>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League of Legends - sezon 2023

Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Karmine Corp - Heretics
Kurs: 1.60
Fortuna

Kolejny dzień, kolejna wygrana Heretyków. Po wczorajszym spotkaniu mogę śmiało powiedzieć, że TH czuję się naprawdę mocno. Jak miałem problem z Zwyroo to wczoraj naprawdę pokazał, że robi niesamowity progres, który sprawdza się z całą drużyną. Karmine nie sądzę, aby powalczyło dziś tak bardzo jak Heretycy, którzy na ten moment mają 4 miejce w tabeli i z pewnością myślą o top 3.

Heretycy naprawdę zasługują na to top 3, początkowe porażki, przegrane spotkania, które powinny być wygrane, ahh, dużo by wymieniac. Mniej stresu, więcej wygranej. No i czekam, aż będą mogli wreszcie wygrać z G2, będzie to naprawdę piękny dzień!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Gentle Mates - Vitality.Bee
Kurs: 1.45
Fortuna

Fajne spotkanie na podbicie kursów do AKO.

Dla mnie fantastyczny bot jeżeli chodzi o drużynę pszczółek, Jopa, który dominuję wraz z Stendem niesamowicie robią robotę. Pomimo, że M8 również dobrze sobie radzą na początku gry, to jednak w póżniejszym etapie gry gubią się niesamowicie. Dziś myślę, że możemy liczyć na urwanie mapy od zespołu M8, ale finalnie to VIT przejdą dalej. Oba zespoły lubią powalczyć, ale to myślę, że doświadczenie takich zawodnik jak Jopa, Selfmade czy Czajek nawet.

Ogólnie uważam, że jeżeli Selfmade wyciągnie wnioski z ostatnich gier, będzie wiedział, że to właśnie on jest dużą podporą drużyny, to śmiało mogą wyciągnąć wygraną bez utraty mapy. Jednak widzimy spadki Selfa ostatnio...

Oby Mateuszu nas dziś nie zawiódł i grał na tym midzie jak najlepiej! :)
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
W żadnym wypadku nie hejtuje typu, ale takiego bot diff jak na drugiej mapie to jeszcze nigdy nie widziałem xd

Przyznam rację, oglądałem wszystkie mecze i naprawdę nie mam słów. Czajek jeszcze dawał radę ale to co robił bot + Selfmade. Myślę, że w dżungli natychmiastowa zmiana jest potrzebna.

Już nie mówię o support nie mógł najprostszych hooków trafić... Takie spotkania aż przykro oglądać, a drużyna M8 zasługuje na naprawdę wielkie brawa, naprawdę wykorzystali każde błędy VIT.
 
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
SK Gaming - Heretics
Kurs: 1.70
Fortuna

Miałem odpuścić spotkania z LECa na ten moment z drużynami jak Heretics, ale dziś czuję, że Jankos może wyciągnąć Nidalkę w dżungli bądź Jarvana, co może dać naprawdę fajną gierkę dla całego zespołu Heretyków. Ostatnie spotkania drużyny, którą faworyzuję naprawdę są mega dziwne, od prowadzenia na mapie, do przegrane. Od przegranej na mapie, do prowadzenia, aż potem znowu powrót do punktu wyjścia.

Dziś liczę na to, że "Polski" zespół wreszcie coś wyciągnie z tego od początku, aż do końca.

Nie śledziłem za bardzo SK, ale myślę, że zdecydowanie na tle swoich przeciwników wypadają znacznie gorzej. Nie będę zdziwiony jak jedną mapę ugrają, ale ogólnie stawiam na Heretyków.

Widzę kurs na WH na 1:2 dla Heretyków po @ 3.30 - też kuszący ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3338
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Austrian Force - Eintracht Spandau ( -5.5 zabójstw, pierwsza mapa)
Kurs: 1.98
Betway

Kursy poszły w górę, co mnie cieszy niesamowicie. ES mają genianly bot + mid, nie da się ukryć, że Fun i Power naprawdę robią robotę. Myślę, że pierwsze 10 minut będzie spokojnie, a później już ES będzie cisnęło Force. ES lubi wybierać championy, które skalują, co jest napradę dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, że w early game grają naprawdę bezpiecznie i strategicznie. Bronią swoich wież, dbają o zabeczpieczenie celów w grze, jak i samych smoków, a Force zbyt chaotycznie wpada w początkowe 10 minut, co właśnie powoduje, że tracą na goldzie, a co za tym idzie i przewadze w przedmiotach.

Dla mniej odważnych polecam -1.5 zabójstw po kursie 1.78 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3248
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Fnatic - Heretics (Pierwsza mapa powyżej 1.5 Baronów)
Kurs: 2.20
WH

Ale dziś piękne spotkanie, na które czekam od dawna.

Ostatnio górą byli Heretycy, którzy wygrali z Fnatic w bardzo ciekawy sposób, co prawda jak zawsze w ich wykonaniu chaotycznym, ale jednak. Czy dziś Flakked ponownie pociągnie drużynę Heretyków do wygranej? Myślę, że może być ciężko, zwłaszcza, że Fnatic to naprawdę dobry zespół, chociaż ma swoje upadki, jak i wzloty. Dlatego dziś bezpiecznie idę w fakt, że ta gra będzie trwała powyżej 33 minut moim zdaniem, co równa się minimalną ilością baronów dwóch, a może i nawet trzech jak gierka dobrze pójdzie.

Nie będę naprawdę zdziwiony jak Heretycy dziś znowu pierwszą mapę przegrają, a dwie kolejne wyciągną na wynik 1:2 (kurs na ta selekcję to 5.50 WH też).

Może napiszę czego się obawiam w tym spotkaniu: Wundera i Jankosa. O ile ich zawsze chwalę to Jankos ostatnio spadki na dżungli ma, które moim zdaniem są po prostu spowodowane złym pickiem championów, które wybiera. Jeżeli dziś wybierze Husarza (tj. Xina) to myślę, że ma szansę ich naprawdę wyciągnąć, szczególnie w pierwszej grze, która jest bardzo ważna.

Jeżeli chodzi o Fnatic, Oscarinin to naprawdę dobry top laner, dlatego myślę, że razem z Razorkiem siądą właśnie na topie, co w późniejszym etapie gry będzie wielkim problemem. O ile nie martwię się o bota, to top jest pod wielkim znakiem zapytania.

Już za chwilę gra, więc czekamy :)
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
G2 Esports - Team BDS (1 Mapa - obie drużyny zabiją smoka)
Kurs: 1.20
betway

G2 Esports - Team BDS (2 Mapa - obie drużyny zabiją smoka)
Kurs: 1.20
betway

G2 Esports - Team BDS (3 Mapa - obie drużyny zabiją smoka)
Kurs: 1.20
betway

G2 Esports - Team BDS (-1.5 map)
Kurs: 1.55
betway

Dziś G2, które bardzo lubię obstawiać, po pierwsze to już nie to samo G2 z pełną dominacją co kiedyś, a w dodatku zmiana mapy oraz obiektów sprawiła, że tak naprawdę w takich spotkaniach każda drużyna zabija po jednym smoku minimalnie, co idzie za tym złapać czasem fajny kurs.

Myślę, że gra będzie raczej w stronę G2, gdzie Caps + Yikes naprawdę fenomalnie grają razem. Ogólnie zmiana w drużynie na Szwedzkiego junglera to duża zmiana na korzyść G2, chociaż dla mnie zawsze to Jankos był tym tak zwanym "królem pierwszej krwi" oraz tym, który pasował charakterem do G2. Niestety to nie charakter wygrywa gry, a sama gra junglera. Hans Sama również fenomenalnie sobie radzi zdobywając kluczowe fragi.

Liczę na twardą postawę Mikiego, który będzie walczył o fragi dla swojego ADC. Więc może zobaczymy Alistara dziś w akcji? Kto wie.

Dziś bezpiecznie po wczorajszej grze, którą mimo wszystko fajnie się oglądało od początku ale niestety nie do końca - mówię o Heretykach, którzy dali nadzieję na wygraną ;)

Miłego dnia wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3356
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Vitality - Fnatic (-1.5 map)
Kurs: 1.92
betway


Vitality - Fnatic
Kurs: 1.38
betway


Vitality - Fnatic (-3.5 zabójstw pierwsza mapa)
Kurs: 1.60
betway

Na dziś bardzo fajne spotkanie Fnatic, które obstawiam z lekkim niepokojem. Jak widzimy po ostatnim spotkaniu z Heretykami, potrafią przegrać pierwszą mapę bardzo mocno, aby potem odbić się naprawdę z dużym progresem. Dziś nie uważam, że tak będzie i szczerze liczę na łatwe 3:0 (Kurs to 3.80). Myślę, że zobaczymy w tym spotkaniu dość dużą ilość zabójstw, dlatego trzymam na ostatnią mapę 55 Euro bonusu, aby puścić na Quadrę albo Pentę nawet, ale zobaczymy, będę śledził spotkanie od samego początku.

Jeżeli chodzi o Fnatic, wiadomo jak grają, tak jak pisałem Oscarini naprawdę dobrze ostatnio wyciąga tego topa, jestem naprawdę pod wrażeniem, dlatego uważam, że spokojnie sobie poradzi na Photona, który też jest dobrym graczem, ale znacznie słabiej wypada na tle górnej częsci gracza Fnatic. Nie ma co się oszukiwać, dziś niestety będzie kolejna porażka polskiego dżunglera, który zmierzy się z Fnatic. Myślę, że kurs 1.38 to spokojnie fajny kurs do jakiegoś dubla, ja gram troszkę bardziej dziś w stronę Fnatic, jako, że gra w VIT w ogóle mi nie leży. Vetheo, duży hype, nie wiem dlaczego, tak samo jak Carzzy, który radzi sobie naprawdę średnio jako ADC dla mnie.

H2H wygląda 2:3 dla Fanatyków, myślę, że nie pozwolą dziś wyrównać tych statysyk, zwłaszcza, że maksymalnie co mogą zrobić to urwać mapę - w moim odczuciu).

Spotkanie o 17, więc zapraszam do śledzenia i oglądania.

Z góry dziękuję za przyznanie każego punktu reputacji, to naprawdę miłe!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2240
Do góry Bottom