>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Adriatycka 2012/13

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Crvena Zvezda(-6.5) - Radnicki 1 1.94 2/10⛔

Partizan
- Igokea 1 1.70 1.5/10✅
To moze ja zaczne. Po przemysleniach jednak zagram na faworytow. Sezon regularny moze nie odegrac w final four zadnej roli. Red Star wydaje sie byc zdecydowany faworytem w calym FF. Swietnie gra w tym roku Igor Rakovcevic. RS jest bardzo mocny na pozycjach 4-5 gdzie jest Savovic i Katic. Dobrze gra tez Simonovic i Radivojevic. Trojka Amerykanow: Scott, Brown i Nelson dodaja swoje. Takiego skladu nie ma zadna druzyna w w adriatyckiej. Na tym tle Radnicki wypada blado. Szczegolnie na pozycjach wlansie 4-5. White 196 gra na czworce, centrow dobry nie maja. Sciagneli Vissera ale on kompletnie nie przekonuje a Worthington ma jakies problemy.
Partizan zagral delikatnie bo tu szykuje sie zaciety mecz i ciezko wskazac jednoznacznego faworyta bowiem Igokea wygrana sezon regularny i grali naprawde dobrze oraz final jest w Bosni. To nie przypadek, ze KKI przegrali tylko kilka meczow ale trzeba wziac pod uwage, ze Partizan i Red star mieli na glowie wazniejsze mecze od adriatyckiej. Partizan walczyl w Eurolidze, RS w Eurocupie. Sklad Igokei nie powala na koalna. Dobry jest Hammonds i Edwards. Solidny Dozet, Stemberger, Joksimovic, Brkic i Jorovic. Cholernie malo aby powalczyc o wygrana w calym FF. Partizan spuscil z tonu po uwalonej Eurolidze ale to nadal mocny zespol z takimi graczami jak Westerman, Lucic, Cakarevic, Bertnas, Lauvergne, Milosajevic, Gagic, Musli i inni. Nie ma duzej roznicy ale mnie sie ta mlodziec podoba, potrafili bic sie na rowni z CSKA, napewno powalcza o final FF.
Radnicki bez Marka i Vissera, takze pod koszem lipa, powinno byc izi Red star.
(zalosne spotkanie Red Star - Radnicki na mega niskim poziomie, odradzam granie finalu chyba, ze under bo niby obrony nie ma ale oni sie potykaja o wlasne nogi).
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Crvena Zvezda – Partizan under 148,5 (2,07 Pinnacle)✅✅✅

Finał stawka wysoka, spotkanie pewnie będzie bardzo zacięte i wyrównane i moim zdaniem z małą liczbą pkt. Akcje długie przemyślane i taka gra ,żeby tylko wygrać. Wiele spotkań na różnym szczeblu rozgrywek tak kluczowych rozgrywa się obroną i która ekip lepiej się zaprezentuje czyli obroni wygra ten mecz. W moim odczuciu lepiej w obronie prezentują się gracze Partizana i to oni narzucą swój under owy styl gry, do tego dochodzi presja finały. Przewiduje dzisiaj niski wyniki.2/10
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Red Star i akcje przemyslane to sie troche kloci. Poziom gry w 1/2 w mecz RS - Radnicki byl niezwykle niski. Gracze z Belgradu potykali sie o wlasne nogi, grali bardzo slaba i przewidywalna koszykowke. Wszystko na Katica i niech sobie sam radzi. Zawiedli rowniez Amerykanie. Pod koniec meczu to byly nawet problemy zeby skonczyc kontre 2 na 1. Bardzo szczesliwy final Red Staru. Under raczej tak ale nie wynikajacy z przemyslanej gry tylko fatalnej skutecznosci i niskiej formy. Kto wygra? Nie mam pojecia, po tym co zobaczylem w 1/2 to no bet.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dlatego własnie uważam, że bardziej wstanie ten mecz jest skontrolować Partizan. Akurat tego meczu nie widziałem ,ale widziałem sporo meczów Creveny i drużyna osiąga lepsze wyniki niż wygląda ich gra. Licze tutaj w pełni na Partizan, który mimo wszystko wyglada stabilnej niż własnie Crvena , stad gram tutaj undera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom