>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2007 Grupa D

Status
Zamknięty.
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Nasza grupa jest za słaba dla naszej reprezentacji ! Wyjdziemy z niej bez najmniejszych problemów lecz obawiam się co bedzie dalej ! Jak od razu wpadniemy na Rosje lub Brazylie ! Dlatego nie cieszył bym się przedwcześnie z tych wyników ! :-?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Argentyna to raczej na chwilę obecną słaby zespół podobnie rzecz ma sie z Chinami którzy mają odmłodony skład i szykuja sie do Igrzysk Olimpijski w Pekinie.ALe czy reprezentacja Bułgarii jest słaba :?: Nie powiedziałbym m.in Joradov Kazinski Ivanov to są świetni siatkarze moim zdaniem zespoł Bułgrai gra na pozimomie bardzo zbliżony do poziomu gry naszej reprezentacji...
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
sutek wszystko się okaże 23 czerwca kiedy to biało czerwoni zmierzą się w Warnie z reprezentacją Bługarii ! Napewno będzie walka zacięta i kto wie czy wynik nie rozstrzygnie się dopiero w piątym secie , oby na korzyść Polaków !! :spokodfhgfh:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Powiem tak: W Argentynie bez Pawła Zagumnego nie liczyłbym na dwa zwycięstwa. Z całym szacunkiem dla Ł. Żygadły, ale Paweł to prawdziwy mózg tej drużyny, dlatego w pierwszym spotkaniu zaryzykuję i postawię na Argentyńczyków po jakimś ciekawym kursie.

pozdro
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja myślę o postawieniu na Argentynę z handicapem.Polacy po 37 godzinnej podróży będą na pewno zmęczeni i słabo skoncentrowani.Druga sprawa, że Żygadło nigdy nie zaczynał spotkania i nie wiadomo jak zagra.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Można przecież zagrać kto wygra 1 seta.... 37 godzin.. o jejku :eek: :eek:
Stawiam że co najmniej 1 seta nam urwią i zobaczymy jakie dadzą kursy na under over
jak będzie 1,3 na mecz Polaków nawet za 1zł nie postawię :|
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie 37 godzin w podrózy a 24 godziny spedzili nasi siatkarze w drodze do Argentyny.polacy dotarli już do 120 tysięcznego miasta-Catamarca.Podróz była krótsza ze względu na pokoanie drogi 1600 km wynajetą awinetka a nie tak jak wcześniej przypuszczano autobusem.
Oto skład Polaków na mecze z Argentyną: Łukasz Żygadło, Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Bartosz Kurek, Michał Bąkiewicz, Marcin Możdżonek, Wojciech Grzyb, Krzysztof Ignaczak, Piotr Gruszka i Daniel Pliński.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Chiny-Bułgaria
Bułgaria (-7.5)


Bułgarzy nieco zmęczeni z powodu długiej podróży z do Argentyny zawitają do Chin. Ja osobiście nie mam nic przeciwko graniu przez takie reprezentacje w małych miasteczkach Chińskich czy Argentyńskich ale dojazd tam pozostawia wiele do życzenia... FIVB musi coś z tym zrobić ????
Do rzeczy:

Chiny nie są aż tak groźnym rywalem jak się to może wydawać. Bułgaria w naszej grupie gra najrówniej do tej pory wygrała 6 meczy tracąc zaledwie 3 sety :!: w meczu ze wspomnianą Argentyna stracili aż 2 w pozostałych wygrywali w setach do 0 (jedynie tylko raz Chinole im urwali seta na wyjeździe). Bułgarzy wygrywają bardzo pewnie i w miarę możliwie handicapują rywali. Plamen Konstantinow i spółka powinni wygrać to zdecydowanie a handicap 8 punktów jak najbardziej jest na miejscu.

Oto poprzednie wyniki meczów w naszej grupie: proszę zwrócić uwagę na stosunek punktowy meczów wygrywanych przez Bułgarów


DOTYCHCZASOWE MECZE
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Pierwszego seta wygrali Bułgarzy do 23. Zagrałem Bulgarie -1.5 seta po 1.65.

A teraz co do meczu Argentyna-Polska. NIe ma Pawła Zagumnego i to jest ból. Jak do tej pory Żygadło zmieniał Zagumnego i wtedy grał dobrze ale obawiam się jaki będzie cały mecz w jego wykonaniu. W poprzedniej kolejce w pierwszym meczu Argentyna stawiła zaciety opór bardzo silnej (silniejszej w tym momencie od nas Bułgarii) i doświadczonej Bułgarii (2-3; 25:20, 21:25, 25:21, 18:25, 13:15). W drugim co prawda była bardzo gałdkie 0-3 (trzeci set do 13!!!) Z jednej strony trudno stawiać przeciwko naszym - mimo roszad w składzie wygrywają i jak się okazuje są zastępcy dla uznanych gwiazd. Z drugiej strony zagrają bez Zagumnego... I tak to wypadkowa braku Zagumnego i zaufania do naszych doprowadziła mnie do wyboru ryzykanckiego ale po extra kursie z szansami na wejście, jak myślę :;/: : DW 2-3 za 4.55 Betgun

Pozdro
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Unibet
Argentyna - Polska
Suma punktów - ponad 185.5
2,00


Postanowiłem, że obejrzę dziś mecz Polaków w Lidze Światowej, a w związku z tym, tak dla emocji zagrać zakład na ten mecz. Według mnie najlepszym typem na to spotkanie wydaje się być over punktowy. Aby jego trafienie było realne siatkarze muszą rozegrać przynajmniej 4 sety, tak więc jedna z drużyn musi wygrać 3:1 co w dzisiejszym meczu jest bardzo realne. Polacy po bardzo długiej przeprawie z Chin do Argentyny są bardzo zmęczeni i dziś o zwycięstwo na pewno łatwo im nie będzie. Moim zdaniem siatkarze z ojczyzny naszego trenera Raula Lozano są wstanie urwać naszym co najmniej seta, a może nawet z nami wygrać. W każdym bądź razie ja liczę na kolejną wygraną Biało-Czerwonych, ale wydaje mi się, że po ciężkim boju. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią Grzegorz Szymański i Paweł Zagumny, tak więc odpowiedzialność gry przejmą inni, a mianowicie: Łukasz Żygadło i wracający do wysokiej dyspozycji Mariusz Wlazły. Podsumowując, uważam, że granica punktowa jaka została wyznaczona zostanie przekroczona i siatkarze rozegrają co najmniej 4 sety. A kto wygra? Mam nadzieję, że POLSKA!
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Obaj się rozczarowaliśmy, Ty TBM połowicznie - bo co prawda były 4 sety ale przecież nie o takie sety jak ten drugi miałeś na myśli. Co do mojego typu, gdyby Polacy przegrali pierwszego seta, to kto wie ;) Trudno, fajnie, że wygrali ????
Co do dzisiejszego meczu, z DW dziś zrezygnuję choć szansa na 3-1 jest również spora a kurs 3,05 zachęcający, w grę wchodził też DW inny niż (czytaj 3-0 :mrgreen: ) z kursem 1,8 ale bezpieczniejsym typem będzie gra na Polskę -1,5 z kursme 1,67 w Betgun .
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
:siata: Chiny - Argentyna
Typ: Chiny ✅
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Moim zdaniem Argentyna jest najsłabszym zespołem w Grupie D. Mają bardzo odmłodzony skład, nowego trenera, zawodnicy nie są jeszcze do końca zgrani, jest to zespół na pewno przyszłościowy ale w tym turnieju z Chińczykami mogą coś ugrać jedynie u siebie. Chiny grają dla nie których drużyn siatkówkę niewygodną, grają znakomicie w obronie nie ma dla nich piłek straconych. Mimo iż przegrali mecze z Bułgarami u siebie po 3-0 wynik jednak mecze te były bardzo wyrównane, Bułgarzy mieli problemy z pokonaniem Chińczyków np. W Pierwszym meczu Bułgaria wygrała do 23, 24 (tutaj już była gra na przewagi) i do 18. W Drugim meczu to samo do 22, 24 oraz do 27. Dodatkowym atutem jest to że grają u siebie i hala na pewno będzie wypełniona po brzegi. No i można jeszcze wspomnieć o bardzo dobrej zagrywce z którą Argentyńczycy na pewno będą mieli problemy. A Jeśli chodzi jeszcze o ten mecz Argentyna - Bułgaria to tam Bułgarzy grali w kratkę dlatego te dwa urwane sety przez graczy z Ameryki Południowej. Można sobie zrobić taka samą analiza dla mecz obydwu drużyn przeciwko Polsce i tam też wychodzi na plus dla Chińczyków. Mój na sety: 3-1
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
:siata: Bułgaria - Polska
Typ: Polska ✅
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, obydwie drużyny nie przegrały jeszcze spotkania z Lidze Światowej, ale też nie ukrywajmy bo nasza grupa to trudnych nie należała. W ostatnich spotkaniach obydwie Reprezentacje wygrały po dwa wyjazdowe spotkania z Chinami oraz Argentyną. W naszej grupie trochę lepiej spisuje się Bułgaria ponieważ ma mniej straconych setów, dokładnie o 4. Nasza Reprezentacja zagra już w pełnym składzie z Świderskim, Gackiem oraz Zagumnym. Ostatnio obydwa zespoły spotkały się na Mistrzostwach Świata w meczu Półfinałowym gdzie Polska wygrała 3:1. Mówi się że Bułgarzy chcą wziąć rewanż ale czy im się to uda to wątpię, myślę jednak że Gospodarze nie wygrają dwóch spotkań z Polakami. Stawiam na to że mecz będzie zacięty ale jednak Nasza Reprezentacja pokarze klasę i wygramy to spotkanie po ciężkich bojach 3:2. Jeśli chodzi o grę obydwu reprezentacji to jest podobna, podobna zagrywka choć wydaję mi się że jednak Polacy są trochę lepsi w tym elemencie, podoba gra w ataku. Duży wpływ na wynik będzie miała dyspozycja Wlazłego w Polsce oraz Kazijskiego w ekipie Bułgarskiej.

Moim zdaniem ten mecz bedzie bardzo zacięty.Oba zespoły mają już zapewniony start w finałach LŚ które odbedą sie w Polsce ;) Ale chodzi tu także o reputację która drużyna przerwie passe kilku zzycięstw z rządu,oba zespoły w tej edycji LŚ jeszcze nie zaznały smaku porażki.Polacy są w Varnie są w najsilniejszym składem i zapewne zagrają o cała pulę czyli o wygraną,natomiast Bułgarzy napewno pamiętją Mistrzostwa Świta i porażkę właśnie z nami będą chili się zrewańzować,grają przed własną publicznościa i napewno bedą dązyc do zwycięstwa wydaje mi się że ich reprezentacja bedzie odczuwała brak Matej K ???? który jest takim &#39;&#39;motorkiem napędowym&#39;&#39;.Ja osobiście skłaniałbym się ku over 188.5 punktów taką opcje oferuje bwin

pozdRo
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
z tego co mi wiadomo to gramy jutro ???? hmmm Polacy wystawiaja zelazna 7 wiec mysle ze nie powinno byc niespodzianki w expekcie kurs na POLSKE 2,45
mozna ewentualnie zagrac bezpieczny typ na POLSKA +1,5 seta po kursie 1,8
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja powiem, że on w nie w każdym meczu Bulgarów nie grał w pierwsze szóstce.Jego dorobki punktowe też nie są rewelacyjne.Chyba nie jest najlepszym graczem na swojej pozycji :wowsdf:
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dla mnie Kazijski to świetny siatkarz.Moim zdaniem to taki siatkarz dla Bułgarii jak dla Polski Mariusz Wlazły.O ile się nie mylę Kazijski łapię najwyżej w piłke w ataku na świecie,potrafi tez ładnie &#39;&#39;bąbnąć&#39;&#39; z zagrywki.Moim znadiem wielki siatkarz
 
D 0

damian591

Użytkownik
O ile się nie mylę Kazijski łapię najwyżej w piłke w ataku na świecie
Tak w portalach siatkarskich piszą że jego zasięg w ataku wynosi 379 cm. Również uważam, że to świetny zawodnik. Jak dobrze pamiętamy, Matej został nominowany wraz z Wlazłym i Gibą do MVP ostatnich Mistrzostw Świata. Zwyciężył jednak Giba.

Jeśli chodzi o jutrzejszy mecz, to typuje Polaków, ale tylko dlatego, że jestem Polakiem. Jedno co pewne to to , że będzie bardzo ciężko. Pozdrawiam.

Przewidywalna pierwsza szóstka Polaków:

Zagumny, Gacek, Świderski, Winiarski, Pliński, Kadziewicz, Wlazły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom