>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2007 Grupa D

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
:siata: Bułgaria - Polska
Typ: Polska
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, obydwie drużyny nie przegrały jeszcze spotkania z Lidze Światowej, ale też nie ukrywajmy bo nasza grupa to trudnych nie należała. W ostatnich spotkaniach obydwie Reprezentacje wygrały po dwa wyjazdowe spotkania z Chinami oraz Argentyną. W naszej grupie trochę lepiej spisuje się Bułgaria ponieważ ma mniej straconych setów, dokładnie o 4. Nasza Reprezentacja zagra już w pełnym składzie z Świderskim, Gackiem oraz Zagumnym. Ostatnio obydwa zespoły spotkały się na Mistrzostwach Świata w meczu Półfinałowym gdzie Polska wygrała 3:1. Mówi się że Bułgarzy chcą wziąć rewanż ale czy im się to uda to wątpię, myślę jednak że Gospodarze nie wygrają dwóch spotkań z Polakami. Stawiam na to że mecz będzie zacięty ale jednak Nasza Reprezentacja pokarze klasę i wygramy to spotkanie po ciężkich bojach 3:2. Jeśli chodzi o grę obydwu reprezentacji to jest podobna, podobna zagrywka choć wydaję mi się że jednak Polacy są trochę lepsi w tym elemencie, podoba gra w ataku. Duży wpływ na wynik będzie miała dyspozycja Wlazłego w Polsce oraz Kazijskiego w ekipie Bułgarskiej.
Moim zdaniem ten mecz bedzie bardzo zacięty.Oba zespoły mają już zapewniony start w finałach LŚ które odbedą sie w Polsce ;) Ale chodzi tu także o reputację która drużyna przerwie passe kilku zzycięstw z rządu,oba zespoły w tej edycji LŚ jeszcze nie zaznały smaku porażki.Polacy są w Varnie są w najsilniejszym składem i zapewne zagrają o cała pulę czyli o wygraną,natomiast Bułgarzy napewno pamiętją Mistrzostwa Świta i porażkę właśnie z nami będą chili się zrewańzować,grają przed własną publicznościa i napewno bedą dązyc do zwycięstwa wydaje mi się że ich reprezentacja bedzie odczuwała brak Matej K ???? który jest takim &#39;&#39;motorkiem napędowym&#39;&#39;.Ja osobiście skłaniałbym się ku over 188.5 punktów taką opcje oferuje bwin

pozdRo
 
beau 1

beau

Forum VIP
Tak w portalach siatkarskich piszą że jego zasięg w ataku wynosi 379 cm.
Na oficjalnej stronie ligi światowej podają 370cm sam dziś patrzyłem.Bardzo dobrze ogląda się grę Bułgara,który przy takim wzroście i masie skacze tak wysoko.Jutro chyba nie będzie 3-0 dla żadnej z drużyn wydaje mi się, że zobaczymy 5 setów.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Bułgarzy zagrają bez Kaziyskiego, ale za to do składu wracają Yordanov i Konstantinov. Mecz zapowiada się bardzo interesująco, choć wątpię by obydwie drużyny chciały wygrać za wszelką cenę. Stawiam na powtórkę z Japonii, czyli 3:1 dla Polski.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja uważam że wygrają bułgarzy ,bo mecz racja troche o pietruszke ,ale przede wszystkim o prestiż.Napewno bułgarzy u siebie nie odpuszczą , wrecz bedą bardzo mocno walczyć , tam jest zazwyczaj &quot;gorąco&quot; na trybunach.Ja licze że teraz wygrają Bułgarzy jednak w Polsce nasi gracze.Takie moje zdanie.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Bułgaria - Polska 1 1,80 Betgun

Oba zespoły wczoraj nie zagrały najlepiej. Tylko, że na Bułgarów ciążyła presja, że grają przed własną publicznością, do tego na sali był prezydent na meczu ( podobno bardzo cię wkurzył jak przegrali Bułgarzy :mrgreen: ). Bułgarzy nie wytrzymali presji i przegrali. Na nas nie ciążyła presja i psychicznie wytrzymali. Dzisiaj jednak myślę, że Bułgarzy będą chcieli zrehabilitować się dla kibiców za wczorajszą porażkę. Oba zespoły grają już tylko o honor i $$$. Bo jak wiemy za pierwsze miejsce otrzyma się więcej $$. Polecam zagrać over 188,5 pkt w meczu. Będzie to zacięty mecz i o zwycięstwie rozstrzygnie 5 set ;)

Mój typ 3:2
 
D 0

damian591

Użytkownik
Brawo Polska ????

Dzięki zwycięstwu nad Bułgarią Polacy objeli prowadzenie w grupie D. Polacy obok już tylko Brazylijczyków odnieśli wszystkie z możliwych zwycięstw w tegorocznej LŚ (9), Brazylia już w sumie 10. Kto wygra dzisiejsza wareńską bitwe ? Mój typ: POLSKA

Kurs: 1.80 (Na Polskę i na Bułgarię)
Bukmacher: Toto-mix

Wczoraj w ekipe Bułgari zawiódł Yordanov, który wszystkie najważniejsze piłki posyłał w aut, albo nadziewał sie na Polski blok, uważam że te momenty były decydujące dla wyniku spotkania.

Mam nadzieje, żę dzisiaj na boisku pojawi sie Łukasz Kadziewicz...

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:30 czyli tej samej co wczoraj.

POZDRAWIAM ????
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik


brawo Polska ???? jedynie gra Kurka strasznie mi się nie spodobała - no i oczywiście początek drugiego seta... ;-) Nikolov 7 asów nam zaserwował i 13punktów - mocno ale nie wystarczająco :mrgreen: tym razem czysta dwójeczka siadła
 
D 0

damian591

Użytkownik
jedynie gra Kurka strasznie mi się nie spodobała
Chłopak ma 19 lat, więc nie ma co tutaj dużo pisać, i tak jak na swój wiek gra bardzo odważnie, mądrze. W sumie dzisiaj wszedł jak już było po secie, gdzie Bułgarzy mieli 10-puntkową przewage. Cieszy fakt, że Raul Lozano daje szanse wszysrkim naszym zawodnikom.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
jedynie gra Kurka strasznie mi się nie spodobała
Chłopak ma 19 lat, więc nie ma co tutaj dużo pisać, i tak jak na swój wiek gra bardzo odważnie, mądrze. W sumie dzisiaj wszedł jak już było po secie, gdzie Bułgarzy mieli 10-puntkową przewage. Cieszy fakt, że Raul Lozano daje szanse wszysrkim naszym zawodnikom.
Ten młody zawodnik ma przed sobą oj dużą przyszłość ! We wczorajszym meczu szczególnie zachwyciła mnie jego zagrywka w której zdobył asa !! Jego zagrywka zapewne nie raz polską reprezentacje wybawi z opresji !! W tej chwili posiada chyba najlepszą zagrywke w reprezentacji !! Co do meczu to fantastyczny troszke widowisko popsute przez pomyłki sędziów i częste zagrywki w siatke ale mecz na bardzo wysokim poziomie !! :spokodfhgfh:
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Polska - Bułgaria
Typ: 1
Kurs: 1.30zł (Toto-mix)
Polacy w trzech kolejnych meczach pokazali jak wygrywać z Bułgarami. W dodatku w drużynie Bułgarskiej zabraknie znów Mateja Kazijskiego.
Jeśli miałbym stawiać dokładny wynik postawiłbym 3:2 dla nas. Dlaczego?
Zabraknie u nas bardzo dobrze grającego ostatnio Wojtka Grzyba, którego zastąpi Marcin Możdżonek, oraz świetnie grającego przez całą tą edycje LŚ Michała winiarskiego, którego zastąpi dużo słabszy Bąkiewicz.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polska - Bułgaria
Typ: 1
Kurs: 1.30zł (Toto-mix)
Polacy w trzech kolejnych meczach pokazali jak wygrywać z Bułgarami. W dodatku w drużynie Bułgarskiej zabraknie znów Mateja Kazijskiego.
Jeśli miałbym stawiać dokładny wynik postawiłbym 3:2 dla nas. Dlaczego?
Zabraknie u nas bardzo dobrze grającego ostatnio Wojtka Grzyba, którego zastąpi Marcin Możdżonek, oraz świetnie grającego przez całą tą edycje LŚ Michała winiarskiego, którego zastąpi dużo słabszy Bąkiewicz.
Michał Bąkiewicz to nie jest kaciamber w siatkówce.To bardzo ualentowany zawodnik który moim zdaniem godnie zastąpi Winiara.Na środku zmina w olszyńskim zespole ???? Za Grzyba wchodzi Możdzonek który świetnie komtonuje się z Zagumnym.Moim zdaniem nie może być dzis innego wyniku jak zwycięstwo Polaków.Bułgarzy byli napalenie na zwycięstwo u siebie ale jednak się spalili a w Katowickim Spodku uszy będą im pękać i sami pękną moim zdaniem wysokie zwycięstwo Polaków ale Bułgarów nie można lekceważyć ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Broń Boże nie chodziło mi o to, że Bąkiewicz jest złym graczem. Po prostu moim zdaniem jest sporo słabszy od śietnie grającego Winiarskiego - tylko tyle ???? .
A co do Możdżonka to napewno wielki(dosłownie i w przenośni ;) ) talent, z Zagumnym grają w Olsztynie, ale jeszcze trochę głupich błędów popełnia, za dużo ;].
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
:siata: Polska - Bułgaria
Typ: Polska
Kurs: 1.30
Bukmacher: Expekt
Analiza: Mecz w Katowickim Spodku jutro już nie będzie tak emocjonujący jak ten w Warnie. Bułgarzy u siebie przegrali dwa razy po 3-1. W Warnie było widać bardzo dobrą grę Polaków ale czasami też mieli jakieś mały kryzys taki jak ten w drugim meczu w 3 secie. W Bułgarii nie grał Kazinski, ponieważ trener dał mu odpocząć w meczach Bułgarów było widać że nie ma już tej formy jaką prezentował na MŚ. W jutrzejszym spotkaniu raczej powinien zagrać. Moim zdaniem jeśli Bułgarzy nie potrafią wygrać z Naszą reprezentacją u siebie. To na wyjedzie także nie mają czego szukać. No i nie mogłem zapomnieć także o naszych wspaniałych kibicach którzy co mecz pokazują że są najlepszymi kibicami Siatkówki na Świecie. To naszym graczom jeszcze bardziej przysporzy ochoty do gry. Jeśli miał bym typować wynik to stawiam 3-0 dla Polaków.
 
D 0

damian591

Użytkownik
Polska 3:1 Bułgaria (22:25 25:23 25:22 25:16)

Polacy odnieśli 11 zwycięstwo z rzędu w LŚ, czyli komplet. Podobnie tyczy sie Brazli którzy wygrali 3:0 z Finlandią. Wracając jednak do meczu Polski, to najbardziej w Polskim zespole podobał mi sie Piotr Gacek, który zaliczył kilka znakomitych obron, jak dla mnie on już wygral rywalizacje o miejsce na pozycji libero w finale LŚ.

POZDRAWIAM
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:6a31f09dcb]Wyniki końcowe i tabela Grupy D:[/center:6a31f09dcb]

1. kolejka
Polska - Chiny 3:0
Polska - Chiny 3:2
Argentyna - Bułgaria 0:3
Argentyna - Bułgaria 0:3

2. kolejka
Bułgaria - Chiny 3:1
Bułgaria - Chiny 3:0
Polska - Argentyna 3:1
Polska - Argentyna 3:0

3. kolejka
Chiny - Polska 1:3
Chiny - Polska 2:3
Argentyna - Bułgaria 2:3
Argentyna - Bułgaria 0:3

4. kolejka
Chiny - Bułgaria 0:3
Chiny - Bułgaria 0:3
Argentyna - Polska 1:3
Argentyna - Polska 0:3

5. kolejka
Bułgaria - Polska 1:3
Bułgaria - Polska 1:3
Chiny - Argentyna 3:0
Chiny - Argentyna 3:2

6. kolejka
Polska - Bułgaria 3:1
Polska - Bułgaria 3:1
Argentyna - Chiny 2:3
Argentyna - Chiny 1:3

[center:6a31f09dcb]Tabela końcowa Grupy D:[/center:6a31f09dcb]

1. Polska------12--24--1133:995--36:11
2. Bułgaria----12--20--1013:929--28:15
3. Chiny--------12---16---1007:1076---18:29
4. Argentyna--12---12---913:1066---9:36
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom