>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2011

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@Unicaja
Na Tweeterze LakesideHammers opublikowano taką notkę..
Latest News: Peter Ljung out of tonight&#39;s meeting at Peterborough with a back injury.

6 hours ago via web
w razie czego link -&gt; http://twitter.com/#!/Lakesidehammers
/edit: jeśli rozpatrujesz w kontekście dodatkowego startu to nie liczyłbym na niego, bo Szwed ma 4 średnią w drużynie, Shields 2 zatem jeśli poprawnie rozumiem zasady Elite League to nie może wystartować za niego ????
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Ok rozumiem, thx za info. Wobec tego nie będę się bawić w typy poboczne H2H. Poboczne, bo jako główny zagrałem Pantery po ujemnym handi i myślę sobie, że powinno być dobrze. Mlotki nie mają kim straszyć zwyczajnie w świecie, w dodatku ta ich wyjazdowa forma. Tak czy siak go go Panthers ! ????
PS. Ale aż nie wypada nie pochwalić sportingbet za ofertę na dzisiaj, oby tylko tak dalej trzymali. Ja osobiście jestem bardzo przyjemnie zaskoczony ich dzisiejszą ofertą.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Witam.Czy dzisiaj Richardson pojedzie w meczu Coventry - Lakeside? Chciałbym postawic -12 ma Coventry ale nie wiem czy gra jest warta swieczki? Prosze o szybka odp...
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Rico dzisiaj jedzie w półfinale Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w Scunthorpe, więc na meczu go nie będzie. Za niego jako gość pojedzie Rory Schlein.
Edit
R/R to Rider Replacement, czyli nic innego jak zastępstwo zawodnika, więc oni na torze się nie pojawią, tylko będą zastępowani przez kolegów z drużyny.
 
G 0

gregoriuszp

Użytkownik
Coventry Bees = 00

1. Chris Harris (G)
2. Edward Kennett R/R
3. Ryan Fisher
4. Kenni Larsen
5. Troy Batchelor (G)
6. Josh Auty
7. Richard Sweetman


Lakeside Hammers = 00

1. Rory Schlein (G)
2. Kauko Nieminen
3. Adam Shields
4. Piotr Swiderski
5. Peter Ljung R/R
6. Robert Mear
7. Ricky Wells (G)

I wszystko jasne
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Na dzisiaj ciekawie wygląda wg mnie Poole + 8.5 @1,85 w tobet. Na początku wystawili co prawda hc na poziomie 10 ale niepotrzebnie się czaiłem tak długo. Mniejsza z tym zresztą. Piraci już raz w tym sezonie pokonali ekipę z Wolverhampton na jej terenie w lidze. Teraz dojdzie do rewanżowego spotkania o Tarczę, pierwszy mecz wygrany w Poole przez gospodarzy różnicą 9 pkt. Czyli handi ustawione dobrze, bo będą Piraci bronić tych punków zapasu jak oka w głowie. Wolves to wiadomo, Fredka + Pikej a dalej długo, długo nic. Piraci z 3 mocnymi ogniwami Holderem, Wardem Wattem i lepszą rezerwą. W razie czego zostaje double. Moim zdaniem bet godny polecenia, nie wiem czy się ze mną zgodzicie.
Wolverhampton - Poole H(0 - 8.5) 2 @1,85 tobet ⛔ bez Holdera nic w tym dziwnego :-|
Powodzenia.
@ down
Lipa w takim razie :| Wiele to zmienia... Ale zobaczymy.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
ja skupie się na innym spotkaniu.. Belle Vue z King&#39;s Lynn nie tykam..
Eastbourne Eagles vs Peterborough Panthers na antenie SkySports
składy:
Eastbourne Eagles = 00
1. Bjarne Pedersen -
2. Lukas Dryml -
3. Simon Gustafsson -
4. Lewis Bridger -
5. Joonas Kylmakorpi -
6. Timo Lahti -
7. Cameron Woodward -

Peterborough Panthers = 00
1. Lee Richardson (G) -
2. Linus Sundstrom -
3. Kacper Gomolski -
4. Krzysztof Buczkowski -
5. Troy Batchelor -
6. Norbert Kosciuch -
7. Dakota North -
skopiowane ze speedwayupdates

krótko i na temat, bo późno wróciłem dziś, a czasu do meczu mało. Lee za poobijanego Pedersena to wg mnie duże wzmocnienie, bo Anglik ostatnio w formie a Nicki sobie olewa Elite League. Najpierw gospodarze... Bridger ostatnio nieco obniżył loty w moim mniemaniu, Gustafsson to też już nie ten zawodnik co na początku sezonu. Woodward ambitny, waleczny, ale umiejętności trochę brakuje i od niego zależą w dużej mierze losy spotkania - zastąpi Lahtiego, a może i nawet kogoś z 1-5 jak będzie słabo jechał. Bjarne może mieć problemy z Richardsonem. Dryml pewnie zapunktuje w okolicach 7pkt, raczej jest stabilnym zawodnikiem. Goście.. Ekipa wydaje się dość solidna. Oprócz w/w dzisiejszego gościa, Troy Batchelor koło 9pkt powinien zrobić, Buczek prezentuje baaardzo wysoką dyspozycję w tym sezonie. Świetny występ Gomólskiego wczoraj na polskich torach. Rezerwy... North jest jednym z lepiej rokujących młodych zawodników na wyspach, a Norbi Kościuch bardzo przyzwoitym zawodnikiem jest.
Wnioski? linia handi na Tobet 14.5 pkt mocno zawyżona. Buki kierują się bardzo dobrą dyspozycją Orłów z początku sezonu. I to może ich zgubić, bo Pantery nie powinny polegnąć wyżej niż 10-oma punktami. Kurs? 2.0 !!
Eastbourne Eagles vs Peterborough Panthers H (0 - 14.5) @ 2.00 stawka 7/10 ✅
@Unicaja - Watt nie jest mocnym ogniwem wg mnie, strasznie loty obniżył ostatnio. Ludvig Lindgren i Proctor pokazali ostatnio, że u siebie mogą punktować także też nie zgodziłbym się z tym stwierdzeniem. Czy Holder i Ward będą w stanie obronić wynik?? Jak pojedzie Doyle i Andersson? Bardzo ciężko to stwierdzić!
/ jeśli Holder out to grać z handi na WOLVES 9/10 !!!!!!!!!!!!!!!! ✅✅
cudowny dzień.. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Szczerze myślałem nad tym Feekusa ale jednak zdecydowałem się na coś innego..
Belle Vue Aces - Kings Lynn Stars 2 2,15 Bet365

Krótko ponieważ mało czasu.. &quot;Miejscowi&quot; to tak na prawdę tylko &quot;Bomber&quot; ponieważ Rory i Patrick to mnie mimo wszystko nie przekonują i w ogole mnie nie przekonują, natomiast goście mają &quot;Kenia&quot;, Madsa, &quot;Puka&quot; być może zatrybi dzisiaj Oli? Chęć zrehabilitowania się Bjerre za ostatnie słabe występy plus dwa jokery dostępne, a może nie będą potrzebne..? Decyduje się na grę w stronę &quot;Gwiazd&quot; ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wypadałoby się nieco odbić po wczorajszej wtopie z Elitserien..
Do King&#39;s Lynn przyjeżdża zespół Pszczółek - jest to jedyne spotkanie dzisiejszego wieczoru. Pełny skład gospodarzy kontra eksperymentalne zestawienie gości z Coventry. Dlaczego? Debiut na wyspach dla Emila Sajfutdinowa, r/r za Przemka Pawlickiego. Jak pokaże się Rosjanin w swoim pierwszym występie? Nie oczekiwałbym cudów, dostanie prawdopodobnie 6 startów (licząc r/r za PP i 15 bieg), ale czy włodarze zapewnią mu godziwą gażę, aby walczył na całego? Nie wydaje mi się!! Walczy z nie byle kim, bo ma naprzeciwko sobie trójke mocnych Duńczyków - Bjerre, Iversen i Korneliussen. Spójrzmy na resztę zespołu przyjezdnego.. Ryan Fisher i Kenni Larsen na wyjazdach prezentują się wręcz dramatycznie.. Co prawda jeździli rok temu na torze Norfolk (jeśli dobrze pamiętam nazwę?), ale nie sądzę żeby to było ich jakimś olbrzymim atutem. Zostają przeciętni rezerwowi w postaci Sweetmana i Autiego (zdecydowana dominacja na rezerwie w szeregach miejscowych wg mnie - Sitera i L.Bjerre). Eddie Kennett zapewne pojedzie na poziomie, ale czy duńskich liderów będzie w stanie objechać? Tak przewidują awizowane składy.. Dochodzą mnie też słuchy, że zamiast r/r PP pojedzie Troy Batchelor, a za Kenniego Larsena możliwa z/z.. Wychodzi generalnie na jedno, siła miejscowych wydaje się być bardzo duża. Oli Allen u siebie nie powinien przegrać ani z Fisherem, ani z Larsenem (jeśli ten wystąpi, są 2 różne informacje..) + rezerwami..
Kończąc niezbyt treściwy i chaotyczny opis spotkania proponuję handi na miejscową ekipę.
King&#39;s Lynn Stars vs Coventry Bees H (0 - 8) @ 1.72 Tobet ✅✅
Kenio over 11.5 też piękny ✅✅, odbudowanie po wczorajszych niespodziankach uważam za udane!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 4

sledziu

Użytkownik
King&#39;s Lynn Stars 1.363sporting pokazuje ze ma super oferty ostatnio
nie bede nic wiecej pisac co do mecz bo feekus wszystko napisal
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
potwierdzone, że Troy za PP, a za Larsena z/z. Co to oznacza? Wg takich moich domysłów nawet Fisher ma wyższą średnią od Duńczyka zatem Troy i Eddie oraz Emil (?) nie powinni być dopuszczeni do jazdy za nieobecnego Kenniego. Ryan Fisher ma bezpośrednio wyższą średnią co dopuszcza go do startu na 100%... Z jakim ksmem wejdzie Rosjanin? 6.5? i czy jeden zawodnik może jechać 2x na z/z? Ktoś może rozwiać wątpliwości?
/nieaktualne, tylko Fisher i rezerwy za Larsena!!
ciekawy też typ na over 11.5 Bjerre... Ponoć nowe silniki ma, większa moc.. za niską stawkę warto spróbować, powinien być dziś bezkonkurencyjny.. ???? 1.72 na Tobet było, nie wiem jak teraz. ✅✅✅✅
/połączyć jeśli można, thx ;]
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
ciekawy też typ na over 11.5 Bjerre... Ponoć nowe silniki ma, większa moc.. za niską stawkę warto spróbować, powinien być dziś bezkonkurencyjny.. ???? 1.72 na Tobet było, nie wiem jak teraz.
/połączyć jeśli można, thx ;]
Nic nie słyszałem o tych jego silnikach, ale już przed wczoraj w na torze &quot;Asów&quot; pokazał, że wszystko zaczyna wracać do normy tak jak to było na początku sezonu.. Dlatego bez wahania zagrałem over 11 punktów w jego wykonaniu po kursie 1,90 w Bet365. Myślę, że dzisiaj Kenio to 13 punktów minimum zrobi. Emil debiut na wyspach, i tak na prawdę ciężko mi dzisiaj znależć godnego przeciwnika dla Bjerrego. Przepraszam za tak krótki post na temat typu, ale trudno coś więcej dodać.. Handi na to spotkanie nie tykam bo po prostu go nie czuję ;)
 
rangers02 0

rangers02

Użytkownik
potwierdzone, że Troy za PP, a za Larsena z/z. Co to oznacza? Wg takich moich domysłów nawet Fisher ma wyższą średnią od Duńczyka zatem Troy i Eddie oraz Emil (?) nie powinni być dopuszczeni do jazdy za nieobecnego Kenniego. Ryan Fisher ma bezpośrednio wyższą średnią co dopuszcza go do startu na 100%... Z jakim ksmem wejdzie Rosjanin? 6.5? i czy jeden zawodnik może jechać 2x na z/z? Ktoś może rozwiać wątpliwości?
Oficjalna stronka Gwiazd podaje,ze Emil pojedzie ze średnią 8,00 więc nie ma mowy,żeby jechał jako Z/Z....under 10 dla Emila, jest piękny kurs 2,62 w b365 kusi, ale nie wiem sam , nawet sportingbet słabą ofertę dał. Co do Bjerre to faktycznie może nie miec przeciwnika, ale może też holowac partnerow wiec over 11,5 jak dla mnie nie warto grac
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Zamieszanie niemałe z tym jedynym dzisiejszym spotkaniem. Wydaje mi się, ze jako ZZ pojechać może Fisher, a Eddie i Troy już nie. Nie wiem jaką średnią ma Emil, bo może i on będzie mógł zastąpić Larsena, który z powodu pyłu wulkanicznego nie mógł dostać się na wyspy. Dlatego odpuściłem typowanie 1x2 i hc i wybrałem nieźle wyglądający zakład na Josha Auty&#39;ego z handicapem (+1,5) przeciwko Olliemu Allenowi. Trochę mnie dziwi fakt, ze Allen jest tak faworyzowany, bo przecież niedawno wrócił po kontuzji i w dwóch wyjazdowych meczach spisał się słabo (0pkt i 4pkt). Co prawda dziś jedzie u siebie, ale czy błyśnie jakąś formą? Wątpię, szczególnie, ze startuje w parze z Madsem Korneliussenem, który kręci wyniki o niebo lepsze, więc nie sądzę, by dziś miało się to nagle zmienić. W King&#39;s Lynn nie zanosi się na jakieś ZZ, więc Olly powinien skończyć swój udział w tym meczu na 4 startach. Z kolei Auty wirtuozem nie jest, ale parę czynników jest po jego stronie. Po pierwsze jedzie z rezerwy, a więc częściej będzie miał do czynienia z łatwiejszymi przeciwnikami. O ile pokonanie Lasse Bjerre może być trudne, o tyle objechanie Sitery nie tyle jest w jego zasięgu, a jest właściwie obowiązkiem. Kolejna sprawa to wspomniane już ZZ. Jeden bieg przejmie Fisher, drugi być może Emil, a pozostałe dwa przypadną w udziale rezerwom, więc Josh albo Sweetman pojadą jeden bieg więcej. Allena oceniam dzisiaj na max 6-7 pkt, więc zdobycie przywiezienia przez Auty&#39;ego 5-6 &quot;oczek&quot; nie jest zadaniem niewykonalnym.
O.Allen v J.Auty - J.Auty(+1.5) # 1,85 Sportingbet ⛔ (7-5,5)
Dorobek punktowy Allena taki jak zakładałem choć zaskoczył mnie tymi dwoma zwycięstwami. Natomiast Josh zaczął znakomicie, ale później zaledwie 1 punkcik w 4 startach :;/:. Niestety zabrakło młodemu doświadczenia, bo szanse na większą zdobycz były. Trudno.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Zamieszanie niemałe z tym jedynym dzisiejszym spotkaniem. Wydaje mi się, ze jako ZZ pojechać może Fisher, a Eddie i Troy już nie. Nie wiem jaką średnią ma Emil, bo może i on będzie mógł zastąpić Larsena, który z powodu pyłu wulkanicznego nie mógł dostać się na wyspy. Dlatego odpuściłem typowanie 1x2 i hc i wybrałem nieźle wyglądający zakład na Josha Auty&#39;ego z handicapem (+1,5) przeciwko Olliemu Allenowi. Trochę mnie dziwi fakt, ze Allen jest tak faworyzowany, bo przecież niedawno wrócił po kontuzji i w dwóch wyjazdowych meczach spisał się słabo (0pkt i 4pkt). Co prawda dziś jedzie u siebie, ale czy błyśnie jakąś formą? Wątpię, szczególnie, ze startuje w parze z Madsem Korneliussenem, który kręci wyniki o niebo lepsze, więc nie sądzę, by dziś miało się to nagle zmienić. W King&#39;s Lynn nie zanosi się na jakieś ZZ, więc Olly powinien skończyć swój udział w tym meczu na 4 startach. Z kolei Auty wirtuozem nie jest, ale parę czynników jest po jego stronie. Po pierwsze jedzie z rezerwy, a więc częściej będzie miał do czynienia z łatwiejszymi przeciwnikami. O ile pokonanie Lasse Bjerre może być trudne, o tyle objechanie Sitery nie tyle jest w jego zasięgu, a jest właściwie obowiązkiem. Kolejna sprawa to wspomniane już ZZ. Jeden bieg przejmie Fisher, drugi być może Emil, a pozostałe dwa przypadną w udziale rezerwom, więc Josh albo Sweetman pojadą jeden bieg więcej. Allena oceniam dzisiaj na max 6-7 pkt, więc zdobycie przywiezienia przez Auty&#39;ego 5-6 &quot;oczek&quot; nie jest zadaniem niewykonalnym.
O.Allen v J.Auty - J.Auty(+1.5) # 1,85 Sportingbet
kierunek analizy jak najbardziej trafny, Emil nie może jechać na z/z, ale problem odnośnie Twojego typu jest nieco inny. Auty rozczarowuje od początku sezonu. Był kreowany na nowego Marka Lorama, fajnie jeździ w Premier, ale najwyższa klasa rozgrywkowa mu nie służy. Wg mnie w zasięgu Autiego może dziś być tylko Sitera i Masters (chociaż atut własnego toru może dać im handicap). Allen natomiast spokojnie powinien pokonywać drugą linię przyjezdnych, bardzo dobrze jeździ u siebie, ostatni mecz wyjazdowy całkiem niezły w jego wykonaniu. U siebie oscyluje w granicach 8-9 pkt. Można go porównać do Cama Woodwarda z Eastbourne, wyczuwalna jest analogia ????
Rację masz, że Auty pojedzie więcej razy, ale czy to wystarczy..? ???? życzę Ci jak najlepiej chociaż nieco kolidujesz z moim handi ????
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Zgadzam się, że Auty nie jedzie cudów i nie potrafi na razie pocisnąć z rezerwy dwucyfrówki jak chociażby Stuart Robson czy Denis Andersson. Jednakże dla mnie najważniejsze jest to, ze Olly wrócił niedawno po kontuzji i w dwóch meczach nic nie pokazał. Poza tym jeśli rzeczywiście Emil nie może jechać jako ZZ, to jeden bieg więcej będą mieć rezerwy, a że mimo wszystko wyżej cenię Josha od Sweetmana to liczę, że to właśnie on będzie mocniejszym ogniwem rezerw Coventry. 8-9 pkt ze strony Allena było możliwe przed odniesieniem kontuzji, bo takie wyniki właśnie kręcił. Czy teraz da radę to powtórzyć? Nie sądzę, szczególnie, że punkty może mu &quot;zabierać&quot; mocny ostatnio Korneliussen.
Mam nadzieję jednak, ze i ja i Ty będziemy liczyć kasę po tym meczu ;). Pozdro
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Heh Niccolo tego się bałem.. w dobrym kierunku na pewno podążałeś.. Już pewnie radocha była po upadku Allena, że pyknie ale taki jest sport.. Ja już załamany byłem jak Puk pojechał do szpitala, a tu nagle taka sensacja i 2/2. Jutro też jest dzień, kolejne spotkania ???? trzymaj nerwy na wodzy, bo to najważniejsze w graniu, dobranoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom