>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ntacji pokonał Bolta na mistrzostwach Jamajki w Kingston uzyskując czas 9.75s, Bolt był o 7 setnych wolniejszy. Ale według fachowców te słabe wyniki Bolta (przegrał również na 200m) wzięły się z tego, że były rozgrywane w czasie trwania intensywnego cyklu treningowego, który prowadził jego coach Glen Mills. Bolt był poddawany dużym obciążeniom siłowym i zwyczajnie mogło zabraknąć mu świeżości. Dodatkowo w eurosporcie słyszałem wypowiedź Maurica Greena, gdy mówił, że Usain nie ustrzegł się błędów technicznych.
A Blake nie mial takiego treningu ? hehe
Z mojej strony idzie zaklad :
Bolt zdobedzie podwójne zloto - NIE 1,676 pinnacle
Nie wierze juz w Usaina, to bedzie podobna sytuacja do tej z plywalni czyt Phelpsa. Tez napompowany balonik i wyniki ponizej oczekiwan.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Zakład na 10 sierpnia:
Anita Włodarczyk TOP 3 bwin 2,50

2009 rok - pierwsza na listach światowych
2010 - pierwsza
2011 - szósta (wracała do zdrowia po kontuzji mieśnia brzucha ponad 2 miesiące)
2012 - szósta, ale najwazniejsze są Igrzyska.
Tak jak co roku Lysenko ustanawia najlepsze wyniki w Rosji, co nie przekłada się na rezultaty w imprezach mistrzowskich. Podobnie Miankova na Białorusi.
Najgroźniejszą rywalką będzie Niemka Betty Heidler, rekordzistka Świata, która odebrała Rekord naszej Anicie Włodarczyk.
Polska młociarka poprawiła rekord mityngu Janusza Kusocińskiego (76.81) i swój najlepszytegoroczny wynik 21 lipca w Szczecinie, na generalnej próbie lekkoatletów przed Igrzyskami Olimpijskimi. Taki wynik w niesprzyjających warunkach (zimno, jak na lipiec i wietrznie) o czymś świadczy. Link do wywiadu z Anitą:
http://www.youtube.com/watch?v=_uwQImkFnEA&amp;amp;feature=plcp
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
10,000 m panów:

Mo Farah-Kenenisa Bekele: Bekele @2,75 Tobet


Chciałem zacząć wypowiedź od tekstu,że stawiam na starego mistrza w konfrontacji z młodym konkurentem.Jednak Bekele jest starszy o zaledwie 9 miesięcy;)

Nie wiem w sumie co mogą wiedzieć oddsmakerzy z Tobetu że tak faworyzują Somalijczyka(w barwach UK). W tym roku nie ma oficjalnego wyniku na tym dystansie.Bekele pod koniec czerwca pobiegł w Birmingham w czasie 27:02. Obaj panowie spotkali się w biegu na 5000 m na początku czerwca i tu był lepszy o 5 sekund Farah-może tym kierują się w Tobet. Tyle,że ja widzę tu faworyta w Etiopczyku. 2-krotny mistrz olimpijski i 4-krotny mistrz świata na tym dystansie.Pobiegnie nie sam jak Brytyjczyk,lecz wspierany dwójką rodaków. Lata mijają i Bekele zapewne nie pokaże takiego piorunującego finiszu jak wcześniej,jednak czy ten Farah zniesie presję całego stadionu który będzie czekał na jedno-czyli na wygraną?!
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bieg na 10.000 metrów [Kto zdobędzie Złoty Medal?] Typ: Mohammed Farah Kurs: 2.40 @ Unibet ✅
Jest dwóch głównych faworytów do zwycięstwa w biegu na 10.000 metrów. To Mohammed Farah oraz Kenenisa Bekele. Pierwszy z nich to reprezentant gospodarzy, urodzony w Somali Wice-Mistrz Świata na tym dystansie z Daegu w 2011r. (przegrał wówczas na ostatnich metrach) i obecnie jedyny człowiek w stawce będący w stanie przebiec ten dystans poniżej 27 minut. Z kolei Bekele to rekordzista świata jeden z najbardziej utytułowanych biegaczy długodystansowych w historii. Sęk w tym, że Etiopczyk od czasu kontuzji kolana w 2009 roku nie jest już taki szybki i wytrzymały jak kiedyś. Do ścigania wrócił dopiero w 2011 roku, jednak od tego czasu jego wyniki dalekie są od jego rekordów (dość powiedzieć, że Mistrzostwach świata zszedł z trasy na 10 okrążeń przed końcem). Z kolei Farah już od dłuższego czasu wszystko podporządkował wszystko jednemu celowi - Igrzyskom Olimpijskim. Dlatego też liczę, że reprezentant gospodarzy dzisiejszym zwycięstwem powetuje sobie bolesną porażkę na ostatnich Mistrzostwach Świata i odprawi całą etiopsko-kenijską koalicję z kwitkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Discus Throw - Women Head-to-Head - N. Muller /Y. Barrios 1.6 bwin
W ciagu kilku ostatnich lat (2012,2011,2010) Niemka jest zawsze wyzej na listach światowych niz Kubanka.
Poza tym rzuty w Niemczech to potęga - kula, młot, dysk.


Kenenisa Bekele (ETH) 10000m TOP 3 1.60 Bwin
analiza prosta - 2 udziały na IO i 2 złota, co prawda na 5000m, ale ten zawodnik na ważnych imprezach zawsze jest w trójce!! Posiadacz najlepszego wyniku w tym roku i to z Berlina, pokonał kolejnego biegacza o 4sekundy, a to świadczy, jak piekielnie ma mocny finisz. A to w biegach wolnych, jak na IO najważniejszy element.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Bieg na 100 metrów kobiet
Kelly-Ann Baptiste (TRI) - Allyson Felix (USA) 1,95 Unibet ⛔
Jeszcze przed nami półfinały wieczorem ale potem może nie być czasu na napisane czegokolwiek. Baptiste to brązowa medalistka mistrzostw świata z zeszłego roku z Daegu. Tam jej wynik na medal to 10,98. W tym roku biegała już szybciej, z wynikiem 10,86 jest czwarta na listach światowych. Tuż za nią jest Allyson Felix z 10,92. To jest jej życiówka, ponieważ od święta potrafi zejść poniżej 11 sekund - ostatnio w 2008 roku. Baptiste robi to regularnie od lat czterech. Amerykanka rzadko jednak startuje na setkę, jej koronną konkurencją jest 200 metrów, gdzie bedzie starała się poprawić wynik sprzed czterech lat, gdzie zdobyła srebro. Tam sie powinna skupić, tym bardziej, że szansa do medalu jest bardzo duża, gdyż tylko ona w tym roku zeszła poniżej 22 sekund. Tutaj natomiast nie powinniśmy jej widzieć w ścisłej czołówce, Baptiste natomiast może zakręcić sie koło medali. W eliminacjach oczywiscie obie swoje wyscigi wygrały, lepszy czas miała reprezentantka Trynindadu ale to nie ma żadnego znaczenia.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
W ostatnim poście pomyliłem lata. W bieżącym roku Kenenisa Bekele ma 3 rezultat na Swiecie na 10000m i 9 rezultat na 5000m. Pewnie z tych względów zdecydował się, że na IO pobiegnie tylko na dystansie dłuższym. W biegu na 5000m jest wpisany na listę rezerwowych. To tylko uswiadcza, że stawia wszystko na jeden bieg - 10000m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Long Jump - Men - Head-to-Head Chris Tomlinson /H. Frayne 1.50 Bwin
Mistrz i Rekordzista Wielkiej Brytanii kontra dobry zawodnik w... trójskoku.
Nietrzeba się wiecej rozpisywać. Jeden skok (8,27), który dał Fraynowi awans na IO mu wyszedł, ale dobrych skoczków cechuje powtarzalność, a nie fuks.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Propozycja &quot;surebeta&quot;. Dzisiaj w eliminacjach 400m działy się dziwne rzeczy. Najpierw Jonathan Borlee pobiegł 44.43s i ustanowił rekord kraju, w biegu w którym padł też rekord Czech, dwa personal best&#39;y i dwa season best&#39;y. Ewidentny fake. Inną anomalią było nie ukończenie biegu przez Merritt&#39;a (faworyt do złota). Starszy z belgisjkich braci stał się jednym z faworytów do tytułu mistrza olimpijskiego co według mnie jest kabaretem. O brązowy medal może powalczyć natomiast jego brat. Według mnie tylko dwóch biegaczy może zdobyć złoto, a są to: Kirani James (aktualny mistrz świata) i Luguelín Santos (drugi zawodnik na listach światowych po Marritt&#39;cie). I tu tworzę surebeta, oczywiście nie prawdziwego ;)

400m Wygra
Luguelín Santos 6.00 //edit: podskoczył do 6.50
Kirani James 2.20 ✅✅✅
Buk: bet365 (tylko tu mam konto, jak ktoś poszuka to pewnie znajdzie lepsze kursy)

Oczywiście można też pokusić się tylko na zwycięstwo Santosa po takim kursie.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Widzial ktos kursy na polfinaly kobiet na setke.., ? Tylko bwin daje ale nie mozna laczyc dwoch polfinalow ale chociaz dal a u zadnego innego buka tego nie widze ???
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Skok w dal - mężczyźni - 20:55 Bwin
odległość zwycięzcy - ponad 8m,35cm TAK
Finał IO, myslę że tylko deszcz mógłby pokrzyżować rezultaty.
Na igrzyskach, 18 października, 1968 roku - 8,90 Bob Beamon. Wiem, że taki wynik jest nierealny, ale 8,40 spokojnie.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Olimpiada 2012 / Lekkoatletyka / 400m 1.półfinał
Wygra Demetrius Pinder
Kurs: 2.25
Buk: bet365

Faworytem bukmacherów jest nowy rekordzista Czech Pavel Maslak, ale jak pisałem wcześniej biegł on w serrii gdzie padły rekordy Belgii, Czech, także Izraela i do tego dwa inne PB. Te czasy to poprostu jakaś pomyłka lub np. szczęśliwy zbieg okoliczności typu biegnięcie dwóch prostych z wiatrem, bo z tego co zauważyłem po pomiarach przy skokach w dal, wiatr potrafił się diametralnie zmienić w przeciągu dwóch skoków. Nie chce mi się wierzyć, że Borlee zwalniając na końcu potrafił pobiec 44.43s.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rzut młotem mężczyzn
Krisztian Pars - Koji Murofushi 1,40 Unibet ✅
Węgier z drugim wynikiem na listach światowym w tym roku za Bułgarem Ivanem Tsikhanem, który z tego co widzę to nie przyjechał na te igrzyska. Pars rzuca na bardzo równym, wysokim poziomie. Jest jedynym w tym konkursie zawodnikiem, który w tym roku rzuca regularnie ponad 80 metrów. Drugim byłby Paweł Fajdek ale nie zaliczył żadnej próby w eliminacjach. Na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Helsinkach wygrał bez problemu przerzucając resztę stawki o ponad 2 metry. W eliminacjach jako jedyny przekroczył granicę 79 metrów. Japończyk to mistrz świata z zeszłego roku z Daegu, gdzie wygrał z Parsem o 6 cm. W tym roku trudno znaleźć jego wyniki, na światowych listach pojawił się dopiero po rzucie w eliminacjach, gdzie uzyskał 78,48m w drugiej próbie. Wcześniej startował jeszcze w Osace ale tam uzyskał wynik jedynie 72,85m. O innym startach nie wiem, nic nie znalazłem w tym temacie. Wydaje mi się jendak, że Pars to największy faworyt do złota. Kurs na jego wygrana to 1,55. Tutaj trochę bezpieczniejszy typ bo do walki moze włączyć sie również Kozmus. Co do Ziółkowskiego to z pewnością nie jest faworytem i o medal będzie ciężko, może jednak Polak zaskoczy i przyniesie dziś wiele radości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Blake Y. Złoty medal – 2.45 Fortuna


Już dzisiaj oczy całego lekkoatletycznego świata będą spoglądały na finałowy bieg 100m M
w którym główną walkę o złoty medal będą toczyć dwóch Jamajczyków Usain Bolta oraz Y.Blake . Moim zdaniem innego kandydata do złota obecnie nie ma . I teraz nasuwa się pytanie czy Usain jest jeszcze w stanie powtórzyć formę z Pekinu czy też Berlina ? Myślę że na chwilę obecną już nie . Tegoroczne mistrzostwa Jamajki pokazały że nastąpi nowa era , era Y.Blake . Jeśli dzisiaj Yohan pobiegnie na 200% swoich możliwości to nie tylko zdobędzie złoty medal ale według mojej analizy czas tego biegu może zejść poniżej 9.60 . Mogliśmy zaobserwować iż nawierzchnia która znajduję się na stadionie olimpijskim jest bardzo szybka co z pewnością pomoże wykręcić galaktyczny czas finału . Na zakończenie tylko dodam iż w tym roku Blade ma najlepsze czasy na świecie na 100 i 200 metrów i pokonał bezpośrednio Usiana więc czemu nie miało by być również tak dzisiaj?

Postawmy na niego troche funduszy .
300zł Y.Blake V 100m M
EWK:648.80zł ⛔
Niestety Usain geniusz ;) Jedynie pogratulować ????

 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bieg na 3.000 metrów z przeszkodami [Kto zdobędzie Złoty Medal?] Typ: Ezekiel Kemboi Kurs: 3.67 @ Pinnacle ✅
Zapowiada się fenomenalny bieg, w którym Brimin Kipruto i Ezekiel Kemboi stoczą decydujący pojedynek o supremację na tym dystansie. Obaj mają bowiem poza Mistrzostwami Świata oraz licznymi tytułami, po jednym złotym medal w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Zdecydowałem się postawić na Ezekiela Kemboi, gdyż w mojej ocenie od jakiegoś czasu lepiej potrafi się przygotować do najważniejszych imprez w sezonie. Tytułu Mistrza Świata w Berlonie w 2009r. i w Daegu 2011r. zdają się tą tezę potwierdzać. Co więcej, podobnie jak we wczorajszym biegu na 10.000 metrów spodziewam się nieszczególnie szybkiego biegu, a jak pokazały zawody w Daegu Kemboi dysponuje iście piorunującym finiszem. Zakładam, że bukmacherzy faworyzują Kipruto choćby dlatego, że posiada on lepszy wynik w obecnym sezonie (8:01.73 przy 8:10.55 Kemboi). Jednak tak jak wspomniałem wcześniej Ezekiel potrafi się doskonale przygotować do najważniejszych imprez oraz fantastycznie zafiniszować, dlatego też stawiam na jego zwycięstwo w biegu na 3.000 metrów z przeszkodami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Blake Y. Złoty medal – 2.45 Fortuna


Już dzisiaj oczy całego lekkoatletycznego świata będą spoglądały na finałowy bieg 100m M
w którym główną walkę o złoty medal będą toczyć dwóch Jamajczyków Usain Bolta oraz Y.Blake . Moim zdaniem innego kandydata do złota obecnie nie ma . I teraz nasuwa się pytanie czy Usain jest jeszcze w stanie powtórzyć formę z Pekinu czy też Berlina ? Myślę że na chwilę obecną już nie . Tegoroczne mistrzostwa Jamajki pokazały że nastąpi nowa era , era Y.Blake . Jeśli dzisiaj Yohan pobiegnie na 200% swoich możliwości to nie tylko zdobędzie złoty medal ale według mojej analizy czas tego biegu może zejść poniżej 9.60 . Mogliśmy zaobserwować iż nawierzchnia która znajduję się na stadionie olimpijskim jest bardzo szybka co z pewnością pomoże wykręcić galaktyczny czas finału . Na zakończenie tylko dodam iż w tym roku Blade ma najlepsze czasy na świecie na 100 i 200 metrów i pokonał bezpośrednio Usiana więc czemu nie miało by być również tak dzisiaj?

Postawmy na niego troche funduszy .
300zł Y.Blake V 100m M
EWK:648.80zł
Nie chcę się czepiać,bo widzę że to twój 3 post ale dla mnie jak ktoś ma pobiec na 200 % sprint to tak na 99% zrobi falstart..Blake dziś nie wytrzyma psychicznie moim zdaniem,ale życzę powodzenia;)
 
M 176

michal93

Użytkownik
Rzut młotem mężczyzn
Krisztian Pars - Koji Murofushi 1,40 Unibet
Węgier z drugim wynikiem na listach światowym w tym roku za Bułgarem Ivanem Tsikhanem, który z tego co widzę to nie przyjechał na te igrzyska. Pars rzuca na bardzo równym, wysokim poziomie. Jest jedynym w tym konkursie zawodnikiem, który w tym roku rzuca regularnie ponad 80 metrów. Drugim byłby Paweł Fajdek ale nie zaliczył żadnej próby w eliminacjach. Na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Helsinkach wygrał bez problemu przerzucając resztę stawki o ponad 2 metry. W eliminacjach jako jedyny przekroczył granicę 79 metrów. Japończyk to mistrz świata z zeszłego roku z Daegu, gdzie wygrał z Parsem o 6 cm. W tym roku trudno znaleźć jego wyniki, na światowych listach pojawił się dopiero po rzucie w eliminacjach, gdzie uzyskał 78,48m w drugiej próbie. Wcześniej startował jeszcze w Osace ale tam uzyskał wynik jedynie 72,85m. O innym startach nie wiem, nic nie znalazłem w tym temacie. Wydaje mi się jendak, że Pars to największy faworyt do złota. Kurs na jego wygrana to 1,55. Tutaj trochę bezpieczniejszy typ bo do walki moze włączyć sie również Kozmus. Co do Ziółkowskiego to z pewnością nie jest faworytem i o medal będzie ciężko, może jednak Polak zaskoczy i przyniesie dziś wiele radości.
W Tobecie na zwycięstwo Parsa jest kurs 1.75,który zdecydowanie warto pograć,bo węgier jest murowanym kandydatem do złota,co potwierdzają wyniki z tego sezonu w których na 10 najlepszych rzutów 4 należą do Parsa,reszta do zawodników których nie ma na tych Igrzyskach,poza Ikonnikovem,który ma 8 wynik w tym sezonie,ale nie powinien zagrozić Parsowi. ✅
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wypatrzyłem ciekawego dubla w bwin odnośnie 100m mężczyzn. Ciekawy bo dotyczący półfinałów, jak na razie u innych buków nie znalazłem zakładów na SF. Jak wiadomo są 3 półfinały, dwóch pierwszych wchodzi do finału bezpośrednio plus dwóch z najlepszymi czasami. Najwięksi faworyci są oczywiście rozstawieni i biegną w różnych półfinałach: Bolt w drugim, Blake w trzecim. Trudno mi sobie wyobrazić, że Jamajczycy nie wygrywają tych biegów. Największymi ich rywalami dla Bolta w SF będzie Bailey, dla Blake’a – Gay. Amerykanie powinni spokojnie awansować, ale z drugiego miejsca, nie powinni im zagrozić liderom. Najwięksi rywale obu faworytów, czyli Gatlin i Powell, biegną jednak w pierwszym SF. Co do zagrożenia falstartem, to wydaje mi się, że w półfinale raczej będą się pilnować przy starcie, przewagę nad rywalami i tak mają wystarczająco dużą, mogą zostać w blokach, a i tak powinni spokojnie nadrobić na dystansie. Więc zagrożenie, że któryś popełni falstart jest mała, a na pewno dużo mniejsza niż będzie w finale, gdzie każda setna sekundy może ważyć o tytule. Niestety typów na półfinały nie można - jednak - łączyć z typami na inne półfinały.. Ale myślę, że w dublu z jakimś dobrym betem (np. Pars w rzucie młotem) na podwyższenie kursu te typy są jak znalazł.

100m - Men - Semi Final 2 - Winner
Typ: Usain Bolt (JAM) @ 1.28 Bwin ✅ Usain Bolt

100m - Men - Semi Final 3 - Winner
Typ: Yohan Blake (JAM) @ 1.25 Bwin ✅ Yohan Blake
 
Do góry Bottom