>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Europejska 2015 (kobiety i mężczyźni)

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Słowenia - Macedonia 1 @ 1.35 (1xbet)

Dzisiaj Macedonia szalony mecz, wszystko im wychodziło. Nic dwa razy sie nie zdarza tak mówi powiedzenie, i ja wychodzę z tego samego założenia. Zresztą, Słowenia to dla mnie bardziej poukładana drużyna niż Estonia. Dzisiaj dobry występ przeciwko naszej reprezentacji, chociaż nie oszukujmy się, Słowenia mogła grać przy takiej naszej kadrze na pół gwizdka, a i tak wygrała 3-0. Oby mnie znowu Macedonia nie zaskoczyła ????
No ja bym uważał z tym graniem Słowenii tutaj. Jak się spojrzy w H2H tych zespołów to z reguły były dość zacięte mecze, a w ostatnim spotkaniu sprzed roku wygrała Macedonia. Poza tym Macedonia gra na fali i z pozycji doga, bez żadnej presji i na luzie, to może pomóc. Bardziej skłaniam się do zagrania +3,5 pkt 1 set w stronę Macedonii @1.97.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Mężczyźni
Polska - Estonia
Mecz o brązowy medal. O ile Polacy na wiele w starciu ze Słowenią liczyć nie mogli, tak Estończycy na pewno są mocno rozczarowani. Całą fazę grupową grali naprawdę dobrą siatkówkę, a tutaj w Wałbrzychu przydarzyła się niemoc.
Polacy niczego specjalnego wczoraj nie pokazali. Był moment w drugim secie, kiedy &quot;ruszyliśmy&quot; Urnauta zagrywką i jakoś to wszystko zaczęło wygląda. To był jednak moment, pojawiły się błędy i za chwilę było 0:2 w setach.
Nie podoba mi się też to co powiedział Grzesiek Pająk: &quot;Ciężko nam było się mocno przygotować do tego meczu, bo widzieliśmy wideo zespołu w okrojonym wydaniu. Tak jak mówię, byłem zaskoczony niektórymi zachowaniami po drugiej stronie siatki, kiedy wydawało mi się że coś zaskoczy, a oni (przyp. red. siatkarze Słowenii)tam byli i tak jakby nas znali, jakbyśmy się spotykali przynajmniej raz w tygodniu na jakiś sparing.&quot;
Trochę to wszystko dziwne, bo Słowenia to nie jest jakiś zespół trzeciego świata.
Estonia wczoraj od początku miała problemy. Nie potrafili wejść w swój rytm i nie potrafili znaleźć sposobu na powstrzymanie duetu Gjorgiev-Simovski. Słabo funkcjonowała zagrywka, która straszyli w fazie grupowej. Brakowało wsparcia dla atakującego Venno, który chyba jako jedyny grał na przyzwoitym poziomie.
Ciężko tutaj wskazać faworyta. Estonia na pewno celowała w finał. Polacy pewnie też w głowach liczyli na więcej, ale łatwiej przełknąć porażkę ze Słowenią.
Siatkarsko lepsza jest Estonia, co pokazała też w fazie grupowej. Mecze o brązowy medal często są jednak specyficzne.
Obie drużyny wczoraj słabo i nie sądzę, żeby z dnia na dzień to się jakoś drastycznie zmieniło. Nie powinno być tutaj szybkiego zwycięstwa którejś z drużyn.
Faworytem Estonia, ale Polacy na pewno będą chcieli się zrewanżować za porażki we wcześniejszej fazie. Poza tym kurs już nie ciekawy. Warto próbować over 3.5 seta.

Typ:
Over 3.5 seta @ 1.47 Pinnacle ⛔

EDIT: Kompromitująca postawa Estonii w FF.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Final Four LE mężczyzn 2015 w Wałbrzychu

Liga Europejska 2015 dobiegła końca. Zwycięzcami turnieju finałowego jak najbardziej zasłużenie zostali Słoweńcy i w przyszłym sezonie będą walczyć w III dywizji Ligi Światowej.


Półfinały:
Polska - Słowenia 0:3 (15:25, 21:25, 21:25)
Estonia - Macedonia 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)

Mecz o trzecie miejsce:
Polska - Estonia 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)

FINAŁ:
Słowenia - Macedonia 3:0 (25:21, 25:20, 25:17)


DRUŻYNA MARZEŃ:
Rozegranie: Dejan Vincic (Słowenia)
Atak: Jovica Simovski (Macedonia)
Blok: Jan Nowakowski (Polska), Ardo Kreek (Estonia)
Przyjęcie: Nikola Gjorgiev (Macedonia), Klemen Cebulj (Słowenia)
Libero: Damian Wojtaszek (Libero)

MVP: Dejan Vincic


Klasyfikacja końcowa:
1. Słowenia
2. Macedonia
3. Polska
4. Estonia
5. Grecja
6. Turcja
7. Białoruś
7. Dania
9. Austria
9. Chorwacja
11. Izrael
11. Rumunia
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Siema, w którym kraju rozgrywany będzie Final Four ligi Europejskiej kobiet?
Siema!
Pierwsza rzecz. Jest specjalnie założony temat dotyczący Ligi Europejskiej i tam przenoszę Twój post.
Druga rzecz. W tym temacie dotyczącym LE napisane jest tak:
U pań nie ma grup, jest tylko 6 zespołów. Panie grają 5 kolejek i potem zostaną rozegrane półfinały i finał (dwumecze). Do półfinałów awansują zespoły, które znajdą się po tych 5 kolejkach na czterech pierwszych pozycjach (1 miejsce gra z 4 w półfinale, a 2 miejsce z 3).
Jest również podany link do oficjalnej strony rozgrywek, gdzie są również zasady rozgrywania LE.
To nie jest tak, że się czepiam. Wiadomo, że najłatwiej jest wejść, zadać pytanie w jakimkolwiek temacie i czekać na odpowiedź. W poszczególnych tematach zawsze na początku jest &quot;post informacyjny&quot;, w którym są (a przynajmniej staramy się, żeby były) zebrane najważniejsze informacje.
Naprawdę tych tematów nie robię dla siebie, bo ja to wiem. A jak nie wiem to potrafię znaleźć.
Pozdrawiam ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Grecja - Węgry
Półfinały pora zacząć. Krótko.
Miałem tutaj szukać czegoś w stronę Węgierek jednak jest pewne &quot;ale&quot;. Do Grecji zespół, który niedawno zlał dwa razy Polki wybrał się bez dwóch podstawowych przyjmujących - Dory Horvath i Rity Liliom.
Obydwie w ostatnim czasie złapały fajną formę, zresztą jak cała kadra Węgier. Ponadto do drużyny wraca środkowa Dobi (do Polski nie przyjechała), powinna zrobić parę bloków.
Grecja szału nie robi, ale pod nieobecność dwóch ważnych skrzydłowych powinny zrobić solidną zaliczkę przed rewanżem. Dobra zagrywka i &quot;trzymanie&quot; Sandor, a będzie dobrze ;)
Moje propozycje:
Grecja -1.5 --- 1.80 @ WilliamHill ⛔
Grecja -8 --- 1.94 @ 1xBet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Liga Europejska kobiet 2015
Liga Europejska 2015 dobiegła końca. Z wygranej po dwumeczu z Turczynkami mogły się cieszyć reprezentantki Węgier. Warto wspomnieć, że o triumfie zadecydowała rywalizacja w &quot;złotym secie&quot;.
Węgierki w przyszłym sezonie reprezentacyjnym zagrają w World Grand Prix.

Półfinały (1 mecze):
Izrael - Turcja 0:3 (15:25, 18:25, 20:25)
Grecja - Węgry 2:3 (24:26, 19:25, 25:22, 25:23, 11:15)
Półfinały (2 mecze):
Turcja - Izrael 3:0 (25:10, 25:21, 25:19)
Węgry - Grecja 3:1 (22:25, 25:19, 25:11, 25:17)
FINAŁY!
1 mecz:
Węgry - Turcja 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)
2 mecz:
Turcja - Węgry 3:1 (23:25, 25:21, 25:21, 25:18)
ZŁOTY SET: Turcja - Węgry 13:15

Klasyfikacja końcowa:
1. Węgry
2. Turcja
3. Grecja
3. Izrael
5. Polska
6. Gruzja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom