>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Brazylijska 2007/2008

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gremio - Nautico

Dziś kolejna już3 kolejka w Brazylijskiej piłce Gremio które w każdym sezonie pokazuje że jest dobrze poukładanym zespołem podejmie niespodziewanego lidera Nautico :!: Drużyna która stała się objawieniem po 3 kolejkach gdy popatrzymy na tabelę widać że to drużyna gospodarzy w tym meczu będzie miała przewagę wygrali nie dawno z Sao Paulo które jednak grało rezerwa z racji występów w Coppa Libertadores , Natomiast Goście wygrali z Goias i Fluminense , pierwsza ekipa miała mała zadyszkę na począku a druga to typowy średniak więc dzisiaj innego rezultatu nie widzę jak wygrana gospodarzy. Dodatkowym atutem jest to że Gremio jeszcze nigdy nie przegrało z Nautico tym bardziej sądzę że dziś to nie nastąpi.
Mój typ : 1 :!:
✅ ✅ ✅
2-0
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Botafogo -- Cotirba


6/10 ✅ ✅ ✅
Gdy wszystkie oczy skierowane są na Mistrzostwa Europy swoja 5 kolejkę rozgrywa Brazylia. Botafogo to ekipa własnego boiska na 5 spotkań na własnym obiekcie 4 razy wygrywali i raz remisowali natomiast Coritiba na ostatnie 5 spotkań 3 razy przegrała , raz zremisowała i raz przegrała. Więc zdecydowanie ekipie nie idzie na wyjeździe tym bardziej że grali zdecydowanie ze słabszymi rywalami natomiast Gospodarze mieli dużo mocniejsze ekipy na przejścia . Botafogo ma 4 pkt. natomiast Coritiba ma 4 pkt. Od 4 lat Coritiba nie wygrała z Botafogo myślę że ta passa zostanie podtrzymana i dzisiaj. Gdy 3 lata temu trzy krotnie mierzyli się w lidze 3 razy lepsi okazali się piłkarze Botafogo i myślę że w tym roku nie będzie inaczej stąd mój typ na właśnie nich.

Pozdrawiam :!:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Juventude RS - Fortaleza CE

Mój Typ : 1 @@ 1,60 6/10

Dziś odbędzie się kolejna seria spotkań drugiej ligi w Brazylii muszę przyznać że to spotkanie przyniesie nam wiele emocji Juventude zdecydowany faworyt podejmie nie obliczalną Fortaleze jednak moim zdaniem i patrząc na statystyki nie wyobrażam sobie aby Juventude tutaj nie wygrało i mój typ jest właśnie na nich .


ps. Szybka analiza bo brak czasu ... Przepraszam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Juventude RS - Fortaleza CE

Mój Typ : 1 @@ 1,60 6/10 ✅

Dziś odbędzie się kolejna seria spotkań drugiej ligi w Brazylii muszę przyznać że to spotkanie przyniesie nam wiele emocji Juventude zdecydowany faworyt podejmie nie obliczalną Fortaleze jednak moim zdaniem i patrząc na statystyki nie wyobrażam sobie aby Juventude tutaj nie wygrało i mój typ jest właśnie na nich .


ps. Szybka analiza bo brak czasu ... Przepraszam

Ładna wygrana ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
⚽FLUMINENSE-SANTOS
Typ: 1
Kurs : 1,75
Bwin stawka 2/10
⛔⛔WYNIK 1:1 ⛔⛔

W cieniu ME odbędzie sie mecz ligi Brazylijskiej w którym finalista Copa Libertadores tego sezonu( Finał dopiero sie odbędzie ) podejmie ekipe Santos.
Flu są w chwili obecnej na ostatniej pozycji w lidze co napewno nie przystoi druzynie która wygrywa mecze z Boca Juniors i będzie miala szanse na wygranie najcenniejszego pucharu w Ameryce Południowej. Santos także nie spisuje sie najlepiej na początku sezonu i zajmuje miejsce 18 z dorobkiem 4pkt. Flu ma zaledwie 1pkt.
Więc dlaczego stawiam na nich? Ano dlatego że na własnym stadionie sa bardzo dobrzy, wspierac ich będzie tysiące kibiców na słynnej Maracanie.
Flu musi wkońcu zdobyc jakis komplet punktów bo zrobi sie nie wesolo a tacy piłkarze jak Thiago Neves czy Washington sądze ze dadzą dzisiaj znac o swoich nieprzeciętnych możliwosciach.

Bilans H2H :

12/08-07 Campeonato Brasilero Serie A Fluminense RJ vs. Santos SP 3:0
21/05-06 Campeonato Brasilero Serie A Fluminense RJ vs. Santos SP 1:0
25/09-05 Campeonato Brasilero Serie A Fluminense RJ vs. Santos SP 4:3
17/07-04 Campeonato Brasilero Serie A Fluminense RJ vs. Santos SP 1:0
05/08-00 Campeonato Brasilero Serie A Fluminense RJ vs. Santos SP 2:1


Jak więc widzimy ostatnie 5 meczy na Maracanie z Santosem to komplet zwycięstw. Więc o przelamanie dzisiaj będzie łatwiej skoro naprzeciwko rywal który śmiem stwierdzic ze ma kompleks Fluminense;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Atletico MG - Ipatinga MG - 1 @@ 1,55

Tutaj króciutko bo spotkanie analizować nawet nie trzeba Atletico całkiem nieźle rozpoczęło sezon. Natomiast Ipatinga na wyjazdach zdobyła zaledwie 1 pkt. natomiast Atletico u siebie zdobyło aż 5 oczek. z 8 które posiada. Więc wszystko wskazuje na gospodarzy nie trzeba chyba więcej słów pisać o tym spotkaniu.
Palmeiras - Cruzeiro

dzisiaj dojdzie do najlepszego pojedynku tej kolejki. Lokujące się na 10 pozycji Palmerias podejmie 2 w tabeli Cruzerio. Palmerias wygrało ostatni raz 3 lata temu nad Cruzerio, Natomiast ich ostatnia potyczka skończyła się wynikiem 5-0 dla Cruzerio... także doznali &#39;&#39;sromotnej porażki&#39;&#39; . Cruzerio ma bilans na ostatnie 4 mecze wyjazdowe dość nie za ciekawy 2 wygrane , 1 Remis i 1 porażka natomiast ich rywal Palmerias może pochwalić się bilansem na własnym obiekcie następującym : 3 wygrane i jeden remis. Z tego co wyczytałem w wywiadach z piłkarzami i trenerami Palmerias po prostu z Cruzerio grać nie potrafi i tutaj liczę na znakomitego zawodnika Cruzerio Guilherme. Który potrafi dokonać rzeczy nie możliwych dlatego mój typ na zespół gości.
Mój typ : 2 ( Cruzerio)
Kurs : 3,20
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Atletico MG - Ipatinga MG - 1 @@ 1,55 ✅

Tutaj króciutko bo spotkanie analizować nawet nie trzeba Atletico całkiem nieźle rozpoczęło sezon. Natomiast Ipatinga na wyjazdach zdobyła zaledwie 1 pkt. natomiast Atletico u siebie zdobyło aż 5 oczek. z 8 które posiada. Więc wszystko wskazuje na gospodarzy nie trzeba chyba więcej słów pisać o tym spotkaniu.
Palmeiras - Cruzeiro

dzisiaj dojdzie do najlepszego pojedynku tej kolejki. Lokujące się na 10 pozycji Palmerias podejmie 2 w tabeli Cruzerio. Palmerias wygrało ostatni raz 3 lata temu nad Cruzerio, Natomiast ich ostatnia potyczka skończyła się wynikiem 5-0 dla Cruzerio... także doznali &#39;&#39;sromotnej porażki&#39;&#39; . Cruzerio ma bilans na ostatnie 4 mecze wyjazdowe dość nie za ciekawy 2 wygrane , 1 Remis i 1 porażka natomiast ich rywal Palmerias może pochwalić się bilansem na własnym obiekcie następującym : 3 wygrane i jeden remis. Z tego co wyczytałem w wywiadach z piłkarzami i trenerami Palmerias po prostu z Cruzerio grać nie potrafi i tutaj liczę na znakomitego zawodnika Cruzerio Guilherme. Który potrafi dokonać rzeczy nie możliwych dlatego mój typ na zespół gości.
Mój typ : 2 ( Cruzerio) ⛔
Kurs : 3,20
Niestety Cruzerio nie dało rady ale Atletico gładziutko wygrało.
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Myślę że warto to tutaj dodać.
Na 12 meczów został zdyskwalifikowany Andre Luis, piłkarz klubu Botafogo, za obsceniczne gesty pod adresem kibiców oraz za bójkę z policjantami podczas meczu ligowego, rozegranego w Recife.
Ponadto klub Nautico, gospodarz meczu z Botafogo, nie będzie mógł organizować u siebie dwóch spotkań i musi zapłacić karę finansową (równowartość 24.390 dolarów USA) za brak porządku na stadionie.
Andre Luis, gdy został ukarany czerwoną kartką, schodząc z boiska obraził gestami kibiców rywali, a następnie kopnął w ich kierunku plastikową butelkę. Gdy interweniowała policja - wdał się w bójkę z policjantami. Na pomoc piłkarzowi ruszyli inni zawodnicy Botafogo, których policja próbowała powstrzymać, używając gazu pieprzowego. Andre Luis został ze stadionu odwieziony do aresztu, wkrótce został zwolniony.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Szybka analiza bo do lekarza lecę , Przeczuwam niespodziankę.



Internacional - Botafogo ---&gt; x2 @@ 1,95 6/10 , 2 @@ 4,10 2/10

Botafogo które jak wiem grało puchar i oszczędzało najlepszy graczy powoli wraca do gry w lidze , Internacional od początku sezonu nie zachwyca. I myślę że w tym spotkaniu faworyt jest Botafogo . Botafogo ostatni raz na wyjeździe z Internacional przegrało 4 lata temu
Co jest dodatkowy atutem na korzyść gości. Fakt faktem Botafogo nie gra za dobrze na wyjazdach jednak z tą formą Internacionalu nie wieżę że to oni zgarną cała pulę myślę że padnie tutaj remis.
 
P 0

pasy89

Użytkownik
czy myślicie że warto zagrać grubiej na zwycięstwo gremio z internacionalem?Gremio to raczej bardzo solidna drużyna,dobrze gra u siebie ,jest na 2 miejscu a goście na wyjezdzie jeszcze nawet pkt nie zdobyli..
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
czy myślicie że warto zagrać grubiej na zwycięstwo gremio z internacionalem?Gremio to raczej bardzo solidna drużyna,dobrze gra u siebie ,jest na 2 miejscu a goście na wyjezdzie jeszcze nawet pkt nie zdobyli..
Moim zdanie Gerimo wygra co najmniej dwoma golami ,to dobrze zorgnizowana drużyna o nie przeciętnych umiejętnościach.
Więc uważam że nawet 1-000 000 można na nich postawić.
 
S 0

starosta

Użytkownik
Trzeba zauważyć, że Sport też może dostał lekkiej zadyszki po meczach Copa do Brazil..
Znając jednak tą drużynę, to nie jest łatwo wygrać z nimi na ich boisku..
 
P 0

pasy89

Użytkownik
ta wypłacaj mi teraz kase ???? nie pisz na przyszłość że byś tyle sam postawił bo z tego wynika że ten mecz na 100% ma wejść(nie wiem ustawiony czy cos), ładnie weszło mi za to palmeiras,myśle że w następnej kolejce można stawiać swobodnie przeciwko sport recife który przegrał u siebie z przeciętnym w sumie flamengo..pozytywnie oceniam tez występ botofago , atletico i sao paulo natomiast tak jak wspomniałem ogromne rozczarowanie jeśli chodzi o gremio...ale kupon i ta mi nie wszedł ???? przez jeden mecz cracovia-soligorsk under 2,5...2 bramki w 90 min..załamać sie można ???? ???? ???? ???? ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Bahia - Avai typ 2. 2,70


Niesamowite, ze jest az taki wysoki kurs na ten mecz. Druzyna, ktora jest obecnie druga w 2 lidze brazylijskiej podejmuje 17 druzyne! U siebie druzyna Bahi jest najgorsza z 20 druzyn. Ma najgorszy bilans (0 meczow wygranych, dwa remisy i jedna porazka). Natomiast Avai wg statystyk jest trzecia jesli chodzi o mecze wyjazdowe. JEsli chodzi o ilosc zdobytych bramek to bilans wynosi 10:5. 10 zdobytych na wyjezdzie przez druzyne Avai robi wrazenie.

Ma ktos jakies wieksze info o tych druzynach?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Nautico wystąpi bez Striker Warley, i regularnych obrońców Negretti, Everaldo, Ticao oraz Alceu.
Palmeiras bez :Valdivia, Kléber, Gustavo, David i Leandro. są to również gracze z podstawowego składu.
 
mmaaciek 0

mmaaciek

Użytkownik
▶Fluminense vs. Atlético-PR 1 @ 1,75 Interwetten 5/10 ✅✅✅ 3:0

Fluminense podejmowac bedzie dzis na wlasnym stadionie ekipe Atletico PR. Gospodarze sa bez watpienia lepszym zespołem a taki kurs spowodowany jest przede wszytskim ich obecna forma w lidze jednak na pewno ich dyspozycja w rozgrywkach ligowych bedzie coraz lepsza. Jest to spowodane faktem iz Flumiense skupione bylo tylko na Copa Liberdatores w ktorym to udało im sie zajsc az do finału gdzie ostatecznie mimo zwyciestwa u siebie 3-1 nie zdolali zdobyc trofeum. Podczas trwania pucharu w lidze wystepowal zupelnie inny zespol co `zaowocowalo` ostatnim miejscem w tabeli. Jak do tej pory Fluminense nie odniosło zadnego zwyceistwa w lidze. Jest to troche smieszne jesli mowimy o finaliscie Copa Libertadores jednak jak juz wspomnialem w lidze do ubieglego tygodnia wystepowali gracze rezerwowi.
Atletico to przecietny zespol ktory nie powinien dzis sprawic klopotow Fluminense. Mysle , ze pierwsze ligowe zwyciestwo odniosa dzis gospodarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom