>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

J 0

jarzabek

Użytkownik
Ze względu na to, iż to mój pierwszy post, witam wszystkich i życzę wysokich wygranych.
A teraz do rzeczy:
Antyukh jest zdecydowaną foaworytką i powinna z łatwością wygrać. Wystarczy jednak małe potknięcie na płotku i może być kiepsko...
Ciekawie wygląda typ na czas zwycięzcy. Proponuję:
400 m przez płotki kobiet
Czas zwycięzcy 52,86s. albo gorszy 1,45 Unibet

Jedyną zawodniczką, która może się do tego czasu zbliżyć jest Rosjanka - Ona jest autorką najlepszego czasu półfinałów (53,33s.). Jak już powiedziano to Jej najlepszy czas w tym sezonie. Czy jednak jest w stanie poprawić go o kolejnie 0,5 sekundy? Wątpię.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Lekkoatletyka, Rzut oszczepem [Kto zdobędzie Złoty Medal?] Typ: Barbora Spotakova
Kurs: 2.06 @ Pinnacle
✅
Barbora Spotakova to główna faworytka do zdobycia złotego medalu. Czeszka to rekordzistka świata oraz obrończyni tytułu olimpijskiego z Pekinu. Po świetnym sezonie 2008 Spotakova obniżyła nieco loty. Dlatego też od 2011 roku współpracuje z legendą rzutu oszczepem Janem Zeleznym Efekty tej pracy są co najmniej dobre. W 2011 roku podczas Mistrzostw Świata w Daegu Czeszka minimalnie i nieco pechowo przegrała złoty medal z Abakumovą. Dzisiaj jej głownymi rywalkami będą wspominana powyżej Rosjanka Mariya Abakumova, rzucająca z każdym rokiem lepiej reprezentantka RPA Sunette Viljoen oraz Niemka Christina Obergföll. Mimo to uważam, iż jej rywalki nie są w stanie rzucać tak daleko, a współpraca z Janem Żeleznym, podobnie jak w przypadku Vitezslava Vesely&#39;ego, który wczoraj świetnie wypadł w eliminacjach, raz jeszcze przyniesie wymierne efekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 13

spiskowiec

Użytkownik
RPA Sunette Viljoen w tym roku rzucała dalej od Spotakovej i może namieszać ale nie musi. Typ bardzo ciekawy sam go jednak nie zagram. Gdyby był wyższy na 1-2 to bym się skusił sam zagrałem Viljoen 1-3 za 1,50 fortuna----- nie popisała się
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
RPA Sunette Viljoen w tym roku rzucała wyżej od Spotakovej i może namieszać ale nie musi. Typ bardzo ciekawy sam go jednak nie zagram. Gdyby był wyższy na 1-2 to bym się skusił sam zagrałem Viljoen 1-3 za 1,50 fortuna
To ja ją wole z Abakumova ktora w tym roku cos mizernie, w kwalach blizej o 2m , SB rowniez slabszy. 1,80 daje rade.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
200m bez Bolt&#39;a i Blake&#39;a
▶ Wygra Churandy Martina ⛔ Za Spearmon&#39;em, i niespodziewanie za Weir&#39;em. Słaby czas. No bet.
Kurs: 4.00
Buk: bet365

Walkę o 3 miejsce stoczą ze sobą Martina, Lemaitre i Spearmon. Po biegach półfinałowych doszedłem do wniosku, że największe szanse na brąz ma Holender. Miał najwolniejszy czas z trójki w pófinale, ale wygrał swój bieg na luzie, natomiast Amerykanin i Francuz musieli z całych sił walczyć o 2 miejsce, gwarantujące finał w swoim biegu i nie złamali 20s co nie rokuje dla nich dobrze. Do tego Martina ustanowił rekord życiowy w finałowym biegu na 100m co pokazuje, że jest w świetnej formie.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Lekkoatletyka M. -trojskok
0 Christian Taylor wygra Fortuna 1,6 staram się nie obstawiać tylko na wygraną raczej z pewna podpórką ale tu kurs na 1 - 2 jest za niski więc lecimy ten w tym roku 17,63 i 17,62 na tych samych zawodach jego rywal Claye 17,55 w Londynie w eliminacjach zaliczył za pierwszym razem 17,21 Sands 2 17,17 Compaore 16,82 w drugim 17,06 Greco 17,0
Jego głównym rywalem według mnie i buków jest jednak Claye, który w trzech podejściach nie przełamał 17 metrów wymaganych w klasyfikacjach 16.56 16.44 16.87

Wszystko wskazuje wiec, że Taylor nie będzie miał konkurenta i tak tez gram.
Dokładnie poszło jak napisałem Taylor 1 trochę mnie załamał bo 2 pierwsze skoki spalił a w 3 słabo skoczył w 4 już pokazał klasę +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Oj kusi kusi patriotyczne zagranie na włodarczyk top 3 ;D Myslicie że da rade? Myśle ze jest w formie i może namieszać .
Ha ha kusi kusi Fortuna dla Włodarczyk
1-7
1-2 2,7
1-3 1,85
Kursy wystawione po eliminacjach przed eliminacjami na 8 zawodniczek nie było jej wcale proponuję zagrać 1,-4 1,33
Przed eliminacjami dawałem jej 7 miejsce, a teraz to kompletnie zgłupiałem.
Sam gram medalu nie będzie 1,6 fortuna ale to zagrałem przed eliminacjami. Wynik jaki miała w eliminacjach wcale nie powalił na kolana ale zajęła 1 miejsce i widocznie buki też tak myślą klasyfikując Polkę na 4 miejscu, że to był jednorazowy rzut. Myślałem nawet by skontrować kuponik dzisiaj z kursem 1,85 ale po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że zostanę przy tym że medalu nie będzie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie kumam faworyzowania dwoch sztafet - USA i Jamajki w eliminacjach. Sklady juz sa znane i u Amerykanek naprawde trudno mi sie doszukac jakiejs rewelacyjnej zawodniczki. Madison, Tarmoh, Knight czy Williams to zadne nazwiska w porownaniu do Okagbare ktora biegnie w Nigerii, Baptiste i Hackett w T/T. Zapewne Amerykanie sa pewni ze sztafeta awansuje ale niekoniecznie z 1 miejsca. To samo tyczy sie Jamajki chociaz tam juz bardziej znaczace zawodniczki ale sztafeta to zawsze sztafeta i zdarzaja sie rozne sytuacje a kursy smieszne.
USA nie wygra 1 biegu 5,75 bwin ⛔
Jamajka nie wygra 2 biegu 5,75 bwin✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Jutro ciekawe wydają się skoki o tyczce choć powiem, obstawianie tego to wielka niewiadoma gdy nie jeden mały dziwne wstawienie Australijczyka w miejsce faworytów Faworytem jest
Lavillenie R.
który w tym roku uzyskał wysokość 5,97
Kolejnych 3 Panów stawiał bym po równo
Otto B. 5,92
Mohr M. 5,91
Walker B. 5,90
I teraz w tą 3 wskoczył Hooker S.któremu fortuna daje 3 miejsce dziś to głęboko przeanalizuję ale może ktoś ma jakieś info dlaczego wbijają do 3 Australijczyka, według mnie on nie ma najmniejszych szans z czterema co wymieniłem Panowie skaczą po 5,90 a Australijczyk 5,72 od którego Łukasz Michalski wydaje się być lepszy.
Liczę, że może ktoś się podzieli jakimiś przemyśleniami bo może Australijczyk jednak jest w doskonałej formie, a mi to gdzieś umknęło
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Wie ktoś w jakim składzie pobiegnie jutro sztafeta 4x400 USA?

4x400m M
Wygra USA ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1.53
Buk: bet365

W biegu półfinałowym najlepsze okazały się sztafety USA i Bahamy które pokonały cztery okrążenia w jednakowym czasie. Bahamy wystąpiły w optymalnym składzie, a USA na pewno zmieni przynajmniej dwóch biegaczy, bo niewierze, żeby mogli sobie pozwolić na czas ponad 46s na pierwszej zmianie jak w eliminacjach. Stawiam grubo.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
I teraz w tą 3 wskoczył Hooker S.któremu fortuna daje 3 miejsce dziś to głęboko przeanalizuję ale może ktoś ma jakieś info dlaczego wbijają do 3 Australijczyka, według mnie on nie ma najmniejszych szans z czterema co wymieniłem Panowie skaczą po 5,90 a Australijczyk 5,72 od którego Łukasz Michalski wydaje się być lepszy.
Liczę, że może ktoś się podzieli jakimiś przemyśleniami bo może Australijczyk jednak jest w doskonałej formie, a mi to gdzieś umknęło

No trudno żeby nie stawiali w roli jednego z głównych faworytów do złota broniącego złotego medalu z ostatnich igrzysk olimpijskich z Pekinu - Steve&#39;a. Wtedy skoczył 5.96m i ustanowił nowy rekord olimpijski. Jest także halowm mistrzem świata z 2010 roku z Ad Dauhy gdzie skoczył 6.01m, a jego personal best to 6.06m ustanowiony w 2009r w Bostonie co jest drugim wynikiem w historii lekkoatletyki. Wyników z tego roku nie ma co porównywać bo nie występował w zbyt wielu eventach, a na pewno skupił się na przygotowaniach pod IO w Londynie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
No trudno żeby nie stawiali w roli jednego z głównych faworytów do złota broniącego złotego medalu z ostatnich igrzysk olimpijskich z Pekinu - Steve&#39;a. Wtedy skoczył 5.96m i ustanowił nowy rekord olimpijski. Jest także halowm mistrzem świata z 2010 roku z Ad Dauhy gdzie skoczył 6.01m, a jego personal best to 6.06m ustanowiony w 2009r w Bostonie co jest drugim wynikiem w historii lekkoatletyki. Wyników z tego roku nie ma co porównywać bo nie występował w zbyt wielu eventach, a na pewno skupił się na przygotowaniach pod IO w Londynie.
Widze ze usunieto moj wpis o podonym przekazie.. nie wiem jaka zabawe maja mody ale sa zalosni ze zostawiaja idiotyzmy a krotkie ale tresciwe wpisy usuwaja. Moze sami nie rozumieja co te wpisy maja do przekazu i jest to przykre na tym forum. Nie wazne...
Tak jak pisalem i ty piszesz Hooker to symbol tyczki i dziwne byloby zestawianie go gdzies daleko.. z tym ze podobna sytuacja miala miejsce wczoraj gdzie Abakumova rowniez za duzo nie brala udzialu w eventach, kiepskie wyniki usprawiedliwiano wlasnie tym a jak bylo w konkursie to juz kazdy wie..
Co do sztafet to najwieksza tajemnica i bedzie zapewne z 2 h przed finalami i kwalami..
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
No trudno żeby nie stawiali w roli jednego z głównych faworytów do złota broniącego złotego medalu z ostatnich igrzysk olimpijskich z Pekinu - Steve&#39;a. Wtedy skoczył 5.96m i ustanowił nowy rekord olimpijski. Jest także halowm mistrzem świata z 2010 roku z Ad Dauhy gdzie skoczył 6.01m, a jego personal best to 6.06m ustanowiony w 2009r w Bostonie co jest drugim wynikiem w historii lekkoatletyki. Wyników z tego roku nie ma co porównywać bo nie występował w zbyt wielu eventach, a na pewno skupił się na przygotowaniach pod IO w Londynie.
Wyniki które przytoczyłeś są wynikami z hali, a więc klasyfikowane są osobno.
Nawet gdyby 6.06 było jego rekordem na stadionie to nie byłby to drugi wynik w historii lekkoatletyki, bo Bubka 6.06m przekraczał wielokrotnie.
 
Z 7

zkrecina

Użytkownik
LEKKOATLETYKA LONDYN 2012 KURS 2.03
UNIBET
Londyn 2012Lekkoatletyka: 1 500 m Kobiety
Zdobędzie złoty medal

Aregawi, A kurs1.45

Najlepszy czas(minimalnie)4:01.03 w eliminacjach z dużą rezerwą to tego rocznego rekordu życiowego 3:56:54,cały czas progres formy w górę i kilka wygranych mitingów w Diamentowej lidze,główną rywalką będzie zapewne turczynka CAKIR ALPTEKIN Asli,jednak sądze,iż jeśli etiopka mieszkająca w Sztokholmie pokaże swoją wysoką formę z tego roku to powinna zdobyć złoty medal.
Londyn 2012Lekkoatletyka: 5 000 m Kobiety Zdobędzie złoty medal

Dibaba, Tirunesh kurs1,40
Obrończyni tytułu z Pekinu,etiopka wygrała już złoto w Londynie na 10000m i sądzę że na 5000m będzie podobnie,rok 2011 stracony z powodu kontuzji,jednak widać,iż na olimpijskie zmagania forma jest optymalna.Rekord świata na tym dystansie należy oczywiście do etiopki 14:11.15.W eliminacjach 1 czas z rezultatem 14:58.48 ,z 2 wynikiem uplasowała się rodaczka i grozna konkurentka z czasem 14:58.70,inną główną rywalką będzie zapewne kenijka CHERUIYOT Vivian Jepkemoi z 5 czasem w eliminacjach 15:01.54, i jej obawiam się najbardziej.
Łącznie mamy kurs na podwojenie 2.03
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Wyniki które przytoczyłeś są wynikami z hali, a więc klasyfikowane są osobno.
Nawet gdyby 6.06 było jego rekordem na stadionie to nie byłby to drugi wynik w historii lekkoatletyki, bo Bubka 6.06m przekraczał wielokrotnie.
Nie w Bostonie też w hali co nie zmienia faktu, że na stadionie nie potrafi skakać wysoko.

Fajne H2H ma Tobet:

Raphael Holzdeppe - Konstadínos Filippídis @ 1.5

Na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach na ME 1 lipca Rafał zdobył brązowy medal po skoku na 5.77m, tuż przed kolegą z reprezentacji Mohrem oraz właśnie Grekiem, który na tej wysokości zaliczył 3 zrzutki i zakończył Mistrzostwa na 5 miejscu. Jeżeli 5.75 jest jego personal&amp;season best to nawet jeśli go tutaj powtórzy, to nie powinno wystarczyć na młodego Niemca, który wygrał eliminacje oddając skok na 5.65m.


@Soltysiao wiem jak było z Abakumovą, zresztą sam miałem pograną Viljoen z Rosjanką. Ja nie twierdzę, że Steve to wygra bo w tym roku tylko 5.72, ale starałem się przedstawić dlaczego jest stawiany w gronie faworytów.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Rzut młotem – Ukończy na podium
Typ: Anita Włodarczyk
Kurs: 2,00
Buk: William Hill

Dziś o 20:35 odbędzie się finał rzutu młotem kobiet na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie – ten spektakl zobaczy 80 tys. kibiców zgromadzonych na Stadionie Olimpijskim.

W Pekinie w finale wystartowały 2 polskie zawodniczki – Anita Włodarczyk była 6. z wynikiem 71,56, Kamila Skolimowska nie zaliczyła żadnego rzutu. Wygrała Aksana Miankowa z Białorusi przed Moreno i Wenxiu – wszystkie 3 zobaczmy i tym razem w konkursie głównym. W Londynie w finale również zobaczymy 2 Polki – Anitę będzie wspierać Joanna Fiodorow.

Na MŚ w Daegu wygrała Tatiana Łysenko z Rosji, wyprzedzając Heidler i Wenxiu. Włodarczyk była 5.

Parę słów o rywalkach – faworytką jest Betty Heidler – Niemka to mistrzyni świata z Osaki z 2007 r., wicemistrzyni z Berlina i Daegu. Zhang Wenxiu to 3. młociarka z Daegu, 7. w Atenach, 3. w Pekinie – będzie bardzo groźna jeśli chodzi o rywalizacje o medal. Tatiana Łysenko – mistrzyni świata z Daegu, kiedyś złapana na dopingu, w obliczu igrzysk jej forma może być nieobliczalna. Yypsi Moreno – gwiazda kobiecego rzutu młotem, która najlepsze lata ma już za sobą – wywalczyła srebro w Atenach i Pekinie, MŚ z Edmonton i Paryża. Aksana Miankowa – zawodniczka, którym jedynym sukcesem był złoty medal na Igrzyskach w Pekinie, bardzo niestabilna forma, myślę że nie będzie się liczyć. W zawodach weźmie udział także reprezentantka gospodarzy – Sophie Hitchon, która wszystko na co ją stać pokazała w eliminacjach i finał już jest dla niej nagrodą, Klaas z Niemiec, Marghieva – mistrzyni Uniwersiady z Shanzhen, Bespalowa z Rosji, Falzon z Francji oraz Joanna Fiodorow – młoda polska zawodniczka, wicemistrzyni Europy juniorek z Ostrawy w 2011 roku.

Anita oddała najdalszy rzut eliminacji – rzuciła metr dalej niż Heidler, Łysenko i Wenxiu. To wg mnie nie będzie miało znaczenia – w konkursie zaczną się rzuty w graniach 77-78 metrów i tutaj będzie walka do ostatniego rzutu. Szansa na złoto jest, medal jak dla mnie pewny. Anita będzie rzucać w rękawicy Kamili Skolimowskiej, być może z taką pomocą uda jej się zdobyć 10. (a być może 11. bo jeszcze tyczkarz Michalski nie powiedział ostatniego słowa ;D) medal na naszej reprezentacji.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Dzisiaj konkurs skoku o tyczce, na który przygotowałem 2 typy.
Pierwszy to Łukasz Michalski m. 1-7 : NIE @ 1,55. Michalski w kwalifikacjach żadnej wysokości nie zaliczył w 1 podejściu, dla niego samym sukcesem jest fakt wejścia do finału. Do finału weszło aż 14 zawodników, ze względu na pozycje ex eaquo na ostatnich pozycjach, co też jest dobre dla wejścia tego typu. Nie sądzę, żeby nasz skoczek znalazł się w górnej połowie stawki, 10 miejsce to max. co tutaj przewiduję, pokona na pewno Igora Bychkova, który ze swoimi rekordami powinien zająć tu ostatnie miejsce. Tacy zawodnicy jednak jak Lavillenie, Walker, Holzdeppe, Mohr, Otto, Starodubstev, Hooker (siedmiu) nie dadzą mu szans, a zawsze może ktoś jeszcze mniej znany zaskoczyć, oby (dla mnie) nie był to Michalski ;)
Drugi typ to wynik zwycięzcy powyżej 5,99 : NIE @ 1,35
Można powiedzieć, że gram dzisiaj 2 negujące założenia typy ???? Jednak taka wysokość wydaje mi się spokojna, nie sądzę, żeby dzisiaj przeskoczył ktoś skoczył co najmniej 6 metrów. Taki wynik w karierze uzyskało tylko 3 zawodników (Hooker, Walker, Lavillenie), w tym sezonie jeszcze nikt, najbliżej był Lavillenie skacząc 5,97, taki wynik da mu dzisiaj spokojnie złoty medal, a nawet rekord olimpijski który wynosi 5,96, co też pokazuje, że powyżej, albo równo 6 metrów na igrzyskach się nie skacze ;)
kursy oraz zakłady pochodzą z naziemnego bukmachera milenium.
 
Do góry Bottom