>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LeePoker 5$ za rejestracje bez depozytu! Sprawdzone !

K 0

kerek

Użytkownik
ja sie wlasnie zarejestrowalem, dalem konto pocztowe na gmailu,.. po 3sek sprawdzilem byl link aktywacyjny i sie zalogowalem na to kasynko i odrazu 5$: D
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
ja sie wlasnie zarejestrowalem i lipa kasy nie mam na koncie ????


EDIT : upominalem sie pisza do supporta ale nokt nie odpisuje juz z 30 minut

dalej 0 na koncie
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
tez mialem emaila z aktywacja aktywowalem i dalej 0,00 !!


ok mam kase




ale teraz mam pytanie czy konicznie trzeba sciagac ich softa zeby zagrac ???

bo soft jest pod XP a ja mam 98se :/
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
koniecznie... inaczej nie masz dostepu do gier... Ale nie wiem czy jest ses niby wyplata jest od wygranej po wyzej bonusu... Ja ugralem 15$ i zlecilem wyplate na netellera z 3 dni temu do dzis nic nie ma... Raczej firma nie jest wyplacalna albo regulamin zle przetlumaczony...
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Raczej firma nie jest wyplacalna albo regulamin zle przetlumaczony...
wyślij im maila z zapytaniem o twoją kase i że zleciłęś wyplate na netellera!
Mi przysłali po 5 dniach maila z przeprosinami ze musialem tak długo czekać i wzamian za to dali mi 10$ na granie dalej ;-)
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Tak może nie na temat, ale gdzie się wypłaca na tego Netellera? W panelu na www czy w tym ich sofcie? I gdzie jest taka opcja ???? A jeszcze jedno jak bym wypłacał na Netellera i z niego na Karte VISA E. to ile by to trwało tak mniej więcej? ???? Czekam na odp.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Tak może nie na temat, ale gdzie się wypłaca na tego Netellera? W panelu na www czy w tym ich sofcie? I gdzie jest taka opcja ???? A jeszcze jedno jak bym wypłacał na Netellera i z niego na Karte VISA E. to ile by to trwało tak mniej więcej? ???? Czekam na odp.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
gilek pisałem do supportu bo sam zleciłem wypłate rano w sobote i odpisali mi dokładnie kiedy wypłacałem (data i godzina) że przyjęli zlecenie i należy czekac 2-3 dni ... Napewno chodzi o dni robocze a dzisiaj jest środa więc mam nadzieje że dzisiaj kaska bedzie :mrgreen:

pozdrawiam ????

Tak może nie na temat, ale gdzie się wypłaca na tego Netellera? W panelu na www czy w tym ich sofcie? I gdzie jest taka opcja ???? A jeszcze jedno jak bym wypłacał na Netellera i z niego na Karte VISA E. to ile by to trwało tak mniej więcej? ???? Czekam na odp.
A wypłacasz na ich stronie. Logujesz się i wchodzisz w zakładkę &quot;Insattning/uttag &quot; potem wchodzisz na &quot;Ta ut&quot; i wybierasz opcję i wpisujesz kwotę i numer konta etc.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
nikifor jak Ci przyjda pieniadze to napisz ???? a ile udalo ci sie wyplacic?
Narazie czekam ... jak tylko kasa pojawi się na koncie to masz ode mnie info ;) a co do wysokosci zleconej wypłaty to nie jest ona wysoka ... zleciłem wypłatę 10$ aby zobaczyc czy wypłacają (drugie 10 sobie zostawiłem na dalsze granie).

pozdro ????
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
dostal ktos meil aktywacyjny na poczte w interi? ja sie zarejestrowalem, ale meila nie dostalem. na konto moge wejsc spokojnie wpisujac haslo i login, ale kasy nie mam
 
Do góry Bottom