>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Chorwacka - 2010

Status
Zamknięty.
H 9

hob

Użytkownik
Wlasnie mialem ten sam typ dawac ???? w 100% sie z nim zgadzam ???? Ale w sumie wkleje co naskrobalem
Spotkanie: Dynamo Zagrzeb - Hajduk Split (0:1)
Typ: 1
Kurs: 3,20
Buk: Expekt
Analiza:
Hajduk jeszcze dwa tygodnie mógł się łudzić, że zdetronizuje największego rywala i obecnej mistrza kraju. Ale przyszły dwie porażki z rzędu strata do Dynama jest już nie do odrobienia. 7 punktów straty na 3 kolejki do końca. Ekipa z Zagrzebia śmiało, może świętować 4 z rzędu mistrzostwo kraju. Ale jest to pełni zasłużona wygrana. Są w świetnej formie na finiszu rozgrywek. Z ostatnich 11 meczy ligowych wygrali 10. W ostatnich 5 stracili tylko jedną bramkę, strzelając 18! Hajduk to obecnie zmierza w zupełnie innym kierunku. Przegrali z Varteksem u siebie, a później jeszcze z Rijeką. Morale jest bardzo niskie. Mierzyli w tytuł, a muszą obejść się smakiem. Pozostaje im tylko zdobycie pucharu, tylko że Dynamo mierzy w dublet. To jest dwumecz i gospodarze muszą sobie wyrobić zaliczkę. Doping swojej publiczności, pełny skład i duża motywacja. Jednak przede wszystkim aspekt formy, a dodać do tego można nieobecność w zespole gości ich kapitana, bez którego zawsze im się gorzej wiodło. Gdyby to był 1 mecz, to pewnie bym pozostał przy czystej wygranej, ale jako że czeka Dynamo jeszcze rewanż, to spodziewam się wygranej 2 golami co najmniej. Bardzo dobry typ w moim przekonaniu. Dynamo w bezpośrednim starciu powinno udowodnić, że obronili tytuł nieprzypadkowo.
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
NK Osijek v HNK Rijeka
Typ: HNK Rijeka
Kurs: 2,5
Buk: bet365


Wg bukmacherów to spotkanie powinno być wyrównane gdyż kursy na obie drużyny są identyczne. Piłkarze NK Osiek jednak w ramach strajku za brak wynagrodzenia nie chcieli uczestniczyć w ostatnich treningach. Sytuacja w klubie jest bardzo napięta co na pewno nie zbyt dobrze wpłynie na postawę piłkarzy w dzisiejszym spotkanie. Rijeka cięgle liczy się w walce o 3 miejsce to daje start w Pucharze Uefa z lepszej pozycji. Osiek zajmując aktualnie 6 pozycję nie ma już większych szans na zdobycie czegokolwiek w tym sezonie więc na pewno większa motywacja będzie po stronie gości. Mimo że w drużynie gości nie wystąpi ich najlepszy gracz Anas Sharbini uważam że stać ich na zwycięstwo w tym spotkaniu.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
HNK Hajduk Split - NK Dinamo Zagreb​

Zacznijmy od tego, że to rewanżowy mecz finału Pucharu Chorwacji. Pisałem o pierwszym meczu tych drużyn i miałem rację, gdy podawałem swoje typy na tamten mecz. Co do dzisiejszego spotkania, to tak naprawdę niewiele się zmieniło (tu analiza tamtego spotkania http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=1028500&amp;amp;postcount=9 ). Od tamtego czasu oba zespoły rozegrały po 2 spotkania. Hajduk wygrał u siebie z 5 ekipą ligi i zremisował na wyjeździe z 4. Natomiast Dinamo wygrało u siebie z 4 i przegrało z 6 ekipą. Dinamo wg mnie już trochę odpuściło, co widać właśnie po tej przegranej. A i jeszcze trochę o tym, że zarówno Hajduk u siebie jak i Dinamo na wyjeździe spisują się naprawdę bardzo dobrze. Hajduk w ostatnich 8 meczach porażka i 7 zwycięstw, a Dinamo ostatnio 6 wygranych z rzędu. A jeśli chodzi o mecze w Pucharze Chorwacji, to Hajduk średnio, w tym sezonie 4 wygrane, 2 remisy i porażka. Dinamo natomiast wygrało wszystkie 7 spotkań i w prawie każdym sprawili solidne lanie rywalowi. Raz wygrywali 1 bramką, raz dwoma, poza tym 2 razy trzema, 2 razy czterema i raz różnicą 6 bramek. Widać że gra w Pucharze im służy. Podsumowując to wszystko uważam, że mimo 3-bramkowej zaliczki z pierwszego spotkania Dinamo wyjdzie dziś zmobilizowane i pokona zespół Hajduka.

Dinamo Zagreb 3.25 bet365 ⛔
over 2.5 1.85 Expekt ✅
połowa/koniec remis/Dinamo 7.50 Expekt ⛔

remis do przerwy był, ale potem pare minut, Hajduk 2 bramy i po meczu
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
HNK Hajduk Split - NK Dinamo Zagreb​


Kolejny mecz między tymi drużynami, który analizuję. W pierwszym poszło dobrze, 2 mecz nie poszedł po mojej myśli, znaczy co analiza nie była zbyt trafna. Dziś myślę, że zobaczymy powtórkę z rewanżowego meczu Pucharu Chorwacji, czyli zwycięstwo ekipy Hajduka. Hajduk powinien być bardzo, ale to bardzo umotywowany wygraną w pucharze i powinien pójść za ciosem. Hajduk u siebie gra po prostu bardzo dobrze, wygrywają niemal wszystko, w 11 ostatnich spotkaniach 10 wygranych i porażka. Przy ostatnim typowaniu pisałem co innego, bo kierowałem się statsami z pucharu gdzie często u siebie remisowali. Dinamo, co prawda na wyjazdach też spisuje się bardzo dobrze, poza spotkaniami z Hajdukiem (już 2 w tym sezonie przegrali, odpowiednio 2-0 i 3-0). Poza tym Dinamo ma jakiś kryzys, przegrali 2 spotkania z rzędu, a to nie jest u nich zbyt częste (poprzednio zdarzyło się to we wrześniu zeszłego roku, a wcześniej w grudniu 2007). Myślę, że już od tego pierwszego meczu w pucharze z Hajdukiem trochę za bardzo się rozluźnili i nie sądzę, że chęć rewanżu za przegrany puchar będzie na tyle silna, że pozwoli wygrać gościom dzisiejsze spotkanie.


Moje typy:
Hajduk 2.25
Hajduk -1 4.50
kursy z bet365


NK Zagreb - NK Zadar​


Tu krótka szybka analiza. W spotkaniach między tymi ekipami goście wygrali ostatnio 10 lat temu. W ostatnich 10 meczach, 7 razy wygrywali gospodarze i 3 razy padał remis. Dziś wg mnie passa ta zostanie podtrzymana. Goście nie walczą już o nic, a gospodarze mogą wskoczyć pozycję wyżej, a zawsze lepiej być 5 niż 6, zwłaszcza, że Sibenik wcale nie musi wygrać swojego spotkania. Krótko o formie obu ekip, Zagreb ostatnio może nie jest w mega formie, ale jednak u siebie grają nieźle, ostatnie 5 meczów to 3 wygrane i 2 remisy. A Zadar na obcych obiektach słabiutko, ostatnie 20 meczów to 15 porażek i 5 remisów, czyli mega słabo. Dziś myślę, że może pogromu nie będzie, ale liczę na 1-bramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Moje typy:
Zagreb 1.57 bet365


HNK Cibalia Vinkovci - HNK Sibenik​


Tu też wielkiej analizy nie chcę pisać. Oba zespoły ostatnio w średniej formie, ale Cibalia ma jedną przewagę - własny stadion. Na swoim obiekcie gospodarze spisują się naprawdę nieźle, w ostatnich 9 meczach 5 razy zwyciężali, 3 razy remisowali i tylko raz ponieśli porażkę. Przegrali jednak z Dynamem, a 2 razy zremisowali z Hajdukiem czyli lepszymi ekipami od Sibenika. A Sibenik na wyjazdach nie najlepiej, w ostatnich 6 meczach 4 razy przegrali, raz remis i raz wygrali. Zwycięstwo odnieśli jednak nad Sesvete czyli ostatnią, najsłabszą drużyną w całej lidze, a zremisowali z Varteksem, czyli też nie mocarzem. Czyli wniosek taki, że gra na obcych stadionach nie jest ich atutem. Podsumowując jestem dziś dość spokojny o wygraną gospodarzy.

Moje typy:
Cibalia 2.30 bet365
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
NK Hrvatski Dragovoljac - HNK Rijeka
Wynik: 2:2
⛔
Propozycje :
Win Rijeka @@ 1,90 Bwin

Już dziś spotkanie ostatniej drużyny ligi Chorwackiej Hrvatski Dragovoljac który ma najwięcej straconych (41 bramek) oraz najmniej strzelonych zaledwie 9. Oba zespoły regularnie od lat ze sobą grywają ostatnia porażka Rijeki miała miejsce w 2001 roku. W tym roku drużyny zdązyły się już spotkać wtedy padł wynik 3:0 dla Rijeki. W dodatku Rijeka ma znakomitego 28letniego Czarnogóra w zespole Dalovicia który już jest łączony z Dinamem Zagrzeb czy Hajdukiem. W dodatku jeśli myślą o europejskich pucharach a podobno taki mają założony cel muszą takie spotkanie z outsiderem wygrywać. Poniżej zamieszczam propozycję.
http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=8150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Inter Zapresic - HNK Cibalia Vinkovci
Już niebawem rozpocznie się spotkanie 18 kolejki ligi chorwackiej. Myślę, że z meczu wyżej wymienionych drużyn zwycięsko wyjdą gospodarze. Inter Zapresic do swojego dzisiejszego rywala traci 5 punktów, a to właśnie Cibalia zajmuje trzecie miejsce, które na pewno jest celem Milivoja Bračuna i jego podopiecznych. Daje bowiem możliwość udziału w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Inter doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważny jest to pojedynek. Przed własną publicznością radzą sobie w ostatnich tygodniach bardzo przyzwoicie. Gdyby nie fatalny początek sezonu mogliby walczyć nawet o wicemistrzostwo Chorwacji. Proszę sobie wyobrazić, że od 28 sierpnia w lidze przegrali zaledwie raz, z Dinamo Zagrzeb, co niespodzianką oczywiście nie było. Stracili jedną bramkę! strzelając 14. Myślę, że poz kolejny udowodnią jak trudnym są rywalem, jak świetnie potrafią bronić dostępu do własnej bramki, a przy tym strzelić bramkę, bądź bramki, które dadzą niezwykle ważne 3 punkty. Będzie to również okazja na zrewanżowanie się Cibalii za październikową porażkę w pucharze.

Moja propozycja:
Inter - 2,55 Expekt ✅
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Slaven - Rijeka | Typ: Slaven - 1,85 ⛔ 0-1

1. HNL (Chorwacja).
Slaven zajmuje w tej chwili 11. pozycję, tuż nad strefą spadkową (1 punkt). Rijeka jest dziesiąta i ma oczko przewagi nad rywalem. Jest to zatem bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania w lidze.
Slaven nieźle prezentuje się na własnym stadionie (5-2-3). Forma też nie jest najgorsza, bo udało się przed tygodniem zatrzymać Dinamo w Zagrzebiu, a wcześniej przytrafiła się porażka z rozpędzonym Splitem. Dzisiaj gospodarze przystępują do spotkania z ogromną wolą zwycięstwa. Mają przewagę własnego obiektu, a trener ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy.
Rijeka nie jest łatwym rywalem, nawet na wyjeździe (3-3-4). Ostatnie mecze nie były w wykonaniu gości najlepsze (0-3 z Varzadinem i 0-0 z Karlovacem). Do tego dochodzi spory problem w ataku. Najlepszego snajpera drużyny skusił rosyjski Amkar Perm. Radomir Dalović (N, 20/5) wyjechał w ubiegły weekend z Chorwacji i w tym momencie Rijeka pozostaje bez klasowego atakującego. Sprowadzony z Willem II Zijler potrzebuje kilku spotkań aby wejść dobrze do drużyny. Po ostatnim meczu ze składu z powodu zawieszenia wypadł też Damir Kreilach (P, 20/2).
Kilka czynników wskazuje na zwycięstw gospodarzy. To przede wszystkim lepsza postawa w ostatnich meczach, gra u siebie i osłabienia u gości.
 
G 35

gesio

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb - Hajduk Split 2:0 ✅
under 2.5 @ 1.70

Dinamo pod wodzą Vahida Halihodzicia gra zdecydowanie bardziej defensywną piłkę..W lidzę notują serię 5U..a grali z niezbyt wymagającymi rywalami..W defensywie bardzo doświadczeni zawodnicy mający lata gry na europejskich boiskach (Butina,Biscan,Cufre czy Simic)..
W Dinamie z powodu urazów nie zagrają istotni pomocnicy Badelj (21/3G) i Sammir (16/10G)..
Hajduk przed rundą sprzedał dwóch kluczowych zawodników tj. Ibričić (12/0) i Strinić (12/0)..
Hajduk gra ostatnio bardzo słabo..Dinamo również nie zachwyca..
Ostatnie dwa spotkania ligowe między nimi zakończone bezbramkowymi remisami..Boisko w Zagrzebiu w fatalnym stanie,co również nie ułatwi gry..Niski wynik bardzo prawdopodobny..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom