusji, że Real wygrał zasłużenie i ten rok kończy jako niepokonany zespół w Europie... Wg mnie, masakra...
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Estudiantes rozgrywa fatalny sezon, przegrywając 14 z 16 rozegranych spotkań. Joventut Badalona jest znacznie lepszym zespołem. W ostatnim spotkaniu minimalnie ulegli liderowi rozgrywek Realowi Madryt. Kursy zachęcają do gry na przyjezdnych. Początek spotkania o godzinie 20:30.
Estudiantes - Joventut
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 5/10
✅ +4.55j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
tak na szybkiego bo nie mam czasu:
Zdecydowanie polecam Unicaję, zespół o wiele lepszy, fakt ostatnio słabo, ale w końcu trzeba przerwać fatalną passę. powinno być ok, na poprzedniej stronie kolega już o tym wspominał.
Drugi typ to over w meczu Gran Canaria-San Sebastian. 140 ptk to nie wiele. Wiem że ostatnio Gran Canaria gra strasznie underowo u siebie, ale goście potrafią sporo rzucić o czym może świadczyć ostatni mecz z Zaragozą. Ogólnie mecz 4 z 5 drużyną, kurs 1,3 na Canarię to śmiech chociaż skład mają lepszy. Spodziewam się ciekawego widowiska.
Unicaja 1.47
Gran Canaria- San Sebastian over 139.5 1.97
over 143,5 2.4
Marathonbet

śmieszne nie wiem jakim cudem ta Gran Canaria i Lagun są tak wysoko w tabeli ....wynik do przerwy:28:26 śmiech po prostu śmiech,ale jeżeli obie ekipy mają po 2/13 za 3 to pozdro ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Valencia - 1,75 Bet365
W Bilbao nie zagra najlepiej punktujący Alex Mumbru, center Antanas Kavaliauuskas (6,6p) oraz Roger Grimau (5,3p). Co prawda ostatnio notowali dość fajne wyniki, ale bez tej trójki ciężko będzie o korzystny rezultat i w tym spotkaniu. Bo jednak Mumbru ciągnie grę, a Antanas to poziadacz jednego z lepszych % za 2 w drużynie. W tej sytuacji pozostaje piątka - Lopez, Bertans, Pilepic, Gabriel i Gervelle, reszta to tylko nie wyróżniający się zawodnicy. Dodatkowo coraz częściej mówi się o problemach finansowych klubu, co na pewno nie pomaga. Valencia wysoko w lidze, zaraz za Realem, forma bardzo dobra. Ich też nie omijają problemy kadrowe, bo na parę tygodni wyleciał Lishchuk (10,2p, 3,7r), nadal kontuzję leczy inny center Aguilar. W kwestii 5 jest o tyle dobrze, że najprawdopodobniej już zagra Barton. Powoli szykowany do powrotu jest również Lucic. W grze są Van Rossom, Martinez, Doellman, Sato, Dubljevic, Ribas, Lafayette. Stawiam tutaj na przyjezdnych, gdyż jednak kadra wygląda lepiej i po takim kursie myślę, że warto na nich spróbwać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Laboral Kutxa (-6,5) - Zaragoza @ 1.90 Pinnacle ✅ (92:83)


Laboral w lidze zaliczył już kilka wtop ze znacznie słabszymi rywalami. Konsekwencją tych porażek jest ich miejsce w tabeli. Aktualna 9 pozycja dla takiej ekipy to na pewno ogromne rozczarowanie. Jeszcze bardziej rozczarowujący jest bilans 8-7. Oglądałem sporo ich spotkań i trzeba przyznać, że porażki z Valencią czy Bilbao to były porażki na własne życzenie. Niekiedy swoje znaczenie miały także dziwne decyzje trenera. Tak czy siak trzeba zacząć wreszcie regularnie wygrywać. To jest team z potencjałem na zdecydowanie więcej niż walkę o wejście do PO i myślę, że zaczną to pokazywać. Limit porażek został już chyba wyczerpany. Oglądałem ich ostatni mecz z Armani Milano w ramach Euroligi i w moim odczuciu zagrali po prostu słabo. Nocioni tylko pokazał swoje no i głównie dzięki niemu pokryli handi jakie na nich grałem w tym meczu. No i jeszcze Pleiss pod koszem solidnie. Jednak na bardzo dobrze grającą tego dnia włoską ekipę to było zdecydowanie za mało. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie Zaragoza. Drużyna, która ma dokładnie taki sam bilnas jak Laboral. Jednak kadrowo znacznie od nich odstaje. Mają za sobą bardzo słaby występ w Turcji z Besiktasem w ramach Eurocup przegrany 70:63. Dzisiaj rywal będzie o wiele silniejszy. Laboral we własnej hali powinien takie mecze spokojnie wygrywać. Nie sądzę aby Zaragoza tu mogła powalczyć. Widzi mi się pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy. Linie handi do zaakceptowania.


No i też w ramach &quot;ciekawostki&quot;:

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 276

koguttt

Użytkownik
witam, moim zdaniem warto dziś pograć na drużynę Zaragozy, oglądałem ich ostatnie spotkanie z Lietuvasem, gdzie zagrali świetny mecz, wygrywając różnicą 34pkt, powalczyli na wyjezdzie z Laboralem, przegrywając mecz w ostatniej kwarcie, walczą o czołową 8 dającą prawo gry w play-off, natomiast Murcia ostatnio zdecydowanie nie zachwyca, 4 porażki z rzędu, w tym bardzo dotkliwa w ostatniej kolejce u siebie z będącym w równie słabej formie Xacobeo (47-83!!!), dlatego
Zaragoza - Murcia 1 (-9.5)✅✅✅
kurs 1.90
bet365
pozdro z fartem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 276

koguttt

Użytkownik
Witam, na dziś proponuje pograć w strone drużyny z Bilbao.Widać że drużyna ma spory potencjał, na pewno nie zadowala ich obecne 12 miejsce w lidze i do końca będą walczyć o miejsce w pierwszej &quot;8&quot;.Ostatnio świetne mecze w Eurocupie, pewne zwycięstwo z będącym ostatnio w niezłej dyspozycji Novogrodem,jak i z Panionosem(ten mecz oglądałem i Hiszpanie całkowicie odebrali chęci do gry drużynie z Grecji).Jeśli Baskowie myślą o tym aby sezon w lidze nie był zmarnowany, muszą po prostu zacząć wygrywać,jak z nie z będącym ostatnio w dołku Xacobeo(nie należy sie sugerować ich wysoką wygraną w ostatniej kolejce ze strasznie dołującą Murcią) to z kim? Baskowie mają na pewno sporo większy potencjał,do tego kursy są na prawdę kuszące.Start 12 15.
Xacobeo Blusens - Bilbao 2 ⛔⛔⛔
kurs-1.75
Bet365
pozdro z fartem

co za banda frajerów, już ich mieli na 2 pkt, oj ciężko będzie z taką grą o play-offy
 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
Gran Canaria-Caja Laboral 2.2 Marathonbet
Uważam że obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Fakt że Caja troszkę cieniuje przegrywa mecze na własne życzenie, ale Gran Canaria to nie żadne tuzy. Fajnie bilans 11-6, u siebie 6-3. Skład dla mnie co najwyżej przeciętny, nie ma wyraźniego lidera, jednak zawodnicy uzupełniają się nawzajem i jako tako to wygląda, jednak mimo wszystko mnie ten zespół nie przekonuje. Wiadomo że ciężko się gra na Kanarach, ale mimo wszystko uważam że będąca w dołku ekipa Caja Laboral powinna ten mecz wygrać, a napewno ten kurs jest przesadzony. Nacioni, Pleiss, Heurtel, San Emeterio, Hamilton. Wygląda to bardzo dobrze. Na ławce mimo nie obecności Hodge i Hangi też najgorzej nie jest. Causeur, Mainoldi, Jelinek, Poeta, czy młodziutki Diop. Skład napewno mocniejszy od gospodarzy. Wszystko zależy od zaangażowania zawodników. Widziałem sporo meczy Caja Laboral w tym sezonie i na prawdę zespół stać na wiele, ale jeżeli w decydujących momentach zawodnicy odpowiadający za rozegranie odwalają numery i tracą głupio piłkę to sorry... Do tego Scariolo... nie wiem ale chyba mają go już dość w klubie.
Statystycznie u siebie Gran Canaria ma dobry bilans... ale no właśnie spójrzy z kim grali:
Valladolid 89 : 60
La Bruixa d&#39;Or 70 : 85
Lagun Aro 63 : 56
Joventut 89 : 82 (73 : 73)
Zaragoza 58 : 55
Cajasol 58 : 68
Real Madrid 70 : 75
Laguna Canarias 79 : 61
Murcia 86 : 69
Jak widać porażki z Cajasol i Manresą. Do tego trzeba dodać zwycięstwo po dogrywce z Badaloną i szczęśliwa wygrana z Zaragozą (oglądałem ten mecz). Jak dla mnie warto spróbować. Ciekawi mnie gra w dzisiejszym meczu z Efesem, wygrana spowoduje za pewne spadki kursów a porażka odwrotnie. Oby było bez kontuzji dziś.
 
pan-kapusta 41

pan-kapusta

Użytkownik
cięzko będzie o zwycięstwo Caja Laboral...sędziowie widać za kim są.
Scariolo chyba nic nie robi z tym zespołem obrona jest jak narazie żałosna.
Scariolo naprawdę zasługuje na oscara...Tyle czasu trzyma Hamiltona, który pudłuje i pudłuje i pcha się do rzutów. Potem na koniec nie zdejmuje Jelinka, który wolne wykonuje średnio... i są efekty. Gratulacje czwarta porażka z rzędu, kolejna przez własną głupotę. Gratulacje dla Scariolo. Widać odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku...
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
cos nikt tu nie pisze od dawna wiec zaczne ;)
Bilbao vs Joventut under 157.5 @1.971 Pinnacle ⛔
Po meczu z Unicaja Bilbao zmienilo podejscie gry... i pozniej gdy grali z 3 bardzo ofensywnymi druzynami (Murcia, Laboral, Valencia) to suma pkt wyniosla odpowiednio 151, 146, 154 pkt. Ostatni ich mecz zakonczyl sie zwyciestem Joventut 80:70 prog 150 pkt, ogolnie na ostatnie 9 meczy miedzy nimi tylko raz byl over 160 pkt. Dodatkowo dzisiaj w Bilbao zabraknie Lopeza a w jego miejsce wejdzie mlody Diaz a co za tym idzie w ataku bedzie tez weteran Grimau, reszta skladu to Gabriel, Mumbru i Hervello czyli gracze po 30 a co za tym idzie w mojej opinii wolniejsze akcje ;)
Na oficjalnej stronie mozna przeczytac ze trener Joventut prosi graczy o uwazna gre w obronie bo w ostatnich 3 meczach stracili sporo pkt... a poprzednie 5 meczy z rzedu to under 145 pkt. To na temat Joventut to tyle :p
Sadze ze po takim kursie trzeba sprobowac ;)
 
K 7

karlitto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania ACB
Godzina: 20:45
Spotkanie: Caja Laboral - Lagun Aro
Typ: Caja Laboral -15.5pkt
Kurs: 2.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się mecz ligi ACB w Koszykówke. Caja Laboral Vitoria podejmować będzie ekipę Lagun Aro. Ja stawiam w tym meczu że gospodarze wygrają wyraźnie, minimum takim handicapem jak podałem wyżej. Do zakończenia fazy zasadniczej zostało jeszcze dla tych zespołów 4 mecze, w lepszej sytuacji jest Caja Laboral, bowiem z bilansem 16-14 zajmują 6 pozycję, z kolei dzisiejsi goście plasują się na 10 miejscu z odwrotnym bilansem 14-16. Przypomnę że do PO awansuje 8 najlepszych ekip, dla porównania w tej chwili 9 jest Juventut z bilansem 15-16, jak widać jest bardzo ciasno dlatego Caja dzisiaj nie może zostawić wątpliwości i wygrać pewnie mecz by być spokojniejsza bo w razie porażki będzie dla nich bardzo nerwowo w ostatnich 3 meczach. Laboral na własnym parkiecie ma dobry bilans jak na tak mocną stawkę, 10W-4L. Ostatnie 5 meczy u Siebie to same zwycięstwa i trzeba przyznać że bardzo pewne: 84-67 z Vallaloid, 100-71 z Juventut, 101-65 z Cajasol, 101-78 z Manresą i 76-70 z Bilbao. Nie tak dawno u Siebie rozbili także Fenerbahce w Eurolidze 95-73. Gospodarze mieli nw styczniu i lutym mały kryzys dlatego moim zdaniem zajmują tylko 6 miejsce bo ostatnia ich gra to absolutnie czołówka ligi. Goście jak na razie w 15 meczach wyjazdowych wygrali tylko 5. Na ostatnich 5 meczy wyjazdowych przegrali 4. Wyjazdy to nie jest ich mocna strona, a najlepszym przykładem był ostatni mecz, bardzo ważny bowiem z drużyną z dołu tabeli a przegrali 67-81. Jeśli chodzi o H2H to ostatnie 5 meczy w Vitori wygrała Caja Laboral, ale i na wyjeździe dwa ostatnie mecze między tymi zespołami wygrywali Laboral. Stawiam na wysokie zwycięstwo gospodarzy.
 
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Barcelona Regal - Real Madryt - over 161.5 points ⛔ 161 points ????
1.833 Sportingbet
Na szybko, bo mecz się zaczyna. Bet czysto psychologiczny, dzisiaj mecz wyłącznie o prestiż i przewagę psychologiczną przed spotkaniem w Eurolidze. Każdy zna otoczkę tego spotkania, ale zawsze pojawia się blokada psychologiczna, żeby uniknąć kontuzji, przez co czasem jedni i drudzy będą mogli odpuścić w obronie. Miłego meczu ;-))
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

Unicaja
- Gran Canaria 1.46 6/10✅

Decydujacy mecz o awansie, bilans 1-1 pierwszy mecz spokojnie wygrala Malaga, w meczu drugim przegrana Unicaji 62-63. Plaza ma swietny zespol, szeroki sklad i spokojnie druzyna euroliga powinna awansowac z ligowym sredniakiem. Niby sklad Kanarow solidny bo 8-9 moga spokojnie grac ale malo jest tam graczy, ktorzy sie naprawde wyrozniaja czyms. Taki zbitek solidnych sredniakow. Malaga wyglada duzo lepiej indywidualnie z takimi zawodnikami jak Toolson, Granger, Caner Medley, Vazquez, Calloway, Suarez. Do tego rezerwowi: Stimac, Vidal, Sabonis, Hettsheimer, Urtasun. Wlasna hala, fanatyczna publicznosc, solidna obrona. To wszystko powinno dac awans. Potencjal Malagi jest ogromny co pokazali chociazby w niektorych meczach Euroligi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania
Spotkanie: Valencia - Barcelona
Typ: Powyżej 155pkt
Kurs:1,50
Godz:21:00
Bukmacher:Bet365
Analiza:


Wita, dzisiaj zagramy koszykówke. Liga Hiszpańska uważana za najlepszą koszykową lige w europie i według mnie też tak właśnie jest. Valencia w tym sezonie wyjątkowo dobrze zajmuje 2 miejsce z dorobkiem trzydziestu zwycięstw i czterech porażek. Barcelona aktualnie zajmuje jedno miesce niżej z dorobkiem 27 zwycięstw i siedmiu porażek. Obie ekipy jak widać grają bardzo dobrze. Tylko 6 meczy Valenci kończylo się wynikiem poniżej 156 punktów i były to mecze na wyjazdach, na swoim parkiecie spisują się wręcz fenomenalnie i rzucają naprawde wiele punktów. U siebie w trzech ostatnich meczach nie schodzili z parkietu z dorobkiem mniejszym niz 84 punkty. Barcelona ostatnio na wyjazdach troszkegorzej lecz zdobyli 75 i 82 punkty dodajać jedna z tych dwóch sum i tak przekorczymy nasz próg punktowy. W meczach po między tymi dwoma zespołami możemy dojrzeć niesamowitą przewage Barcelony 27 do 7 zwycięstw dla Barcy, lecza w aktualnym sezonie to Valencia jest ekipą lepszą. Valencia rzuca średnio 86 punktów na mecz barcelona natomiast 83 punkty. Barcelona jest doskonała drużyna w obronie lecz doskonała skutecznośc dzisiejszych gospodarzy powinna być decydująca w moim typie.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Unicaja Málaga vs Real Madrid
1 [hc 5,5:0]
Data: 10.06.14.

Spotkanie nr 3 w półfinale hiszpańskiej ligi koszykówki ACB. Po 2 grach w Palacio De Deportes Comunidad De Madrid (Madrid) mamy wynik 2:0 dla wielkiego faworyta ligi czyli Realu. Oba spotkania jednak były horrorami, bo pierwsze Real wygrał po dogrywce 98:93, a drugie 89:87. Unicaja według mnie w swojej hali na pewno zagra niegorzej. W Madrycie goście wygrali w obu meczach walkę na tablicy, w pierwszym meczu 36:32, w drugim 34:17!!! Jest więc podstawa sądzić, że Unicaja może zagrać kolejny mecz jak równy z równym. Co więcej w tych spotkaniach w Madrycie znakomicie grali Toolson, Granger, Vazquez, Calloway, Suarez. A są też Stimac, Vidal, Urtasun, czy Caner Medley (2 mecz -10 zbiórek). Wlasna hala, fanatyczni kibice. W lidze przegrali 2 mecze i teraz w playoff też 2 mecze. 3 z nich w granicach 5 pkt. Real też wygrywał te spotkania dzięki niestety 3 kwarcie, w której Unicaja po przerwie dawała sobie narzucić rytm Realu i przegrywała ok. 10pkt. tę część meczu. Ja jednak liczę na równy mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Valencia - Barcelona 1.92 2/10 marathon⛔
Ostatnia dwa mecze Barcelony mozna przemilczec, tak jak pierwsze spotkanie w Palau Blaugrana mozna uznac za normalne tak drugie juz nie bardzo. Zaraz napisze wszystkie wyniki, sa one o tyle dziwne, ze po pierwszych dwoch meczach w Valencii to Katalonczycy prowadzili w rywalziacji 2-0! Czy ktos cos z tego potrafi zrozumiec? Ja nie bardzo...
Valencia - FCB 58:77
Valencia - FCB 59:60
FCB - Valencia 70:74
FCB - Valencia 63:81
Ciezko tu mowic o zlekcewazeniu rywala. W pierwszym meczu Valencia grala slabo, byli spieci. W drugim sytuacja juz byla normalna. Barcelona niby mogla sie rozprezyc na game 3 ale 4 mecz tak zawalic? Czyzby w rywalizacji o final w 5 meczach nikt nie potrafil wykorzystac przewagi parkietu? Wydaje mi sie, ze nie. Teraz gospodarze sa na fali.
W Barcelonie problemem ciagle jest Pascual czyli trener ktory nie umie zarzadzac tym teamem i robi fatalne zmiany. Ostatnio gral wiecej Kostos, Juan, Lampe (a czasem 2-3 minuty) i dwojka Oleson - Tomic. Sada i Pullen nie wykorzystani, do tego forma paru graczy srednia. To wszystko sie nie klei. Dorsey nic, Nachbar nic. Valencia gra swoje, czasem to wychodzi czasem nie ale wiadomo jaki maja styl, wiedza co chca robic na boisku. Mocna piatka, szeroka lawka. Wielka szansa na wielki sukces, eliminacja Barcelony i final z Realem to bylby spory sukces Perasovica. Nie pierwszy w tym roku.
 
nas 78

nas

Użytkownik
Valencia - Barcelona (basket) -1 @1.94 marathonbet
Duma Kataloni po pierwszych dwóch przyzwoitych spotkaniach w następnych na własnym parkiecie zagrała tragicznie w szczególnie najważniejszych momentach. Na swoim poziomie zagrał jedynie Navarro, który zdobył bagatela 18 punktów (srednia koło 10 z tego co pamietam).
Barcelona nie potrafiła opanować zbiórek w obronie - przyczyniało się to do łatwych punktów pomarańczowych
Trener Valenci Perasovic wczoraj powiedział:
&quot;Mamy ogromną szanse, której nikt się nie spodziewał. Ostatnie dwa mecze zagraliśmy na najwyższym Europejskim poziomie i zróbimy wszystko co w naszej mocy aby to powtórzyć&quot;. Dodatkowo wspomniał o tym, że kibicie zgotują jutro Barcelonie piekło. hala ma być wypełniona do ostatniego miejsca - jak nigdy wcześniej

Pomarańczowi są obecnie na fali. Ostatnia wygrana 18 punktami nie była przypadkiem. Każdy kto ogladał mecz widział, że podopieczni Perasovica są lepiej przygotowani do tej batalii taktycznie jak i fizycznie. Gdyby nie Navarro to mecz spokojnie zakończył by sie wieksza różnicą. Ale czy Hiszpanowi w pojedynke znowu uda się pociagnąc gre ?
Liczę na równa forme Dollemana i Sato, którzy zdobyli kolejno 17 i 15 pkt.

W Finale na zwyciezce czeka juz drużyna Realu Madryt, która wydaje się byc pewniakiem do zgarnięcia tytułu.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Valencia-Barcelona under 150pkt 1,92
Decydujący piąty mecz a więc obie drużyny zapewne będą nastawione przede wszystkim na mocna obronę. Dodając do tego kiepską dyspozycję rzutową graczy Barcelony typ wydaje się bardzo prawdopodobny. W dotychczasowych czterech meczach tej serii suma punktów wynosiła kolejno 135,119(oba mecze w Valencji, tak jak dzisiejszy) oraz 144, 144. Tak więc inia 150 do tej pory nie została przekroczona, tym bardziej dziś nie spodziewam się wysokiego wyniku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom