>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
A na tą kolejkę to pogram Swindon i Notts. Pozdrawiam.
Bardzo dobrze wybrane typy: Swindon wzmocniony Matt&#39;em Taylorem (bardzo doświadczonym zawodnikiem, byłym graczem między innymi West Ham United, Portsmouth i Boltonu), na własnym boisku powinien spokojnie poradzić sobie z Crawley (poza tym podobały mi się wypowiedzi zawodników Town po wygranej z Morecambe - byli niezadowoleni ze swojej postawy pomimo zwycięstwa i zapowiadali jeszcze lepszą grę); Notts również wydaje mi się faworytem w meczu z Accrington. Świetne typy, kolego. Pozdrawiam serdecznie.
 
M 2K

messi19152

Użytkownik
A dziękuję. Trochę obsserwacji, wgląd w tabelę i ostatnie wyniki i jakoś wyszły te typy akurat. Oby przyniosły trochę zysku. Sierpień akurat najlepszy w mojej dotychczasowej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 14

lawrence80

Użytkownik
Swindon - Crawley ⛔
mecz - 1 - 1.75
Mansfield - Luton ✅
obie druzyny strz.gola - tak - 1.63
Yeovil - Coventry ⛔
podwojna szansa - 2-2 - 1.70
Całkowity kurs 4.85
Taki trebel w ten weekend dalej brnę w to Coventry.
Jak to mówi
Guy Crouchback ostrożnie ze stawką ???? Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 216

viewer12

Użytkownik
Aj, Notts w ostatniej minucie stracona bramka, dobrze że DNB dałem..
Na jutro dubel Swindon 1 + Grimsby-Wycombe BTS ma prawo bytu? :grin:
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Ja miałem Notts na podwójnej, więc też szczęśliwie. Jeżeli chodzi o Swindon to mam nadzieję, bo zamykają mi ładny kupon, a co do tego bts&#39;a to Wycombe na razie 7 bramek w trzech meczach, Grimsby 4 bramki, ale jutro grają u siebie - próbować jak najbardziej można. Powodzenia! ????
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Na dzisiaj proponuję następujący trebelek:
Swindon - Crawley 1 @1.8 0:3 ⛔
Lincoln - Carlisle X2 @1.6 4:1 ⛔
Yeovil - Coventry X2 @1.25 2:0 ⛔
----------------------------------------
Trebel @3.60 forBet ⛔
Powodzenia!
EDIT: &quot;O k*rwa, panie, a kto to panu tak spi*rdolił?&quot; - jak mawiał klasyk. ????
 
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Kurczę, tyle lat się już w to bawię i nadal takie niespodzianki. Przemyślany, przeanalizowany trebel z ligi, którą śledzę, i na temat której co nieco wiem i taka tragedia. ⛔⛔⛔
...a poniżej wariat AKO puszczony na czutkę:

... i siedzi. Jak już pisałem w wątku o Premier League - bez wódki nie razbieriosz, jak mawiali starożytni Rosjanie. :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
guy-crouchback 1,2K

guy-crouchback

Użytkownik
Ze względu na kiepski stan zdrowia muszę na jakiś czas zawiesić swoją aktywność na forum.
Mam nadzieję, że pod moją nieobecność nadal będziecie wrzucać tutaj swoje analizy i przemyślenia na temat League Two. Jednocześnie zapraszam do lektury mojej pożegnalnej, póki co, analizy w dzisiejszych Typach Dnia.
Zdrówka wszystkim życzę, bo ono jest najważniejsze.
Jak mawiał klasyk - &quot;I&#39;ll be back!&quot;. :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 14

lawrence80

Użytkownik
No to zdrówka życzę!!!
Moje typy z League Two puki co też do tyłu ale za chwilę trochę sie ten chaos uspokoi i dalsza część sezony myślę że bez tak dużych niespodzianek, ja dalej będę tu wrzucał kupony które gram. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 2K

messi19152

Użytkownik
Na najbliższą kolejkę 02.09. proponuję:
Lincoln City - Luton Town typ: 2
Lincoln, beniaminek LT, kontra 4 drużyna poprzedniego sezonu. Aktualnie piłkarze beniaminka zajmują 13 miejsce w tabeli z bilansem 7 strzelonych i 5 straconych goli i 5 pkt.
Drużyna gości zajmuje 5 miejsce z bilansem 13 strzelonych i 5 straconych goli z 7 pkt w tabeli ze stratą 3 punktów do lidera Exeter. Należy pamiętać, że Luton aż 8 z 13 goli strzeliło w pierwszej kolejce z Yeovil. Mimo to jak dla mnie Luton jest dobrym typem na 5 kolejkę 4 ligi angielskiej. Kurs 2.4 (zapożyczony z forBET)
Szybkiego powrotu do zdrowia torq!!!
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Coventry - Port Vale
mecz - 1 - 1.65
Mansfield - Grimsby
mecz - 1 - 1.58
Luton - Swindon
podwojna szansa - 1-1 - 1.42
KURS 3,70 - Fortuna. Powodzenia!
w zadnym wypadku sie nie zgodze ze spotkaniem Coventry- przegladales h2h ? wychodzi 2 jak w morde strzelil ????
 
M 2K

messi19152

Użytkownik
Ja mam Yeovil i Stevenage. Kursy ładne, ale na tych drugich kurs idzie do góry, a na ich rywala, Lincoln idzie w.dół. Sam nie wiem co.o tym teraz myśleć... Zieloności.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom