>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Liga Światowa 2007 Grupa D

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Grupa D:


Argentyna
Bułgaria
Chiny
Polska

25.05 Polska - Chiny
26.05 Bułgaria - Argentyna
26.05 Polska - Chiny
27.05 Bułgaria - Argentyna
01.06 Polska - Argentyna
02.06 Bułgaria - Chiny
03.06 Polska - Argentyna
03.06 Bułgaria - Chiny
09.06 Argentyna - Bułgaria
09.06 Chiny - Polska
10.06 Chiny - Polska
10.06 Argentyna - Bułgaria
16.06 Argentyna - Polska
16.06 Chiny - Bułgaria
17.06 Chiny - Bułgaria
17.06 Argentyna - Polska
23.06 Bułgaria - Polska
23.06 Chiny - Argentyna
24.06 Chiny - Argentyna
24.06 Bułgaria - Polska
29.06 Polska - Bułgaria
29.06 Argentyna - Chiny
30.06 Polska - Bułgaria
01.07 Argentyna - Chiny


Zachecam do analizowania,komentowania,oceniania,dyskutowania na temat meczów grupy D Ligi Światowej ;)
 
R 0

rafalgron1

Użytkownik
Powiem tak że mam dziwne wrażenie jakby rok rocznie taka sama grupa w Lidze światowej była ???? Lozano juz na początku spotka się ze swoimi rodakami. O może Chiny jeszcze w fazie grupowej nie grały a reszta wedle corocznego scenariusza ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Czas zacząć zmagania w Lidze Światowej. Niestety, ale nie będzie to zacięta walka naszej reprezentacji do finału bo jako gospodarze mamy zapewniony udział. Z tego co wyczytałem to w pierwszym meczu z chińczykami trenera da odpocząć zawodnikom przemęczonych sezonem np. Mariusz Wlazły, Kadziewicz, Pliński, Szymański. Prawdopodobnie zagrają nowicjusze w naszej kadrze.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Polska - Chiny
Mimo tego że tacy zawodnicy jak Wlazły, Kadziewicz, Pliński, Ignaczak czy Szymański - będący ostatnio w świentej dyspozycji mogą być przemęczeni 5-cioma meczami finałowymi w PLSie to myślę że zmiennicy spokojnie dadzą radę chińczykom.
W końcu Zagumny, Świderski, Gacek czy Winiarski to w końcu gracze z najwyższej światowej półki a wspomagani świetnie grającym na środku Możdżonkiem czy Grzybem stworzą bardzo dobrą drużynę ;] (A dodatkowo Ci kibice... &quot;przed którymi nie wypada przegrywać&quot; - R. Lozano) ????
Polska x2

Bułgaria - Argentyna.
Pomimo tego że Argentyna nie jest złą drużyną to według mnie dwa razy zejdą z parkietu pokonani.
Kaziyski czy Gaydarski z pewnością sobie poradzą z przeciętnymi Argentyczykami (chyba że Milinkowicz będzie w jakiejś niesamowitej formie - choć i tak watpie by przy takiej dał radę)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Chodziło o to że Polska dwukrotnie pokona Chińczyków :grin:

A co do remisów w siatkówce to prawie w każdym meczu jest wynik remisowy :mrgreen:
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
Bułgaria - Argentyna.
Pomimo tego że Argentyna nie jest złą drużyną to według mnie dwa razy zejdą z parkietu pokonani.
Kaziyski czy Gaydarski z pewnością sobie poradzą z przeciętnymi Argentyczykami (chyba że Milinkowicz będzie w jakiejś niesamowitej formie - choć i tak watpie by przy takiej dał radę)
no tutaj sie nie zgodze do konca, Argentyna jest naprawde dobra w siate i my tez napewno nie bedziemy mieli latwo z nimi wygrac. Mysle ze przynajmniej raz pokonaja Bulgarow na ich terenie a kursik jest niezly wiec uwazam ze warto zaryzykowac ;]
 
new 0

new

Użytkownik
no tutaj sie nie zgodze do konca, Argentyna jest naprawde dobra w siate i my tez napewno nie bedziemy mieli latwo z nimi wygrac. Mysle ze przynajmniej raz pokonaja Bulgarow na ich terenie a kursik jest niezly wiec uwazam ze warto zaryzykowac
Nie ma szans. Bułgaria ma bardzo dobrych siatkarzy, i mysle że jest mniej-więcej na tym samym poziomie co polska. Jordanow, Kazijski i Konstantinov (który podobno ma nie grac w pierwszych meczach), napewno poprowadza do podwójnego zwyciestwa, ze słabą (nie ma co się oszukiwac) Argentyna.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polska - Chiny
Typ:1
Kurs:1,05
Buk:bwin


Polska a Chiny to dwa rózne światy.Polacy grają bardzo dobrą siatkówke potwierdzili to na pamiętnych dla nas Mistrzostwach Śwaita gdzie wywalczyli tytuł wicemistrzów.Chinczycy szczerze mówiać o ich siatkówce nic nie słyszałem ;) Chińczycy budują zespoł na przyszłoroczne Igrzyska w Pekinie średnia wieku w ich zespole wynosi 24 lata w ekipie Poslki 26 lat.Atutem Chińczyków jest dobra skoczność i gibkość w akcjach obronnych. Szwankuje u nich taktyka w rozegraniu akcji ofensywnych i skuteczność na siatce.Polacy wyjdą prawdopodobnie w troszke osłabionym składzie ale moim zdaniem jeśli Polska grała by juniorami ograła by Chińczyków ???? Zakład na wynik 3:0

Bułgaria - Argentyna
Typ:1
Kurs:1,30
Buk:Expekt


Bułgarzy należa do jednych z lepszych teamów w sitkówce na Świecie mają w swoich szeregach Mateja Kazinyskeigo,Bojana Jordanova,Plamena Konstatinova(bardzo dobrzego znanego z PLS),Argentyńczycy ostatnio niczym specjalnym się nie wyrózniali,pamiętam ten zespoł jak kiedyś grał naprawde dobrze,teraz co tu duzo mówic są przecietym zespołem ,Bułgarzy na swoim terenie wygraja spotnaie z Argentyną,są dużo lepszym zespołem i to udowodnią )
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Oto 12 zawodników Argentyny, którzy pojechali na mecz z Bułgarami :

SETTERS:
Bernasconi, Ignacio
De Cecco, Luciano

OPPOSITE PLAYERS:
Chavez, Lucas
Hernandez, Martin

MIDDLE PLAYERS:
Aschemacher, Rodrigo
Giachetta, Franco
Gramaglia, Anibal

WING SPIKERS:
Bengolea, Pablo
Concina, Leandro
Ocampo, Lucas
Scholtis, Gustavo

LIBERO:
Meana, Martin

Jak widac na mecz nie pojechał ich najlepszy do niedawna zawodnik - Marcos Milinkovic. Jedynym, którego pamiętam z MŚ jest doświadczony Gustavo Scholtis. Co do pozostałych zawodników, sa to młodzi mało doświadczeni gracze wprowadzeni do druzyny po kompletnie nie udanych MŚ.

Niestety nie znalazłem jeszcze meczowej 12-tki zespołu bułgarskiego, ale kadra jaka powolał trener Martin Stoev niewiele rózni sie od tej która grała na MŚ.

Jesli chodzi o wypowiedz kolegi szymonbee, no to musze sie całkowicie z nia nie zgodzic. Głównie ze wzgledu na fakt, ze Bułgarzy poprostu musza te mecze wygrywac jesli chca zajac 1. miejsce w naszej grupie, bo w innym wypadku nie uda im sie awansowac do scisłego finału. A doskonale wiadomo ze Polacy nie beda odpuszczac żadnej drużynie, bo napewno nie pozwoli im na to Lozano i polscy kibice. Zresztą pokazali to we wczorajszym spotkaniu. Ale wracając do tematu Bułgarów, myślę że ze składem, który niewiele rózni sie od tego z MŚ gdzie zdobyli 3. miejsce dzisiaj nie beda mieli zadnych problemów z wygrana.

Dlatego mój Typ wyglada tak :

BUŁGARIA-ARGENTYNA H(0-1,5) typ 1 kurs 1.45 9/10
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
No i nie pomyliłem się wcześniej ????

Polska - Argentyna
Wydaje mi się, że Polska spokojnie wygra dwa razy. Nie dość, że Argentyna to odmłodzony, niezgrany zespół po ostatnich kompromitacjach z Bułgarami, to jeszcze do składu Polski najprawdopodobniej wróci Wlazły, no i oczywiście Polska publiczność ????
Myślę, że warto zaryzykować i zagrać:
Polska - Argentyna H(0:2,5) - 1. 1.95 - wg. toto-mixu


Bułgaria - Chiny
Bułgarzy są na fali po statnich zwycięstwach nad Argentyną odniesiosnych w dobrym stylu. Chińczycy natomiast pokazali, że jeden mecz potrafią zagrać tragicznie, a na następny dzień grają bardzo dobrze, choć wydaje mi się, że nawet jakby zagrali bardzo dobrze to nie poradzą sobie z Bułgarami.
Bułgaria razy dwa ???? [/scroll]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polska - Argentyna
Typ:1



Reprezentacja Polski wygrała dwa spotania z Chińczykami zaś Argentyńczycy dwukrotnie okazali sie słabasi od reprezentacji Bułgarii.Argentyczcy przgrywali dwa razy po 0:3 na niezłym poziomie zagrał chyba tylko Scholtis.Polacy w pierwszym meczu bez zadnych problemu poradzili sobie z Chińczykami 3:0 zaś w drugim meczu nie bylo juz tak pieknie wygraliśmy tylko 3:2.Nikomu nie trzeba mówić że poziom siatkówki Polskiej i Argentyńskiej w chili obecnej jest bardzo odległy.Atutem Polaków jest także własna hala tym razem mecze odbędą się w Poznaniu hala bedzie wypełniona po brzegi i bedzie bardzo głosny doping ;) Sztywna jednyka ;)
 
new 0

new

Użytkownik
Że taka sztywna jednynka to nie byłbym pewny.
Polacy zagrają bez podstawowych atakujących, zamiast Wlazłego i Szymańskiego zagra Robert Prygiel i Bartosz Kurek.
W drużynie Argentyny trzeba wymienić słabiutkiego libero, który dobrze ustawia się w obronie, akle za to ma fatalny odbiór, co można było zobaczyc w ostatnim meczu z Bułgarami.
Pozdrawiam
 
oko__00 0

oko__00

Użytkownik
W meczu z Argentyną nie zagrają Grzegorz Szymański, Daniel Pliński, Wojciech Grzyb i Piotr Gacek. jes to spore osłabienie.

W drużynie Argentyny trzeba wymienić słabiutkiego libero, który dobrze ustawia się w obronie, akle za to ma fatalny odbiór, co można było zobaczyc w ostatnim meczu z Bułgarami.
Bułgaria ma dobry serwis, dlatego libero Argentyny sobie nie mógł z nimi poradził. A w jutrzejszym meczu w Polskim składzie tylko widzę Roberta Prygiela, który ma bardzo dobry serwis co pokazał w ostatnim meczu, bardzo silny i celny.

Ja uważam, że to będzie bardzo zacięty mecz i Polska nie wygra tak łatwo, ale wygra :mrgreen:
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Łukasz Kadziewicz też ma dobry serwis ???? .
Pomimo tego, że oni nie grają podtrzymuje swoją jedynkę w tych meczach :]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja też uważam, że Polska wygra , ale będzie to zacięty mecz i o zwycięstwie zdecyduje tai break.
Nie sądze naprawdę.Widzę że nie doceniacie naszych siatkarzy :grin: Argentyna jest słaba co pokazały mecze z Bułgarami.Moim zdaniem 3:0 a w ostateczności 3:1 w obu meczach zobaczycie :jezora:
 
rafales 0

rafales

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Polski w 2 kolejce z Argentyną to mamy pare powodów do zmartwień. Polacy zagrają bez Grzegorza Szymańskiego, Daniela Plińskiego, Wojciecha Grzyba i Piotra Gacka. A do Poznania w ogóle nie przyjechali Mariusz Wlazły i Grzegorz Pilarz - obaj przechodzą rehabilitację w Warszawie.

Zespół naszych przeciwników jest dużo odmłodzony jak gdzieś już pisałem, więc obawiam się tego, żeby nie było tak, że troszkę osłabieni przegramy z młodymi i ambitnymi Argentyńczykami. Wierzę że sobie poradzimy, w najgorszym wypadku 3-2, ale lepiej się na tym skupić, żeby nie było niespodzianki.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Dziś w Poznaniu o godzinie 20:00 zostanie rozegrany trzeci mecz ligi światowej pomiędzy Polską a Argentyną, w pierwszych dwóch meczach zespół Polski pokonał u siebie Chiny (pierwszy mecz gładko 3-0 , drugi to wymęczone zwycięstwo po tiebreak 3-2), Argentyna grała dwa mecze wyjazdowe z bardzo silną szczególnie na własnym terenie Bułgarią przegrywając oba mecze po 3-0. Dziś niewątpliwym faworytem są Polacy.Ale wątpie żeby wygrali łatwo 3-0. Patrząc na forme naszych siatkarzy a także na to że dzis zagramy bez kilku podstawowych graczy Grzegorza Szymańskiego, Daniela Plińskiego, Wojciecha Grzyba i Piotra Gacka, Mariusza Wlazłego i Grzegorza Pilarza to warto w tym meczu grać, że Argentyna ugra przynajmniej jednego seta. Argentyńczycy odmłodzili skład nasz trener Lozano pokreślił że mają sporo młodych talentów, w zespole Argentyny zabraknie m.in. czołowego siatkarza kadry Marcosa MilinkoviciaPolacy jeżeli dzis wygrają to po cięzkim meczu i nie wykluczam w tym meczu TB a nawet niespodzianki dlatego polecam typ na Argentyne +2,5 seta. Jeśli ktoś chce to niech stawia szybko po kurs szybko spada.
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Dokładnie, wczoraj zastępcy spisali się berdzo pięknie, nic nie ujmując ale dla Argentyńczyków mogliby być zaskoczeniem. Dziś znają już ich lepiej i będzie trudniej. Do tego jeden z naszych świetnie debiutujących siatkarzy nabawił się wczoraj kontuzji. darujcie nie pamiętam ale wydaje mi się, że to był Kurek. Mecz jest jutro więc będzie czas sprawdzić. Podsumowując granie z 2.5 setowym handi na Argentynę po kursie 1.55 (Betgun) powinno przynieść sukces. jednak może warto pójść na większ ryzyko i zagrać dw 3-1 po 3.40, albo posunąć się jeszcze dalej i zgrać 3-2 4,45. Zdecyduję jutro ale biorę pod uwagę te 3 opcje.
Pozdrawiam i powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom