>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
@Adamo80
Może coś w tym jest co piszesz, ale nie ulega wątpliwości, że taki wynik siądzie na psychikę wszystkim zawodnikom, a dodając do tego kiepskie występy w lidze to dół może się tylko powiększyć.
Pisałem w temacie, że Legia nie ma po swojej stronie żadnych argumentów, ale to jak się zaprezentowali można określić jednym słowem - DRAMAT. Środek pola nie istniał...BVB mogła sobie robić co chciała...W ich akcjach też było widać nieporadność, ale żenujący poziom legionistów powodował, że grali jak topowa drużyna. Dla nich to był trening i zabawa co było widać w luzie rozgrywania. Sporting ma szeroką ławkę, przeprowadził dobre transfery i z BVB będzie walczył o drugie miejsce, a po tym jak zaprezentowali się z Realem to Legii nie wróżę niczego dobrego. Nawet jak wróci Pazdan i każdy zawodnik będzie w optymalnej formie to i tak problemem jest trener. Tak właśnie powinno się grać w piłkę. Szybko strzelić bramkę, a najlepiej trzy, by pokazać kto tu rządzi i jeszcze bardziej podłamać przeciwnika. Po trzeciej strzelonej bramce przez BVB było widać, że odpuścili tak jakby nie chcieli poniżać niepełnosprawnych. Rekord BATE w ilości straconych bramek na pewno zostanie w tej edycji LM pobity ???? - zgadnijcie przez kogo. Ronaldo prawdopodobnie będzie królem strzelców już po fazie grupowej????
I co ciekawe Borussia pierwszą drużyną w historii LM która strzeliła na wyjeździe 3 gole w tak krótkim czasie wg misterchipa - Legia przeszła do historii.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
I co ciekawe Borussia pierwszą drużyną w historii LM która strzeliła na wyjeździe 3 gole w tak krótkim czasie wg misterchipa - Legia przeszła do historii.
Do historii to oni przejdą jak dalej mistrzu z Albanii będzie trenował, to co gościu wyrabia to jest tragedia, czy oni w tym klubie nie widzą, że marnują, a w zasadzie już zmarnowali największą szansę na promocję dla Polskiej piłki , nie mówiąc już o klubie. Dodatkowo przypominam, choć to nie będzie miłe. Rekord straconych bramek w LM - 24. Niestety, ale po tym co dzisiaj zobaczyliśmy śmiem twierdzić, że jeśli nie zostanie pobity, będzie cud.
Jak Borussia na stojąco wbija 3 bramki, bo od 20 minuty to już był sparing.
Borussia odpuściła, ale czy Ronaldo odpuści? A no nie, bo Messi już ma 3 bramki, on tylko 1, to co trzeba nabijać.
Dodatkowo Legia ma tragiczny terminarz. Teraz Sporting i potem Real i od razu rewanż z Realem, kurczę, Real nie będzie miał pewnego awansu jeszcze, to wyjdą najmocniejszym składem, w 5 kolejce Borussia, która pewnie przypieczętuje awans u siebie z Legią, a w ostatniej kolejce Sporting, który zależy jak się potoczy grupa albo zapewni sobie LE, albo jeszcze walczyć będzie o awans, to drugie to jeszcze gorzej.
I dodatkowo, jaki jest cel trenera , gdzie Nikolic jest na ławce, gościu specjalnie zostaje w klubie na LM, a ten go na ławce sadza ???? , jak tam ma być kolektyw w drużynie, zjednoczenie, jak trener rozsadza ekipę od środka.
Przecież to jest nieprawdopodobne, jak tego można nie widzieć.
I niestety, ale patrząc też na dzisiejsze spotkanie Real vs Sporting, gdzie Sporting się postawił Realowi, to prysł mit, który był gdzieś tam, że ze Sportingiem powalczymy o 3 miejsce.
Ze Sportingiem to mogą powalczyć o honorową bramkę w tej edycji LM.
To tyle ode mnie.
edit: A i jeszcze Pazdan, bo zapomniałem. Już nie szukajcie, że zagrałby Pazdan to by było lepiej, a no może by się 0:5 skończyło, nic więcej. Też obrona składająca się z teoretycznie wyróżniających się piłkarzy w Ekstraklasie dała sobie strzelić 6 bramek? Żart, dwóch drągów na obronie i każdy tylko potrafi wybić piłkę nic więcej, żart. Jeszcze nie potrafią kryć przy stałych fragmentach gry. To trzeba było wystawić juniorów, efekt byłby ten sam, a chłopaki by się czegoś nauczyli.
To samo na lewej Guilehrme, rozumiem, nie ma Hlouska , ale jak na początku pokazali twarz Brazylijczyka w zbliżeniu i ten jego paniczny strach w oczach, to już było wiadomo , że nic z tego nie będzie , krytykowali Brzyskiego jaki to kaleka i grać nie potrafi, a proszę przydałby się i zagrałby na pewno lepiej.
I ten kto jest odpowiedzialny za transfery w Legii powinien polecieć. Tak wąska kadra przy takich nakładach finansowych jakie są, no dramat. Wiedzieli, że Brzyski i Rzeźniczak są słabi, od początku sezonu to było widać. Mieli 1.5 miesiąca na kupno 2-3 obrońców, to wzięli jakiegoś Odija , nawet mi się nazwiska nie chce sprawdzać, ale to jest nieporozumienie, Radovic, też na razie nic nie da, bo dopiero dołączył do ekipy.
Langil coś tam grał, ale też nie specjalnie.

Oby tylko liczba w środku się nie zmieniła.
 
S 245

sparks88

Użytkownik
Właściciele Legii są niezłymi przedsiębiorcami, lecz o światku piłkarskim i o tym z kim współpracują i kogo zatrudniają, mają niestety blade pojęcie ...
Trochę przykre jest to, że dyrektor sportowy ma tak mało do powiedzenia albo jest kompletnie zaślepiony relacjami koleżeńskimi.
Osobiście uważam, że jeszcze w tej rundzie powinno dojść do zwrotu akcji, w przeciwnym wypadku, Legia niech zapomni o mistrzostwie.
Besnik jest czlowiekiem, który nie potrafi współpracować z innymi ludźmi (przypomnę tutaj m.in. sytuację ze ślubem Kuby Rzeźniczaka ???? )
W Anderlechcie poczuli ulgę, czas na Legię by jej również zaznała.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Besnik jest czlowiekiem, który nie potrafi współpracować z innymi ludźmi (przypomnę tutaj m.in. sytuację ze ślubem Kuby Rzeźniczaka ???? )
W Anderlechcie poczuli ulgę, czas na Legię by jej również zaznała.
Jesli możesz napisać, to o co chodziło z tym ślubem? (akurat tutaj nie w temacie jestem)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Właściciele Legii są niezłymi przedsiębiorcami, lecz o światku piłkarskim i o tym z kim współpracują i kogo zatrudniają, mają niestety blade pojęcie ...
Nie wiem, czy to prawda z tą przedsiębiorczością, ale patrząc na ich zachowania i wypowiedzi...
Wygląda na to, że żaden rozsądny trener nie chce z tymi jegomościami pracować. Bo dba o nazwisko i chce mieć coś do powiedzenia w kwestii transferów i prowadzenia drużyny. Nikt nie będzie pie.....ł sobie nazwiska ani CV
Stąd takie wynalazki jak ten alban, co tylko na kasę patrzy
 
cock 756

cock

Użytkownik
Czas zadać sobie pytanie &quot;kto teraz?&quot;.
Fornalik? Smuda? Skorża? Hajto? Gorzej nie będzie... Ulatowski? ;)
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
jezu, czy jakby zamiast Hasiego był Ancelotti/Klop/ktokolwiek inny to co powalczyliby ? jak oglądałem ten mecz, te gole to po prostu się śmiałem bo cóż innego robić. Przyjechała BvB z nastolatkami w składzie co niedługo będą robić 18nastke w McDonaldzie i jadą z nimi jak z kupą gówna ???? pierwsze 25 minut to w ogóle kosmos ???? nie wiem czy tu chłopaki obok z akademi Piotra Reissa by lepiej nie zagrali :d dajcie już spokój z tą dyskusją bo nie warto ???? a te wszystkie macierewicze co pisali o jakiś LegiaX , legia +1,5 to powinni skasować konto na forum xD jak takie śmieci można wypisywać i nie nie chodzi oto że każdy mądry po meczu, po prostu takiego pierdolamento nie da się czytać, a chodzi chyba głównie oto żeby polecieć POD PRĄD, większość gra to, to ja się wyłamie i pokaże jaki jestem znawca, jak wejdzie raz na 100 to potem będę wozić dupe na forum jaki to expercko przewidziałem dane zdarzenie - szanujmy się ludzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cock 756

cock

Użytkownik
czy jakby zamiast Hasiego był Ancelotti/Klop/ktokolwiek inny to co powalczyliby ?
Każda rzeźba w kale w strugach deszczu się rozpłynie, co w następnym zdaniu zauważyłeś... ;)
Sens Legii w CL widziałem jako drużyny, która zarobić może na dodatkowych transferach, promocji klubu itd ale co zarobi występując odda w karach. Oczekiwałem walki i sell-outu, bo tu nie ich miejsce.
Hasi to Dyzma tej polskiej ligi... ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Widzisz tutaj bronienie piłkarzy? Zrzucanie z nich presji i branie odpowiedzialności na siebie? Ma pretensje o organizacje gry. Hasi. Trener. No kur.... .
Dokładnie. Po meczu powinien cokolwiek powiedzieć, aby w jakikolwiek sposób spróbować zrzucić presję z piłkarzy. Pewne było, że gracze będą po meczu napiętnowani, będzie gadanie, że ten wynik to wstyd ... i jest w tym trochę racji. Tak jak już nawet zauważył nasz słynny komentator - gdyby Borussia zagrała w optymalnym składzie i gdyby grała na 100% swoich możliwości (dopiero początek sezonu i Dortmund się jeszcze ogrywa) to wynik byłby może i dwucyfrowy.
Wypowiedzi przedmeczowe trenera Legii również pozostawiają wiele do życzenia - jak sam stwierdził ten mecz z Borussią aż tak bardzo się nie liczy, liczy się kolejny ligowy. Każdy to rozumie, ale czy to oznacza, że Legia miała sobie przyjechać tylko na trening z Dortmundem ? Takie wypowiedzi rażą, a taki buraczany trener powinien całą winę wziąć na siebie, a nie być przydupasem Leśnodorskiego. Czerczesow pokazał jak się godnie zachować - prezes nie zgodził się na zmianę sztabu, gdzie Czerczesow zaproponował swoich współpracowników. Sprawa prosta - skoro trener nie ma kontroli nad drużyną to pora odejść i za to akurat jemu należą się pochwały.
Nie będę się już wypowiadał o Miodulskim z mopem na głowie, gdzie wczoraj kamery go co chwilę pokazywały jak łapał się za głowę, jak kręcił głową. Po straconych bramkach można było się tak zachować, ale to powinno dać mu do myślenia, że trzeba coś zrobić i pieniądze zarobione za sam awans do fazy grupowej trzeba mądrze zainwestować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
jezu, czy jakby zamiast Hasiego był Ancelotti/Klop/ktokolwiek inny to co powalczyliby ? jak oglądałem ten mecz, te gole to po prostu się śmiałem bo cóż innego robić. Przyjechała BvB z nastolatkami w składzie co niedługo będą robić 18nastke w McDonaldzie i jadą z nimi jak z kupą gówna ???? pierwsze 25 minut to w ogóle kosmos ???? nie wiem czy tu chłopaki obok z akademi Piotra Reissa by lepiej nie zagrali :d dajcie już spokój z tą dyskusją bo nie warto ???? a te wszystkie macierewicze co pisali o jakiś LegiaX , legia +1,5 to powinni skasować konto na forum xD jak takie śmieci można wypisywać i nie nie chodzi oto że każdy mądry po meczu, po prostu takiego pierdolamento nie da się czytać, a chodzi chyba głównie oto żeby polecieć POD PRĄD, większość gra to, to ja się wyłamie i pokaże jaki jestem znawca, jak wejdzie raz na 100 to potem będę wozić dupe na forum jaki to expercko przewidziałem dane zdarzenie - szanujmy się ludzie ????
na pewno Ci trenerzy, jak i większość wystawiłaby graczy, którzy są przygotowani do,
a nie odbyli dwa treningi i wskakują do pierwszego składu.
Legia zawsze gra za wolno, dobitnie pokazał to mecz ze Steauą, gdzie oni byli jak bolid F1 a Legia jak wóz z węglem. Legia gra bardzo słabo w tym sezonie, ale wczoraj było dużo złych decyzji w składzie,
wystawienie Guilherme na boku obrony czy ustawienie linii pomocy.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ten mecz pokazał wszystkim różnicę między LE a LM.Borussia wczoraj zagrała co potrafiła, bez zbędnego dodawania gazu (każdy chyba widział co się działo gdy przyśpieszali) Obnażyli totalnie bezsilność Legii która od miesięcy była maskowana na tle słabszych rywali, choć tak już po prawdzie z Trenczynem powinni polecieć.I to nie jest kwestia tego że Legia jest słaba, że ma słabych piłkarzy, tam po prostu są w bardzo słabym dla siebie okresie i tyle.
Z tego co obiło mi się o uszy pobili parę niechlubnych rekordów?Najwyższa porażka Legii w europejskich pucharach?3 Najszybciej stracone bramki w historii LM? (niech ktoś poprawi jeśli się mylę)
Jedyne co mnie zastanawia to jakie cele przed Legią zakłada sobie właściciel?On coś tam mówił że najważniejsza dla niego jest liga?Po co on chcę tą ligę wygrywać, żeby zawijać 13baniek e za awans do LM?Przecież nie będą co roku trafiać na Dundalk.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Powiem tak grałem przeciwko Legii, ale nie sądziłem, że zespół wyjdzie bez takiej wiary. Jednak braki w defensywie były zbyt duże.
No, ale to pokazuje gdzie jest Polska piłka w tym momencie. Niema co się śmiać, bo tak na prawdę, jeżeli Legia tyle straciła, to co dopiero inne zespoły w naszej lidze.

Ale nie o tym chciałem, wchodzę sobie popatrzeć jakie kursy są na Sporting z Legią, przecieram oczy a tam kurs oscyluje w okolicach 1,25 !!! Czekam tylko, aż się HA pokażą i trzeba będzie kontrolować, bo Legia może da zarobić w tym roku.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Weźcie pod uwagę że na inne mecze LM wróci Pazdan, Hlousek i Kuchy a oni coś robią im zależy.
Macio wiadomo, że im zależy na jak najlepszej grze, ale mimo wszystko po wczorajszym meczu wszyscy zobaczyli nasze miejsce w szeregu. Miało nie być aż tak źle, a tymczasem wyszło fatalnie, bo przecież Borussia nie jest w optymalnej dyspozycji. Kucharczyk może coś szarpnąć, ale czy to wystarczy na zawodników lepszych fizycznie ? Wczoraj było widać przepaść nawet w szybkości między naszymi zawodnikami, a graczami z Dortmundu; nie ma się co oszukiwać - w meczu z Realem również będzie to widać, w meczu przeciwko Sportingowi również.
Pazdan w obronie będzie prawdziwą podporą, ale sam również nie zmieni przebiegu gry, a wczoraj obrony praktycznie nie było.
Jedyne co mnie zastanawia to jakie cele przed Legią zakłada sobie właściciel?On coś tam mówił że najważniejsza dla niego jest liga?Po co on chcę tą ligę wygrywać, żeby zawijać 13baniek e za awans do LM?Przecież nie będą co roku trafiać na Dundalk.
Tak przede wszystkim wypowiada się trener Hasi, a już samo to pokazuje co myśli o Lidze Mistrzów. To właśnie on powinien natchnąć jakąkolwiek nadzieję w zawodników, a tymczasem zachowuje się jakby w lidze mistrzów grali za karę. Owszem Leśnodorski wciąż ma różowe okulary, ale w końcu sam przejrzy na oczy. Może chociaż te pieniądze, które Legia zarobiła za awans do fazy grupowej nie przepadną ot tak tylko w końcu zastanowią się nad poważnymi wzmocnieniami. Tak jak napisałeś - co roku nie będą trafiać na drużyny pokroju Trencin czy Dundalk. Tym razem się udało, ale trzeba się zbroić na kolejne sezony, bo wygrywanie ligi na nic się zda.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Już nie przesadzajcie tak z tym Pazdanem i Hlouskiem, że nie grali i dlatego dostali szóstkę w plecy. Co to za różnica czy byłby Pazdan czy go nie było, nie róbcie tak samo z niego takiego kozaka, bo tak samo potrafi dać dupy i z nim czy bez niego Legia dostałaby wpierdol i wpierdol dostanie w kolejnych meczach. To jest po prostu nie ten poziom, Legia i w LE dostałaby oklep od leszczy, a to że weszli do ligi mistrzów mogą zawdzięczać tylko szczęściu przy losowaniu, bo takie drużyny jakie dostali to śmiech na sali, a i tak były męczarnie.
Co do Hasiego to powiem, że od dawien dawna takiego nieudacznika na ławce trenerskiej nie widziałem, serio. Zero stylu, zero wiary, pierdoli kocopoły, że teraz trzeba się wziąć za poważną piłkę ???? Leśny i Mioduski zjebali sprawę, że wzięli takiego łaka po znajomości i Żewłakow powinien dostać solidny opierdol, że kogoś takiego polecił. Chłop z Anderlechtem się skompromitował i teraz to samo czeka Legię. W lidze mistrzów jak zdobędą jeden punkt to będzie dobrze, a w ekstraklasie jak tak dalej pójdzie i będą bici przez Termalice lub inne Górniki Łęczna to sezonu nie skończą w pierwszej ósemce i może wtedy właściciele się otrząsną. Z takim składem ta śmieszna ekstraklapa powinna być rozjebana na samym wejściu, ale jak widać jest trochę inaczej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wszyscy się skupiają na braku Pazdana i Hlouska, ale przecież również brakło najlepszego piłkarza Legii czyli Nicolica, którego zresztą najbardziej obawiał się Tuchel. Ściągnięto także Radovica na LM jako rzekome wzmocnienie po czym... w ogóle nie gra. Ja przed meczem bałem się właśnie tego duetu. Nie znam się tak dokładnie na składzie, są tu lepsi ode mnie, ale i na innych pozycjach dał np. obrońców, którzy zagrali ze sobą wczoraj PO RAZ pierwszy, w tak ważnym meczu. Kiedy pisałem, że trener chce oszczędzić zawodników miałem właśnie na myśli tych, których nie wystawił, natomiast tych co grali może wg tej teorii krytykować. Moja teoria zakładała właśnie coś takiego, żeby media i kibice jechały po nim i po tych &quot;nowych&quot; mniej wartościowych, aby tacy jak Nicolic mieli spokój.
Co do następnych meczy Legii wszystko zależy od składu bo mimo wszystko myślę, że w optymalnym zestawieniu również przegrają, ale bez pogromów. Być może trener też dlatego wystawił i będzie wystawiał takie składy bo wie, że tak czy inaczej przegra i chce również uchronić tych najlepszych przed kontuzjami i zmęczeniem. Od razu też powiem, że ja tylko przedstawiam taką teorię, ale jeśli to prawda to nie bronię takiej strategii bo skoro już weszło się do tej Europy piłkarskiej to tak z wizerunkowego punktu widzenia dla całej polskiej piłki było by głupio wszędzie obrywać po 0:6 i nic nie pokazać. Być może jak Pazdan się wykuruje to wystawi optymalny skład. Nie zapominajmy również, że przez ostatnie 15 min I poł trochę coś tam Legia pograła.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Wszyscy się skupiają na braku Pazdana i Hlouska, ale przecież również brakło najlepszego piłkarza Legii czyli Nicolica, którego zresztą najbardziej obawiał się Tuchel. Ściągnięto także Radovica na LM jako rzekome wzmocnienie po czym... w ogóle nie gra. Ja przed meczem bałem się właśnie tego duetu. Nie znam się tak dokładnie na składzie, są tu lepsi ode mnie, ale i na innych pozycjach dał np. obrońców, którzy zagrali ze sobą wczoraj PO RAZ pierwszy, w tak ważnym meczu. Kiedy pisałem, że trener chce oszczędzić zawodników miałem właśnie na myśli tych, których nie wystawił, natomiast tych co grali może wg tej teorii krytykować. Moja teoria zakładała właśnie coś takiego, żeby media i kibice jechały po nim i po tych &quot;nowych&quot; mniej wartościowych, aby tacy jak Nicolic mieli spokój.
Co do następnych meczy Legii wszystko zależy od składu bo mimo wszystko myślę, że w optymalnym zestawieniu również przegrają, ale bez pogromów. Być może trener też dlatego wystawił i będzie wystawiał takie składy bo wie, że tak czy inaczej przegra i chce również uchronić tych najlepszych przed kontuzjami i zmęczeniem. Od razu też powiem, że ja tylko przedstawiam taką teorię, ale jeśli to prawda to nie bronię takiej strategii bo skoro już weszło się do tej Europy piłkarskiej to tak z wizerunkowego punktu widzenia dla całej polskiej piłki było by głupio wszędzie obrywać po 0:6 i nic nie pokazać. Być może jak Pazdan się wykuruje to wystawi optymalny skład. Nie zapominajmy również, że przez ostatnie 15 min I poł trochę coś tam Legia pograła.

Coś tam pograła, bo BVB grało gierkę treningową. Sporting świetnie zagrał w defensywie z Realem, zabrakło moim zdaniem sił już w końcówce bo Real naciskał. Myślę, że nie ważne w jakim składzie wyjdzie Legia na Sporting, to już jak tylko pojawią się HA -1,5 warto grać, bo jeżeli nic strasznego się nie wydarzy to kwestia czasu jak będą lecieć w dół, HA -2,5 + za mniejszą stawkę jak najbardziej. Pazdan będzie przez 2-3 tyg pauzował, od razu nie wróci do najwyższej dyspozycji, a nawet jak. To co wczoraj zobaczyłem pokazało w jakim dołku jest Legia, nie pozyskali żadnego obrońcy bocznego. Odszedł Jędrzejczyk, Lewczuk. Sprowadzono Dąbrowskiego i Czerwińskiego. Jak ktoś oglądał to może widział tą twarz Dąbrowskiego jak Malarz się na niego wydzierał, mina typu boże gdzie ja jestem, chcę do domu. Porażka.
Real wbije im z 6 bramek na luzie, ale ja to czekam na kursy i najwyższe HA biorę z pocałowaniem ręki -5,5/-6,5/-7,5 jak będą to biorę nie czekam. To jest idealny przeciwnik dla Cristiano i spółka, Cristiano lubi strzelać takim rywalom.

Do tego dochodzi ciężka sytuacja w lidze, na którą jakby nie patrzeć trzeba się skupić, myślę, że to będzie sroga lekcja dla Legii, ale myślę, że wyciągną z jej lekcje i to zaprocentuje w przyszłości, ale w tym roku jeszcze zbiorą baty.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na Sporting czysty jest ok 1,20 na handi AH:-1,5/EH-1 ok 1,60. Ja na razie się wstrzymuję z graniem. Zobaczymy co dalej się będzie działo z Legią. Sporting umie grać świetnie w obronie, ale i pokazał wczoraj także niezłą grę ofensywną, tym nie mniej kurs 1,20 jest już właściwie wystawiony w przeciwieństwie do BVB gdzie było spore value, o czym pisałem. I po kursie 1,20 to ja już nie będę na pewno tego grał grubo singlem, trzeba by dołożyć do innych. Co do handi pewno to 1,60 -1,5 też do grania, ale poczekam jakie będzie nastawienie sztabu Legii w ogóle do LM.
edit// już teraz pograłem taki bet: Sporting wygra do 0 - kurs: 1,95 buk: fotBET
Nie będę się bawił w handi. Legia tym razem może być bardzo skupiona na obronie, żeby nie było znowu blamażu, ale i nie będzie raczej grała ofensywnie, a nawet jak - Sporting ma świetną formację defensywną. skoro Real nie mógł się przedrzeć przez tą szczelną zaporę to nie zrobi tego tym bardziej Legia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom