>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2018

B 12,7K

borkis

Użytkownik
borkis bardziej obeznany w temacie to zapytam co sądzisz o typie, że Krukowski będzie lepszy od Mardare po 1.50. Marcin regularnie rzuca ponad 82 metry, bodajze już 5 razy w tym roku plus ten najlepszy rezultat w eliminacjach w tym roku. Mołdawianin poza dwoma wyskokami w czerwcu na 84 metry i 82 metry rzuca około 80/81 metrów.
Ja złapałem Marcina w parze z Ruuskanenem, jak bylo po 1,45. Teraz jest 1,35 i dalej polecam dorzucić. Co do tej pary... Mardare stać na rzuty okolo 83m. Krukowski jak będzie miał dobry dzien, to go powinien pokonać. ✅ Szkoda, że Marcin bez medalu, bo tak niewiele zabrakło :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Borkis a co sądzisz o wygranej Talaya w 100m przez plotki, kurs 1,45?
Już pisalem kilka postow wcześniej. Jak się nie potknie, albo nie popelni falstartu oraz nie złapie kontuzji, to Talay nie ma prawa tego przegrać.
PS. Jak coś, to jest ona :p
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Dwa owocne dni za nami, pora przejść dalej. Z STS:
400m m Hudson Smith win 1,30. Koleś sobie zrobił przebieżkę w półfinale na 44,76. Niestety wystawiając kursy nie nabrali się na dzisiejsze super zwycięstwo Warholma. Norweg na młodzieżowych ME w Bydgoszczy zeszłym roku wygrywał 400m zarówno płotki, jak i płaskie, ale tutaj ma rywala zdaje się nie do pokonania. Wiele mocnych biegów na tym dystansie wyniszcza organizm, podczas gdy Brytyjczyk wesoły, wypoczęty przygotowuje się na ten jeden konkretny. Także Hudson Smith wygra jutro, ale ja będę wyczekiwał do rana, aż pojawi się zakład na czas, który uzyska. Moim zdaniem 44,50 spokojnie złamie, co na to &quot;specjaliści&quot;? Okaże się. ✅
200m k Asher Smith win 1,35.✅ Zbieżność nazwisk jutrzejszych zwycięzców przypadkowa, ale ich triumfy już zdecydowanie nie. 200m kobiet, to dystans Dafne Schippers i wiedząc, jak jest słaba na 100m, na pewno będzie chciała wygrać 200, ale chcieć i móc to dwie różne rzeczy. Asher w formie życiowej, biegała już 22,25sek w tym samym biegu (22 lipca w Londynie), w którym Dafne uzyskała 22,42. Forma obu poszła w górę, ale Brytyjki naprawdę eksplodowała podczas mistrzostw. Jutro dopiero eliminacje i półfinały, ale boję się, ze z tego marnego 1,35 jeszcze spadnie więc ja to biorę od razu. Tylko huragan w twarz odbierze zwycięstwo filigranowej Brytyjce w starciu z mierzącą 179cm Holenderką. *Warto próbować polować na bet &quot;zwyciężczyni uzyska poniżej 22,20/10&quot;)
Wzwyż k Demireva vs Jungfleisch 1 1,4. W skokach eliminacyjnych obie wyglądały dobrze. Z tą różnicą, że Demireva skałała na wielkim luzie i jest w moich oczach niezwykle mocna. Powinna ograć Niemkę.✅
Wzwyż k Levchevko vs Lake 1 1,57. Levchenko skoczyła w kwalifikacjach 1,90m z zapasem potykając się/tracąc równowagę tuż przed odbiciem. To świadczy o jej sile.⛔
Wzwyż k Palsyte vs Kinsey 1 1,45. Palsyte wraca do skakania. Jest na dużej świeżości. Bardzo ładnie w kwalifikacjach 1,90m bez problemów, w 1 próbie. Kinsey w 3 i wcale się nie zdziwię, jak dzisiaj tej wysokości nie pokona.✅

400m m 44,70sek lub lepiej? TAK 1,8.
Brać póki taki kurs, bo spadnie do 1,30 pozniej.⛔ Odcięło na końcówce... 8 setnych za wolno. Masakra
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Dopóki nie obniża do 44,40 to watro :cwl: Ale z tego co widzę to usunęli zakład... ciekawe teraz czy zachowają się jak typowy sts i rozlicza po 1,00, bo tak xD ⛔ i znowu największy &quot;pewniak&quot; dnia dał dupy,
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
cały czas zastanawia mnie ewentualny medal sztafety męskiej 4x400 metrów
widać, że Belgowie i Brytyjczycy będą za silni dla naszych, tak samo w drugą stronę już można wyciągać wnioski, że Czesi, Włosi, Hiszpanie i Niemcy nie mają podjazdu do nas.
pozostaje na papierze, że o 3 miejsce z Francuzami przyjdzie nam walczyć i tu moje pytanie: czy ten skład z eliminacji: Anne Hanne Atine Jordier to ich max? czy ktoś tam jeszcze się pojawi mocny?
 
S 277

stepinski

Użytkownik
cały czas zastanawia mnie ewentualny medal sztafety męskiej 4x400 metrów
widać, że Belgowie i Brytyjczycy będą za silni dla naszych, tak samo w drugą stronę już można wyciągać wnioski, że Czesi, Włosi, Hiszpanie i Niemcy nie mają podjazdu do nas.
pozostaje na papierze, że o 3 miejsce z Francuzami przyjdzie nam walczyć i tu moje pytanie: czy ten skład z eliminacji: Anne Hanne Atine Jordier to ich max? czy ktoś tam jeszcze się pojawi mocny?
Moim zdaniem Polacy nie zdobędą medalu a wyprzedzi ich... Hiszpania
Bardzo niedoceniani są biegacze z Półwyspu Iberyjskiego. Indywidualnie zawodnicy są bardzo mocni a w biegu na 400m dość łatwo przełożyć bieg ind na sztafetę
Moje typy:
4x400M Hiszpania top 3 kurs:4.00 foruna ✅✅✅
4x400K zwycięzca: Wielka Brytania kurs:3.00 (ja pograłem po kursie 4 rano) STS ⛔⛔⛔ wspaniałe Polki, znakomitych mamy lekkoatletów
400m K zwycięzca: Święty kurs: 4.00 fortuna ✅✅✅ Nie ma za co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
800m mężczyzn - Kszczot ze złotem 2,10 Fortuna / 2,15 Unibet ✅
W STS jest 1,55 na Adama. Półfinał wygrany przed głównym rywalem do złota Francuzem Bosse. Forma jak widać po biegach jest wysoka, Kszczot zadowolony z dyspozycji, doświadczenie ma wielkie i potrafi taktycznie rozegrać wyścig. Do tego niezła szybkość na końcówce. Bosse ma drugi wynik w tym sezonie wśród Europejczyków ale to zasługa tempa, w jakim tamten bieg w Monaco rozkręciła Afryka. Tutaj takich czasów być nie może, bo Europa to jednak niższy poziom. W półfinale Francuz sam próbował narzucać większe tempo, a w jego wykonaniu to prawie nigdy dobrych efektów nie przynosi. Reszta może powalczyć z Kszczotem przy bardzo słabym tempie całego wyścigu, bo chociażby obaj młodzi Polacy pokazali przyspieszenie w końcówce. Takie jednak nie powinno być, bo najlepsi będą pewnie chcieli utrudnić im zadanie.
Dysk kobiet Claudine Vita - Shanice Craft 1,85 STS ✅
Jak zwykle gram przeciwko zawodniczce, której najwyższa forma przyszła wiosną. Tak właśnie miała Vita, która w maju rzucała ponad 65m nawet. Ostatnio powyżej 63 się już nie udaje. Tutaj w eliminacjach trochę ponad 59m i to wystarczyło, by zapewnić sobie finał w pierwszej próbie. Craft w tej samej serii 61,13m i też spokojny awans. Patrząc na wyniki można odnieść wrażenie, że forma idzie w górę. Niedawno 62,91 i SB, a przecież w zeszłym roku potrafiła rzucać jeszcze dalej. Vita z kolei świetna dyspozycja w maju i długo utrzymywała wysoki poziom. W ubiegłych latach jednak na koniec sezonu spuszczała mocno z tonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rzut młotem kobiet
Joanna Fiodorow - Hanna Malyshik 2,11 Fortuna ✅ Malyshik trzy spalone
Malyshik najdalej w eliminacjach i druga w Europie w tym sezonie po Włodarczyk. Ja jednak stawiam na Fiodorow, bo w walce o podium widzę bardziej oprócz tych dwóch Polek Skydan niż Malyshik. 76,26m i życiówkę Hanka zrobiła w Brześciu na wiosnę, w czerwcu ponad 74m w Mińsku. Ja mam zawsze podejrzenia co do wyników osiąganych na Białorusi przez tamtejszych zawodników, bo potem w większości przypadków nie są w stanie tego powtórzyć za granicą. W tym roku poza Białorusią rzuciła 73m. W kwalifikacjach 72,39 w pierwszej próbie i od razu awans. Fiodorow natomiast 71,46m i też po jednym rzucie odpoczynek. Polka w ostatnim okresie osiąga wyniki, które pozwalają myśleć dziś o rzucaniu w okolicach 74m i poza tą granicę.
Skok o tyczce mężczyzn
Paweł Wojciechowski - Timur Morgunov 1,77 Fortuna ⛔ Ale poziom:yes:
Wojciechowski przy dobrych wiatrach jest w stanie się zakręcić koło medalu dzisiaj. Nowe tyczki w tym sezonie, dużo startów i co ważne równy, wysoki poziom. Po wynikach tegorocznych wydaje się, że trzeba będzie skakać w okolicach 5,85 na medal. Paweł poziom 5,70-5,80m regularnie osiąga, a jest w stanie przeskoczyć i wyżej, jak to miało miejsce w Lozannie. Eliminacje bez zrzutek i pewny awans.
Morgunov świetny wynik na memoriale w Moskwie na poziomie 5,92m pod koniec czerwca. To był jednak jednorazowy wyskok, bo kolejne jego wysokości to dwa razy po 5,80. Jako Rosjanin za granicą nie ma okazji zbyt często występować. Dodatkowo doświadczenie po stronie Polaka, który już wiele takich konkursów przeżył, natomiast Timur to młody chłopak i to jest pierwsza jego tak wielka impreza w życiu. W kwalifikacjach miał problemy, bo o ile 5,36 skoczył bez problemów, to 5,51 z jedną, a 5,61 z dwoma zrzutkami. To nie rokuje dobrze na wieczorny konkurs.
1500m kobiet
Sofia Ennoui - Angelika Cichocka 1,70 STS ✅
Typ przeciwko Angelice, która broni tytułu. Sezon stracony przez kontuzję i występami tutaj próbuje go choć trochę ratować. Przygotowywała się na 800m ale tam nie weszła do finału. Na 1500m miała w ogóle nie startować, dopiero po półfinale na 800 zmieniła zdanie. Półfinał tutaj był dopiero drugimi zawodami, w których wystartowała w tym roku na ten dystans na stadionie. Trochę szczęśliwy awans na 1500 do finału ale na więcej bym nie liczył. 4:10 z eliminacji to jej SB, gdzie Ennoui w tym roku biega regularnie w granicach 4:06, a jej SB to 4:02. Sofia swój półfinał wygrała, forma jest wysoka i powinna walczyć o medale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Sts na dzis:
Lavillenie Lisek typ 1 1.40. Renaud mocny jak zawsze. SB lepszy, w eliminacjach luźniutko i wysoko. Moim zdaniem może przegrać tylko z młodym Duplantisem, więc bezpieczniejszy zakład niż win 2.00, ale też warto próbować.
Duplantis vs Morgunov 1 1.40. Młody jest w gazie i nie zdziwię się, jak wygra dzisiejsze zawody. Ruski też do słabych nie należy, może mieć medal, ale ze Szwedem i Francuzem raczej przegra.
Art vs Hague 1 1.55. W eliminacjach rudy skoczył w 1-wszej próbie PB 5,61m, jednak był to czysty fart, że poprzeczka nie spadła, bo zatańczyla na tych stojakach jak Travolta za najlepszych lat. Art pokonał tę wysokość dopiero w trzeciej próbie, ale ze sporym zapasem. Szkoda, że nie pokazali dwoch poprzednich prób i z czego wynikaly zrzutki, bo w 3-ciej wyglądał bardzo dobrze. Myślę, że w konkursie skoczy nawet w granicach 5,70/75m, co dla Hague będzie zbyt wysoko.✅ bardzo easy
Kopron 72,50m lub lepiej? TAK 1,70 po kwalifikacjach, w których uzyskała 71,14m powiedziała, że to byl rzut na zaliczenie, na treningach rzuca dużo dalej i stać ją w konkursie na o wiele lepsze rzuty. Też mi się tak wydaje, ale dalej uważam, ze z Fiodorow przegra. ⛔ brakło 30cm
Włodarczyk powyzej 79,50m? NIE. 1,8 Hmm no niby w wywiadach mówi, ze jest na 80m przygotowana, ale jakoś tego nie pokazuje. 79,59m na MP to na razie max. Czy to powtórzy w Berlinie? Moim zdaniem raczej nie.✅ no śmieszny byl ten zaklad
Trojskok m Copello win 1,50. Są dwie opcje. On, albo Evora. Serce mówi Evora, rozum jednak Copello.
Rzut młotem kobiet
Joanna Fiodorow
- Hanna Malyshik 2,11 Fortuna
Malyshik najdalej w eliminacjach i druga w Europie w tym sezonie po Włodarczyk. Ja jednak stawiam na Fiodorow, bo w walce o podium widzę bardziej oprócz tych dwóch Polek Skydan niż Malyshik. 76,26m i życiówkę Hanka zrobiła w Brześciu na wiosnę, w czerwcu ponad 74m w Mińsku. Ja mam zawsze podejrzenia co do wyników osiąganych na Białorusi przez tamtejszych zawodników, bo potem w większości przypadków nie są w stanie tego powtórzyć za granicą. W tym roku poza Białorusią rzuciła 73m. W kwalifikacjach 72,39 w pierwszej próbie i od razu awans. Fiodorow natomiast 71,46m i też po jednym rzucie odpoczynek. Polka w ostatnim okresie osiąga wyniki, które pozwalają myśleć dziś o rzucaniu w okolicach 74m i poza tą granicę.
Skok o tyczce mężczyzn
Paweł Wojciechowski
- Timur Morgunov 1,77 Fortuna
Wojciechowski przy dobrych wiatrach jest w stanie się zakręcić koło medalu dzisiaj. Nowe tyczki w tym sezonie, dużo startów i co ważne równy, wysoki poziom. Po wynikach tegorocznych wydaje się, że trzeba będzie skakać w okolicach 5,85 na medal. Paweł poziom 5,70-5,80m regularnie osiąga, a jest w stanie przeskoczyć i wyżej, jak to miało miejsce w Lozannie. Eliminacje bez zrzutek i pewny awans.
Morgunov świetny wynik na memoriale w Moskwie na poziomie 5,92m pod koniec czerwca. To był jednak jednorazowy wyskok, bo kolejne jego wysokości to dwa razy po 5,80. Jako Rosjanin za granicą nie ma okazji zbyt często występować. Dodatkowo doświadczenie po stronie Polaka, który już wiele takich konkursów przeżył, natomiast Timur to młody chłopak i to jest pierwsza jego tak wielka impreza w życiu. W kwalifikacjach miał problemy, bo o ile 5,36 skoczył bez problemów, to 5,51 z jedną, a 5,61 z dwoma zrzutkami. To nie rokuje dobrze na wieczorny konkurs.
1500m kobiet
Sofia Ennoui
- Angelika Cichocka 1,70 STS
Typ przeciwko Angelice, która broni tytułu. Sezon stracony przez kontuzję i występami tutaj próbuje go choć trochę ratować. Przygotowywała się na 800m ale tam nie weszła do finału. Na 1500m miała w ogóle nie startować, dopiero po półfinale na 800 zmieniła zdanie. Półfinał tutaj był dopiero drugimi zawodami, w których wystartowała w tym roku na ten dystans na stadionie. Trochę szczęśliwy awans na 1500 do finału ale na więcej bym nie liczył. 4:10 z eliminacji to jej SB, gdzie Ennoui w tym roku biega regularnie w granicach 4:06, a jej SB to 4:02. Sofia swój półfinał wygrała, forma jest wysoka i powinna walczyć o medale.
Kozak perełki. Zwłaszcza ten pierwszy typ. Kurs na medal Joasi tez spoko 2,20
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Malyshik 3 niezaliczone próby i koniec występu, więc typ przeciwko niej nie mógł łatwiej wejść. Gratulacje! Może chciała się uchronić przed kontrolą dopingową, bo chyba medalistki to z automatu sprawdzają.
Ale tak na marginesie, to zwróćcie uwagę na tę Ukrainkę Klimets. Dziewczyna wygląda przy reszcie jak chucherko, jakby wzięta z kompletnie innej dyscypliny, a rzuca pod 70 metrów. Ja bym jej dał jakiś honorowy medal ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś i jutro finałowe zawody Diamond League. Mobilizacja powinna mimo trudów sezonu być pełna, gdyż zwyciężcy poszczególnych dzisiejszych i jutrzejszych konkurencji wygrywaja diament.
Na miting w Zurychu ode mnie takie propozycje z stsu:
Zwycięzca oszczepu M uzyska przynajmniej 88 metrów - TAK @ 1,80 - uważam że w tej konkurencji zapowiada się pasjonująca rywalizacja. I któryś z zawodników przekroczy 88 metrów, a myślę że możemy obejrzeć rzut ponad 90 metrów. Obecni będą wszyscy Niemcy, do tego groźni Kirt i Chopra.
Walsh - Storl 1 @ 1,30 - moim zdaniem miejsca Storlowi ciężko będzie wskoczyć na podium, a zwycięstwo pomiędzy sobą rozstrzygną Walsh i Crouser.
Gulieyev - Quinonez 1 @ 1,42 - sądzę że tylko reprezentant Turcji może powalczyć i zagrozić Lylesowi. Świetny bieg, który mi bardzo zaimponowal w finale ME w Berlinie.
Ta Lou M. J - Ahoure M. 1@ 1,22 - Lepsza na przestrzeni całego sezonu Ta Lou. Ona powinna powalczyć z rewelacyjna ostatnio Asher Smith.
Demireva M. - Jungfleisch M. L. 1@ 1,30 - Bułgarka jako jedna z nielicznych stara się przeciwstawić dominacji Lasitskene. Jeśli skoczy dziś na swoim poziomie z tego sezonu bez większych problemów powinna sobie z Niemka poradzić.
Stefanidi E. - Sidorova A. 1@ 1,35 - Greczynka jak przychodzi do ważnych imprez potrafi się maksymalnie skoncentrować. Mistrzostwo Europy zdobyte w pięknym stylu. Liczę, że powalczy również skutecznie o diament.
Czekam na propozycje od innych osób interesujących się lekkoatletyka ???? ))
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Nie wiem czy oglądaliście ten piknik leekoatletyczny w Warszawie w parku. To było w ostatnią niedzielę. W pchnięciu kulą derrel hill dwa razy pchnął grubo ponad 22 metry i to 2 razy. Tylko że obie próby były spalone a ostatnia minimalnie. Chłopak jest w gazie. Z tego co się dowiedziałem to ostania próbę spalona zmierzono mu niefichalnie i rzucił 22.38 jak dobrze usłyszałem. Myślę że haratyka stanka strola spokojnie dzisiaj pokona i powalczy o zwycięstwo. A jeszcze dodam że wtedy padało i było zimno.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Pierwsze finałowe zawody Diamentowej Ligi zdecydowanie na plus. Jeśli ktoś chce wrzucam numer kuponu z stsu, żeby pokazać, że dało się wczoraj zarobić. 312421807226569039.
Ogólnie zawodów nie miałem okazji oglądać. Ale z wyników na pewno warto odnotować świetny występ Marcina Krukowskiego. Polski oszczepnik w doborowym towarzystwie zajął 5 miejsce z najlepszym wynikiem w sezonie. Tak jak się spodziewałem konkurs stał na wysokim poziomie, z jednym rzutem ponad 90 metr w wykonaniu Niemca Hoffmanna. O rywalizacji kulomiotow już wspomniałem, fenomenalny poziom, wyniki Walsha i Hilla rewelacyjne. Także zaliczona wysokość 4,87 w skoku o tyczce przez Greczynke Stefanidi warta odnotowania. Jedna z niespodzianek była niewątpliwie wygrana na 100 metrów M. Ahoure, która nie dała tym razem szans swojej rodaczce Ta Lou i Brytyjce Asher Smith.
Dziś zakończenie zmagań mitingiem w Brukseli. Już wczoraj rozegrano tam konkurs pchnięcia kula kobiet. Wygrała zgodnie z przewidywaniami najlepsza przez cały sezon Chinka L. Gong. Piąta lokatę zajęła Mistrzyni Europy Paulina Guba. Do rozdania pozostało zatem 15 diamentow. A dla nas kolejna okazja do zarobienia paru groszy na zmaganiach w tej dyscyplinie sportu. Zachęcam do podawania swoich typów na dzisiejsze zawody! ????
 
Do góry Bottom