>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Hiszpańska ACB 2013/14

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Półfinały supercopa rozegrane wczoraj:

Real Madryt - Bilbao 100:64
Caja Laboral - Barcelona 73:98
Dzisiaj finał i wg. mnie warto spróbować coś w kierunku barcelony.Bez la bomby obwód powinien wyglądać słabo ale tak nie wygląda.Oglądałem wczorajsze dwa spotkania i nie wygląda to wcale źle.Wstrzelił się Pullen, Nachbar nadal w formie a swoje zawsze dołożyć może Sada i Oleson.Celowo zaczęłem od obwodu bo w tym elemencie Real ma przewage.Pokazali to wczoraj kiedy rozstrzelali Bilbao.Szalał Rodriguez który swoją szybkością pobudził nieco uśpioną na początku drużynę.Jego penetracje a następnie rozrzucanie piłki czy to do Carrola czy do rudego pozwoliły odjechać i w końcowym efekcie ośmieszyć Bilbao.
Jednak Barca ma w tym roku zajebisty frontcourt.Pod koszem jest naprawdę jak na nich zajebiście dobrze.Real nie ma odpowiedzi na Maćka, Dorsey&#39;a czy Tomica który wczoraj cholernie mi się podobał.To jest też wielki rewanż za przegrany finał i handi na Barce jest warte pobrania.
Barcelona wczoraj zaimponowała mi defensywą grając mądrze i kosekwentnie.

Barcelona(+4) 1.93 5/10 Pinnacle 79:83 =&gt;&gt; zwrot
 
L 4

linek_75

Użytkownik
Koszykówka-Hiszpania-Adecco Oro 11.10.2013 godz.21:00
Lleida - Navarra
Typ:2
Kurs:2.60
Bukmacher:bet365

W dniu dzisiejszym moim zdaniem warto zagrać spotkanie Lleida Basquetbol vs Basket Navarra
na wygraną Basket Navarra.Jest to mecz drugiej kolejki.Statystki
head 2 head wyglądają następująco 3 wygrane Lleida Basquetbol i 1 wygrana Basket Navarra.
Statystyki te nie działają na korzyść drużyny Basket Navarra,jednak zwróciłem uwagę na
wszystkie kolejne rozegrane między sobą mecze.Pierwsze spotkanie rozegrane między tymi
zespołami wygrała drużyna Lleida Basquetbol.Kolejne spotkania zostały wygrane tak jak powinny
czyli kto gra u siebie ten wygrywa.Teraz zwróćmy uwagę na ostatnie spotkania
ogólne u obu drużyn.Lleida Basquetbol przegrała ostatnia 3 mecze pod rząd.Przed ostatnimi
wygranymi były też trzy porażki.Basket Navarra ostatnie 2 mecze przegrane.Przed ostatnią wygraną
jedną przegrali.Patrząc właśnie na to można zauważyć,że Basket Navarra
zainkasowała o jedną przegraną za dużo.Lleida Basquetbol ma równo 3 przegrane więc powinno być
przełamanie.Jednak to,że Basket Navarra ma za dużo o jedną przegraną
stawia się w dobrym czasie by pałeczkę przejęła drużyna Lleida Basquetbol.
Jak przegra drużyna Lleida Basquetbol to wtedy będzie miała też o jedną przegraną
za dużo i wtedy statystyki wyruwnają się.Drużyna Basket Navarra musi wkońcu odrobić swoją pierwszą
przegraną u siebie.Pewnie to będzie dzisiaj.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
UCAM Murcia - Fuenlabrada @ 1.50 Bet365 ✅

Hiszpańska liga jest w sumie jedną z nielicznych europejskich lig jakie zdarza mi się dość często oglądać (oczywiście są często problemy za znalezieniem streama ale inna bajka). Po przejrzeniu oferty na dzisiejsze spotkania spodobał mi się kurs na Murcię. Oczekiwałem, że będzie on raczej na poziomie ~1.30 po tym co Murcia pokazała w przygotowaniach do tego sezonu. Na własnym parkiecie ta drużyna była w stanie ograć faworyzowaną Unicaja. Było to naprawdę zasłużone zwycięstwo. Następnie w meczu z Valencią, która posiada niewątpliwie znacznie lepszych graczy grali jak równy z równym. Wyjątkiem była tylko 2 kwarta, w której głupio stracili kilka ważnych punktów. Poprzedni sezon specjalnie udany dla nich nie był. Udało się jednak spokojnie utrzymać. W tym sezonie ta ekipa ma z pewnością dużo większe cele i myślę, że zaczną je od udanego startu i zwycięstwa na własnym parkiecie. Ich dzisiejszy rywal - Fuenlabrada na papierze nie wygląda od nich dużo słabiej ale nie sądzę aby dzisiaj Murcia miała z nimi jakieś większe problemy. Jak zagrają tak dobrze i rozsądnie jak w spotkaniach przygotowawczych to dzisiaj powinni ten mecz spokojnie wygrać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Valencia Basket (-11.5) - Lagun Aro @ 1.99 Pinnacle ✅


Przed nami kolejne spotkania ligi hiszpańskiej. Jak dla mnie najciekawszym z nich jeśli chodzi o typowanie jest pojedynek Valenci z Lagun Aro. Z reguły nie nie gram ujemnych handi powyżej 10 pkt ale w tym wypadku muszę zrobić wyjątek. Valencia jest naprawdę w świetnej dyspozycji. W okresie przygotowaczym wypadli już bardzo dobrze (jedynie Murcia była w stanie w jakiś sposób z nimi powalczyć). Pierwszy mecz w lidze grali z Barceloną na wyjeździe. Wiadomo, nikt nie dawał im szans tymczasem zagrali fantastyczny mecz i ostatecznie przegrali 1 punktem... w pierwszej połowie wypadli nawet znacznie lepiej od gospodarzy. Niestety, w 3 kwarcie Barcelona zaczęła grać swoją koszykówkę, poprawiła się znacznie skuteczność a Valencia nie była w stanie utrzymać takiego tempa i przewaga trysła. Wszystko wskazywało na to, że gospodarze w ostatniej kwarcie tylko ich dobiją. Tymczasem Valencia wyszła i walczyła do ostatniej minuty o zwycięstwo. Przegrali jednym punktem ale za ten mecz należą im się słowa uznania. W kolejnym spotkaniu z Paris-Levallois w ramach Eurocup nie mieli większego problemu wygrywając pewnie 85:68.
W świetnej dyspozycji znajduje się Rafael Martinez oraz Bojan Dubljevic (któremu wróżę naprawdę dobrą przyszłość), którzy pomogli znacząco drużynie w obu tych meczach. Z Barceloną bardzo dobrze zagrał także Doellman. Podsumowując bardzo podoba mi się ta ekipa. Pierwsza piątka wygląda nie najgorzej - rozgrywjący Van Rossom, który może nie gra na swoim najwyższym poziomie ale mimo wszystko pomaga często w trudnych sytuacjach. Dalej - będący w dobrej formie Martinez, pod koszem Ukrainiec Lishchuk (stać go z takim rywalem jak dzisiaj na trochę punktów) no i Dubljevic oraz Doellman. Uważam, że jest to fajnie skompletowana drużyna i tym sezonie osiągną fajny wynik. Ich rywale Lagun Aro nie są na pewno drużyną, z którą przy grze jaką dotychczas prezentowali powinni mieć większe problemy. Moim zdaniem skończy się to na wysokiej wygranej gospodarzy, którzy tylko potwierdzą dobrą dyspozycję. Czyste zwycięstwo Valenci jest ~1.15 tak więc nie opłaca się zbytnio brać ale handi -11.5 po 1.99 wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Cajasol - Unicaja @ 1.50 Sportingbet ✅



Przed nami niedzielne spotkania ligi hiszpańskiej. Po przejrzeniu oferty zdecydowałem, że najlepszym wyborem będzie typ na Unicaja. Jest to poukładana drużyna, którą będzie stać o walkę nawet i o pierwszą ósemkę. Sezon ligowy rozpoczęli od pewnej wygranej na własnym parkiecie z Estudiantes. Do przerwy prowadzili różnicą 27 punktów. Po niej wyszli troszkę rozluźnieni i w 3 kwarcie przewaga troszkę zmalała ale i tak cały mecz mieli pod kontrolą. Ostatecznie skończyło się na 97:78. Następnym spotkaniem był mecz w Eurolidze z Olympiakosem na wyjeździe gdzie nikt nie dawał im najmniejszych szans i zanosiło się na pogrom. Tymczasem hiszpańska ekipa zagrała świetnie w pierwszej połowie i zasłużenie prowadziła 7 punktami. Po przerwie nie udało się utrzymać takiej dyspozycji i Olympiakos wygrał 69:61. Mimo tego należą im się za ten mecz pochwały ponieważ w pierwszej połowie ich gra wyglądała po prostu świetnie. Potem gdy gospodarze wyczuli zagrożenie nie było już tak bajecznie ale mimo wszystko nie oddali im łatwo tego meczu, grali jak równy z równym. Widać w tym zespole potencjał. Dobrą formę utrzymuje znany niektórym z Eurobasketu Zoran Dragić, który w obu dotychczasowych spotkaniach pomagał znacząco drużynie. Z Estudiantes śiwetnie zagrał rozgrywający Jayson Granger. W tym meczu nie najgorzej spisał się także środkowy Stimac.
Dzisiaj Unicaja zmierzy się na wyjeździe z Cajasol. Jak dla mnie jest to znacznie słabsza ekipa i nie powinno być tutaj niespodzianki. Myślę, że jeśli Unicaja zagra z takim zaangażowaniem jak ostatnio w Eurolidze to powinni ten mecz spokojnie wygrać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Valladolid - Cajasol

Dwie ekipy, których składy na nowy sezon są... delikatnie mówiąc - słabe.

Gospodarze bardzo przeciętny roster. W pierwszych dwóch meczach (53-87 z Realem i 66-80 z Estudiantes) najlepiej wyglądał podkoszowy z Jamajki Omari Johnson, ale mimo 13 ppg notował tylko 39% za dwa. Bardzo słabo wyglądała ta ekipa na obwodzie. Zaledwie 14/40 za trzy i trzech najskuteczniejszych zawodników gra na pozycjach 3/4/5. Słabo też dzielą się piłką - zaledwie 15 asyst łącznie w dwóch meczach.

Z drugiej strony odmłodzony do granic możliwości Cajasol. Przegrali pierwsze dwa mecze w sezonie - z Lagun Aro 71-76 oraz z Malagą 65-85.
Najlepszymi zawodnikami w zespole są (tak jak można było się spodziewać) Satoransky oraz Williams. Obaj rocznik 91. Średnia wieku tego zespołu to zaledwie 21 lat, a najstarszy zawodnik to 27 letni Argentyńczyk Mata, którego pamiętam z Mistrzostw Ameryki i nie był to jakiś wielki player.

Jeśli chodzi o skalę talentu - na pewno Sevilla niszczy rywali. Natomiast nie widzę sensu stawiać na tak młody zespól i to w meczu na wyjeździe.

Dlatego wymyśliłem under 147.5 @ 1.90 ⛔ by Unibet 2 punkciki - końcówka pierwszej kwarty na dziko ;)

W Valladolid nie bardzo jest komu zdobywać punkty, a dodatkowo ta ekipa zawsze słynęła z dobrej obrony. W tej sytuacji, gdy na ataku swojej gry na pewno nie mogą opierać obrona będzie kluczem do ich (nielicznych) zwycięstw.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Obradoiro - Zaragoza @ 1.66 MarathonBet ✅


Patrząc na dzisiejsze spotkania hiszpańskich rozgrywek ten typ wydaje mi się najlepszy. Reszta spotkań moim zdaniem trudna do typowania.
Zaragoza sezon rozpoczęła od wyjazdowego zwycięstwa z Bilbao. Później w Eurocup bez najmniejszego problemu ograli belgijski Dexia Mons 73:56. Była też mała wtopa u siebie z Laguna Canarias gdzie przegrali 60:66. Jednak ostatni mecz w Eurocup na wyjeździe przeciwko silnemu rywalowi jakim niewątpliwe jest Alba Berlin pokazał, że był to wypadek przy pracy. We wspomnianym spotkaniu Zaragoza zagrała świetnie i do wygranej zabrakło troszkę szczęścia. Ostatecznie przegrali 71:68 ale po naprawdę dobrej grze.
Ich dzisiejszy rywal nie może się pochwalić za to dobrymi wynikami. Dwa dotychczasowe spotkania ligowe przegrane. Pierwszy mecz z Canarias na wyjeździe przegrany co prawda tylko dwoma punktami ale gospodarze wyraźnie odpuścili sobie już 4 kwartę z uwagi na sporą przewagę i zrobiło się w końcówce gorąco. Jednak poza tą 4 kwartą gra Obradoiro nie wyglądała najlepiej.
Drugie spotkanie z La Bruixa d&#39;Or u siebie przegrali już dość zdecydowanie. Nie był to na pewno rywal, z którym nie byli by w stanie powalczyć. Jak najbardziej ekipa w ich zasięgu, z którą u siebie powinni pewnie wygrać. Jednak zagrali po prostu słabo i rywale bez problemu to wykorzystali. Przed sezonem odeszło kilku ważnych grajków i jak widać ta drużyna nie wygląda najlepiej.
Myślę, że taka ekipa jak Zaragoza powinna ich bez problemu ograć. Po tej wtopie z Laguną na pewno będą chcieli to wygrać. Aktualnie dysponują lepszym składem i nie sądzę aby gospodarze byli ich w stanie powstrzymać. Z wyróżnaiających się grajków można zauważyć dobrze grającego bardzo wysokiego centra - Gruzina -Shermadini&#39;ego (216 cm). Dobrze odnajduje się też Damjan Rudez.
Podsumowując - myślę, że Zaragoza powinna wygrać pewnie to spotkanie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zaragoza(-7,5) - La Bruixa d&#39;Or 1.76 3/10✅

Manresa personalnie wyglada dramatycznie i dla mnie to jest chyba najmniej perspektywiczna druzyna w ACB. Piatka: Waters, Larsen, Eriksson, Kouguere, Arco no to gdzies srodek PLK by bylo. Na lawce Asselin, Monroe i Arco. Beznadziejny sklad, oni maja bilans 2-1 po trzech kolejkach i to jest wielkie zaskoczenie. Teraz wreszcie maja trudnego rywala i wyjazd. Saragossa w tym sezonie mocna. Shermadini, Stefansson, Rudez, Roll, Jones, Sanikidze wszyscy srednie 9-13 pkt. + Pere Tomas, J.Tabu i Pedro Llompart. Szeroki, konkretny sklad, w Eurocupie to nawet 8 graczy ma srednie 5.3-13 bardzo rowna ciekawa druzyna. Manrese to powinni pojechac ponad 10 pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Zakład &quot;włącznie z dogrywką&quot; start: 12:15 Pinnacle

???? Bilbao Basket - Unicaja Malaga: over 150,5 ▶ [1,94] ⛔


Króciutko ponieważ mecz już niebawem się zaczyna. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawe spotkanie i myślę, że wpadnie tutaj troszkę tych punktów. Obie ekipy stać na zwycięstwo i powinna zadecydować dyspozycja dnia. Unicaja ostatnio przegrała 3 kolejne spotkania i dzisiaj z takim rywalem na wyjeździe też może mieć ciężko. Bilbao u siebie prezentuje się bardzo solidnie i zwycięstwo z Barceloną nie było przypadkiem. Jednak gości mimo wszystko bym tutaj nie skreślał bo na pewno też dysponują niezłym składem i jak dla mnie będzie to bardzo wyrównany mecz, prowadzony w szybkim tempie. Jedni jak i drudzy mają mają w swoich szeregach nieźle punktujących graczy i myślę, że over w takim spotkaniu jest dobrym rozwiązaniem.

Dodam jeszcze, że mecz transmituje Sport Klub tak więc polecam obejrzeć ;)
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Nie jestem zbytnio obyty w koszykówce , ale powoli wdrażam się w tą dyscyplinę i od czasu do czasu pogrywam jakieś mecze dodatkowo do kuponu z piłki nożnej.
Na dzisiaj dorzuciłem Valencia -5,5
Valencia u siebie niszczy każdego jak do tej pory i dzisiaj powinno być podobnie. Gran Canaria ekipa solidna , ale na Valencie na włansym terenie to za mało. Kursych w granicach 1,5 ~ 1,6 na taki handi. Myśle , że Valencia powinna wygrać +10 max +20
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Laboral Kutxa - Valencia @ 1.62 Bet365 ⛔ ale mega pech w tej końcówce...


Kolejna kolejka hiszpańskich rozgrywek i kolejne bardzo ciekawe spotkania się szykują. Tym razem zdecydowałem się postawić na Laboral. Ta ekipa ostatnio bardzo mi się podoba. Widać, że złapali swój rytm i grają na naprawde świentym poziomie.
Ostatnio ciężko jest jakiemukolwiek rywalowi coś z nimi ugrać. A tym bardziej gdy grają u siebie. Zaczęło się od zwycięstwa we własnej hali z Unicają. Później na wyjeździe pokonali w Eurolidze taką ekipę jak Maccabi. Ostatnio też w rozgrywkach Euroligi we własnej hali pokonali Panathinaikos.
Zresztą nawet nie patrząc na wyniki - ta ekipa jest także bardzo mocna kadrowo i na pewno będzie się liczyć w walce o podium hiszpańskich rozgrywek. U siebie są w stanie rywalizować nawet z najlepszymi co pokazali ostatnio w Eurolidze.

Z drugiej strony Valencia, która ostatnio złapała chyba lekką zadyszkę. Najpierw co by tu nie mówić niespodziewana porażka na wyjeździe z Ulm w ramach Eurocup. Później u siebie męczyli się niesamowicie z Gran Canaria i co prawda ostatecznie wygrali ale nie był to dobry mecz z ich strony.
No i ostatnio kompromitująca porażka u siebie z... Unionem Olimpija (zresztą na wyjeździe też z nimi przegrali).
W ogólnym rozrachunku ta ekipa wygląda bardzo fajnie ale ostatnio pokazali, że do gry na wyoskim poziomie na dwóch frontach troszkę im jeszcze brakuje.

Dzisiaj Laboral zepnie się do gry i myślę, że powinni tutaj wygrać. W swojej hali przy własnej publiczności będą chcieli podtrzymać tą dobrą passę. Ja stawiam ich jednak półkę wyżej niż Valencie i nie sądzę aby doszło do niespodzianki.


@jaimeq

Fakt Nocioni to poważne osłabienie ale przecież pokazali, że potrafią sobie bez niego poradzić. Dubljevic też raczej cudów sam nie zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Real Madryt(-11) 1.98 Pinnacle ⛔
Real bije rekordy a bukmacherzy biją rekordy głupoty mecz za meczem lekceważąc tą drużyne.Ile to już hcp w granicach 12-14pkt było na Real czy to w meczach ligowych czy to w eurolidze.
Badalona gra efektownie, szybko ale ta efektowność nie zawsze jest efektywna.Real potrafi przez większość meczu bawić się z rywalem dając mu co jakiś czas ucieche z prowadzenia ale jak trzeba depnąć to robią to w mistrzowskim stylu.I właśnie z takim rywalem, który potrafi bronić ewidentnie nie widzę Badalony.
W tym zestawieniu Real z powodzeniem mógłby występować na parkietach NBA, oni w tym momencie przechodzą samych siebie a Pablo Laso udowadnia że nie jest kelnerem i potrafi prowadzić tyle indywidualności w zespole.Handicap bierze się też z tego, że w ostatnim meczu Real trochę się namęczył by wygrać z Valencią.Znowu jednak przyciesnęli w odpowiednim momencie i skończyło się jak zawsze.
Z pozostałych spotkań Sevilla z handicapem bądź czyste ML wygląda dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Laboral -11 - Canarias 1.99 3/10 ⛔
Biedny sklad gosci, to typowa druzyna wlasnego parkietu a ponadto kilku graczy z urazami i raczej nie zagraja lub krocej niz zawsze. Niby sklad maja szeroki ale dosc marny Bivia, Chagoyen, Fajardo, Rost, Heras, Sekulic, Richotti, Blanco, Sikma i Uriz. Nie ma nikogo poważnego. Problemy zdrowotne ma Richorri, Sekulic i Rost. To jest pierwszy, trzeci i czwarty strzelec zespolu. Rowniez Chagoyen nie jest w pelni zdrowy. Ciezki im bedzie podjac walke z Caja Laboral na wyjezdzie majac takie problemy. Najlepszy gracz Sekulic tez chyba niewiele pokaze skoro Caja ma na 4/5 Pleissa, Hamiltona, Nocioniego i Bjelice. Spodziewam sie duzej ilosci rzutow z dystansu pod koszem nie maja szans. Musieliby trafic seriami zeby podjac walke.

Cajasol -5,5
- Manresa 1.93 3/10 ✅
Manresa kadrowo najmniejszy potencjal w calej lidze. Monroe, Larsen, Eriksson, Kouguare, Waters i koniec skladu ale to i tak mocno na sile bo z tej piatki to dobry jest tylko Monroe, Eriksson bo rzuca fajnie za trzy i rozgrywajacy Waters. Reszta uzupelnienie liderow. Cajasol tez w tym sezonie srednia kadra ale bardziej mi sie podoba sklad taki jak nizej niz gosci:
Satoransky/Franch
Bamforth
Mata/Sastre
Williams/Henangomez
Balvin/Porzingis
Mloda ciekawa i perspektywicza druzyna. Roczniki: Satoransky Sastre Williams Franch 91, Balvin 92, Hernangoez 94, Porzingis 95. Spore talenty madrze prowadzone i dwoch starszych Bamfoth 89 i Mara 86.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Manresa-Bilbao1.63 pinnacle
Manrese opisała Roxanne w poście wyżej. Bilbao trochę dało ciała... odszedł Hamilton, Rakovic, Vasiliadis,Zisis, a przyszedł tylko Markota nie dawno. Masakra. Mimo wszystko i tak w ich składzie jest sporo dobrych grajków. Gabriel, Mumbru, Grimau, Lopez, Hervelle, Markota, Pilepic, Bertans. Źle nie jest i napewno realne szanse na play offy są. Może kogoś jeszcze sprowadzą? potencjał jest, pomimo utraty tylu ważnych zawodników. Z taką Manresą powinni sobie poradzić. Ostatnio pechowa porażka z Murcią. Tym razem powinno być inaczej.

Caja Laboral 1.85 Marathonbet
Przesadzili z kursami, zgadza się, 4 porażki z rzędu w lidze, ale z Valencią i Bilbao to na własne życzenie, zresztą z CB Canarią też, jeżeli się wychodzi na mecz z takim nastawieniem.
Obradoiro przegrało ostatnio z najsłabszym w lidze Valladolid.... z drużyną która była miażdzona przez średniaków ligi. Delas , Muscala, Carbacho i paru przeciętniaków to tylko jeżeli chodzi o tę ekipę. Fakt, u siebie dobre wyniki,no ale co z tego że ograli Barce czy Unicaję, skoro przegrali z taką Manresą?
Laboral ma w składzie tylu dobrych zawodników: Nacioni, San Emeterio, Bjelica, Hamilton, Pleiss, Hanga, Jelinek, Heurtel, Causeur, Hodge, jest młody Diop, który z Bilbao dał dobrą zmianę. Naprawdę ich wyniki to jakiś żart. Szczególnie wkurza mnie Hodge, jakim jest świetnym koszykarzem wszyscy wiemy, ale czemu jest takim bezmózgiem? Gość w decydujących momentach popełnił w meczu z Bilbao dwa błędy, przekroczył z piłką nie atakowany linię boczną, potem wbił się pod kosz zamiast podać do wolnego Hamiltona, który zakończył by akcje wsadem to pchał się i popełnił błąd kroków. Z Valencią też nieźle nawydziwiał. Drugi gracz to Heurtel, z Bilbao sobie rzuca dwa razy za trzy, i nic z tego, do końca akcji jeszcze ponad 10 sekund... po co to? Wczoraj dał się wrobić jak osioł, i sfaulował w ofensywie, przy stanie tylko -2....
6 porażka z rzędu CajaLaboral? nie widzi mi się to poprsotu. Naprawdę musza oni w końcu wyeliminować nie porozumienia i luki w obronie. I przede wszystkim w decydujących momentach niech ten Hodge weźmie się do roboty i nie sępi się, kibice chyba tracą cierpliwość do całej drużyny....
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Malaga(-4.5) 1.90 Bet365 ✅
Tutaj nie ma się co rozpisywać za wiele, oba zespoły dzieli przepaść.Tylko jakaś katastrofa może sprawić że Malaga przegra czwarty mecz z rzędu.Do składu wrócił Dragic i jutro powetują sobie drugą fatalną połowe z Zaragozą.
Fuenla to ogon ligi i pozostaje im walke o utrzymanie bo z takim składem nie mają zbyt wiele szans na cokolwiek więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
leniwylen 122

leniwylen

Użytkownik
Panowie, jak widzicie spotkanie Realu z Barcą? Opłaca się grać gospodarzy po kursie 1.30 czy nie warto ryzykować?
dzięki Arkadiuszch
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Panowie, jak widzicie spotkanie Realu z Barcą? Opłaca się grać gospodarzy po kursie 1.30 czy nie warto ryzykować?

1 pewna ale z handi bym nie przesadzał. Real ostatnio wszystko wygrywa, tak jakby sie oszczedzali, czy na mecz z Barcą??Marzy mi sie pogrom - Navarro zajechany przez Suareza, a Lampke wcisniety w tablice przez Reyesa i Mirotica:p:razz: oby tak!! Hala Madrid!!
 
M 19

marc

Użytkownik
Real gra kosmos jezeli chodzi o realia calej Europy. Barca nie ma najmniejszych szans.
Oj z takimi wywodami to bym nie przesadzał, bo wiadomo Real w gazie teraz, ale nie grają z jakimiś ogórkami tylko z Barceloną, która na ważne mecze potrafi wspiąć się na wyżyny. A takim właśnie jest spotkanie z Realem, dlatego stwierdzenie, że nie mają żadnych szans uważam za niepoważne. Po takim kursie na Real na pewno nie zagram. Jak dla mnie typowy no bet, tylko do oglądania.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
1,30 to jest warte wtedy jak Nadal gra z Kubotem.
Laboral to najdziwniejsza drużyna na świecie. To co oni wyprawiaja to jest totalne zero logiki dlatego ciezko ich ocenic. To taka troche kaprysna kobieta. Niby sklad jest ale ten starszy ulizany pan na lawce trenerskiej to troche nieporozumienie. On daje im swobode gry przy jednoczesnej rotacji chyba najgorszej jaka mozna robic. Zespol przegrywa a Nocioni gra 20 minut, Pless forma zycia to wlazi na 13-15 minut i zjazd, to sa idiotyzmy pana Scariolo. Pare wtop maja, u siebie z Kanarami to juz chyba szczyt zła. Zgadzam sie z Seboafc, poczatkowo mialam napsiane rowniez Malaga i Bilbao ale nie rusze bo ciezko sie trafia liga trudna a juz sporo pograne innych meczow, ale powodzenia dla wszystkich.
Laboral 1.72 3/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom