>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Adriatycka 2012/13

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Uważam że ta liga jest w jakiś sposób wyjątkowa i powinna mieć swój oddzielny temat.
Zadar - Crvena Zvezda
Zadar(+5) 1.89 3/10
✅✅✅ 98:81
Pinnacle
Jutro rusza druga kolejka i kilka ciekawych spotkań przed nami.Ja postaram sie ustrzelić Zadar.Nie gram na czysty win ale handik gdyż uważam że na swoim gorącym parkiecie mogą pokonać każdego.Ale to nie jest główny powód dla którego gram na nich.Oczarowali mnie swoją grą z Partizanem,ja wiem że Partizan w tym roku to zupełnie inny Partizan ale w swojej hali zawsze budzą szacunek rywala a Zadar sie im postawił.Dodatkowo jutro już zagra Chaisson Allen,nowy PG którego brakowało w starciu z Partizanem.Jeszcze w weekend moja uwaga mocno skupiała sie na Crvenie ale po tym co zobaczyłem w spotkaniu ze Splitem uważam że minie sporo czasu zanim ten młody i w sumie z niskim doświadczeniem szkoleniowiec poukłada tą drużyne.Bo narazie wygląda to słabiutko a grać na nich po 1.60 nie mam zamiaru.Wydaje mi sie że jest to odpowiedni moment kiedy jeszcze można pograć przeciwko Crvenie bo oni na 100% się rozkręcą bo potencjał mają ogromny.Zawsze starałem sie uważać i nie grać przeciwko Zadarowi w ich własnej hali,wiele razy przez to sie przejechałem.Tam zawsze atmosfera napędzana przez grupe kibiców &#39;&#39;Tornado&#39;&#39; jest napięta.Nie chce mi sie wierzyć by Zadar popełnił ponownie tak dużo strat,wątpie też by zagrali na tak niskim procencie w rzutach za 3.U siebie zawsze imponowali właśnie rzutami za 3punkty.Wyczekałem na odpowiednią linię,5pkt powinno wystarczyć.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
MZT Skopje - Siroki
Siroki(+4.5) 1.95 2/10
✅✅✅
Pinnacle
Ciężki to będzie mecz bo kolejna drużyna pokazała że wystarczy chęć do gry i można powalczyć z najlepszymi.Skopje wygrała z nie tak silną Ciboną na wyjezdzie robiąc ogromną niespodzianke.Ale ja za bardzo nie wierze w to że uda im sie powtórzyć drugi raz taki wyczyn.Siroki w tym roku słabsze ale tam nadal jest kilkunastu zawodnikow mogących zrobić różnice.W Skopje poza starym Gecevskim nie ma kogoś kto zrobił na mnie wrażenie.W siroki zaś cały czas jest kilku graczy z wysokim IQ dla których ostatni mecz to wypadek przy pracy.Nie wierze by powtórzyli taką nieporadnosć jak w meczu z Igokeą gdzie w IIpołowie przebudzili się i mało brakowało a odwrócili by losy meczu.Boje sie tylko terenu na którym przyjdzie im dzisiaj zagrać,hala w Skopje to kolejne gorące miejsce czyli to co wyróżnia lige ABA.Grałbym na czysty win ale zagram z handi.Lekko z uwagi na wysyp dziwacznych wynikow dzisiaj.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
No i stało sie,Milivoje Lazic(Crvena Zvezda) zwolniony.Długo nie trwała jego przygoda z serbskim zespołem.Nie wiem co sie dzieje ale kryzys w serbskiej koszykówce to już fakt.Najpierw słabe eliminacje serbów do mistrzostw europy a teraz jaja z Crveną,Partizanem i Radnicki.W dodatku czołowi gracze w czołowych ligach zawodzą.
Vlada Vukoicic nowym trenerem Crveny.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Crvena Zvezda - Olimpija Ljubljana
Crvena(-5.5) 1.83 3/10
✅✅✅ 87:76
Bet365
Ciekawa kolejka przed nami a ja pierwszy raz dam szanse tym przeciwko którym grałem ostatnio.Crvena Zvezda bo o niej mowa ma już nowego coacha i wydaje mi się że w niedziele odniosą pierwszą ale jakże ważną wygraną w tym sezonie w lidze ABA.Tak jak już pisałem potencjał mają niebywały,coraz bardziej zaczyna sie oswajać z naszym klimatem Morris Almond a Rakocevic gra jak dawny Rako w TAU Ceramice.Wierzę że Vukoicic poukłada ten zespół i choć mało miał czasu to na mecz z Ljubljaną Crvena będzie gotowa.Ljubljana najsłabsza od lat,z Filipowskim w roli szkoleniowca ta ekipa w tym momencie to europejski średniak.Transfery Page&#39;a,Ranniko czy mającego problemy z faulami Arona Baynes&#39;a to za mało by walczyć w tej silnej lidze.Wierze,naprawde wierze w serbów i czuje po cichu że w niedziele wyjdą na 1-2 i będzie już tylko lepiej.
Z pozostałych spotkań polecam trzymać sie z daleka od Partizana,tak to wciąż Partizan z nazwy ale drużyna już nie ta sama.Grają na ciężkim terenie a po nowej Cibonie nikt nie wie czego sie spodziewać.
Reszta również no bet poza spotkaniem Siroki,nie widze węgrów na wyjazdach.Oni są w stanie zagrozić jedynie na swoim terenie,a Siroki mimo osłabień to wciąż mocna ekipa i napewno powetują sobie przegraną z Igokeą i doniosą pierwsze zwycięstwo u siebie.Wysoki kurs na będący w formie Zadar,troche dziwne posunięcie.Krka nie jest grozna aczkolwiek grają u siebie.
Zapraszam do dyskusji,ta liga jest arcyciekawa pod każdym względem.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Skopje - Radnicki
Radnicki(+4.5) 1.91 3/10
✅✅✅ 75:83
Pinnacle
Postaram sie podtrzymać dobrą passe w tym temacie.Spodobał mi sie kurs na Radnicki,nie odważe sie pograć ich na czysto ale zagram z handi.Ta ekipa mnie narazie zadziwia,mają 0:3 co naprawde dziwi z tym składem.Trener Nikolic ma do dyspozycji solidny team m.in z Markovicem,Worthingtonem,Borisovem czy Krstovicem który przyszedł z Podgoricy.Zawodzi narazie Markovic i już widać ruch ze strony klubu - na dniach przyszedł doświadczony Capin.Pierwsza porażka z Olimpiją zabolała najbardziej,z Cedevita było do przewidzenia a z Igokea która jak jedyna jest niepokonana walczyli do samego końca ale znowu sie nie udało.Skopje ma dobry zespół ale nie przewiduje by osiągneli coś wielkigo w tym roku w ABA.Z pewnością mają przewage w postaci własnego gorącego parkietu.Jutro ciężki mecz dla jednych i drugich ale 0:4 to już będzie nokdaun.Gram tu zwyczajnie na przełamanie,mam w podświadmości to że grają na ciężkim terenie ale kiedyć musi przyjść wygrana.
Szolnoki - Buducnost
Szolnoki 1.70 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
Tutaj krótko,nie dawałem szans węgrom w tej lidze ale widać że warto ich oglądać.W pierwszej kolejce ogromne problemy z Krką,potem wygrana niespodziewanie z Ciboną i to pokazało siłe tego zespołu.Właśnie na własnym parkiecie są mocni i trzeba będzie na nich pograc przy dobrych kursach.Właściwie to niewiele moge o nich powiedzieć,cały czas zespół zagadka.Znam Szabo,Nemetha i Badera ale to tylko z reprezentacyjnych występów.Apropo Badera,ten człowiek jest niesamowity co pokazał w meczu wyjazdowym przeciwko Siroki - 40pkt 13zb.Gdyby Buducnost był tak mocny jak jeszcze rok/dwa lata temu to nie ruszalbym tego spotkania.Ale wobec braku m.in Dubljevica,Rizvica czy Krstovica ten zespół jest do ogrania szczególnie na obcym parkiecie.Szolnoki bedzie mocne u siebie to nie ulega wątpliwości,ciężko bedzie im na gorących parkietach tej ligi bo każdy wie jak sprawa tu wygląda od lat.Pierwszy rok dla nich i niczego wielkiego nie przewiduje choć to wciąż zagadka ale z rywalami pokroju serbów powinni wygrywać.Amen
Brawa dla węgrów,brawa za to że udało im sie zakończyć spotkanie już na pierwszej kwarcie(6:26)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Cedevita-Crvena
Jak dla mnie szykuje się tutaj close game,z pewnością koszykarze Cedevity nie są w dobrych nastrojach po ostatniej ligowej porażce ze Splitem oraz po laniu jakie dostali od Zalgirisu.Crvena lubi się postawić Cedevicie w bezpośrednich starciach co pokazuje h2h a,że nastroje nie najlepsze i,że goście przyjeżdżają tutaj podbudowani ostatnim zwycięstwem z Unionem (przerwali passę 6 porażek we wszystkich meczach) to imo według mnie warto.
Crvena+7,5 1,8 Pinnacle
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Union Olimpija - Cedevita
Union(-4) 1.93 3/10
⛔⛔⛔
Pinnacle
O jednych i o drugich zostało ostatnio wiele powiedziane.Cedevita pokazała że mimo paki na papierze potrafią zagrać piach i grają ten piach a winowajcą tego wszystkiego jest Majlkovic.Ten coach definitywnie psuje zespół,w meczu z Milano kiedy gra sie w miare ukladała na IVq wyszedł strefą i Messina go zniszczył.Brawa,naprawde brawa dla tego pana.Dzisiaj już nie będzie szans,swoje szanse stracili w ostatnich dniach.Olimpija jest mocno podbudowana meczem z Fenerem bo tak naprawde przegrali minimalnie.Ze składu który na papierze prezentuje sie przeciętnie wyrasta nam zespół który już jest rewelacją euroligi a z taką grą mogą nawet namieszać w lidze adriatyckiej.Pobieram ten handi bo Union pójdzie za ciosem,mecz z Cedevitą która ostatnio swoją grą znichęca to idealny moment by sie jeszcze podbudować na mecz z Panata.Nie sądze by mieli odpuszczać,ABA to taki sam priorytet dla nich jak euroliga.To bardziej Cedevita może odpuścić mecz bo są w o wiele gorszej sytuacji w grupie/
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik

Zaledwie cztery dni mineły od tego jak Morris Almond pożegnal sie z Crveną a już jest następca.Jest nim Mike Scott ktory ten sezon rozpoczął w belgi grając w Charleroi.Jednak ma on za sobą bardzo udany poprzedni sezon kiedy występował w Radnicki.
Jaja tak można określić to co dzieje sie w tym klubie,wielkie pieniądze wyłożono by w tym sezonie klub coś osiągnął a tymczasem bilans 1-4 na starcie rozgrywek ABA.W dodatku zwolniony coach,zwolniony Filip Covic(syn prezydenta klubu) a teraz zwolniony Almond który mimo wszystko rozczarował na maksa.Kibice są oburzeni polityką transferową Covica,beznadziejnym skautingiem i tym jak zarządza sie pieniędzmi w tym klubie.
Lada moment rusza Eurocup a sytuacja w klubie napięta i niejasna.Ciekaw jestem jak to sie dalej potoczy.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Szolnoki-Split
Split +2,5⛔
bet 365 1,88
Nie wiem w jaki sposób buki wystawiły kurs na to spotkanie.Węgierski zespół ma słabiutki skład i w Adriatyckiej wygrali dopiero raz,przegrywając 4 spotkania w tym 2 ostatnie różnicą 25oczek. Split prezentuje się lepiej wygrali 3 spotkania a 2 porażki to z Euroligową Olimpiją i liderem ligi Igokeą.Jedynym zawodnikiem gospodarzy którego kojarzę jest Nemeth,który kilka lat temu grał w Prokomie. Split dysponuje zdecydowanie szerszym składem ze znanym w Europie Nikolą Vujcicem,Suboticem który w Turowie grał i kilkoma niezłymi zawodnikami.Dość asekuracyjnie wziąłem ten handi ale myślę,że Split wygra bez kłopotów.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cedevita jest w tym momencie zdeptana przez Zadar u siebie!!! Teraz 36:60 wow,to chyba ostatni mecz kiedy Maljkovic jest trenerem.Taki zespół a tak katastrofalnie grają
67:83 FT
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Najbardziej pechowy zespól dla mnie, Dziś już ominąłem szerokim łukiem, ale wczesniej 0 -3. Mam nadzieję, że go wyp.... i zaczną w końcu grać bo mają ciekawą ekpię.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Cedevita(-6) 1.99 ⛔
Pinnacle
Ostatnio grałem na Ljubljane licząc na przełamanie dominacji Igokei.Dzisiaj robie podobnie tyle że tym razem Igokea ma o wiele trudniejszego rywala i grają wyjazd.Cedevita wreszcie pokazała w meczu z Olympiakosem że ma potencjał i potrafi go wykorzystać.Postawili sie wyraznei grekom i mogli nawet wyjechać z wygraną.Igokea już w meczu z Ljubljaną mogła przegrać jednak słoweński zespół pokazał że nie ma jaj i za grosz doświadczenia by utrzymać wypracowaną ciężko przewage z pierwszej połowy.Po meczu z Zadarem gracze mieli spotkanie z Maljkovicem w celu wyjaśnienia sobie pewnych spraw.Widać było podczas meczu z chorwatami że gracze Cedevity grają tak jakby przeciwko trenerowi.Ponoć już jest ok i widzieliśmy zupełnie inną,walczącą drużyne z Olympiakosem.To jest odpowiedni moment na wygraną,Igoeka to mocna i dobrze zbilansowana drużyna ale wkońcu muszą przegrać a dzisiaj przyjdzie im zagrać z chyba najsilniejszym rywalem jak do tej pory.
Cedevita idzie w odstawke,zaraz po Ljubljanie.Zaś Igokea dokonała rzeczy niebywałej,wow!!!
Ehhh przegrali...mało brakowało a mieli by niewiarygodny bilans.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, EUROPA: ABA League
Spotkanie: Cedevita - Igokea
Data 05.11.2012 20:30
Typ: 2 ( +6,5pkt. handicap)
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Już dziś wieczorem dojdzie do ciekawego spotkania w lidze adriatyckiej. Naprzeciw sobie staną ekipa gospodarzy Cedevita ,a zmierzy się z Igokea. Jak do tej pory zespół przyjezdny wygrał wszystkie spotkania i jeśli dziś wygra to awansuje na pozycję lidera , myślę ,że jest to bardzo możliwe. Jednak ja stawiam tutaj pomocny handicap +6,5 , który da mi większe prawdopodobieństwo trafienia zdarzenia. Cedevita rozgrywa ostatnio mecze fatalnie , ciągłe porażki i nie wróżę im dziś dobrego rezultatu, mimo tego ,że w historii rozgrywek pomiędzy tymi ekipami jest wynik dla nich korzystny. 2 lata temu wygrali różnicą 9ciu punktów , rok temu różnicą 7dmiu punktów ,a więc proporcjonalnie dziś wygrają 5cioma punktami xD ,ale ja nie byłbym tego do końca pewny ,bo to tylko statystyka, a ostatnia forma jest najważniejsza i to zespół Igokei według mnie jest faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku. Liczę ,że będzie to bardzo wyrównane spotkaniu i jednak o decydującym zwycięstwie danej drużyny przekonamy się dopiero po ostatniej kwarcie. Dla porównania Igokea pokonała ostatnio Union Olimpija rezultatem 87-82 ,zaś Cedevita przed tygodniem pokonała ten zespół różnicą czterech punktów 71-75 . Jeszcze można porównać rozegrane przez obie ekipy mecze z Crveną Zvezdą Igokea wygrała 75-76 zaś Cedevita 68-66 , jak do tej pory tylko z tymi drużynami mogę porównać wyniki gdyż aktualnie rozegrały ekipy tylko z tymi to zespołami w tym sezonie bezpośrednie pojedynki. Co najważniejsze , uważam ,że mecz będzie na wysokim poziomie czysto sportowym i myślę ,że o decydującym zwycięstwie zadecyduje ostatnia czwarta kwarta , w której to któraś z tych drużyn wygra minimalnym stosunkiem punktowym, a co istotne typ będę mógł zaktualizować po meczu dodatnim bilansem. Pozdrawiam.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Crvena Zvezda(+7.5) 1.88 Bet365 ✅✅✅ 78:92
Tutaj krótko bo akurat o Crvenie pisałem przy okazji meczu w Eurocup(patrzeć w temat eurocup).Zvezda wygrała dosyć łatwo mecz z francuzami i teraz przed nimi wielkie derby.Osobiście powiem szczerze że dla mnie Zvezda posiada lepszy zespól,o wiele bardziej doświadczony który wie jak radzić sobie w takich sytuacjach.Wielkie derby,gospodarzem Partizan i to jest ich jedyna przewaga.Wczoraj przegrali mecz z Bambergiem przez co szanse na awans zmalały do minimum.To jest porządny cios w psychike dla tego młodego zespołu i mam spore wątpliwośći czy w ciągu jednego dnia dojdą do siebie.To już nie będą takie derby jak w ostatnich latach kiedy to silny Partizan bez problemu ogrywał kulejącą finansowo wtedy Crevene.Stawiam na zacięty i wyrównany do samego końca mecz i licze na wygraną czerwonych.Handi to doskonałe rozwiązanie w tym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, EUROPA: ABA League
Spotkanie: Zadar - Igokea
Data 10.11.2012 19:00
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś nie gram na underdoga , a na faworyta tego meczu , wprawdzie minimalnego ,ale według mnie tak nie będzie , gdyż Igokea prezentuje się w ostatnich meczach wyśmienicie , ostatnio przerwali passę zwycięstw ,ale przegrywając tylko minimalnie dwoma punktami. Wprawdzie kursy mocno spadły od rana ,ale mimo to warto ich grać myślę ,że nawet z handicapem. Przejdę do porównań , jak zwykle moja analiza nie może się bez nich obejść, Igokea wygrała całkiem niedawno z Union Olipija 87-82 ,a Zadar z nimi przegrał bardzo wysoko 66-78 ,ale co ciekawe można zauważyć ,że ta ekipa wygrała z Cedevitą wysoko 83-67 , z którym Igokea w ostatniej kolejce przegrała, lecz ostatnio przegrali 80-71 z Siroki , które Igokea pojechało 69-63 na wyjeździe. Ponadto nie mogę niestety więcej meczy porównać ,ale według mnie to Cedevita wówczas miała słaby dzień , zawodzili pod każdym względem. Fakt przed rokiem Zadar wygrał wysoko 89-65 ,ale teraz to całkiem inna drużyna , myślę ,że będzie to wyrównany mecz ,ale to Igokea okaże się lepsza , gdyż z taką formą jaką obecnie prezentują nie mogą tego spotkania przegrać ,a jeśli wygrają to obejmą prowadzenie w lidze ,a więc jest o co walczyć. W tym sezonie Zadar wygrało zaledwie 2 mecze , a przegrało aż 5 , Igokea ma 6 zwycięstw i ostatnio zaliczyli niestety wpadkę ,ale dzisiaj to odpracują i bardzo liczę na ich wygraną w dzisiejszym pojedynku.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Union Olimpija - Szolnoki Olaj
over 151.5 1.85 Pinnacle
⛔
Krótko,Union po trzech porażkach z rzędu wkońcu zanotuje zwycięstwo bo Szolnoki to nie jest wymagający rywal.Węgrzy grają dosyć szybki basket,często oddając rzut już na początku 24sek.Zdecydowanie zapominają o defensywie,szczególnie wyjazdy są ich bolączką.Ostatnio dali sobie rzucic ponad 100pkt Crvenie,dwa tygodnie wcześniej kolejny wyjazd z Radnicki i niemal 100pkt stracone.Mecz w ramach eurochallenge i 87 stracone z Oldenburgiem.Nie sądze by słoweńcy nie wiadomo jak bronili w tym spotkaniu,raczej pójdą na wymiane ciosów i padnie wynik w granicach 162pkt.Union ma o wiele więcej atutów i rozwiązań w ofensywie więc powinni łatwo ten mecz wygrać i rzucić koło 90pkt.
Jedna kwarta i po typie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Radnicki(-8.5) 1.87 ✅✅✅ 73:59
Radnicki po początkowych problemach wkońcu gra swoją koszykówke.W poprzedniej kolejce pokonali Cibone na ich parkiecie i wszystko wskazuje na to że znowu będą grozni w tym sezonie.Genialny mecz z Ciboną rozegrał Terrico White który otarl sie triple double zdobywając 36pkt 8ast 8zb.Zespół ma mocny i szeroki skład a na dniach wzmonił ich jeszcze weteran Varda który pomoże w walce pod koszem.Siroki oprócz trzech wygranych z węgrami,zadarem i krka prezentuje sie fatalnie.Przebudowany zespół nie jest już tą samą ekipą co rok temu i teraz będa mieli spore problemy by zając miejsce w pierwszej piątce.Nie z tym skaldem który jest zdecydowanie slabszy.Radnicki wygra ten mecz i pokryje handi.Na własnym parkiecie są grozni dla każdego w tej lidze a teraz kiedy już złapali optymalną dyspozycje jestem spokojny o wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Crvena Zvezda 1.732 Marathonbet ✅✅✅ 63:71
No i kolejny raz stawiam na gwiazde bo w tym momencie grają świtną koszykówke,ultraofensywną koszykówke i Cibona która jest przeciętna w tym sezonie i w dodatku cały czas zmaga sie z kontuzjami raczej nie przełamie sie z takim rywalem.Przypomne Crvena wygrała już 6 spotkań z rzędu m.in ogrywając Partizan na ich parkiecie.Cibona przegrała dwa mecze z rzędu w adriatyckiej i wszystkie trzy w eurocup.Warto pograć jeszcze teraz Crvene póki kursy wyglądają w miare dobrze bo na dniach mogą być tylko niższe.
Napewno moją uwage zwrócił też mecz Buducnost-Radnicki,cholernie ciężkie spotkanie.Wychodze z założenia bardziej wypoczęty-wygrany.Budu gra też eurocup,za nimi mecz z belgami(wygrany).Skłaniałbym sie ku Radnicki jednak Budu to w tym momencie rywal o zbliżonych umiejętnościach i drużyna własnego parkietu.Ciężki i niewygodny rywal,dobrze broniący dlatego mimo mojej sympatii do przyjezdnych odpuszcze granie tego.Gdyby handik był na poziomie 7pkt można próbować a 4.5 to jednak za mało.
Edit: Starczyłoby... Buducnost-Radnicki 80:78
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Union Olimpija 1.98 Pinnacle ⛔
Eurolige już sobie praktycznie wybili z głowy a aktualne ósme miejsce w ABA to nie satysfakcjonująca pozycja dla tego zespołu.Oni maja dużo wyzsze aspiracje i trzeba gonić póki czołówka jeszcze mocno nie odskoczyła.Grają falami,ostatni mecz z Partizanem ewidentnie im nie wyszedł.Wole na nich grać kiedy są po nieudanym mecz w eurolidze niż wtedy kiedy wygrywają i co do czego nie potrafią udzwignąć ciężaru.To wciąż młody zespół i brak doświadczenia daje sie u nich zauważyc.Krka prawdopodbnie znowu zagra bez Klobucara i Golemaca,konsekwentnie gram przeciwko.Ljubljana nie wspomina za dobrze dotychczasowych pojedynków ze słoweńcami którzy jednak potrafią grac dobrze na własnym parkiecie.Ja jednak wobec zaistaniałych sytuacji m.in z kontuzjami u gospodarzy i słabsza serią Ljubljany pogram na Baynesa na którego nie widze odpowiedzi w drużynie gospodarzy.
Brzydko zabrzmi ale nie pozostaje mi nic innego jak definitywnie skończyć z graniem tych pieprzonych błaznów - tak to określenie idealnie pasuje!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ale przetasowania ;D Od paru dni trenerem Cibony nie jest już Maljkovic który dobrowolnie podał sie do dymisji a wczoraj po porażce z Crveną posade stracil coach Cibony Veljko Mrsić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom