>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Chorwacka - 2010

Status
Zamknięty.
michauek 233

michauek

Forum VIP
Cakovec - Kamen Ingrad 1.60 3.50 4.95 betsson Typ: 1 [24.02.06 godz. 15.00]
W skład chorwackiej ekstraklasy wchodzi 12 drużyn, gospodarze tego spotkania plasują się na 5 pozycji, natomiast goście okupują ostatnie miejsce. Do tej pory zostało rozegranych 19 kolejek, a drużyny dzieli 18 pktów (Cakovec ma jedno zaległe spotkanie). Cakovec - 9 zwycięstw, 1 remis, 8 porażek. Drużyna wyraźnie nie lubiąca dzielić się pktami, wszystko albo nic ???? U siebie wygląda to bardzo solidnie, 6 zwycięstw i 2 porażki - w tym porażka z najlepszą drużyną Hajdukiem Split. Stosunek bramek to 15:8. Z kolei goście w tym sezonie nie mają za dużo do &quot;grania&quot;. 15 porażek na 19 meczy w całym sezonie, 3 zwycięstwa i 1 remis. Co ciekawe na 19 meczy obie drużyny tylko 1 raz remisowały, więc ciekawym typem byłby dzisiaj tutaj remis, jednak moim zdaniem goście nie mają najmniejszych szans. Ich wyjazdowy dorobek pozostawia wiele do życzenia, 1 zwycięstwo i 8 porażek nie budzi respektu. 8 strzelonych i 3 razy więcej straconych. Ostatni mecz w lidze to wymęczone zwycięstwo u siebie z Pula 1856 (3 od końca drużyna) 1:0, jednak przed tym spotkaniem goście przegrywali wszystko i z każdym - mieli serię 8 porażek z rzędu. Cakovec ostatni raz u siebie przegrał 16 września 2006 roku. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Cakovec wygrali na wyjeździe 2:0. Kurs całkiem ciekawy, moim zdaniem meczyk siedzi ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dinamo Zagrzeb – NK Osijek
W lidze Chorwackiej niemal każdego roku o mistrzostwo kraju walczą dwie drużyny Dinamo Zagrzeb i Hajduk Split. Poprzedni sezon zakończył się zdecydowanym triumfem tych pierwszych jednak tegoroczne rozgrywki są już bardziej wyrównane. Mimo to piłkarze Dinama mają 6 punktów przewagi nad swoimi najgroźniejszymi rywalami i w dodatku całkiem niedawno ograli ich w bezpośrednim meczu. Dzisiejsze spotkania w Chorwackiej Lidze są ostatnimi przed podziałem ligi na grupę mistrzowską i spadkową. NK Osijek zachowuje nadal teoretyczne szanse na awans do grupy mistrzowskiej jednakże aby awansować musieliby pokonać Dinamo i liczyć na szczęśliwe rezultaty na innych boiskach. Uważam, że już ten pierwszy cel im się nie uda i przegrają z liderem tabeli, który na swoim boisku w tym sezonie odniósł do tej pory komplet zwycięstw i nie wydaje mi się aby pierwsze punkty wywieźli z ich obiektu piłkarze Osijeku.
Mój typ: 1 – 1,20 Bet-at-home ✅

Pula Staro Cesko – Hajduk Split
Jak już wszyscy dobrze wiemy liga Chorwacka to przede wszystkim liga własnego boiska. Kto nie gra dobrze na własnym stadionie dla tego poprostu nie ma w niej miejsca. Przechodząc jednak do zapowiadanego spotkania zmierzą się w nim drużyny Pula Stado Cesko i Hajduka Split. Hajduk doroczny rywal Dinama Zagrzeb w walce o tytuł mistrzowski przed dwoma tygodniami uległ w meczu z bezpośrednim rywalem 1-2, dlatego też teraz nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów ze słabszymi przeciwnikami. Pula zajmuje aktualnie w tabeli bezpieczną 10 pozycję z 6 punktami przewagi nad strefą barażową. Na awans do grupy mistrzowskiej play-off nie ma szans, a ze względu na bezpieczna przewagę punktową dziś nie będą musieli się wysilać w meczu z Hajdukiem. Nikogo nie oskarżam, aczkolwiek wydaje mi się, że Pula odda ten mecz Hajdukowi, który zdecydowanie bardziej potrzebuje 3 punktów.
Moje typy: 2 – 1,45/ (handicap 1:0) 2 - 2,05 Bet-at-home ⛔ / ⛔
 
wikowlkp 0

wikowlkp

Użytkownik
Kamen Ingrad vs. HNK Zagreb-----&gt; 2 KURS 2.3

Ostatia ekipa gospodarzy (3-2-17, 23:51) zagrają dziś z 3 HNK Zagreb (15-2-6, 39:21) . Gospodarze już spadli z ligi i już nie walczą o nic. Goście podobnie bo już nie mają szans na 2 miejsce. Kamen Ingrad w domu 2-2-7, 13:22 graja fatalnie , goscie na wyjazdach 6-1-4, 16:12 spisuja sie na obcych stadionych przecietnie. Kamen Ingrad na 13 ostatnich meczy wygral tylko raz i tyle samo zremisowal. Gście z kolei w tym samym czasie 2 razy przegrali i raz zremisowali. Gospodarze w 5 ostatnich meczach strzelili 6 bramek, a stracili 9, goscie strzelili też 9 goli, stracili tylko 4 . HNK Zagreb jest o klasę lepszym zespołem od rywali i to powinno zaważyć o ich wygranej.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Przywołam troche tą lige do życia ;-)
HNK Cibalia Vinkovci - Pula 1856 (Ile bramek zostanie strzelonych?)
Mniej niż 2,5
Kurs: 1.85
Bukmacher:Bwin
Jest to spotkanie dwóch mowiac delikatnie nienajlepszych drużyn chorwackiej HNL.Gospodarze zajmują 11 pozycje ( w tej lidze jest 12 zespołów) , goscie zaś 10.W meczach gdzie Pula grała na wyjezdzie w 73 % padał under.Ogolnie w meczach z udziałem tej drużyny mniej niz 2.5 bramki padało w 18 na 29 meczy.Biorąc pod uwage bramki strzelane przez Cibalie to jest to równy zespół na 29 meczy padło 14 underow.W ostatnich meczach obie drużyny strzelają dużo bramek(jak na swoje pozycje).Dzisiejsi gospodarze po 2 meczach bez zdobyczy bramkowej,zdołali wygrac z Varteksem 1:0 i strzelic 2 bramki NK Osijek gdzie mecz zakonczył sie remisem.Pula jak na 10 pozycje ma bardzo dobrą passe,przez meczy strzela bramki i urywa punkty czolowym drużynom.2 bramki z NK Zagreb,wygrana wyjazdowa z Hajdukiem,3 bramki strzelone NK Osijek czy tez 1 ,ale zawsze,liderowi-Dinamo Zagreb. Mecz napewno był by bardzo ciekawy gdyby drużyny znajdowały sie w górnej czesci tabeli,mysle jednak,ze Pul&#39;i bedzie bardzo cięzko strzelic cos w tym meczu,a gospodarze około 1 bramki upolują i dlatego dawał bym tu Under.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Zagreb - HNK Rijeka

W dzisiejszej chorwackiej kolejce spotykaja sie dwa zespoly ktore najprawdopodobniej nie walcza juz o nic. Zagreb ktory zajmuje 3 miejsce, niepremiowane zadnymi pucharami i tracacy do II miejsca az 10 punktow ma tylko teoretyczne szanse na zajecie wyzszej lokaty. HNK Rijeka natomiast to sredniak ligi i nie jest zagrozony spadkiem i bezpiecznie zajmuje 6 miejsce. Zagreb to bardzo mocna druzyna &#39;u siebie&#39; ich bilans to 11-2-2 wiec naprawde imponujacy, natomiast Rijeka przecietnei gra na wyjazdach bo osiagneli wynik 4-2-9. Zagreb chociaz o nic juz nei gra to prezentuja bardzo wysoka forme, na ostatnich 10 meczy ich bilans to 7-2-1 natomiast druzyna gosci nie prezentuje jakiejs najwyzszej formy i ich bilans wynosi 3-3-4. W tym meczu polecam granie na Zagreb... oraz na over 2,5. Czemu na over? Zagreb to bramkostrzelna druzyna, na swoim boisku 62% meczy konczylo sie wynikiem powyzej 2,5... natomiast w meczach HNK rowniez mozemy zauwazyc iz w ich meczach na wyjazdach pada duzo goli bo rowniez az 62% meczy koncza sie over&#39;em. Bilans h2h jest bardzo przytlaczajacy, 11 razy wygrywa Zagreb, 3 razy padal remis oraz 3 razy wygrywala druzyna HNK. W ostatnim spotkaniu jakie grala Rijeka z Zagrebem i wywalczyla punkty bylo 3,5 roku temu !


Moj typ: 1 / over 2,5
Kursy: 1,55 / 1,65


Pozdrawiam, ????
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
⚽ Slaven Belupo - Međimurje
propozycja: Win Slowan Belupo 1.65 ✅ (2-0)


Slovan w poprzednim sezonie zaja 5 miejsce w lidze z dobrym bilansem meczy domowych 11-2-4. Kadra na ten sezon zostala praktycznie nie zmieniona. W pierwszej kolejce druzyna co prawda przegrala z NK Osijek 1-0 ale mecz ten odbywal się kilka dni po kwalifikacjach do pucharu UEFA w ktrych rozgromili Albanski klub Teuta Durres 6-2 a grajac w lidze 2 dni puzniej na pewno nie byli w najlepszej kondycji fizycznej. Medimurje Cakovec w poprzednim sezonie zajeli 9 miejsce z bilansem meczy wyjazdowych 3-2-11. W przerwie miedzy sezonami z klubu odeszlo kilku graczy z ofensywy a ci co zostali sprowadzeni sa raczej gorsi od swoich poprzednikow i do tego jeszcze nie mogą grac na swoich nominalnych pozycjach np. Celiscak który powinien grac na lewej pomocy zostal przesuniety na prawa obrone. W 1 kolejce Medjimurje zaprezentowaly się fatalnie i zasłużenie przegraly mecz domowy 3-0 z NK Zagrzeb. Watpie ze przez miniony tydzień trener wymyślił nowa koncepcje na gre, zreszta nawet gdyby tak było to potencjal gospodarzy jest na pewno wiekszy i moim zdaniem wygraja to spotkanie bez większych problemow.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Dinamo Zagreb - Cibalia Vinkovci 1 @ 1.14

Czwarta kolejka ligi chorwackiej. Dinamo u siebie podejmuje średniaka, który dotychczas zdobył 4 punkty (1-1-1, 1-3). Dinamo zaczęło sezon wyśmienicie, wygrywając swoje spotkania 5-1, 5-0, 4-0, co naprawdę robi wrażenie. Dziś nie powinno być inaczej. Dinamo podbudowane przejściem do kolejnej rundy eliminacji do LM na pewno będzie starało się trzymać formę. Nie odpuszczą żadnego meczu, ani w eliminacjach ani w lidze. Dlatego dziś powinno być srogie lanie dla przyjezdnych. Proponuje także zagrać over 2.5, bo na taki się zanosi, patrząc na wcześniejsze wyniki.
 
S 0

sportinwest

Użytkownik
Chorwacja - HNL League
Zadar - Dinamo Zagreb

Piłkarze Dinama Zagrzeb zdecydowanie dominują w chorwackiej 1.HNL league. W dwunastu spotkaniach zwyciężyli aż jedenastokrotnie i są liderem z siedmiopunktową przewagą nad drugim zespołem. Dziś przed nimi spotkanie z zajmującą czwarte miejsce drużyną Zadar. To drugi mecz pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie. Pierwsze spotkanie rozgrywane w Zagrzebiu zakończyło się wysokim (5-1) zwycięstwem gospodarzy. W dzisiejszym meczu faworyt może być tylko jeden - Dinamo Zagrzeb. Piłkarze ze stolicy są w bardzo dobrej formie. Jedynym zmartwieniem trenera gości jest kontuzja Bosko Balabana (być może zagra już dzisiaj) i absencja podstawowego bramkarza Georga Kocha (dostał w poprzednim meczu czerwoną kartkę). Między słupkami Dinama stanie dziś młody i bardzo utalentowany Ivan Kelava - to dla niego doskonała szansa aby pokazać swoje umiejętności. Gospodarze na pewno będą chcieli zrewanżować się graczom z Zagrzebia za wysoką porażkę w pierwszym meczu. Moim zdaniem mają niewielkie szanse. Dinamo jest poza zasięgiem wszystkich drużyn w Chorwacji i mam nadzieję, że udowodnią to dziś na boisku. Myślę, że to dosyć pewny typ, dlatego też zagram za większą stawkę.

Typ: 2
Stawka: 8/10
 
S 0

sportinwest

Użytkownik
Zadar - Dinamo Zagreb

Piłkarze Dinama Zagrzeb zdecydowanie dominują w chorwackiej 1.HNL league. W dwunastu spotkaniach zwyciężyli aż jedenastokrotnie i są liderem z siedmiopunktową przewagą nad drugim zespołem. Dziś przed nimi spotkanie z zajmującą czwarte miejsce drużyną Zadar. To drugi mecz pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie. Pierwsze spotkanie rozgrywane w Zagrzebiu zakończyło się wysokim (5-1) zwycięstwem gospodarzy. W dzisiejszym meczu faworyt może być tylko jeden - Dinamo Zagrzeb. Piłkarze ze stolicy są w bardzo dobrej formie. Jedynym zmartwieniem trenera gości jest kontuzja Bosko Balabana (być może zagra już dzisiaj) i absencja podstawowego bramkarza Georga Kocha (dostał w poprzednim meczu czerwoną kartkę). Między słupkami Dinama stanie dziś młody i bardzo utalentowany Ivan Kelava - to dla niego doskonała szansa aby pokazać swoje umiejętności. Gospodarze na pewno będą chcieli zrewanżować się graczom z Zagrzebia za wysoką porażkę w pierwszym meczu. Moim zdaniem mają niewielkie szanse. Dinamo jest poza zasięgiem wszystkich drużyn w Chorwacji i mam nadzieję, że udowodnią to dziś na boisku. Myślę, że to dosyć pewny typ, dlatego też zagram za większą stawkę.

Typ: 2
Stawka: 8/10
Wynik: 1:2 ✅
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Hajduk - Zadar 1 @ 1.20 ✅
Obydwie drużyny maja bardzo ciekawą przeszłość. Zawsze gdy Hajduk potrzebował punktów z pomocą przychodził mu Zadar. Miesiąc temu Zadar sprzedał Hajdukowi swojego pierwszego bramkarza Subasia który bardzo sobie chwali nowy klub. Hajduk gra obecnie bez Rukavina lecz kupili bardzo dobrego Ibricica, Buljata oraz Jerteca który wypada już nieco gorzej na tle świeżych kolegów. W pierwszej rundzie wygrał Hajduk, Zadar to słaba drużyna która może powalczyć tylko i wyłącznie z zespołami swojego pokroju i to raczej na własnym boisku gdyż wyjazd i obcy teren jest dla nich wielką przeszkodą.
Dinamo - Rijeka 1/1 @ 1.75 ⛔ było 2-0 ale bramki padły w drugiej połowie
Ostatnim razem oba zespoły spotkały się w poprzednim sezonie. Piękny mecz w wykonaniu Dynama był jednocześnie ostatnim meczem dla Luka Modrica który przeszedł do Tottenhamu. Rijeka dokonała szeregu zmian w składzie kupiła kilku nowych graczy i sprzedała zasłużonych zawodników to drużyna która nadal uczy się grać zespołowo i być może za kilka sezonów będzie mogła stanowić jakieś zagrożenie do czołówki tabeli. Dyanmo nadal narażone jest na krytykę ze strony mediów za ostatni sezon dziś występujące w roli faworyta będzie chciało za wszelką cenę udowodnić iż zasługuje na tytuł mistrza ligi. Rijeka na stadionie Dynama już nie raz pokazała że czuje się świetnie i bez pardonu walczy o 3 punkty, lecz wątpię żeby dziś udało im się to powtórzyć. Dinamo wystąpi bez Mandžukić, Rijeka Čagalj(regularnego obrońcy) oraz Pamicia.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
ŠIBENIK-DINAMO
1x ✅
Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie kursy na gospodarzy zaczynają wyraźnie spadać. Dynamo po ciężkim meczu z NEC może mieć prawdziwy problem aby w niedziele wygrać z piątym Sibenikiem.
Dynamo zagra bez pięciu graczy z podstawowej jedenastki a konkretnie Morales, Etto, Chago, Šokota i Balaban. W ataku więc wystąpia rezerwoi Tadic i Mandukic którzy specjalnie forma nie błyszczą mało tego to nie są ich pozycje do gry na których przeważnie grają. Gospodarze natmioast do drużyna składająca się głownie z młodych graczy z których każdy ma co udowadniać trenerowi do tego atut własnego boiska i niespodzienka gotowa. Dobrym rozwiązaniem będzie też under gdyz zapewne dinamo skupi się na obronie jednak 1x po kursie ~2.00 można smiało brać !
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: NK Slaven Belupo - HNK Cibalia
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Spotkanie 12 kolejki Chorwackiej 1 HNL w którym zmierzą się zajmujący aktualnie 2 pozcyję w tabeli zespół Slaven Belupo z 9 Cibalią. Gospodarze tego spotkania rozegrali do chwili obecnej 5 spotkań przed własną publicznością i wszystkie 5 wygrali zdobywając przy tym 14 bramek a tracąc 3. Goście natomiast to zespół własnego boisk który zupełnie nie radzi sobie w meczach wyjazdowych. Rozegrali oni do tej pory 5 wyjazdów w których zdołali zaledwie 1x zremisować a 4x ponieśli porażkę strzelając przy tym tylko 1 bramkę a stracili ich aż 14. W spotkaniu tym faworytem są gospodarze i każde inne rozwiązanie niż ich wygrana będzie tutaj sporą niespodzianką. Reasumując kurs 1.50 na wygraną Salvena nie jest za porywający lecz jest on warty dodania do innych kuponów.
1:0 ✅
 
V 0

vendyx

Użytkownik
Spotkanie: Zapresic - Hajduk Split
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bwin
Analiza: Jutro o godzinie 15.30 zostanie rozegrana 20 kolejka 1 ligi Chorwackiej. Do analizy wybrałem spotkanie dziewiątego w tabeli Zapresicu z ligowym liderem Hajdukiem Split. Formę gospodarzy ciężko określić, ostatnio zanotowali wyjazdowe zwycięstwo z NK Zagrzeb jednakże w poprzednich 3 meczach zdobyli tylko 1 pkt. Inaczej sytuacja wygląda w drużynie przyjezdnych, Hajduk zdecydowanie w gazie, 7 zwycięstw z rzędu w lidze, w tym ostatnie 2:0 nad dotychczasowym liderem Dynamem które pozwoliło im przeskoczyć rywala świadczy o formie wręcz rewelacyjnej. Ponadto warto zaznaczyć że Zapresic nigdy nie wygrał na swoim boisku z 11&#39;stką ze Splitu (5 remisów i 7 porażek). Wydaje mi się że Hajduk podtrzyma serie zwycięstw i jutro sięgnie po 3 pkt.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Slaven Belupo v Inter Zapresic
Slaven jedna z najmocniejszych drużyn ligi podejmuje na własnym stadionie &quot;szaraka&quot; tabeli Inter. W tym meczu będą musieli sobie poradzić bez środkowego obrońcy Kaja Rogulj który w ostatnim meczu z Dinamem otrzymał czerwoną kartkę. Slaven to typowa drużyna własnego boiska ich bilans na własnym stadionie wynosi 8-0-2 z drugiej strony Inter to najlepsza drużyna grająca na wyjeździe 3-3-4. Czyżby wystąpił tutaj paradoks? Być może tak gdyż poprzedni mecz Inter przegrał przed własną publicznością z Hajdukiem aż 4-0! Co prawda Inter grał wtedy bez swoich dwóch bardzo ważnych graczy obrońcy Pecelj oraz napastnika Batarelo (obaj pauzują za kartki) co ważne w meczu przeciw Slaven równiez ich zabraknie. Dodając do tego poważne osłabienie kadry Interu podczas przerwy zimowej (odszedł najlepszy strzelec Sivonjic, pomocnik z największa liczbą asyst Bule oraz podstawowy obrońca Kukec). Reasumując HW jest tutaj wręcz pewne.
Mój typ:HW @1.50 Bet365
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Hajduk Split - Cibalia
Bardzo ważny mecz dla gospodarzy którzy po ostatniej porażce do dziś nie mogą spać spokojnie i budzą się w nocy z krzykiem.
Po tym meczu do gry wraca Gabrić, który pauzował za kartki oraz po wyleczonej kontuzji Ibricic.
Te wzmocnienia w składzie powinny wystarczyć żeby powtórzyć lub nawet poprawić dotychczasowe rezultaty z ekipą Cibalii przypomnę 2-0 w pierwszej rundzie oraz 4:1 w Pucharze.
Cibalia niestety będzie musiała się obyć w trakcie meczy bez komentarzy swojego trenera, który po ostatnich ekscesach z jego udziałem dzisiejszy mecz spędzi na trybunach. To nie jedyne osłabienie drużyny nie zagra również pierwszy bramkarz (bez wątpienia trzon drużyny) dwóch środkowych obrońców oraz pomocnik - wszyscy to podstawowi gracze wręcz gwiazdy zespołu.
Jak Hajduk może się zrehabilitować za ostatnią porażkę? Odpowiedzią na to pytanie może być dzisiejsze obnażenie gości i miejmy nadzieję że wynik tego spotkania będzie tylko i wyłącznie ograniczony wyobraźnią gospodarzy.
Hajduk (-1,5) @1.60 bet365 ✅
over 2,5 @1.60 Betsson ⛔
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja wiem że to już nie liga, ale nie wiedziałem czy tworzyć nowy temat czy nie, więc napisałem tutaj. Jeżeli ktoś z modów uzna, że to na nowy temat to proszę o utworzenie i przeniesienie posta.
Mecz HR Nogometni Cup, czyli Pucharu Chorwacji:
NK Dinamo Zagreb - HNK Hajduk Split
Mecz lidera z wiceliderem ligi. Gospodarze ostatnio w świetnej formie, ostatni mecz przegrali 22 lutego, właśnie z Hajdukiem. Od tego czasu 12 meczów wygranych i jeden remis. Trwa właśnie ich seria 7 spotkań wygranych. Jeżeli chodzi o same mecze u siebie to ostatnio przegrali 27 listopada ze Spartakiem Moskwa w Pucharze UEFA, w lidze nie ma na nich mocnych od 21 września, kiedy to przegrali nie z kim innym jak z Hajdukiem. Teraz może parę słów o gościach. Ostatnio przegrali 2 mecze, ale poza tym radzili sobie całkiem, całkiem ostatnimi czasy. Jeżeli chodzi o wyjazdowe mecze to jednak idzie im średnio, ostatnie 8 meczów to 4 wygrane i po 2 porażki i remisy, co nie jest jakimś świetnym wynikiem dla drużyny, która ma aspiracje na mistrza. Jest jeszcze kwestia bezpośrednich pojedynków między tymi drużynami. Jak już wyżej wspomniałem Hajduk jest jedyną drużyną w Chorwacji która ostatnimi czasy potrafiła pokonać Dinamo. Jednak wiadomo, że każda seria, także i ta musi się skończyć i kiedy jak nie teraz kiesy Hajduk w dołku a Dinamo w świetnej formie.
Moje typy na mecz:
Dinamo 1.80 expekt ✅
do przerwy/koniec remis/Dinamo 4.50 expekt ⛔
dla odważniejszych:
Dinamo -1 3.20 expekt ✅
Myślałem że do przerwy chociaż Hajduk utrzyma remis a tu dupa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom