>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Adriatycka 2012/13

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Radnicki(-10) 1.88 Bet365 ✅✅✅ 92:79
Dalej ide za serbami,dzisiaj mecz u siebie ze słabymi aczkolwiek utalentowanymi chorwatami i nie powinno być ciężko_Ostatnio przerwana seria z mocnym buducnostem na ich terenie ale porażka minimalna bo zaledwie przegrana różnicą 2pkt a mogli ten mecz nawet wygrać.Radnicki jak zwykle mocny u siebie i ciężko będzie młodej chorwackiej drużynie tutuaj cokolwiek ugrać.Zadar wygrał w tym sezonie w lidze adriatyckiej tylko jedno spotkanie na wyjezdzie z Cedevitą która wtedy akurat przechodziła ogromny kryzys.Jednak Zadar potrafi zaskoczyć,szczególnie u siebie gdzie ich najmocniejszą bronią są rzuty za 3pkt.Jestem dosyć spokojny o typo ponieważ Radnicki wzmocnione Vardą gra teraz naprawde świetnie i po marnym początku sezonu pną sie w góre tabeli i będą niebezpieczni dla każdego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka 1.12.2012 21:00 ABA League
Split - Buducnost
typ: -3,5 pkt Buducnost
2,01
Pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu jedenastej kolejki ligi adriatyckiej druzyna Splitu podejmie na wlasnym parkiecie Buducnost Podgorica. Faworytem spotkania wydaja sie byc goscie. Co ciekawe Buducnost Podgorica w tym sezonie lepiej spisuje sie na wyjazdach. Sposrod czterech rozegranych spotkan w halach rywali wygrali az trzy. Czarnogorzanie wystepuja rowniez na europejskich parkietach, w Eurocupie i trzeba przyznac ze radza sobie bardzo dobrze. Buducnost w europejskich rozgrywkach przegralo tylko z silna hiszpanska ekipa z Bilbao i to po dogrywce. Czarnogorzanie w ostatnim czasie osiagneli bardzo dobra forme. Wygrali szesc ostatnich spotkan. Ich dzisiejsi przeciwnicy graja w kratke. W ostatnim czasie co prawda potrafii wygrac z Cibona, ale ulegli rowniez Sirokom i to roznica prawie czterdziestu punktow. Kadrowo rowniez druzyna z Czarnogory wyraznie wydaje sie byc lepsza ekipa, a wiec forma, umiejetnosci, wszystko przemawia za Buducnoscią w tym spotkaniu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Olimpija Ljubljana 2.25 Bwin ✅✅✅ 80:83
Wow,skąd taki kurs na Ljubljane?Grają co prawda słabo ale już czas by zacząć gonić bo słabo to w tabeli wygląda.Nie wiem dlaczego tak faworyzowany jest zespół Siroki który jest już zepełnie inną ekipa w tym roku.Odszło kilku świetnych graczy i teraz to widać nawet po wynikach.Urywają pojedyńcze zwycięstwa ale Union w tym momencie to dwa poziomy wyżej.Problem leży w głowach słoweńców,to już chyba 4ty raz kiedy na nich gram i jestem pozytywnie nastawiony.Ciekawe czy ogarną temat,w eurolidze po świetnym spotkaniu ogrywają Khimki.Taka sytuacja sie już powtarzala w tym sezonie kiedy to po dobrym meczu w eurolidze nie potrafili wygrać spotkania w lidze ABA.Jednak jestem optymistą,+6 Union
To był ostatni raz...
Ogarneli skubańce ;D IIIQ 27:9 IVQ 14:33 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
i jesteśmy na półmetku ligi Adriatyckiej.
Skopje-Cibona 2 2.6(marathonbet)
Cibona naprawdę bardzo słabo zaczeła, jednak można zauważyć że nie przegrywała dużą ilością ptk.Jest nowy trener,są nowe pomysły.Skład jest dobry tylko trzeba w pełni go wykorzystać.Gospodarze natomiast bilans 7-5, mają w swoim składzie kilku doświadczonych graczy ale uważam że Cibona musi ten mecz wygrać.Ostatnio Cibona wygrała z Cedevitą, przegrała po dobrym meczu w Bośni z liderem Igokeo i w dziwnych okolicznościach przegrała z Ulmem.Potencjał napewno po stronie gości uważam że obudzą się i zaczną wygrywać bo to już runda rewanżowa i teraz każde zwycięstwo się liczy, tym bardziej że mają bilans 5-8.
Typ taki bardziej na czuja, WilQ często obstawia tę ligę więc może napiszę jak może co sądzi o tym typie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Olimpija Liubljana - Buducnost Podgorica 95-92 3 OT
Wspaniały zacięty mecz przed chwilą się skończył trzy dogrywki szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na druga stronę ,kto nie oglądał niech żaluje warto byló popatrzeć.
 
rakciol 2

rakciol

Użytkownik
Olimpija Liubljana - Buducnost Podgorica 95-92 3 OT

Wspaniały zacięty mecz przed chwilą się skończył trzy dogrywki szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną raz na druga stronę ,kto nie oglądał niech żaluje warto byló popatrzeć.
Niewiarygodna byla koncowka 1 OT kiedy OL tracil 3 pkt i zostalo do konca dogrywki 25 sekund i mial 2 osobiste . Pierwszy osobisty trafil a drugi spudlowal ( chyba specjalnie) i trafili za 2 pkt i byla 2 OT.

Mecz moglby sie skonczyc bez dogrywki gdyby na 5 sekund przed koncem OL nie sfaulowala a bylo 60:58 . Pierwszy raz obstawilem mecz z 3 OT . Emocje niesamowite ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zadar(+5) 1.83 Pinnacle ✅✅✅ 80:78
Partizan wygląda katastrofalnie ostatnio.Po wielu latach pierwszy raz nie zobaczymy ich w top16 euroligi.Przegrali mecz z Brose i odpadli,wynik nie potwierdza tego co było na parkiecie.Bamberg odpuścił nieco w końcówce i młodzi gracze Partizana zdołali zniwelować przewage niemców.W lidze adriatyckiej dwa ostatnie spotkania wyjazdowe wręcz komiczne,przegrana 73:50 z Igokea i ostatnia porażka z węgrami(sic) 70:68.Mogli przegrać zdecydowanie wyżej.Nie ma tam żadnej koncepcji w tej ekipie.Jak lubie Vojosevica tak w tym roku facet ie ogarnia tego co sie w tym klubie dzieje.A dzisiaj dodatkowo nie wspomoże tych młodych chłopaków ponieważ został zawieszony i na tym meczu nie wystąpi.Zadar standardowo jak co roku cholernie grozny u siebie.U siebie potrafią rzucać na niesamowitej skuteczności za 3pkt.Również młoda i perspektywiczna ekipa.Dwa ostatnie mecze i dwie wygrane,na ciężkim terenie ze Splitem w którym gra m.in legenda Vujcic czy wygrana z węgrami 72:54.Fakt jest taki że Partizan to lepszy zespół jednak to co sie dzieje ostatnio w tym klubie i brak trenera dzisiaj na ławce to argument za tym by grać Zadar z handicapem.To jest zbyt dużo te 4pkt biorąc jeszcze pod uwage fatalną historie spotkań dla Partizana na parkiecie chorwatów.Spodziewam sie mecze zaciętego do końca i napewno lokalna ekipa kibiców tzw. Tornado zrobi podobny dym do tego co jest na meczach w Pionir Arenie.Moim zdaniem Zadar wygra ????
Niesamowita drużyna ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cibona Zagrzeb(+3.5) 1.88 Pinnacle ⛔
Cibona odpadła z pucharu europy i teraz może skupić sie tylko na lidze adriatyckiej.Doskonały moment na zaczerpniecie świeżego powietrza dla Cibony.Po bardzo dobrym meczu przegrali kilka dni temu z liderem ale przegrali po walce i pokazali że wciąż chcą walczyć o wydostanie sie z tej nieprzyjemnej roli w jakiej ostatnio sie znajduja.A są najcześciej underdogiem,również i w tym meczu nie są faworytem.Cibona aktualnie znajduje sie na 12tym miejscu w ABA o ile sie nie myle.To jest wynik tragiczny jak na klub z taką historią.Ten sezon napewno jest gorszy,wplyw na to mialy przetasowania w klubie i kilka innych kwestii ale nie bede o tym pisał bo po co.Skopje to jeden z tych teamów w lidze adriatyckiej który wyróżnia sie gorącym parkietem.Ich głównym atutem jest własna hala i to jest fakt jednak jako zespół wyżej stawiam chorwatów.MZT to głównie macedończycy w tym tacy gracze jak stary wyga Gecevski,Bakic,Stojanovski czy Otasevic.Mają dobry bilans ale jutro zmierzą sie z bojową nastawiona Cibona.To już nie tylko mecz o ratowanie renomy klubu ale też rewanż za pierwszy mecz kiedy Cibona przegrała u siebie 72:77.Chorwaci mają nieco lepszy i głebszy team od gospodarzy.Grałbym tutaj czysty win jednak czuje że bedzie podobnie jak dzisiaj w meczu Zadar-Partizan i wynik będzie skakał raz w jedną raz w drugą strone.Generalnie stawiam na Cibone +5
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cibona Zagrzeb(-6) 1.91 Marathonbet ✅✅✅ 97:71
Do dwóch razy sztuka ???? Tym razem nie ma już absolutnie żadnej możliwości by Cibona to uwaliła,zachęcam ludziska brać póki taki handik jest.Chorwaci zagrają tym razem z najsłabszą ekipą ligi adriatyckiej od lat.Gwiazdą węgrów jest Marton Bader i to jest ich główny strzelec a zarazem jedna z nielicznych opcji w ataku.Poza własną halą są praktycznie do zadeptania.Ich wyjazdowy bilans to 0-8 i napewno nie poprawią go jutro.Cibona będzie cholernie zmotywowana tak jak to było dwa tygodnie temu kiedy w świetnym stylu pokonali u siebie Cedevite.Już nie będe nawet pisał jaka przepaść dzieli te dwa zespoły jeśli chodzi o umiejętności.Cibona +16
Radnicki(+3.5) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 85:77
Radnicki po ciężkim road tripie wraca na własne śmieci by powalczyć o kolejną wygraną.Trener Nikolic prowadzi w tym sezonie jedna z najciekawszych ekip w lidze.Radnicki jeszcze nie pokazał swoich możliwości które są ogromne.Głęboki i doświadczony zespół ale też prawdopodobnie nowa gwiazda w euopejskiej koszykówce Terrico White.Słyszałem o nim dwa lata temu ale nie spodziewałem sie że trafi do europy.Radnicki wzmocniony Vardą to rywal ciężki dla każdego w tym momencie.Mają za sobą dwa ciężkie mecze,z Crveną i Ljubljana oba przegrane ale po walce.Teraz czas na Cedevite i jestem dużym optymistą przed tym meczem.Wydaje mi sie że gospodarze wygrają to spotkanie.U chorwatów przetasowania,odszedł Gelabale i Marko Car.Cedevita z wielkim trudem wygrała ostatni mecz z Buducnostem.Mieli sporo szczęścia ponieważ Budu był po ciężkim mecz z Ljubljaną(po dogrywce) i wyraznie zabraklo im sił na czwartą kwarte którą przegrali wyraznie.Przez trzy kwarty byli jednak nie do przejścia i byłem pewny że Cedevita ten mecz przegra.Radnicki u siebie to zupełnie inna drużyna i mogą wygrać z każdym w tej lidze.Mają wystarczająco dobry zespół i cały czas balansują na granicy ósemki a więc jest o co walczyc. Radnicki +5
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka ABA League, 23.12 19:00
Radnicki - Cedevita
typ; 2/2
3,20
Bet365
analiza
Dzis w spotkaniu pietnastej kolejki ligi adriatyckiej, Radnicki Kragujevac na wlasnym parkiecie podejma Cedevite. Faworytem bukmacherow o dziwo dla mnie sa gospodarze, ja jednak upatruje tutaj innego rozstrzygniecia. Wiem, ze Cedevita przecietnie w tym sezonie spisuje sie na wyjazdach, wygrali tylko dwa sposrod szesciu spotkan w lidze, jednak jest to zespol euroligowy i wydaje sie byc duzo mocniejszy, od co by nie mowic, co najwyzej przecietniaka ligi adriatyckiej. Mimo atutu wlasnej hali Radnicki w tym meczu sobie wedlug mnie nie poradzi z bardziej doswiadczonymi, ogranymi, lepszymi zawodnikami z Zagrzebia. Poza atutem wlasnej hali i publicznosci po stronie druzyny Radnicki nie stoi dzis praktycznie nic, sadze, ze to Cedevita wygra dzisiejsze spotkanie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Buducnost(-3.5) 1.83 Marathonbet ✅✅✅ 76:71
Nikt od początku sezonu nie spodziewał sie takich wyników i tak dobrej gry bośniackiej druzyny.Jednak rezultaty z preseason nie klamały i Igokea od początku potwierdza swoje aspiracje i chęci do grania w eurolidze.Mają mocny i wyrównany zespół jednak wydaje mi sie że w play off szybko polegną.Znam takie historie w lidze adriatyckiej,trzeba też brać pod uwage to,że Cedevita,Union i Partizan udzielają/udzielali sie w pucharach i ta pierwsza pozycja bośniaków wcale mnie aż tak bardzo nie przekonuje.Co nie zmienia faktu,że druzyne na ten czas mają kompletną.Mi jednak od samego początku cholernie podoba sie Buducnost.Ja nie wiem że im praktycznie co roku niewielkim nakladem $ udaje sie zbudować fajna ekipe.I tym razem wyglądają bardzo solidnie.Buducnost występuje również w eurocupie gdzie prezentują sie bardzi dobrze.Awansowali do top16 i mają spore szanse by grać dalej bo grupa w ktorej sie znalezli jest do wygrania.Ostatnie dni to niezbyt udany okres dla koszykarzy Buducnosti.Ciężki termianarz sprawił,że musieli grać kolejno z rozpędzoną Crveną(dom),Ljubljaną(wyjazd) i Cedevitą(wyjazd).Wygrali tylko po świetnym spotkaniu z Crveną co już powinno budzić szacunek.Następnie zanotowali bardzo dobry występ w Ljubljanie przegrany niestety po zaciętej koncówce w dogrywce.Nie wystarczyły nawet 33pkt 10zb Vitokovaca.Mecz z Cedevitą ponownie pechowy ale to już dało znać o sobie zmęczenie po dogrywce w Ljubljanie.Buducnost prowadział i dyktował warunki przez trzy kwarty jednak w czwartej pojawiły sie oznaki meczu z Ljubljaną i tą kwarte przegrali dotkliwie.Reasumując bośniacy to nie tylko siódme miejsce w tabeli ale druzyna z niesamowitym sercem do gry poświęcająca sie w 100% w każdym spotkaniu.Idealny moment by wrócić do gry,Igokea nie jest tak mocna jak wskazuje na to tabela.Buducnost ma utalentowany i głodny gry zespół i jestem przekonany że dadzą z siebie wszystko w jutrzejszym meczu.Cały czas mam w pamięci ich walke z Bilbao w eurocupie czym tylko zyskali w moich oczach.Buducnost +6
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Buducnost(ML) 2.14 Marathonbet
✅✅✅ 69:76
Długa przerwa za nami, czas coś zagrać ???? Wypoczety Buducnost kontra Skopje notujące bardzo dobry sezon.Próbowałem grać przeciwko macedończykom już w meczu z Ciboną ale wtedy przez fatalną postawe chorwatów nie udało sie złamać serii gospodarzy.Po tym meczu wygrali jeszcze minimalnie z Siroki na wyjeździe.Teraz przed nimi mecz z bardzo wymagającym rywalem i bezpośrednia walka o play offy.Choć do PO jeszcze sporo czasu to warto ulokować sie juz teraz na bezpiecznej pozycji bo Cibona czy Ljubljana tak łatwo sie nie podda i będą również atakować czwórke.Od trzeciego miejsca sytuacja jest bardzo ciekawa,każdy zespół ma szanse na play offy ???? O jednych i o drugich już sporo pisałem, wystarczy sobie przejrzeć ten temat(post wyżej Buducnost).Buducnost jest po wielkiej wygranej nad liderem ABA i tym meczem pokazał niedowiarkom jak silną są drużyną.Aleksa Popovic został wybrany najlepszym koszykarzem Czarnogóry w roku 2012,Nikola Ivanovic najlepszym młodym koszykarzem 2012.Niesamowite jest to, że praktycznie co roku dzięki tej lidze wyłania sie mnóstwo talentów.Buducnost praktycznie co roku rodzi jakiś młody prospekt, to jest siła tej ligi.Value w tym meczu wyraźnie po stronie gości, za duży kurs wystawili oddsmakerzy i z pewnością spadnie wyraźnie.Dla tych którzy chcą sie pozytywnie nastroić przed tym meczem polecam obejrzeć ostatnie starcie Buducnost - Igokea.Link niżej
http://www.abaliga.com/a5801/ABA_Contents/League_Video/Round_15_Buducnost_VOLI_Igokea_full_match_video.html
Buducnost+6
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Kilka osób pytało sie na temat spotkań Crveny i Radnicki.Mecz Crveny to takie 50/55 w strone Crveny jednak nie można lekceważyć Ljubljany która jest w stanie sie serbom postawić.Nie gram tego i również polecam zostawić ten mecz w spokoju.Jak już to Crvena do przerwy albo over w meczu.Ljubljana potrzebuje zazwyczaj z dwie kwarty by wejść na właściwe obroty.Praktycznie co ich oglądam to zawsze zaczynają fatalnie.Crvena napewno maksymalnie zacznie cisnąć od samego początku by już na starcie odskoczyć.Spodziewam sie szybkiego spotkania, jedni i drudzy grają prawie run n gun ????
Radnicki już wygląda dużo lepiej ale nie zagram ponieważ dwa mecze z adriatyckiej to już dla mnie za dużo ???? O serbach pisałem przy okazji meczu z Cedevitą, w ostatnich dniach do zespołu dołaczył Dimic i Kyle Visser.To czyni ich w tym momencie cholernie mocną i szeroką ekipą i nie zdziwie sie jak Igokea która moim zdaniem bedzie grała coraz gorzej przegra ten mecz.Na czysty win serbów jest 3.12 w Marathonie, można lekko spróbować.Handicap jeszcze wczoraj wynosił 6.5, dzisiaj jest już 5.5 i jak ktoś chce grać to radze łapać już teraz bo możliwe, że spadnie nawet do 3.5.
Radnicki

Igokea - Radnicki 88:85
+5.5 siedzi jak ktoś grał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Zadar(-4) 1.72 Marathonbet ⛔
Zadar po długiej świątecznej przerwie wraca na parkiet i już dzisiaj będzie miał okazje by ponownie ucieszyć swoich fanów.Po świetnym widowisku i niesamowitej końcówce meczu z Partizanem Zadar zmierzył sie w Belgradzie z Crveną i pokazał sie z bardzo dobrej strony przegrywając zaledwie 88:79 co przy trzy razy większym budżecie i o wiele lepszym składzie serbów jest bardzo dobrym wynikiem.Nie od dzisiaj wiadomo, że Zadar to ekipa własnej hali.Wspierani przez głośny doping swoich kibiców zawsze dają z siebie 100%.Krka przyjeżdża na ten mecz bedąc w ogromnym kryzysie i jakoś nie chce mi sie wierzyć by wyszli z niego dzisiaj.Zadar to cholernie niewygodny rywal a Krka to drużyna która traci 80% w meczach wyjazdowych.Na siedem spotkań wyjazdowych w tym sezonie przegrali wszystkie.Mają serie 5L i z pewnością przyjdzie czas kiedy zdecyduje sie na nich zagrać ale tym razem moim zdaniem są bez szans z młodym i utalentowanym Zadarem.Chorwaci przez kilkoma dniami wzmocnili sie zatrudniając świetnego PG Vedrana Morovica który powinien wnieść sporo doświadczenia i wspomóc osamotnionego Chaissona Allena.Zadar to niesaowity zespół który w swojej hali może pokonać praktycznie każdego z tej ligi i to nie jest odpowiedni rywal na przerwanie serii dla słoweńców.Stawiam na łatwą wygraną chorwatów i jak zwykle kapitalne widowisko.Zadar +9
Ehhh Zadar całkowicie siadł w drugiej połowie, do przerwy prowadzili +9 i zaraz na początku trzeciej kwarty pozwolili zrobić słoweńcom runa i momentalnie Krka dzięki serii 3x3 odrobila straty.Później już chorwaci sie nie podnieśli.20 sekund do końca, Zadar nie trafia 2 wolnych Krka ma piłke i robi akcje 2+1.Zadar nie potrafił trafić 4ech kluczowych wolnych, psycha siadła u tych młodych chłopaków dzisiaj.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Crvena Zvezda(-5.5) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 90:65
Crvena po thrillerze wygrała mecz z Ulm i teraz przed nimi szlagier w lidze ABA.Mecze z Cedevitą zawsze były niezwykle interesujące i obawiam sie że tym razem pojedynek będzie jednostronny.Mimo grania w tygodniu i napewno jakiegoś zmęczenia u serbów nie obawiam sie tego spotkania.Ich siła w ataku jest porażająca, Rakocevic ponownie czaruje tak jak to było kilka lat temu.Reszta zespołu wygląda również zajebiście i nie ma mowy o niespodziance w tym meczu.Cedevita odpadła z euroligi i zaczeli zwalniać co by troche zaoszczędzić.W klubie nie ma już ich największej gwiazdy francuza Gelabale, Marques&#39;a Green i Marko Cara.Jakie szanse na ugranie czegokolwiek w Belgradzie? Zerowe... efekt zmian jest błyskawiczny, dwie kolejne porażki z Radnicki i tydzien temu ze słabiutkim Splitem.Więcej dodawać nie musze.Crvena +12
Cibona(-6) 1.72 Marathonbet ⛔ ????
W zasadzie to podtrzymuje wszystko co pisałem o Cibonie.Można sobie poczytać w poprzednich moich analizach.Zdania też nie zmienie o słoweńcach, nawet mimo wygranej z Zadarem dość niespodziewanie.Ten mecz to kolejne spotkanie tego weekendu które powinno być jednostronne.Cibona zagrała świetny mecz z Partizanem, mało zabrakło by wywieźć wygraną z Belgradu.Widać w nich cały czas niesamowitą motywacje i chęci do wygrywania.W tym momencie wydaje mi sie że wszystko w Cibonie sie ustabilizowało i te mecze które mają wygrać będą wygrywali bez problemów.Faworyt jest jeden, Cibona +15
Buducnost(-10.5) 1.72 Marathonbet ✅✅✅ 88:63
Który to już raz spróbuje skorzystać na grze czarnogórców.Buducnost jest w tym momencie w niesamowitym gazie.Pokonać Triumph który nie przegrał w zasadniczej żadnego spotkania różnicą prawie 20pkt? To nawet ja sie nie spodziwałem takiego pogromu a sam na nich stawiałem.U siebie ekipa Radonjica świetnie broni i defensywa jest ich główną bronią nie tylko w tym sezonie ale i w poprzednich latach.Szolnoki ze swoją największą gwiazdą Baderem będzie miała ogromny problem by wyjść nawet z 60pkt.Ich siła ofensywna jest i tak mocno ogranioczna a grając z takim rywalem jak Buducnost będą poprosu bezradni.O motywacje gospodarzy sie nie martwie, play off w adriatyckiej to dla nich priorytet a w tym momencie miejsca pewnego jeszcze nie mają.Skończy sie podobnie jak w meczu Cibona-Szolnoki czyli będzie solidny blowout.
Brawo Cibona!!!! Bez **** komentarza.... 41% z gry przy 84 gości.To są jakieś jaja normalnie.I te straty, niech ich szlag trafi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Radnicki(-9) 1.93 Pinnacle ⛔
Spodziewałem sie nieco większego handicapu na Radnicki, jak daja 9pkt to nic tylko brać.Spodziewam sie dzisiaj wygranej w bardzo dobrym stylu, wysokiej wygranej.Skopje wkoncu przegrało, nie mieli praktycznie nic do powiedzenia w starciu z Buducnostem.Teraz mecz na jednym z trudniejszych parkietów w ABA i nie daje im żadnych szans w starciu z dużo mocniejszą ekipą serbów.Radnicki wzmocnili sie jeszcze Dimicem(MVP serbskiej ligi) i Kyle Visser&#39;em.W poprzednim meczu nie grał Dimic, Markovic iWorthington a mimo to potrafili do końca walczyć z Igokeą.Dzisiaj zagrają prawdopodobnie wszyscy i Radnicki za wszelką cene będzie chciał podtrzymać passe zwycięstw na własnym parkiecie.Pierwszy mecz zakończył się wygraną serbów 83:75 i dzisiaj u siebie nie powinni mieć większych problemów z rozbiciem macedończyków.
Straszne męczarnie serbów... tego chyba sie nikt nie spodziewał.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Buducnost(+7.5) 1.95 Pinnacle ⛔
Ten typ śmiało zaliczyłbym jako typ kolejki ale jest jedno ale, Buducnost ma za sobą ciężką podróż gdyż w tygodniu grali eurocup i to może w jakiś sposób sie odbić na ich dyspozycji ale nie musi ???? Mecze z Buducnostem zawsze były elektryzujące i tak pewnie będzie i tym razem.Partizan gra ostatnio poprostu katastrofalnie, przegrana ze słąbiutką ekipą Siroki tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak słaby Partizan oglądamy w tym roku.Szczęśliwie wygrywają mecze u siebie, ostatnie spotkanie z Ciboną po bardzo ciężkim meczu wygrali ale tylko +6.Buducnost jest dwa razy mocniejszy od chorwatów, Buducnost ma za sobią trzy wygrane w ABA i za cholere nie popuszczą serbom w tym spotkaniu.Partizan to dla nich w tym momencie bezpośredni rywal w walce o play off które jeszcze nie są zapewnione bo Radnicki, Ljubljana i Skopje są zaraz za plecami czarnognogórców.Reasumując w tym meczu buki faworyzują Partizan co jest zrozumiałe ze względu na własny parkiet, jednak handicap jest zbyt wysoki biorąc pod uwage dyspozycje serbów i gości.Buducnost przegrał z Banvitem co było raczej wkalkulowane.Na ten mecz mobilizacja będzie ogromna, liga adriatycka jest jeszcze ważniejsza dla nich od eurocupu i z pewnością zobaczymy emocjonujący mecz.Oby tylko obyło sie bez akcji z udziałem serbskich kibiców bo takie sytuacje potrafią zdekoncentrować każdy zespół.Buducnost na ten moment jest zespołem lepszym i tez ponownie na nich pogram.
Zaczyna mnie to wszystko **** i czas na przerwe z mojej strony
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
MZTS SKOPJE-PARTIZAN Typ 1 2,99 Pinnacle 66:64 ✅✅
Zdecydowałem się pograć drużynę gospodarzy dla których będzie to ostatnie spotkanie w tym sezonie na własnej hali,która niewątpliwie będzie ich atutem w tym spotkaniu,ostatnio są po porażce z drużyną będącą w gazie czyli Szolnoki co będzie dodatkową motywacją dla nich,mam nadzieje że w formie będą najlepsi strzelcy drużyny czyli Davis,Chekovski i Gecevski którzy zdobywają najwięcej punktów a szczególnie na własnej hali, po drugiej stronie utytułowany zespol Partizana który na papierze wygląda lepiej ale na wyjazdach gra katastrofalnie w tym sezonie Ligi Adriatyckiej tylko 3 zwycięstwa ze słabiutkimi Splitem i Krka oraz wygrali w Lublanie. Mam nadzieje że dobry dzień będzie mieć drużyna z Macedonii i wygra dziś to spotkanie.
MZTS SKOPJE-PARTIZAN 66-64 Mecz był bardzo zacięty, Partizan dobrze bronił drużyna z Macedonii tak samo, końcówka należała do gospodarzy którzy zachowali zimną krew i obronili ostatnią akcje meczu 10 sekund przed końcem gdy Partizan miał piłkę, brawo dla trenera Pipana (były szkoleniowiec reprezentacji Polski) widać tutaj jego warsztat trenerski i życzę jego drużynie jak najlepiej w następnym sezonie ABA League ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zbliza se Final Four w Lidze Adriatyckiej. Ten sezon nie byl zbyt szczegolnie udany, ostatnie trzy meczem zapowiadaja sie ciekawie i emocjonujaco. Teoretycznie final Partizan - Red Star ale wcale mnie nie zdziwi jak bedzie Igokea - Radnicki. Wszystkie zespoly wygladaj na mocne i czekaja nas trzy zaciete mecze. Juz nie ma tak wielkiej roznicy miedzy Partizanem a reszta.




25. - 27. April 2013
Laktaši, Bosnia and Herzegovina
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom