>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lega Pallavolo Serie A - Super Lega 2015/2016

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lega Pallavolo Serie A - Super Lega 2015/2016




Początek sezonu 2015/2016: 25 października 2015

Oficjalna strona ligi: http://www.legavolley.it/



Drużyny:

Calzedonia Verona
CMC Romagna
Cucine Lube Banca Marche Civitanova
DHL Modena
Diatec Trentino
Exprivia Molfetta
Gi Group Monza
LPR Piacenza
Ninfa Latina
Revivre Milano
Sir Safety Conad Perugia
Tonazzo Padova


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Zaczynamy zabawę

Dzisiaj Supercoppa w PalaPanini w Modenie.
Drużyny odbyły raptem kilka treningów w pełnym składzie, gwiazdeczki przemęczone sezonem reprezentacyjnym. Stojczev na łamach La Gazzetty narzeka na kalendarz i w sumie nie ma się co dziwić bo to jest kpina.
W Modenie trzon zespołu pozostał niezmieniony doszedł Lucas i Nikić.
W Trento nastał koniec pewnej epoki, przemeblowano zupełnie skład, Matej rozstał się ze Stojczevem po tylu latach, odeszli też Bira, Nemec czy Zygadło. W ich miejsce przyszli Antonov, Bratoev, Van De Voorde, Urnaut.

Zoabczymy jak dzisiaj zafunkcjonuje nowe Trento. Wiele zmian, będą potrzebować chwile czasu żeby się dotrzeć, niecały tydzień wspólnych treningów to za mało żeby wypracować automatyzm. Modena w troche lepszej sytuacji, Bruno z Lucasem cały okres przygotowawczy spędzili w europie , Serbowie tez w gotowości szybciej odpadli z mistrzostw. Erwin juz od tygodnia w Modenie w bojowym nastroju.

Jestem bardzo zadowolony z powrotu do Modeny. Nie mogę się doczekać, aby grać w PalaPanini. To nie będzie rewanż za przegrane Scudetto przecież w zeszłym roku podzieliliśmy trofea. To czas, aby napisać nową historię.


Jak dla mnie Modena dzisiaj zrewanżuje się za przegrane Scudetto.
Przewaga parkietu , trzon zespołu niezmieniony, doszedł Lukas który świetnie rozumie się z Bruno, powinno to wystarczyć na przemeblowany Trydent .

Modena 1.6 @ 1xbet ✅
Modena -5,5 pkt @ 1.98 Maraton ⛔

 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Moim zdaniem granie po takim kursie Modeny mija się z celem i to kompletnie. Poprzednie edycje tego pucharu pokazywały jak faworyt potrafił dostać baty i nie ma co się dziwić, czas na dojście do formy jeszcze jest, Ngapeth ostatnio w formie co najmniej słabej, jeden z gorszych zawodników Francuzów w ostatnich spotkaniach (o dziwo, tragiczna skuteczność). Trentino z Lanzą i Urnautem na przyjęciu, oraz z Djuricem na ataku może wyglądać świetnie jak dla mnie, skrzydła wyglądają na poziomie.
Moim zdaniem mecz będzie zdecydowanie 50/50 i dlatego pogram:
Trentino +4.5 (2.00) b365 ✅
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
jeden z gorszych zawodników Francuzów w ostatnich spotkaniach (o dziwo, tragiczna skuteczność)
Ze Słowenią 54%, z Bułgarią 21%, z Serbią 58%, z Włochami 46%, z Estonią 51%, z Chorwacją 53%, no naprawdę tragiczna skuteczność, widzę, że bardzo w pamięć zapadł Ci mecz z Bułgarią.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Superpuchar
Trentino Diatec - DHL Modena
Mecz o pierwsze trofeum w sezonie, więc pomimo zmęczenia sezonem reprezentacyjnym będzie pewnie sporo walki.
Modena utrzymała trzon zespołu i dodatkowo wzmocniła się środkowym Lucasem, który w parze z Bruno będzie ogromnym zagrożeniem. Jest Ngapeth, jest Petric, przyszedł dodatkowo Nikic na przyjęcie. Modena nie zdecydowała się na nowego atakującego, a dużo na to wskazywało. W dalszym ciągu po przekątnej z rozgrywającym będzie grał Vettori. Na pewno będzie to najbardziej widowiskowo grający zespół. W poprzednim sezonie też tak było, a wygrało jednak Trento, które było zdecydowanie bardziej efektywne.
Trentino lekko zmienione, ale te zmiany zapowiadają się ciekawie. Lanza, Giannelli i Colaci pokazali w kadrze, że stać ich na bardzo dobrą grę. Został również Djuric i Sole. Na środku siatki pojawił się Van De Voorde, który miał świetny poprzedni sezon. Kaziyskiego postara się zastąpić Urnaut. Czy to wszystko &quot;wypali&quot;? Trener Stoychev ma rękę do zawodników i wydaje mi się, że może to wszystko poukładać. Może nie od razu, ale będzie to w dalszym ciągu mocny zespół.
Faworytem Modena, ale nie sądzę, że zakończy się to szybko. Zawodnicy nie za długo trenują w pełnych składach, ciężki sezon reprezentacyjny dla niektórych. Może być różnie.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.45 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Zostawiam tylko sprawę organizacyjną - TUTAJ podsyłam włoską stronę internetową na której będzie można obejrzeć większość spotkań Lega Pallavolo. Powinny tam być transmitowane spotkania oprócz meczów transmitowanych bezpośrednio przez Rai Sport.


TUTAJ - tabelka transferów przed sezonem 2015/2016 - wszystko macie w jednym miejscu.

A TUTAJ - coś w stylu Football Managera - tylko, że wersja siatkarska dla Lega Pallavolo. Mocno rozbudowana platforma - bawiłem się w to w tamtym roku i była naprawdę spora frajda - także polecam :cool:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Sir Safety Conad Perugia - Calzedonia Verona
Chyba najciekawsze spotkanie 1 kolejki.
Verona już w poprzednim sezonie grała naprawdę dobrą siatkówkę, a teraz może to wyglądać jeszcze lepiej. Przede wszystkim odeszli Deroo i Gasparini. Deroo nie mógł zrobić kroku do przodu i ostatnie sezony w jego wykonaniu to była stagnacja. Gasparini ma za sobą świetne ME, ale sezon klubowy w jego wykonaniu był przeciętny. Zagrywką oczywiście dawał bardzo dużo w drużynie, ale w ataku nie dawał rady. W ich miejsce pojawili się Uros Kovacevic i Sasa Starovic. Starovic w poprzednim sezonie w końcu zaczął grać regularnie na wysokim poziomiei był wiodącą postacią świetnie grającej Latiny. Kolejnym wzmocnieniem powinien być Baranowicz. Zostali środkowi Anzani i Zingel, został Sander, więc powinno to dobrze wyglądać.
Perugia przede wszystkim wzmocniła przyjęcie i środek. Vujevic trzymał przyjęcie, ale w ataku już dużo nie dawał. Teraz do Fromma dołączyli Kaliberda i Russell. Na środku siatki brakowało trochę mocy w ofensywie i De Cecco też z tymi środkowymi nie mógł zbyt wiele grać. Teraz przyszedł Birarelli, który chyba już wyleczył kontuzję. Został Atanasijevic, De Cecco, Fromm, Buti i libero Giovi, więc trzon zespołu utrzymany.
Faworytem Perugia, ale Verone stać tutaj na wyrównaną walkę. Pierwszy mecz sezonu, zespoły dopiero od niedawna w pełnych składach. Ze stawką nie szaleć.
Typ:
Over 3.5 seta @ 1.50 Uni ⛔

EDIT: Spore zaskoczenie.
 
E 24

esito

Użytkownik
Revivre Milano - Sir Safety Conad Perugia

Dziś jedna ze słabszych ekip Milano podejmie mającą mistrzowskie aspiracje drużynę z Perugii. Milano w pierwszym meczu gładko uległo drużynie Piacenzy. Perugia przed sezonem znacząco się wzmocniła przyszedł trener Castellani i tacy gracze jak Kaliberda czy Russel (pierwszy mecz może słaby, ale dziś na tle gorszego rywala powinno być lepiej). Perugia w pierwszej kolejce dość nie oczekiwanie przegrała 3:0 z Veroną. Dziś zapewne będą chcieli pokazać, że był to tylko wypadek przy pracy i pewnie pokonać drużynę Milano.

Ostatnio w Milano nie grali Skrimov i Miloszew nie znalazłem informacji czy dziś zagrają. Jednak uważam, że nawet z bułgarami w składzie nie są w stanie urwać więcej niż seta drużynie z Perugii.

Typ:
Perugia(-1.5 seta) @ 1.51 Marathonbet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ninfa Latina - Gi Group Monza
Latina w pierwszym meczu pewnie pokonała Padove na wyjeździe 0:3. Monza na własnym parkiecie przegrała 1:3 z Trento.
Latina moco przemeblowana w tym sezonie. Nie ma już Verheesa, Sottile, Starovica, Urnauta, Van De Voorde czy Rauwerdinka. Przyszli tacy zawodnicy jak Sket, Maruotti, Pavlov czy Yosifov. Potencjał na pewno mniejszy, ale i tak powinno to dobrze wyglądać.
Z Padovą ciężko ich ocenić, bo rywal nie postawił zbyt wysoko poprzeczki i przede wszystkim zaczął bez swojego najlepszego zawodnika Gonzalo Quirogi.
Monza personalnie wygląda przeciętnie. Dobry środek siatki z Berettą i Verheesem (jest jeszcze doświadczony Sala). Rozgrywa Jovovic, na ataku leworęczny, mający świetne warunki fizyczne Zanatta Buiatti. Przyjęcie bez szału. Rousseaux fajny potencjał w ofensywie, ale w przyjęciu ze sporymi problemami. Botto solidny, ale nic więcej.
Mecz z Trento przyzwoity, ale też Trento grało z Nellim na ataku (Djuric nie grał) i bez Urnauta.
Jakoś tak się składa, że Latina (skład się zmienia oczywiście) zazwyczaj przed własną publicznością grała bardzo dobrze. Latina ma ciekawych skrzydłowych, Monza na ich tle wygląda przeciętnie.
Faworyt jest według mnie tylko jeden i chyba tylko jakiś świetny dzień Monzy i słabszy Latiny mógłby pokrzyżować plany gospodarzom.
Typ:
Ninfa Latina @ 1.40 MarathonBet ✅
 
E 24

esito

Użytkownik
Molfetta - Verona

Dziś drużyna z Molfetty na własnym parkiecie podejmię Veronę.

Do Molfetty przed sezonem przyszli: młody brazylijski przyjmujący Joao Rafael Ferreira, i włoch Randazzo. Jednak największym wzmocnieniem jest Fernando Hernandez - kubański atakujący, najlepszy punktujący Pucharu Świata z 2011. Kubańczyk świetnie się rozumie ze swoim rodakiem na rozegraniu (Hierrezuelo) i w pierwszych meczach był wiodącą postacią zespołu, zdobył 17 i 18 pkt. Molfetta w pierwszej kolejce powalczyła z Modeną na wyjeździe, przegrywając ostatecznie 3:2(dwa pierwsze sety przegrtane na przewagi). Natomiast w drugiej kolejce pewnie pokonała drużynę CMC Romagna.

Calzedonia Verona przed sezonem wzmocniła się takim zawodnikami jak Starović, Uros Kovacević czy Michal Baranowicz, ale co najważniejsze pozostał Taylor Sander. W pierwszym meczu sezonu pewnie pokonała Perugię 3:0, później wyraźnie uległa drużynie z Modeny i pokonała również w trzech setach Latine. Graja trochę w kratkę , dobry mecz przeplatają słabszym.

Uważam, że Molfetta może pokusić się o niespodziankę i pokonać Veronę, jednak dużo zależeć będzie od młodych przyjmujących Molfetty, bo o atakującego jestem spokojny. Myślę, że będzie to wyrównane spotkanie i w trzech setach się nie skończy,

Typ:
over 3.5 seta @ 1.44 Marathonbet
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zamieszczam swojego mieszańca tutaj;-) zagranego w fortunie
Liga włoska mężczyzn
Monza-Modena -8,5 handi 2 kurs 1,47 ✅
Prawdzie mówiąc Modena ma skład na mistrza ale zobaczymy jak to wyjdzie.. do składu w tym sezonie dołączył Lucas... Niektórzy zawodnicy jak Ngapeth jeszcze szukają formy ale o wynik jestem spokojny 3:0 lub 3:1 spokojnie do ogarnięcia i przy takim wyniku handi spokojnie powinno pokryć
Ravenna-Perugia -7,5 handi 2 kurs 1.47 ✅
Perugia rozkręca się z meczu na mecz trener Castellani robi dobrą robotę Kaliberda i Russell napewno będą wzmocnieniem drużyny i tak jak Redwitz potwierdził Birarelli wraca po kontuzji.. Handi na małe pkt spokojnie do ogarnięcia;-)
Liga rosyjska mężczyzn
Nowokuybyishevsk-Belgorode -12,5 handi 2 kurs 1,4 ⛔⛔
bezpieczne handi po niższym kursie.. Belgorode to już nie ta sama drużyna co rok temu odszedł Grozer i Travica i było to widoczne w meczu z Dynamem Kazań przegranym 3:0 o mistrzostwo będzie niezwykle ciężko powalczyć... Goście dziś jednak tę porażkę będą chcieli sobie odbić... Musersky i spółka mogą przy pełnej koncentracji wygrać z gospodarzami 3:0
Ps no i wygrali 3:0 ale zabrakło kilku punktów wynik:
22:25 ; 26:28 ; 22:25 + 8pkt
Dynamo Moskwa -11,5- Ufa Ural 1 kurs 1,47 ✅
gospodarze ze stolicy głodni sukcesu dziś rozprawią się z gośćmi i będą walczyć z Dynamem Kazań o mistrzostwo.. Dziś Iwan Zajcew i spółka wygrają 3:0
Wynik 3:2 25:15 ; 24:26 ; 25:27 ; 25:22 ; 15:10 +14pkt

Ponadto na kuponie wczorajszy trafiony mecz trefla ze Stambułem i dzisiejszy mecz Częstochowy z Lotosem Gdańsk zagrany na wygraną Lotosu zresztą dobrze opisał analizę Power30..
Ps. Ponadto zamieszczam jeszcze jeden kupon wczorajsze mecze weszły reszta dzisiaj
Mam nadzieję że ktoś skorzystał z moich bądź co bądź prostych ale skutecznych analiz;-)
Pozdro
W drugim kuponie też jeden minus Jastrzębski ładnie powalczyl z 0:2 na 2:2 ale piątego seta przegrali ale nie ma co narzekać dwa kupony dziś weszły i z dzisiejszego dnia 1000pln przód:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radinho19 241

radinho19

Użytkownik
Zamieszczam swojego mieszańca tutaj;-) zagranego w fortunie

Liga włoska mężczyzn
Monza-Modena -8,5 handi 2 kurs 1,47
Prawdzie mówiąc Modena ma skład na mistrza ale zobaczymy jak to wyjdzie.. do składu w tym sezonie dołączył Lucas... Niektórzy zawodnicy jak Ngapeth jeszcze szukają formy ale o wynik jestem spokojny 3:0 lub 3:1 spokojnie do ogarnięcia i przy takim wyniku handi spokojnie powinno pokryć

Ravenna-Perugia -7,5 handi 2 kurs 1.47
Perugia rozkręca się z meczu na mecz trener Castellani robi dobrą robotę Kaliberda i Russell napewno będą wzmocnieniem drużyny i tak jak Redwitz potwierdził Birarelli wraca po kontuzji.. Handi na małe pkt spokojnie do ogarnięcia;-)

Liga rosyjska mężczyzn

Nowokuybyishevsk-Belgorode -12,5 handi 2 kurs 1,4
bezpieczne handi po niższym kursie.. Belgorode to już nie ta sama drużyna co rok temu odszedł Grozer i Travica i było to widoczne w meczu z Dynamem Kazań przegranym 3:0 o mistrzostwo będzie niezwykle ciężko powalczyć... Goście dziś jednak tę porażkę będą chcieli sobie odbić... Musersky i spółka mogą przy pełnej koncentracji wygrać z gospodarzami 3:0

Dynamo Moskwa -11,5- Ufa Ural 1 kurs 1,47
gospodarze ze stolicy głodni sukcesu dziś rozprawią się z gośćmi i będą walczyć z Dynamem Kazań o mistrzostwo.. Dziś Iwan Zajcew i spółka wygrają 3:0

Ponadto na kuponie wczorajszy trafiony mecz trefla ze Stambułem i dzisiejszy mecz Częstochowy z Lotosem Gdańsk zagrany na wygraną Lotosu zresztą dobrze opisał analizę Power30..

Ps. Ponadto zamieszczam jeszcze jeden kupon wczorajsze mecze weszły reszta dzisiaj
Mam nadzieję że ktoś skorzystał z moich bądź co bądź prostych ale skutecznych analiz;-)
Pozdro
Ngapeth to raczej w tym meczu nie wystąpi potrącił 3 osoby zbiegł z miejsca wypadku a dopiero następnego dnia zgłosił się na policję. Klub go zawiesił.
 
E 24

esito

Użytkownik
Milano - Molfetta

Milano ostatnia drużyna ligi. Wszystkie dotychczasowe mecze gładko przegrała, nie zdobywając seta. Co więcej na 9 setów tylko w trzech przekroczyła 20 punktów.
O drużynie Molfetty pisałem już przy wcześniejszej analizie. Bardzo dobrze grają Kubańczycy. Ostatnio po bardzo zaciętym meczu polegli 3:2 Veronie, prawie cały tie-break prowadzili, ale słabsza końcówka i przegrana do 14.
Według mnie mecz zakończy się pewnym zwycięstwem gości.

Typy:
Molfetta(-1.5 stea) @ 1.45 Marathonbet ⛔
Molfetta(-11.5 pkt) @ 1.92 Marathonbet
(za trochę mniejszą stawkę) ⛔
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Dzisiaj skombinowałem w fortunie taki oto kupon zagrany za 230pln...

Trentino(-9,5)- Piacenza handi 1 kurs 1,5 ✅✅izzi
Moim skromnym zdaniem gospodarze wygrają cały mecz za 3pkt.. Piacenza z sezonu na sezon coraz słabsza może ze trzech zawodników wartych uwagi a biorąc pod uwagę skład Trentino przewaga umiejętności na każdej pozycji... Przyjmujący Lanza,Urnaut Antonow... Środkowi: Van de vorde, argentynczyk Sole,
Durić... Na rozegraniu Bratoew, Gianelli
skorzystałem z niższego handi pkt ale myślę że liczba ta zakręci ok 15oczek:) na korzyść gospodarzy
wynik3:0 łatwo i przyjemnie 25:21 ; 25:18 ; 25:14 +23pkt


Pozostałe mecze to liga brazylijska mężczyzn
Juiz de Fora-Maringa -5,5 handi 2 kurs 1,5 ⛔⛔
Kurs początkowy na gości wynosił 1,65 a przed południem zanotowalismy duży spadek od 1,19 do 1,25 w Bet365 jak i w maratonie linia wynosi 10,5 po kursie 1,8
oczywiście zabezpieczając się wybrałem niższą linię po niezłym kursie 1,5 a 5pkt to czasem w siatkówce dużo:)
Wynik: 2:3. 25:21 ; 24:26 ; w trzecim było już 14:19 a skończyło się 25:23 ; 18:25 i 17:19 no cóż zabrakło jednego punktu...

Liga Mistrzyń Kobiet
D.Moskwa-Le Cannet
typ druga drużyna zdobędzie 54,5 pkt zagrałem na minus a pisząc tego posta bo przed chwilą mecz się zakończył wynikiem 25:20 ; 25:13 ; 25:17 mogę odchaczyć;-)✅✅
Niestety nie mogłem wcześniej zamieścić posta bo niedawno z pracy wróciłem

Ps. Bez analizy zamieszczam jeszcze drugi kupon

Pozdro

W obu kuponach ⛔po jednym spotkaniu
 
B 44

bjerne

Użytkownik
Perugia - Lube Civitanova

Perugia wydaje mi się, że u siebie w tym sezonie to może być ekipa nie do pokonania ( nie liczę tej wpadki Z Verona ). Castellani robi tam bardzo dobrą pracę, widać, że mówiąc wprost gra się klei. De Cecco czyli niesamowity rozgrywający, wiadomo można mieć pretensje wiadomo jakie, ale dla mnie mimo pewnie tego, że wiele osób się nie zgodzi rozgrywający numer 1. Druga gwiazdka gospodarzy to Atanasijević czyli zawodnik który w zasadzie w pojedynkę potrafi wygrywać mecze dla swojej ekipy. Reprezentacyjni środkowi, dobre przyjęcie, jest to drużyna kompletna. Plus granie u siebie w domu, co na pewno jest jakimś handicapem, kolejnym to wygranie z Trentino u siebie powinno im dodać kopa, mimo tego, że wspomniana drużyna jest słabsza niż kilka sezonów temu. Christenson mimo tego, że wydaje się Amerykańskim wybawieniem , na rozegraniu nie jest zawodnikiem pokroju Argentyńczyka. Środek to raczej równowaga i ciężko wskazać kto tutaj by miał wyraźnie brylować. Atak, to dla mnie bez wątpienia dla gospodarzy, Serb czy Sabbi, no powinni być gorsi od młodego zawodnika z lokami. Na przyjęciu Juantorena, ten pan robi różnice, oj robi. Pokazały to spotkania reprezentacji Włoch w których ten zawodnik, wchodził i sprawiał, że Włosi wygrywali mecz. Grebennikov czyli genialny libero, który dostawał już nagrody na arenie międzynarodowej i wybierany był najlepszym graczem turnieju na swojej pozycji. Krótko uzasadniam, opisałem dwóch zawodników z drużyny, by pokazać, że mają oni mega zespół i mecz będzie z całą pewnością ciekawy i wydaje się, że zacięty. Jednak wydaje mi się, że własna hala, czy też niesamowity rozgrywający, Atanasijević, Aaron Russell który mega mi imponował, przechylą zwycięstwo na swoją korzyść.


Perugia @ 1,90


Ravenna - Trentino typ 2 -1,5 @ 1,38

na luźno ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
De Cecco czyli niesamowity rozgrywający, wiadomo można mieć pretensje wiadomo jakie, ale dla mnie mimo pewnie tego, że wiele osób się nie zgodzi rozgrywający numer 1.
Pączuś numerem 1, dobre. Taki z niego sypak, że gra Perugii w tamtym sezonie wyglądała prawe, lewe i w tym wygląda tak samo, powtórzę: prawe, lewe. No, jedna gała na dziesięc pójdzie na środek. Może dwie.
Reprezentacyjni środkowi, dobre przyjęcie, jest to drużyna kompletna.
Tutaj to już leżę ze śmiechu ???? Według Ciebie para Kaliberda i Fromm gwarantuje stabilne przyjęcie? Czy oglądałeś jakikolwiek mecz Perugii w tym sezonie? Śmiem wątpić. Klasyczna strzelnica. Z Trentino fajnie to wyglądało, ok. Tylko, że jedna jaskółka wiosny nie czyni. Sam Juantorena jest w stanie rozstrzelać ich zagrywką. Środkowi to co najwyżej mogą poskakać do bloku i zagrać flota (którego jak dla mnie mają jednego z lepszych w lidze).
Jednak wydaje mi się, że własna hala, czy też niesamowity rozgrywający, Atanasijević, Aaron Russell który mega mi imponował, przechylą zwycięstwo na swoją korzyść.
Moje pytanie brzmi kiedy i czym Aaron Russel Ci zaimponował? W Lidze Światowej? W meczu przeciwko Veronie gdzie został rozstrzelany zagrywką? Od tamtego meczu grzeje ławeczkę. Co więcej, wygryzł go Grek którego nazwiska nie chce mi się szukać w google. A więc na chwilę obecną jest przyjmującym numer 4. O ile w USA do przyjęcia mogli w razie problemów stawać we czterech razem z Andersonem, tak teraz już takiego wsparcia nie ma, bo Atan nie przyjmie. I dlatego grzeje ławkę.
Christenson mimo tego, że wydaje się Amerykańskim wybawieniem , na rozegraniu nie jest zawodnikiem pokroju Argentyńczyka. Środek to raczej równowaga i ciężko wskazać kto tutaj by miał wyraźnie brylować.
Nie jest rozgrywającym pokroju Argentyńczyka. Jest dużo lepszy. A Stanković i Podrascanin to kompletne noł nejmy. ????
___________________________________________________________
Obie drużyny falują z formą. Nie spodziewam się wyniku 3-0/0-3 w żadną ze stron. Pewnie obejrzymy taja. Pewnie większość zagrywek będzie kierowana w strefę Fromma. Więcej jakości siatkarskiej widzę w drużynie Cucine. Myślałem, jak ugryźć ten mecz i jeżeli cokolwiek zagram to będzie to:
1. over 3.5 seta ⛔
2. Cucine Lube +1.5 seta ✅
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Kupon zagrany w fortunie za 150zł całkowity Kurs 4⛔
Modena-Latina +17,5 handi 2 kurs1,43✅✅
Trener Latiny Camilo Placiego to dobry taktyk i myślę że tak przygotuje zespół na to spotkanie że wcale nie jest powiedziane że to będzie mecz do jedne siatki:) tak jak wczoraj pisałem o zespole (Ural ufa)
Myślę że dziś Modena może nieźle się napocić z realizująca dobrze zadania taktyczne zespołem gości jeżeli do tego dojdzie ostatnio dobrze się spisujacą obrona-blok to o handi+17,5 będę spokojniejszy..
W drużynie gości nie ma wielkich nazwisk np: grający na przyjęciu Tailli w poprzednim sezonie grał w serie A2
Po drugiej stronie drużyna naszpikowana wielkimi nazwiskami ale ze składu wypadł N&#39;Gapeth (wariat drogowy).. Natomiast do zespołu doszedł Lucas gdzie z Bruno napewno będą dobrze się rozumieć do tego też dochodzi dobra dyspozycyja Vetorego..
Mając na uwadze czwartkowy mecz z Lotosem Gdańsk trener może sobie pozwolić na małe roszady w dalszej części spotkania..
Goście owszem meczu wygrać raczej nie wygrają ale pokusić się o wygranie seta czemu nie stawiam na wynik 3:1 dla Modeny a wtedy wielce prawdopodobne że handi zaplusuje:)
wynik 25:20 ; 25:20 ; 25:23
Ravenna-Trentino -10,5 handi 2 kurs 1,48 ✅✅
Patrząc na statystyki goście sobie radzili znakomicie z Ravenna (nie stracili seta na 8gier!!)
Gra gospodarzy wcale nie jest taka zła i dziś może być ten pierwszy raz i mogą pokusić się o wyrwanie seta..
Ja osobiście stawiam na wynik 3:1 dla gości
W drużynie z Trentino nie jestem pewien ale może nie zagrać Tine Urnaut w tym przypadku zastąpi go Oleg Antonow albo młody utalentowany Tiziano Mazzone..
Wynik 22:25 ; 19:25 ; 21:25
Verona-Piacenza -9,5 handi 1 kurs 1,57 ⛔
U Chłopaków z Verony widać że tkwi w nich duży potencjał dołączyli do składu Sasa Starovic(atakujący) i młody przyjmujący Uras Kovacevic... Dużym wzmocnieniem może być Taylor Sander o którego starała się latem Modena...
Trener gospodarzy musi poukładać zespół i stworzyć kolektyw i z meczu na mecz będzie widać lepsze zgranie.. Jest to perspektywiczny młody zespół
Jeżeli wyjdą dziś w pełni skoncentrowani to zobaczymy szybkie 3:0
O drużynie gości wspomniałem parę dni wcześniej więc większej uwagi im nie poświęcę bo gra jest krótko mówiąc nienajlepsza...
wynik 25:23 ; 25:15 ; 20:25 ; 25:23
co do czwartego seta to brawo dla gospodarzy za wyciąganie wyniku ze stanu 17:21
Dokładam jeszcze mecz z ligi włoskiej Pań ale tu sugeruje się statystykami
Club Italia - Sandicci -9,5 kurs 1.4 ✅✅
W marathonbet linia wystawiona na -14,5 po kursie 1,9 a na Bet365 -13,5 po 1,8
Zagrałem pomniejszoną linie i spokojnie jest ona do ogarnięcia Gospodynie czerwona latarnia ligi kontra typowy sredniak to tak jak dla idealnego przykładu wczorajszy mecz naszej Orlen ligi Ostrowiec-Piła myślę że będzie podobnie:)
wynik 12:25 ; 12:25 ; 17:25 wow

Ps. Główny kupon nie wszedł zabrakło jednego punku ale za to inny wszedł zagrany za 20zł z kursem 10 więc spoko:)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Przyjęcie zawsze jest najwazniejsze a tutaj wystarcza dwa nazwiska-Juantorena oraz Grebennikov zeby załatwic sprawe. Osmany to dla mnie najlepszy siatkarz w tym wieku po Gibie. Roznica w przyjeciu obu zespołów jest ogromna. Perugia ma przewage jedynie na pozycji atakujacego. Lube to praktycznie pól reprezentacji Włoch z serbsko amerykanskim dodatkiem. Gdyby był tam jeszcze atakuajcy na poziomie Atanasijevicia badz lepszy bombardier na pozycji srodkowego to był by to chyba zespół nie do ruszenia w tym sezonie nawet przez Zenit. Perugii wystarczy na jakis czas wylaczyc ktoregos z bombardierów i ten zespól lezy. Jezeli chodzi o reguralnosc to zdecydowanie plus dla Lube.Perugia potrafi rozniesc przeciwnika w dwoch pierwszych setach zeby potem przegrac mecz.
Ja proponuje za cos drobniejszego bo to jednak Włochy
Lube -1,5 @ 2,95 unibet✅✅
oraz bet na pewniaka over 3,5seta @ 1,36⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Przyjęcie zawsze jest najwazniejsze a tutaj wystarcza dwa nazwiska-Juantorena oraz Grebennikov zeby załatwic sprawe. Osmany to dla mnie najlepszy siatkarz w tym wieku po Gibie. Roznica w przyjeciu obu zespołów jest ogromna. Perugia ma przewage jedynie na pozycji atakujacego. Lube to praktycznie pól reprezentacji Włoch z serbsko amerykanskim dodatkiem. Gdyby był tam jeszcze atakuajcy na poziomie Atanasijevicia badz lepszy bombardier na pozycji srodkowego to był by to chyba zespół nie do ruszenia w tym sezonie nawet przez Zenit. Perugii wystarczy na jakis czas wylaczyc ktoregos z bombardierów i ten zespól lezy.
Ja proponuje za cos drobniejszego bo to jednak Włochy
Lube -1,5 @ 2,95unibet
oraz bet na pewniaka over 3,5seta @ 1,36
Juantorena najlepszy po Gibie? ???? Zaczynając od tego, że Giba nie był najlepszy, tylko najbardziej rozdmuchany i bardzo widowiskowy, było wielu lepszych siatkarzy od niego, a kończąc na tym, że Juantorena był zawodnikiem genialnym, ale on również się starzeje, odejmuje mu z wyskoku, jak i z mocy uderzenia i teraz jest wielu lepszych od niego, nawet w A1, chociażby taki Atanasijevic, jego dzisiejszy rywal.
Juantorena nie jest wirtuozem przyjęcia a jego kolega z przyjęcia Parodi, nie potrafi już chyba grać w siatkówke bo ostatnie jego występy to czysta kompromitacja, on już nie potrafi atakować, tylko kiwa ????
Na bombie mają zero Sabbiego, trepa bijącego przed siebie bez mózgu, nie musze nadmieniać, że może on Atanowi buty czyścić
Lube gra kupe na początku sezonu, nie wiem jak można ich obstawiać na wyjeździe z Perugią i to jeszcze z handi ???? oni są marni, dostaną dzisiaj po dupsku aż miło jak na moje
Perugia (1.83) b365 ⛔
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Przyjęcie zawsze jest najwazniejsze a tutaj wystarcza dwa nazwiska-Juantorena oraz Grebennikov zeby załatwic sprawe. Osmany to dla mnie najlepszy siatkarz w tym wieku po Gibie. Roznica w przyjeciu obu zespołów jest ogromna. Perugia ma przewage jedynie na pozycji atakujacego. Lube to praktycznie pól reprezentacji Włoch z serbsko amerykanskim dodatkiem. Gdyby był tam jeszcze atakuajcy na poziomie Atanasijevicia badz lepszy bombardier na pozycji srodkowego to był by to chyba zespół nie do ruszenia w tym sezonie nawet przez Zenit. Perugii wystarczy na jakis czas wylaczyc ktoregos z bombardierów i ten zespól lezy. Jezeli chodzi o reguralnosc to zdecydowanie plus dla Lube.Perugia potrafi rozniesc przeciwnika w dwoch pierwszych setach zeby potem przegrac mecz.
Ja proponuje za cos drobniejszego bo to jednak Włochy
Lube -1,5 @ 2,95 unibet
oraz bet na pewniaka over 3,5seta @ 1,36
haha uśmiałem się ????
regularność w Lube ???? Ostatnio z Padovą pokazali jacy sa regularni no i z Latiną w sumie też ????
Sabbi i Fei się nadają do kopania ziemniaków dobrze ze Osmany to trzyma bo by byli biedni
analiza pod typ, bez sensu
a dla kolegi wyżej takie info że Ngape dzisiaj zagra bo go odwiesili chyba że trener zadecyduje inaczej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom