>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LeonBets- Bonus 100% do 290zł - TYLKO DLA POLAKÓW !!

N 0

neoximek

Użytkownik

Nowy bukmacher z dużymi limitami w pełni wypłacalny, partner betbrain.
Aktualnie mają promo 100% do 100$ czyli do 290zł!

Dużym plusem jest to że przy każdym zakładzie jest napisany limit danego zdarzenia, więc nie zakładają indywidualnych limitów na graczy

Dodatkowym plusem dla stałych grających mogą także okazać się punkty które zdobywamy poprzez zakłady. Jeżeli uzbieramy określoną ilość pkt. dostaniemy aparat, kamerę, laptop bądź telewizor LCD
 
K 18

klakson

Użytkownik
Wszystko wporządu tylko szkoda że nie ma polskiej waluty.. jakoś lubie mieć jasność a nie przemnażanie... a zresztą nie wiadomo czy USD nie spadnie ????
 
ester 87

ester

Użytkownik
Jeśli dobrze rozumiem tą promocje to po wpłacie nie dostajemy żadnego bonusu, a jest on dopisywany do naszego konta dopiero wtedy, gdy uzbieramy odpowiednią ilość tzw. leonów. Zasady ich przyznawania się następujące
1. Zakład wygrany - Otrzymujesz 1 leon za każdego 1$ wygranej (wypłata z zakładu – stawka zakładu)
2. Zakład przegrany - Otrzymujesz 1 leon za każdy 1$ przegranej (stawka zakładu )

Żeby uzyskać bonus od depozytu 100$ trzeba zdobyć 2500 leonów. Patrząc na powyższe warunki jest to szalenie trudne, niemal niemożliwe.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
tylko nie mowcie ze wplaciliscie tam kase ? :eek:
to juz lepiej na moje konto przelac niz marnowac na nich przy takim obrocie.. no chyba ze macie same peffy i skutecznosc waszych typow to 110% :jezora:
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
tylko nie mowcie ze wplaciliscie tam kase ? :eek:
to juz lepiej na moje konto przelac niz marnowac na nich przy takim obrocie.. no chyba ze macie same peffy i skutecznosc waszych typow to 110% :jezora:
Bardzo się mylicie bonus jest łatwy do wyrobienia, nie ma minimalnego kursu wpłacasz 100$ grasz jakiś zakład na live kurs 1.02 i masz 100 leonów więc 2000 tez nie jest trudno
 
damiankozak 0

damiankozak

Użytkownik
Bardzo się mylicie bonus jest łatwy do wyrobienia, nie ma minimalnego kursu wpłacasz 100$ grasz jakiś zakład na live kurs 1.02 i masz 100 leonów więc 2000 tez nie jest trudno
Nie 100 leonów tylko 2:
1. Zakład wygrany - Otrzymujesz 1 leon za każdego 1$ wygranej (wypłata z zakładu – stawka zakładu)
Jeśli przegrałbyś te 100$ to masz 100 leonów :jezora:
 
Y 0

yoortshack

Użytkownik
Polska waluta w drodze, najpóźniej od poniedziałku zacznie obowiązywać.
Wszystkie dostępne metody depozytu, od jutra łącznie z Przelewy24 !
Kursy, w porównaniu do innych bukmacherów, często atrakcyjne, zdarzają się okazje, wiadomo że każdy buk ma troche inne kursy na każde wydarzenia.

Niedługo będą dostępne także multi-zakłady, na LeonBets grają przede wszystkim profesjonalni gracze którzy cenią wysokie limity i dobre kursy, a nie to jak trudno obrócić bonus ( co nie jest prawdą, bo wcale nie jest tak trudno).
 
Y 0

yoortshack

Użytkownik
Jeśli macie jakieś sugestie / rady / zastrzeżenia , prosiłbym tylko o jedno :
O konstruktywną krytykę.
Zwierzakus - kursy są niziutkie? Z czym porównywałeś? Bo ja gdy porównuję, widzę że Leon często ma jedne z wyższych kursów. Zależy od rodzajów spotkań.
Bonus jest do wyrobienia, patrząc po statystykach widzę ile osób go wyrabia, da się. I to nie są przypadki jeden na 100.
Jak ktoś gra tylko dla bonusu to można się do końca życia rejestrować na casinach online z bonusem no-deposit 2000€ euro i grac... nie szukamy graczy, którzy chcą cfaniakować i kombinować za wszelką cenę. Cenimy dobrych graczy, a ci cenią nas.
Krytykę słyszę przede wszystkim od ludzi którzy nigdy nie stawiają większych betów niż 5-10 zł, a 20 to już od święta.
To od naszej polityki zależy, w jaki target graczy celujemy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Cenimy dobrych graczy, a ci cenią nas.
Czyli jakich graczy? &quot;Dobry gracz&quot; definiujecie jako... ?
Jeśli można zadać pytanie. Co do kursów to faktycznie macie jedne z lepszych czasami. Choć nie wiem czy nie wiem czy to nie wynika z powodu nadmiernej &quot;współpracy&quot; z betbrain...
Tak na marginesie wcale nie widać abyś był &quot;związany&quot; z tą firmą.
 
Y 0

yoortshack

Użytkownik
Nadmierna współpraca z betbrain ? Dokładnie taka sama , jak innych bukmacherów. Nie ma czegoś takiego jak nadmierna współpraca.
Gracze, którzy grają, bo umieją, lub wiedzą jak i wiedzą do czego dążą, a nie gracze którzy za wszelką cenę szukają , jak tu by się nie narobić, i nic nie inwestujac zarobić. Najlepiej na jakimś fartownym bonusie no-deposit ????
Inwestujemy w tych pierwszych, a nie w tych drugich.
Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem i nie zostałem źle zrozumiany :spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na stronie głównej widzę najniższa prowizja (poniżej 7 %). Wchodzę w handicapy NBA i rzeczywiście na faworytów są prawie jak w Pinnacle (`1.95) ale na underdogi ? 1.81-1.83 a widze też 1.67, 1.71. To ja już chyba wolę tradycyjne 1.90-1.91, a nawet 1.85 na obie strony. Na ML kursy są w porządku ale jednak 5-10 % niższe niż np. Pinnacle.
I powtarzam obrót bonusa to tragedia i naciągactwo. 25x to jest śmiech na sali, tylko można zamrozić sobie środki. Pinnacle daje 10 % i to i tak lepsza oferta. Zwłaszcza dla tych którzy nie grają dla bonusów ;-)
Profesjonalni gracze i tak wybiorą Pinnacle lub Betcrisa i inne amerykańskie buki. Lepsze kursy, większe limity. Pewniejsza marka.
 
Y 0

yoortshack

Użytkownik
uważasz że lepszą promocją jest bonus 10% i na oblokowanie na przykład wartość bonusa x 5 = ilość punktów ?
Wszystko jest zawsze dyskusyjne i wszystko można zmienić. To bukmacherzy są dla graczy, nie odwrotnie
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
Moim zdaniem jesli chodzi o kursy, to sa dobre w Leonie. Cala strona tez wyglada bardzo dobrze, jednak ten bonus odstrasza ludzi i to bardzo !
Powinien Leon nad tym pomyslec, gdyz sam chcialem wplacic tam pieniazki i uzyskac bonus, zobaczyc jak sie gra. Ale warunki obrotu sa poprostu straszne.
Yoortshack zrob cos z tym !!!
 
Do góry Bottom