>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Lech Poznań - Juventus Turyn 01.12.2010 (21:05)

Status
Zamknięty.
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Czy po jutrzejszym meczu Lech zblizy sie lub awansuje do dalszej fazy Ligi Europejskiej?
Czy gra Lecha bedzie wygladala tak jak w poprzednich meczach LE?
Czy Lech przyniesie znowu chwile usmiechu na twarzy i niedowierzania ze mozna z takimi druzynami jak Juve, MC czy nawet Salzburg odniesc korzystny wynik.
Ja mysle ze tak, ze jutro zobaczymy piekna gre Lecha uwienczona przynajmniej jedna bramke.
Tak jak kazdy zauwazyl ze nie ma co porownywac gry Lecha w lidze a w pucharach sa to dwie odmienne &quot;druzyny&quot; Jezeli Lech nie zagra ekstraklasowej padliny to o wynik jestem spokojny.
W obu druzynach sa oslabienia. Dla mnie najgorszy mankament w Lechu to jeden tylko napastnik-Rudnevs
Składów i braków w kadrze nie podaje gdyz wyzej juz pare osob to uczyniłlo.
Obie druzyny sa i beda zmotywowane gdyz wiedza jaka jest stawka tego meczu.
Obie maja szanse na awans ale Juve nie moze tego meczu przegrac
Murawa i aura- watpie czy ta minusowa temp. bedzie na korzysc polskiej druzyny. Polska to nie Rosja i chyba w tym sezonie obie druzyny nie graly jeszcze przy takiej pogodzie.
Juve 4 remisy w LE i dorzucic do tego mecze w Seria A to od polowy wrzesnia druzyna jest nie pokonana. Ale w lidze nie same zwyciestwa co drugie spotkanie takze remisowe.
Patrzac na mecze wyjazdowe Juve ma tylko 1 przegrana ktora poniosl w 1 kolejce Seria A
Lech 2-2-1 w Lidze Europejskiej w Ekstraklasie slabiutko niestety, ale za to patrzac na mecze u siebie tomal tylko 1 porazke 0-1 z Zagłebiem Lubin
Na plus lecha to pełny stadion i kibice glodni sukcesow.
Dla mnie najbardziej prawdopodobny wynik to remis 0-0 lub 1-1
Ja osobiscie nigdy nie stawiam remisow dla tego biore typ 1x @ 1,72
Takze warto under 2,5 @ 1,7
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Lech - Juventus
poniżej 1,5 gola
3.35
Sportingbet

Dzisiaj o godzinie 21:00 w mroźnym Poznaniu zostanie rozegrany kolejny mecz Lecha w lidze europejskiej. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach 5 kolejki.
Zarówno piłkarzom z Włoch jak i z Polski przyjdzie zagrać w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Wczoraj widziałem mecz w 2 lidze angielskiej. Właściwie przez cały mecz padał śnieg. Piłkarzom ciężko się grało w takich warunkach. Wynik meczu? 1-0 dla gospodarzy. Także wczoraj widziałem 5 minut spotkania w 1 lidze duńskiej. To samo. Boisko białe od śniegu, czerwona piłka i wynik... 0-0. W spotkaniu Lecha z Juventusem będzie poniżej -15 stopni. Może się tak zdarzyć, że o 21:00 zacznie sypać śnieg. W takich warunkach trudno będzie o gre w piłkę a co dopiero o gole.
Po za warunkami atmosferycznymi przemawiające za wynikiem poniżej 1,5 gola jest ostatnia forma Lecha. Grają słabo w ofensywie. W ostatnim meczu w lidze padł remis 0-0. 2 tygodnie temu 1-0.
Piłkarze Juventusu przyjadą w mocno osłabionym składzie. Nie powinni strzelić więcej niż 2 bramki. Lech obecnie także nie stać na strzelenie 2 bramek. Być może mecz zakończy sie remisem 1-1. Jednak ja stawiam na 1-0 dla gospodarzy bądź dla gości
 
puczi 0

puczi

Użytkownik
Ja podobnie jak pisałem w analizie uważam, że Lech ten mecz wygra ewentualnie zremisuje.(o ile wgl mecz dojdzie do skutku, bo z tego co możną przeczytać, są szanse, że masz zostanie odwołany). Każdy dobrze wie, że w tym roku oglądamy innego Lecha w lidze i innego w Lidze Europejskiej. W lidze Lech powoli wraca na właściwy tor. Obecnie zajmuję 11 pozycje. Na pewno lepiej już to wygląda, bo warto przypomnieć, że przed meczem z Manchesterem City Kolejorz znajdował się w strefie spadkowej. W ostatniej kolejce Lech zremisował na wyjeździe z Korona Kielce 0:0, co jest dość dobrym wynikiem, ponieważ w tym sezonie Korona gra bardzo dobrze i zajmuję wysoką czwartą pozycje.
 
davidoff88 0

davidoff88

Użytkownik
Miejmy nadzieję że mecz się jutro odbędzie bo różne głosy w tej sprawie słychać.
Trzeba zapomnieć o kiepskich występach na krajowym podwórku i jutro pokazać się z jak najlepszej strony. Ja nie uważam że wynik 0-0 z Koroną jest dobry. Mecz był nudny jak flaki z olejem a Lech raczej nie potrafił zagrozić bramce gospodarzy. Myślę że Kolejorz jutro naprawdę się zmobilizuje i pokarze prawdziwy potencjał jaki ma ta drużyna. Piłkarze na pewno zdają sobie sprawę jak wielka szansa przed nimi stoi i że do upragnionego awansu już naprawdę niewiele brakuje. Ta świadomość powinna dodać im dodatkowych sił w walce bądź co bądź jednak silniejszym przeciwnikiem. Jeśli Lech zagra tak jak w meczu z City to o wynik możemy być spokojni. Meczu z City na Bułgarskiej na pewno nie zapomnę. To było niesamowite przeżycie i chciałbym żeby jutro było podobnie.Liczę na zwycięstwo chociaż usatysfakcjonował by mnie remis niższy niż 3-3. Mimo mrozu jutro na Bułgarskiej na pewno będzie gorąca atmosfera.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
(o ile wgl mecz dojdzie do skutku, bo z tego co możną przeczytać, są szanse, że masz zostanie odwołany).
Ostateczna decyzja należy zawsze do sędziego i delegata, którzy podejmują ją po zasięgnięciu opinii lekarzy obu drużyn - powiedział PAP były arbiter międzynarodowy Michał Listkiewicz.
- Jeśli do odwołania meczu dochodzi, to w 99 procentach przypadków jest on rozgrywany następnego dnia, w godzinach w których temperatura ma być wyższa - dodał były prezes PZPN.
Jak poinformował PAP dyżurny synoptyk IMGW Marek Pruchniewicz, w środę wieczorem w Poznaniu powinno obyć się bez opadów, ale temperatura będzie niska.
- Temperatura po godzinie 20.00 wyniesie ok. -10, -12 stopni Celsjusza. Wieczorem wzrośnie jednak prędkość wiatru, osiągnie on 6-10 m/s. To dość silny wiatr, powodujący, że temperatura odczuwalna będzie znacznie niższa. Kibicom zalecam szaliki, czapki i gorący doping - powiedział.
Murawa na Stadionie Miejskim jest częściowo zaśnieżona, ale z usuwaniem śniegu nie ma większego problemu.
źródło: http://sport.wp.pl/kat,1754,title,Mroz-moze-spowodowac-odwolanie-meczu-Lecha,wid,12901813,wiadomosc.html
Obecny stan murawy na stadionie Lecha​


 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do tego spotkania to warto wspomniec tez o temperaturze powietrza gdyz jezeli temperatura powietrza spadnie ponizej minus 15 stopni to spotkanie sie nie odbedzie.
A co do samego meczu to Lech jest w stanie zrobic to pokazali juz nie raz wiec trzeba po prostu trzymac kciuki za Kolejorza a chlopaki pokaza ze potrafia!!
 
legia 122

legia

Użytkownik
Co do tego spotkania to warto wspomniec tez o temperaturze powietrza gdyz jezeli temperatura powietrza spadnie ponizej minus 15 stopni to spotkanie sie nie odbedzie.
wtórny analfabetyzm się kłania , przeczytałeś coś na portalach i chcesz zabłysnąć &quot;fachową&quot; wiedzą...
&quot;
Przepisy UEFA zalecają przełożenie spotkania, jeśli temperatura spada poniżej minus 15 stopni Celsjusza. - Istnieje zalecenie komisji medycznej UEFA, zgodnie z którym należy rozważyć odwołanie meczu, jeśli temperatura spada poniżej -15 stopni. Ostateczna decyzja należy zawsze do sędziego i delegata, którzy podejmują ją po zasięgnięciu opinii lekarzy obu drużyn - powiedział były arbiter międzynarodowy Michał Listkiewicz.&quot;
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jak zwykle boją się wszystkiego &quot;makaroniarze&quot;, a to im boisko nie pasuje, a to pogoda. &quot;Żołnierz nie czuje bólu&quot; i tyle ???? . Nie ma co dzisiaj osądzać, jutro przez dzień się wszystko wyjaśni, chociaż chyba każdy chciałby, żeby to spotkanie odbyło się właśnie jutro.
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Oczywiście Lech w poprzednich meczach LE grał bardzo dobrze pod względem taktycznym jak i jeśli chodzi o konsekwencje. Jednak myślę, że Juve to na tyle doświadczona drużyna, że potrafi wyciągnąć wnioski z poprzednich potyczek polskiej drużyny. Zapewne jako jedyny napastnik wystąpi Rudnevs, na którym Turyńczycy poznali się w pierwszej kolejce. Zresztą poznali się na Łotyszu i na całej drużynie Lecha, którą możliwe, że troche zlekceważyli.

Nie sądzę też aby pogoda była sprzymierzeńcem gospodarzy. Po pierwsze Turyn to miasto na północy Włoch, w którym nawet były rozgrywane Zimowe Igrzyska Olimpijskie, więc śnieg i mróz im nie obcy. Ponadto Lech też nie gra na codzień w takich warunkach jak kilkunastostopniowe zimno. Być może nawet Juve sobie lepiej poradzi w ten mroźny wieczór, bo jest zespołem bardziej doświadczonym, a chociażby taki zawodnik jak Del Piero na niejednym boisku grał, więc raczej nie będzie trząsł gaciami przed zimną trawą.

Zastanawiała mnie jeszcze wypowiedź Sławomira Peszko, który powiedział, że oczywiście grają o 3 punkty, ale po remisie nikt płakał nie będzie. Jak wiemy remis najprawdopodobniej da awans do fazy pucharowej. To podpowiada, że podopieczni Bakero zagrają bardziej zahowawczo i może podświadomie cofną się na własną połowę i dadzą możliwość Juventusowi do rozgrywania akcji, opierając swoje szanse na kontratakach.

Jeśli chodzi o osłabienia, to Juve przyjedzie bez Fabio Grosso, Hasana Salihamidzicia, Alberto Aquilaniego, Fabio Quagliarelli, Gianluigiego Buffona, Nicoli Legrottaglie, Paolo de Ceglie, Marco Motty i Amauriego. Jest tu troche znanych nazwisk, ale nie powiedziałbym, że są to ludzie w Turynie niezastąpieni. Niektórzy nie grają od początku LE, niektórzy i tak nie wyszliby w podstawowej jedynastce. Lech bez Kamila Drygasa, Tomasza Bandrowskiego i Joela Tshibamby. Jest ich mniej niż nieobecnych ze Starej Damy, ale szczególnie Bandrowski przydałby się w środku pola. To moim zdaniem największe osłabienie gospodarzy.

Oczywiście jestem przeciwnikiem tego wroniecko-poznańskiego tworu, ale w tym wypadku życze im awansu do fazy pucharowej i jest to naturalne i oczywiste. Dla dobra polskiej piłki. Jednak w tym konkretnym spotkaniu moje typy bardziej przesuwają się w stronę Bianconeri.

Juve x2 @1,3
Juve DNB @1,5
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Hmmm Lech, jak On dzisiaj zagra? Oto jest pytanie! ????
Biorąc pod uwagę wszystko co wyżej napisaliście, mecz będzie trudny dla obu ekip. Może nie obfitować w wiele bramek ale pogoda może też przeszkadzać obrońcom w rozgrywaniu piłki, co mogę skrzętnie wykorzystywać napastnicy. Ja bym w tym meczu spróbował wytypować ewentualnego strzelca bramki. Na myśl przychodzi mi tylko jeden, Alex Del Piero. Zawodnik niezmiernie doświadczony, z niejednego pieca chleb jadł i nie takie warunki pogodowe pewnie już widział. Biorąc pod uwagę rozwiązanie &quot;A&quot;, czyli że a wyniku może decydować jeden gol, to przy tych warunkach może to być bramka zdobyta strzałem z daleka lub z wolnego. Warunki pogodowe, padający śnieg i mocny wiatr, raczej pomagały bramkarzom tez nie będą, więc piłkarze powinni dość często próbować z dystansu. A jak wiadomo, kto ma najlepszy strzał z dystansu? Właśnie Alex ???? pokazał już to z resztą w pierwszym meczu tych drużyn. Ale weźmy też pod uwagę (mniej realne) rozwiązanie &quot;B&quot; czyli błędy obrońców i kilka bramek. Tutaj doświadczenie Alexa i nos do zdobywania bramek też się przyda w takiej sytuacji.
Mecz może mieć kilka scenariuszy i sam jestem ciekawy jak się potoczy, oby tylko nie w taki, najnudniejszy dla kibica, sposób czyli 0:0. :p
Najwyższy kurs jaki znalazłem na to że Del Piero strzeli gola to: 2,87 (bet365). Interesująco wygląda też dla mnie typ, że Alex strzeli 2 gole lub więcej po 13.00, a może i hat-trick za 67.00 (wszystkie kursy bet365). Bać co boć liczę w dzisiejszym meczu na doświadczenie Włocha i że to On zapewni dzisiaj nam widowisko przed telewizorami. ????
Alex Del Piero
Strzeli gola: 2,87
Strzeli 2 bramki lub więcej:
13,00
Strzeli 3 bramki lub więcej:
67,00 (z przymrużeniem oka;) ale kurs ładny:p)
(wszystkie kursy Bet365)
P.S. W takich zakładach ważne jest też czy zawodnik zagra pełne 90min, bo to zwiększa jego możliwości trafienia. A biorąc pod uwagę personalia Juve i brak napastników, więc powinno obejść się bez zmiany.
ZIMNY LECH
????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jak zwykle boją się wszystkiego &quot;makaroniarze&quot;, a to im boisko nie pasuje, a to pogoda. &quot;Żołnierz nie czuje bólu&quot; i tyle ???? . Nie ma co dzisiaj osądzać, jutro przez dzień się wszystko wyjaśni, chociaż chyba każdy chciałby, żeby to spotkanie odbyło się właśnie jutro.
Głupota. Wypowiedź trenera Delneriego : Pogoda? Z pewnością nie było to ciepłe przywitanie, ale najważniejsze, że murawa nie jest pokryta lodem. Mróz będzie taki sam również dla Lecha i choć pewnie Polacy są bardziej do niego przyzwyczajeni, to nam też zdarzało się grywać w temperaturze poniżej zera stopni. Wątpię więc, by miało to decydujący wpływ na losy meczu.
Tak czy siak uważam, że Lech dzisiaj nie przegra. Oglądając mecze Juventusu w LE muszę z nieskrywanym rozczarowaniem stwierdzić że Juventus sobie odpuszcza ten puchar. Oczywiście nikt nie chce przegrać ale widać różnicę między grą w Serie A a LE. Dziś dodatkowo ma zagrać kilku zawodników z Primavery. Zabraknie np. Melo który jak mówi trener &quot;musi sobie odpocząć&quot;. W Bramce pewnie stanie Manninger.
Jeśli Lech nie straci szybko gola to tego meczu nie powinien przegrać. Sam stawiam na X.
Co przemawia za Lechem?
-publiczność - zapełniony cały stadion. Tysiące gardeł dopingujących Lecha powinno uskrzydlić zawodników. A gwizdy zdekoncentrować piłkarzy Starej Damy
Ech, co ? Juventus co roku gra na trudniejszych terenach, gdzie gwiżdżą na nich z 80 tys ludzi także, z tym dopingiem polskim to bym nie przesadzał.
 
will-hunting 0

will-hunting

Użytkownik
Lech Poznań - Juventus Turyn
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.05
Dzisiaj ważne spotkanie dla polskiego futbolu. Czy mit Lecha grającego piach w lidze i świetnie w Europie zostanie podtrzymany? Czy Stara Dama, klasowy zespół nauczony doświadczeniem The Citizens zagra na 100% i wygra to spotkanie? Szczerze, to ciężko mi to stwierdzić. Przed meczem z City byłem pewien porażki i sporo na tym straciłem. Moim zdaniem najlepiej w tym meczu zagrać na sporą ilość bramek, po niezłym kursie. Gram tak na podstawie występów Lecha z mocnymi drużynami w Pucharze UEFA. Oba mecze z Anglikami i ten w Turynie skończyły się z wysokim obłożeniem bramkowym, determinuje to moim zdaniem głównie postawa Kolejorza, nie jego rywali. Nie dają się stłamsić, próbują (!) grać swoją ofensywną grę. Juve tu musi wygrać, Lechowi starczy remis. Czy będą grali na 0-0? Wątpię - z Juve to może się źle skończyć. Poznaniacy powinni postarać się przynajmniej trochę przycisnąć na początku, kibice zresztą tego wymagają. Juve z kolei od razu powinno robić wszystko żeby strzelić, jeśli oglądali taśmy z meczów z City. To powinno gwarantować otwarty mecz z kilkoma bramkami.
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
Lech Poznań przegra z Juventusem Turyn w przedostatnim tegorocznym meczu Ligi Europejskiej, choć jest liderem Grupy A i spotkanie odbędzie się w Poznaniu. Tak uważają bukmacherzy bwin.
We wrześniu w Turynie padł sensacyjny remis 3:3 po nie mniej sensacyjnym przebiegu spotkania, w którym Lech nawet prowadził. Trzy gole na wyjeździe zdobył wówczas Artjoms Rudnevs. Czy teraz jest szansa na powtórkę? Być może, bowiem Łotysz będzie jedynym napastnikiem mistrzów Polski, ale do siatki chyba jednak nie trafi. Na pytanie: „Czy Lech strzeli bramkę?” bukmacherzy bwin odpowiadają: „Tak” (1.48), „Nie” (2.45). Natomiast na pytanie o gole Juventusu, odpowiedź jest odwrotna: „Tak” (1.22), „Nie” (3.90). Ze wskazaniem na gości bukmacherzy bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, typują także ostateczne rozstrzygnięcie w tym starciu: Lech Poznań 3.80, Juventus Turyn 1.95. I to mimo, że Lech jest liderem Grupy A i zagra u siebie przy 40 tysiącach kibiców oraz 15 stopniowym mrozie, a Juventus zajmuje dopiero trzecie miejsce w grupie i do Poznania przywozi rezerwowych graczy nie przywykłych do takich chłodów. Juventus jest trzeci w silnej Serie A, a Lech – ledwie dziesiąty w polskiej Ekstraklasie. Po wygranej Juventusu zrówna się on dorobkiem punktowym z Lechem, a samotnym liderem może zostać Manchester City (na razie na drugim miejscu). To też prognoza bukmacherów bwin, którzy na drugie środowe spotkanie w Grupie A typują następująco: Manchester City (1.22), Red Bull Salzburg (11.50).
UEFA Liga Europejska, Grupa A, 1 grudnia 2010, godz. 21:05
Lech Poznań 3.80
X 3.30
Juventus 1.95
Ile goli zostanie strzelonych w meczu?
bez goli 8.50
1 gol 4.50
2 gole 3.70
3 gole 3.90
4 gole 5.70
5 goli lub więcej 8.25
Czy Lech strzeli bramkę?
Tak 1.48
Nie 2.45
Czy Juventus strzeli bramkę?
Tak 1.22
Nie 3.90
Jaki wynik padnie?
0:0 8.50
1:0 9.50
1:1 6.75
0:1 7.25
2:0 18.00
2:1 10.50
2:2 12.50
1:2 8.00
0:2 9.25
3:0 41.00
3:1 29.00
3:2 51.00
3:3 67.00
2:3 41.00
1:3 13.50
0:3 15.00
* kursy mogą ulec zmianie, zawsze aktualne na www.bwin.com&lt;http://www.bwin.com&gt;
Specialny link do rejestracji - extra bonus czeka na Ciebie!!!
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
&quot;Trener Jose Maria Bakero na spotkanie z Juventusem powołał tych samych osiemnastu piłkarzy, co na mecz z Koroną w Kielcach. W kadrze na dzisiejsze spotkanie znalazło się dwóch bramkarzy, ośmiu obrońców, siedmiu pomocników i jedyny zdrowy napastnik, Artjoms Rudnevs. Spośród młodych piłkarzy szansę na występ przeciwko Starej Damie mają obrońca Marcin Kamiński i jeden z bohaterów meczu z Manchesterem City, Mateusz Możdżeń.&quot;


Kadra na mecz z Juventusem:

Bramkarze: Krzysztof Kotorowski, Jasmin Burić

Obrońcy: Grzegorz Wojtkowiak, Marcin Kikut, Bartosz Bosacki, Manuel Arboleda, Marcin Kamiński, Ivan Djurdjević, Luis Henriquez, Seweryn Gancarczyk

Pomocnicy: Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń, Sergei Krivets, Sławomir Peszko, Jacek Kiełb, Semir Stilić, Jakub Wilk

Napastnik: Artjoms Rudnevs

źródło: http://www.lechpoznan.pl/

oraz dla przypomnienia kadra Juve:

Bramkarze: Marco Costantino, Alex Manninger, Marco Storari

Obrońcy: Leonardo Bonucci, Vincenzo Camilleri, Giorgio Chiellini, Andrea De Paola, Matteo Liviero, Armand Traore

Pomocnicy: Marcel Buechel, Manuel Giandonato, Milos Krasić, Davide Lanzafame, Claudio Marchisio, Felipe Melo, Simone Pepe, Mohamed Sissoko

Napastnicy: Alessandro Del Piero, Niccolo Giannetti, Vicenzo Iaquinta, Alberto Libertazzi
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Pln
Ta jasne, bo na Lechu jest najlepszy doping w Europie ???? Widziałem na żywo mecze w Niemczech jak również mecze Lecha i nie wiem czego Juventus dziś miałby się przestraszyć. Ten słynny polski &quot;najlepszy&quot; doping jest przereklamowany. Niemcy ale również Włosi też mają mnóstwo Ultrasów i nie widzę by czymś ustępowali (nie mówię już o Serbach, Chorwatach czy Grekach). Wystarczy byś obejrzał mecz Juve na San Siro (z Milanem lub Interem), Neapolu tudzież spotkania w europejskich pucharach (tylko z zeszłego roku Bayern, Ajax) byś sam zrozumiał z czym jak z czym ale z obecnością nieprzychylnych kibiców na wyjazdach Juventus jest obeznany ...
Na wyjazdowe mecze Juventusu w lidze chodzi średnio 36 tys ludzi (podejrzewam że średnia ta jest nawet wyższa bo to dane nie wliczające jeszcze meczu z Milanem). W europejskich pucharach też zawsze są komplety. Dla Lecha to mecz sezonu. Nie odwrotnie.
Znam co najmniej pięć innych klubów z którymi Juventus się spotykał w przeciągu paru ostatnich lat i było 80 tys ludzi (Barcelona, Real, Inter, Milan) lub troszkę mniej (Old Trafford finał LM z Milanem). Około 70 tys SSC Napoli, Roma, Bayern ...
Dziś na meczu też będzie maksymalna liczba kibiców. Również gości. Sam też chciałem pojechać ale zabrakło biletów ...
Mała ciekawostka na koniec. Jak widać Juve ma &quot;wtyki&quot; w składzie Lecha ;)
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Lech Poznań - Juventus
Typ : Juventus strzeli gola w obydwu połowach
Kurs : 3.60
Bukmacher : Bwin

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 21:05 odbędzie się mecz , na który czekało wiele polaków , a szczególnie fanów Lecha. Lech Poznań zagra z Juventusem , dla obydwu drużyn ten mecz wiele znaczy. Wygrana Juventusu da szanse jego zawodnikom zagrania w 1/16 finału UEFA , a jeżeli wygra Lech , to bez patrzenia na inne wyniki w tej grupie przejdzie dalej.

Juventus jest Włoską drużyną , która się utrzymuje na 3 miejscu w tabeli Serie A. Stara Dama ma na swoim koncie już wiele sukcesów , bardzo dużo wygranych mistrzostw Włoch i wiele innych. Juventus ma bardzo zgrany skład , który ma kilku świetnych zawodników. Niestety nie wszyscy będą mogli zagrać w meczu z Lechem. Na boisku najprawdopodobniej nie pojawią się Fabio Quagliarelli , który strzelił w tym sezonie 6 bramek , zabraknie także kilku innych zawodników , ale zagrają między innymi A.D.Piero i Vincenzo Iaquinta , którzy razem stworzą kilka pięknych akcji , i strzelą kilka goli.

Lech Poznań jak wiemy jest Polską drużyną , która zajmuje dopiero 10 miejsce w ekstraklasie , nie idzie im najlepiej. Nie jest to aż tak doświadczona drużyna jak Juventus. Mają na swoim koncie o wiele mniej sukcesów.
Tak samo jak w Starej Damie nie zagra kilku dobrych zawodników takich jak : K.Drygas , T.Bandrowski i J.Tshibamby.

Według mnie Juventus strzeli gola do 30 min. a w drugiej połowie , przy zaciekłej walce zdobędzie następną:grin::grin:

Moim zdaniem mecz zakończy się wynikiem 1:3.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Lech - Juventus
Typ: over 2,5
Kurs: 2.0
Spróbujmy wyobrazić sobie jak może potoczyć się ten mecz. Juventus mając w pamięci mecz z lechem od pierwszej minuty będzie skoncentrowany na 100%. Jeżeli Juventus strzeli gola to na pewno nie spocznie na tym bo 1:0 może okazać się zasadzką( Lech wyrówna choćby przypadkowo, remis i do widzenia). Lech wtedy nie miałby nic do stracenia bo gdyby nawet przegrał dziś to dalej miałby spore szanse na awans. Jeżeli to lech pierwszy strzelił by bramkę to rozpoczęło by się istne szaleństwo bo juventus potrzebował by 2 bramek i musiałby się odsłonić, a kontry lecha bywają zabójcze( szczególnie w poznaniu), Wynik 0:0 nie ma szans bycia, a choćby jedna bramka strzelona w 1 połowie to dla mnie przynajmniej 80% over 2,5 w tym meczu.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No i przyszedł czas na może najważniejszy mecz Lecha w fazie grupowej LE, Juve czy Lech to pytanie zadaje sobie wielu, Juventus stojący pod ścianą jest raczej faworytem tego spotkania, lecz Lech pokazał już w tych rozgrywkach że stać go na wszystko zwłaszcza na własnym stadionie. Myślę że dziś możemy spodziewać się dużych emocji, osobiście uważam że Juve do rozgrywek LE podchodzi jak do dodatku do Serie A, o czym świadczą nie tylko wyniki ale też &quot;tłumy&quot; na spotkaniach u siebie. Według mnie Juventus kalkuluje i na pewno nie pójdzie na całość, a Lech dzięki determinacji wywalczy chociaż ten remis, jednak liczę na zwycięstwo jak cała Polska. wiec typ:1X wydaje się bardzo prawdopodobny i zadowolił by każdego zainteresowanego Polaka, mam nadzieję że Lecha stać na to i dla nas przedłuży przygodę z europejskimi pucharami. Oczywiście trzeba sobie zadać sprawę że gramy z potentatem, z jedną z najbardziej zasłużoną drużyną świata i oczywistością jest że korzystny wynik będzie dla Lecha jak los na loterii.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
@ Pln
Ta jasne, bo na Lechu jest najlepszy doping w Europie ???? Widziałem na żywo mecze w Niemczech jak również mecze Lecha i nie wiem czego Juventus dziś miałby się przestraszyć. Ten słynny polski &quot;najlepszy&quot; doping jest przereklamowany.
Dokładnie się zgadzam co do dopingu jest on przereklamowany.Nie byłem nigdy na spotkaniu Lecha Poznań i raczej nie będę ale śmiem twierdzić że oni nie maja najlepszego dopingu w Polsce a co dopiero w Europie.Wystarczy porównać transmisje ze spotkania ligowego Lecha i Legii by stwierdzić gdzie jest lepiej.Nie piszę tego z powodu że jestem fanatykiem Legii ale dla tego że taka jest prawda.Zgodzę się że Lech miał najlepszy doping w Polsce w tamtym sezonie.Z jednego powodu.Na Legii działo się jak się działo.A teraz na Lechu poza dwoma-trzema ich znanymi &quot;przyśpiewkami&quot; niczego innego nie da się zrozumieć jak się słucha tego co śpiewają.
Byłem natomiast na wielu meczach w Anglii i tam atmosfera i doping jest nie porównywalna do wszystkich innych.Mają swój klimat którego nie da się nie lubić.
W każdym bądź razie dzisiaj kibice to będzie plus Lecha.Nie wiem ile wejściówek dostał Juventus ale spodziewam się w Poznaniu sporej ilości kibiców z .....Warszawy ????
 
papryk 0

papryk

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Juventus Turyn
Ile rzutów rożnych wykona drużyna 2 w 1. połowie spotkania?


Typ: 1 (Więcej niż 2,5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Już jutro o godzinie 21.05 czasu polskiego w Poznaniu dojdzie do meczu który zadecyduje o dalszych losach Lecha w europejskich pucharach. Polacy zajmują pierwsze miejsce w tabeli i są zdeterminowani by je utrzymać, włosi zajmują zaś miejsce trzecie...i jest to ostatnia szansa by zająć drugie miejsce w tabeli i wyjść z grupy. Obie ekipy są osłabione. Kolejorz będzie musiał poradzić sobie bez Kamila Drygasa, Tomasza Bandrowskiego i Joela Tshibamby. Trener Luigi Del Neri do Polski przyleci bez Fabio Grosso, Hasana Salihamidzicia, Alberto Aquilaniego, Fabio Quagliarelli, Gianluigiego Buffona, Nicoli Legrottaglie, Paolo de Ceglie, Marco Motty i Amauriego. Stara Dama jest więc w gorszym położeniu, do tego dochodzi jeszcze pogoda która nie będzię sprzyjała przyzwyczajonym do słońca Włochom.
Jednak oglądając mecze Lecha, zauważyłem że nasi piłkarze są na początku spięci.
Inicjatywe przejmują przeciwnicy a kolejorz musi sie bronić. Podania nie zawsze dochodzą do adresata, nasz napastnik nie ma zawiele do roboty. Sądzę że jutro będzię podobnie. Rezerwowi Juventusu zastępujący nieobecnych zawodników pierwszego składu, będą chcieli się zaprezentować z dobrej strony. Mam nadzieję że w jutrzejszym meczu bramkarz ekipy z Polski będzię miał dużo do roboty i wybije w pierwszej połowie przynajmniej trzy razy piłkę na rzut rożny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom