>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Lay Correct Score na przełamanie serii

ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Edytowałem profil, na mojej www można znaleźć maila.
Wrzucam sobotnie propozycje.
O godz. 16.00 odbędzie się - ciekawy moim zdaniem - mecz Man City - Stoke. Na boisku City, w pojedynkach pomiędzy powyższymi zespołami, notujemy serię trzech zwycięstw City w stosunku 3:0. Aktualny lay na 3:0 wynosi 8.4. Myślę, że warto zaryzykować, wychodzę z założenia, że 3:0 to nie zwycięstwo jedną bramką, gdy City cisnęłoby, żeby mieć pewne zwycięstwo. A i jeden gol Stoke daje nam wejście lay&#39;a.

Również o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie West Bromwich - Fulham. Gospodarze na swoim boisku notują serię trzech remisów 1:1. Mimo że Fulham na wyjazdach nie zachwyca (stosunek 3-1-9), to i West Brom nie jest w dobrej formie. Mecz zespołów walczących o utrzymanie, mimo względnie niskiego laya 8.6, grałbym dopiero, jeśli w meczu pojawi się 1:1 i kurs znacznie spadnie.


Kolejnym spotkaniem kolejki, które warto polecić, jest mecz West Ham - Southampton. Gospodarze notuję serię trzech 2:0 z rzędu. Drużyny dzielą trzy miejsca w tabeli, Southampton ostatnio prezentuje całkiem przyzwoitą formę, porażki dwoma bramkami notowali tylko z Chelsea (0:3) i Arsenalem (0:2), kurs co prawda wynosi 19.5 (przy backu 18, także jest szansa, że odrobinę spadnie), ale po szybkim golu West Ham - jak najbardziej grałbym.

Warto rozważyć grę spotkania Championship Blackpool - Birmingham. W historii dotychczasowych potyczek w.w. zespołów notujemy serię trzech remisów 1:1. Jednakże zespoły prezentują bardzo podobny poziom, moim zdaniem 1:1 jest wysoce prawdopodobne, także sugerowałbym włączenie się dopiero, jeśli kurs na 1:1 ostro spadnie, co najmniej do 4.0.

Anglii ciąg dalszy. Carlisle podejmuje u siebie Rotherham. Goście notują serię trzech zwycięstw 2:1 z rzędu. Lay w chwili obecnej wynosi 11 (przy backu 8.8). Goście to zespół góry tabeli, nieźle radzą sobie na wyjazdach (stosunek 9-2-3, bramki 24-13), z kolei Carlisle przy 7 zwycięstwach zanotowało również 2 remisy i 7 porażek u siebie. Grałbym dopiero, jeśli kurs ostro poszedłby w dół.

O godz. 19.00 rozegrane zostanie spotkanie Braga - Arouca. Goście notują serię trzech 1:1 z rzędu. Z uwagi na to, że Braga prezentuje się u siebie bardzo dobrze (6-1-3, bramki 20-10), a ich rywale co najwyżej przeciętnie (2-4-3 i bramki 9-11), ponadto w historii dotychczasowych spotkań Braga trzykrotnie wygrywała (2:0, 1:0, 4:0), mimo laya 11 (przy back&#39;u 9.2), zdecydowanie polecam lay&#39;ować.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Niedzielne spotkania.
W nocy z soboty na niedzielę, o godz. 02.00 odbędzie się spotkanie Pachuca - Morelia. Gospodarze notują serię trzech porażek 0:1 u siebie. Lay w chwili obecnej wynosi 11.5 (przy back&#39;u 9.6), patrząc na tabelę - drużyny porównywalne, a lubię grać lay&#39;e 0:1 w takich przypadkach licząc na przewagę swojego boiska.

Również o godz. 02.00 odbędzie się mecz Deportes - Antagofasta. Na razie nie ustabilizowały się kursy na Correct Score. Gospodarze zajmują piątą pozycję w lidze (4-1-2, bramki 11-8), Antagofasta czternastą (1-4-2, bramki 5-7). Antagofasta notuje serię czterech remisów 1:1 na wyjeździe, zdecydowanie warto zagrać.

O godz. 16.30 odbędzie się mecz Sparta - Jong Ajax. Gospodarze notują serię trzech porażek 1:2 u siebie. Mimo różnicy ośmiu pozycji w lidze na niekorzyść Jong Ajax, goście prezentują ostatnio zdecydowanie lepszą formę niż Sparta. Betfair oferuje jednak back 1.57 na Spartę, są faworytem, a lay na 1:2 wynosi 25 (nieustabilizowany, back w chwili obecnej to 19.5). Czy warto grać? Zagrałbym, ale pod warunkiem, że kurs ostro spadnie w trakcie meczu.

O godz. 17.00 odbędzie się mecz Hercules - Ponferradina. Goście notują serię trzech remisów 1:1 na wyjeździe. Drużyny okupują dół tabeli, prezentują podobne możliwości, także grałbym - jak wyżej - pod warunkiem, iż w meczu pojawi się 1:1 i kurs spadnie do minimum 4.0 - 3.0.

Ciekawym spotkaniem będzie mecz pomiędzy Deportivo Pasto i Envigado (niedziela, 21.15). Gospodarze notują aktualnie serię trzech remisów 1:1. Na Betfair nie ma jeszcze kursów na Correct Score. W lidze rozegrano dopiero sześć spotkań, ale faworytem bukmacherów są gospodarze, także warto lay&#39;ować.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Man City - Stoke 1:0 ✅
West Brom - Fulham 1:1 ⛔ Gol gości w 28 min., wyrównanie w 86, także kurs spadł na pewno, nie śledziłem z uwagi na wyższe ryzyko 1:1, także nie jestem w stanie powiedzieć, jaki był najniższy poziom lay&#39;a 1:1.
West Ham - Southampton 3:1 ✅ Gol gości już w 8 min. załatwił wynik.
Blackpool - Birmingham 1:2 ✅ Goście wyrównali na 1:1 w 63 min., także idealna sytuacja do włączenia się, jak widać - z sukcesem.
Carlisle - Rotheram 1:2 ⛔ 1:2 pojawiło się dopiero w 90 min., notujemy czwarte zwycięstwo gości w stosunku 2:1.
Braga - Arouca 2:2 ✅
Pachuca - Morelia 3:0 ✅
Deportes - Antofagasta 3:2 ✅
Sparta - Jong Ajax 2:4 ✅
Hercules - Ponferradina 1:0 ✅
Dep. Pasto - Envigado 1:2 ✅
Jutro o godz. 20.45 odbędzie się spotkanie Preston - Rotherham. Jak wspomniałem wyżej, goście notują serię czterech zwycięstw 2:1 z rzędu, także myślę, że warto rozważyć lay&#39;a. Aktualnie kurs wynosi 15.5 (przy back&#39;u 12.5). Sęk w tym, że goście grają bardzo dobrze na wyjazdach. Co prawda Preston zajmuje jedną pozycję wyżej w tabeli, ale wynik mimo wszystko uważam za możliwy, także nie wiem, czy zaryzykuję przy tak wysokim lay&#39;u.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Co prawda Preston zajmuje jedną pozycję wyżej w tabeli, ale wynik mimo wszystko uważam za możliwy, także nie wiem, czy zaryzykuję przy tak wysokim lay&#39;u.
Jak masz możliwość, to śledź mecz na live, może wtedy coś da się ugrać z mniejszym zobowiązaniem.

Masz może statystykę co do występowania serii odpowiednio home/away?
Czy seria 3 wyników np 2:0 (u siebie lub na wyjeździe) często występuje?

Chciałbym obrać taki rodzaj gry, ale boję się, że taka seria zdarza się za często - na razie próbuję za drobne.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Nie sprawdzałem pod kątem Home/Away. Gdy spisywałem, chciałem grać tym motywem na poważnie, progresją, a czekanie 2 tygodnie na kolejny mecz w domu/na wyjeździe było ponad moją cierpliwość ???? Ale mogę powiedzieć, że przedstawia się to bardzo podobnie, jak bez podziału na dom/wyjazd. Kombinowałem: &quot;a może rzadziej pada np. zwycięstwo gości 3:0?&quot;. I z tego, co zauważyłem wynika, że owszem - pada rzadziej, ale wyższy lay sprawia, że wychodzi tak, jakbyś grał cokolwiek innego - wychodzi prawie idealnie z prawdopodobieństwem w ten sposób, iż nie ugrasz nic ani lay&#39;em ani back&#39;iem (owszem, jest przewaga którejś ze stron, ale tak nieduża, że odpuściłem).
Obecnie gram dla zabawy, po pięciokrotnym 2:2 z rzędu nie bawię się już w żadne progresje ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Ten, kto śledził mecz Rotheram, powinien być zadowolony - do 60 min. utrzymywał się wynik 2:1 dla Rotheram, zatem kurs powinien oscylować w okolicach 3.0, zdecydowanie warto było włączyć się. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3 ✅

Dziś o 20.30 odbędzie się spotkanie Mechelen - Lokeren. Faworytami są goście, aczkolwiek ich bilans na wyjeździe nie powala na kolana (5-3-5, bramki 21-15). Notują oni aktualnie serię trzech 1:1 z rzędu. Nie jest to mecz, który lay&#39;owałbym bez wahania, ale jeśli kurs spadnie - można próbować.

Na deser mamy spotkanie UTC Cajamarca - Uni San Martin (21.30). Gospodarze notują serię pięciu 1:0 z rzędu u siebie. Chociaż są delikatnymi faworytami, myślę, że w obliczu takiej serii - nie ma co się zastanawiać. Na chwilę obecną nie ma lay&#39;a na Betfair.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Mechelen - Lokeren 1:0 ✅
Cajarmaca - Uni San Martin 3:mad: ✅
Na szybkiego, jedno najbliższe spotkanie, resztę weekendowych podam później.
Ciekawie zapowiada się mecz East Fife - Rangers (13.45). Rangersi notują serię czterech zwycięstw 2:0 na wyjeździe. Lay wynosi 8.6 przy backu 7.8. Istnieje spora szansa, że wrzucą im kilka goli (poprzednie spotkania pomiędzy powyższymi drużynami kończyły się wynikami: 0:2, 0:4, 0:5, 0:4, 0:4). Gramy, gramy ????
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Pierwszy mecz zakończony, Rangers pokonują East Fife tylko 1:0 i lay wchodzi ✅
O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Leicester - Charlton. W historii dotychczasowych pojedynków notujemy serię trzech porażek gospodarzy w stosunku 1:2. Co ciekawe, aktualnie Leicester jest liderem, a Charlton zajmuje 22 pozycję w lidze. Z tego powodu lay wynosi aż 30. Jeśli jednak jakimś cudem kurs spadnie - na pewno włączę się.

Również o 16.00 odbędzie się mecz Burnley - Derby. Derby notuje serię trzech zwycięstw 1:0. Jest to pojedynek drugiej (Burnley) i trzeciej drużyny w tabeli. Gospodarze są moim zdaniem faworytem, w domu grali dotychczas następująco: 10-6-0, bramki 28-10, w historii dotychczasowych spotkań widzimy: 3:0, 2:0, 2:1. Lay wynosi 13, myślę, że warto zaryzykować.

Warto rozważyć grę spotkania Tranmere - Oldham. W historii dotychczasowych spotkań widzimy serię trzech 1:0. Tranmere zajmuje aktualnie 19 pozycję w lidze, Oldham - 15. Lay na 1:0 wynosi 12. Nie jest niski, sugeruję włączenie się, jeśli spadnie chociaż o połowę.

O godz. 20.00 odbędzie się mecz Waasland - Beveren - Zulte. W historii dotychczasowych spotkań widzimy serię trzech porażek gospodarzy w stosunku 0:2. Aktualnie zajmują oni 14 pozycję w lidze ze stosunkiem: 4-5-4, bramki 13:12. Zulte jest na 4 pozycji ze stosunkiem: 2-6-5, 17-22. Aktualny lay 0:2 wynosi 15.5. Jeśli spadłby - włączam się. Chociaż uważam, że w powyższej sytuacji można grać i od początku, wyniki z brakiem bramek dla gospodarzy, jeśli nie są oni totalnymi outsider&#39;ami są moimi ulubionymi.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
O godz. 21.15 odbędzie się mecz Sporting - Braga. Goście notują aktualnie wyjazdową serię trzech porażek z rzędu w stosunku 1:2. Z uwagi na fakt, że Sporting nieźle radzi sobie u siebie, a Braga niespecjalnie (2-1-6, 7-13), wynik uważam za wysoce prawdopodobny, dlatego grałbym tylko, jeśli kurs (10.5) znacznie spadnie.

O godz. 21.00 odbędzie się mecz Veranpolis - Juventude. Jak wyżej: goście notują serię trzech z rzędu wyjazdowych porażek 1:2. I znowu sytuacja jest identyczna: statystyki domowe Veranpolis to 3-2-0, 6-3, a gości: 2-0-3, 5-6. Aktualnie nie ma lay&#39;a na Betfair.

O godz. 22.00 odbędzie się spotkanie Manta - Un. Catolica. Goście notują aktualnie serię trzech porażek 1:2. Drużyny po trzech spotkaniach zajmują odpowiednio: ósmą i dziewiątą pozycję w lidze, jak wyżej - wynik uważam za prawdopodobny, także &quot;tylko&quot; do rozważenia, tym bardziej, iż w ostatnim pojedynku pomiędzy nimi padł właśnie wynik 2:1.

O godz. 22.30 odbędzie się spotkanie Botafogo - Penapolense. Botafogo notuje u siebie serię trzech zwycięstw w stosunku 3:1. U siebie gra niezwykle skuteczne (5-0-0, 14-5). Goście z kolei prezentują się co najwyżej przyzwoicie (2-0-2, 3-3). Aktualny lay 3:1 wynosi 23, przy backu 16.5. Wynik nie jest częsty, dlatego jeśli kurs spadłby - warto rozważyć grę.

W nocy, o godz. 02.00 odbędzie się mecz Universitario - Melgar. Universitario notuje aktualnie serię czterech z rzędu porażek 0:1. Na Betfair nie ma jeszcze kursów. Jak wspomniałem, lubię lay&#39;ować dokładne wyniki, które wiążą się z brakiem gola gospodarzy, także jeśli pojawią się kursy - zaryzyzkuję.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Universitario - Melgar 1:1 ✅
Botafogo - Penapolense 2:1 ✅
Manta - Universidad 0:1 ✅
Veranopolis - Juventude 1:1 ✅
Sporting - Braga 2:1 ⛔
Sporting wyszedł na 2:1 w 74 min, także pojawiła się idealna sytuacja do lay&#39;owania, co prawda nie śledziłem spotkania, ale lay powinien być niższy niż 2.0. Nie ryzykowalibyśmy dużo, niestety, wynik utrzymał się do końca, ale w związku z tym czekamy na kolejny mecz wyjazdowy Bragi (16.03), żeby lay&#39;ować czwarte 1:2 z rzędu.
Beveren - Zulte 1:3 ✅
Tranmere - Oldham 2:2 ✅
Burnley - Derby 2:0 ✅
Leicester - Charlton 3:0 ✅
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To jest właśnie urok niskich kursów.
Zobowiązanie dla takiego meczu to minimum 20e przy chęci wygrania 2e, co za tym idzie trzeba trafić minimum 10 zdarzeń by być na ✅
Ja wczoraj grałem na przełamanie serii H2H i popłynąłbym na 2 spotkaniach (jednego mi nie przyjęło) i takim oto sposobem 50% banku poszło się gryźć :/
Sposób jest dobry, ale już przestałem wierzyć w serie , statystyki, przełamania serii.
Bukmacherka to totolotek z prowizją :/
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie Feirense - Chaves. Na boisku gospodarzy, w historii dotychczasowych pojedynków, notujemy serię trzykrotnego 1:0. Chociaż Chaves zajmuje 9 pozycję w tabeli, a Feirense 16, biorąc pod uwagę mecze u siebie i na wyjeździe, ich statystyki wskazują, iż możemy spodziewać się owego 1:0. Także bukmacherzy widzą w Feirense delikatnego faworyta. Obecny lay to 8.6 przy back&#39;u 7.4. Grałbym dopiero wówczas, gdyby kurs spadł co najmniej o połowę.

Zdecydowanie ciekawszym spotkaniem jest mecz Ferencvaros - Gyori (16.30). Goście notują aktualnie serię aż pięciu zwycięstw 2:1 z rzędu. Drużyny dzieli w tabeli różnica zaledwie 3 pkt (na korzyść gości). Gospodarze mogą pochwalić się u siebie stosunkiem: 3-1-4, 9-11, a goście (na wyjeździe): 3-2-2, 10-11. Aktualnie lay nie jest ustabilizowany, wynosi 19 przy back&#39;u 11. Chociaż seria jest rekordowa, włączyłbym się dopiero, gdyby kurs znacznie spadł, gdyż mimo wszystko wynik jest realny.

Niezwykle ciekawie zapowiada się dzisiejsze spotkanie PSG - Olimpique (21.00). W historii dotychczasowych spotkań na boisku PSG notujemy serię trzech 2:0. Marsylia na wyjeździe nie prezentuje się najgorzej: 5-5-3, 16-12. Aktualny lay to tylko 7.8. Na 1:0 wynosi 9, zatem jeśli PSG strzeliłoby gola niezbyt wcześnie, ale jednocześnie nie później niż w powiedzmy 60 min., kurs na 2:0 powinien spaść, dając szansę na włączenie się.

O 23.30 odbędzie się mecz Deportivo Cali - Deportivo Pasto. Deportivo Pasto notuje wyjazdową serię trzech 1:1. W lidze kolumbijskiej rozegrane zostały dotychczas dopiero 4 kolejki, bazując na wynikach stwierdzam, iż drużyny prezentują podobny poziom, dlatego wstrzymałbym się z grą do momentu, aż kurs znacznie spadnie.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Feirense - Chaves 1:1 ✅
Ferencvaros - Gyori 1:1 ✅
PSG - Marsylia 2:0 ⛔
Deportivo Cali - Deportivo Pasto 2:2 ✅
Dzisiaj o godz. 14.30 odbędzie się spotkanie Lokomotiv Plovdiv - Chernomorets. W historii dotychczasowych pojedynków na boisku gospodarzy notujemy serię trzech 2:0. Aktualny lay wynosi 8.2 przy back&#39;u 6.8. Jednakże patrząc na formę gospodarzy u siebie (8-1-3, 24-12) oraz nieciekawą gości na wyjeździe (2-1-9, 9-26) grałbym dopiero przy sporym spadku kursu.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Plovdiv - Chernomorets 1:1 ✅
Bramka dla gości już w 15 min., zatem ktoś, kto czekał na spadek kursu - nie doczekał się :p
Dzisiaj nie pogramy, ale jutro - owszem. Moją uwagę zwrócił mecz Oman - Singapur. Co prawda na Betfair nie ma jeszcze satysfakcjonujących kursów na Correct Score, ale warto zwrócić uwagę na historię. Oman notuje aktualnie serie czterech remisów 0:0 z rzędu, co więcej - 7 spotkań z ostatnich 8 zakończyło się wynikiem bezbramkowym. Ciekawy jestem, jak wysoki będzie kurs na lay...

Ciekawe może być spotkanie Palmerias - Portugesa. W historii dotychczasowych spotkań na boisku gospodarzy notujemy trzykrotne 1:1. Są oni zdecydowanymi faworytami, back na Betfair wynosi 1.6, u siebie radzą sobie rewelacyjnie (5-1-0, 9-2). Na razie nie ma na Betfair kursów na Correct Score, ale polecam do gry.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Oman - Singapur 3:1 ✅
Palmeiras - Portuguesa 1:0 ✅
Na dzisiaj nie ma ciekawych spotkań, z wcześniejszych sobotnich polecam WBA - Man Utd (13.45). Gospodarze notują u siebie serię czterech remisów 1:1. Aktualny lay wynosi 8.4.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Sobotnie propozycje.
Godz. 15.00 - Split - Osijek. Goście notują aktualnie serię trzech 0:1 z rzędu. Brak kursów lay na Betfair w chwili obecnej. Stosunek gospodarzy u siebie: 7-1-4, 17-11, gości na wyjeździe: 0-2-10, 7-33. Wynik prawdopodobny, ale bardziej prawdopodobne, iż Split wrzuci im więcej niż jedną bramkę.

Jak zwykle o godz. 16.00 - liga angielska. Na pierwszy ogień idzie spotkanie Crystal Palace - Southampton. W historii dotychczasowych spotkań notujemy trzykrotne 0:2. Co prawda zespoły dzieli w tabeli 10 miejsc na korzyść gości, ale Crystal Palace radzi sobie u siebie przyzwoicie: 6-2-6, 13-17. Lay 12.5, myślę, że można zaryzykować przedmeczowo.

Następny w kolejce jest mecz Middlesbrough - Ipswich. Gospodarze notują u siebie serię trzech 0:0 z rzędu. Dawno nie graliśmy lay&#39;a 0:0, aktualny lay wynosi 9.8 przy back&#39;u 8.8. Proponuję standardowo - odczekać do spadku co najmniej do poziomu 6.0, 5.0 i ciśniemy.

Trochę mniej bezpiecznym typem jest lay trzykrotnego 1:2 w przypadku spotkania Walsall - Wolverhampton. Walsall zajmuje 8 pozycję w lidze, Wolves są liderem z bilansem: 8-4-2, 24-22. Wynik wysoce prawdopodobny, dlatego poczekałbym z grą na spadek kursu. Aktualny lay 11 przy back&#39;u 9.8.

Propozycja z gatunku hardcore&#39;owych: Genk - Mons. Genk notuje serię trzech porażek 0:2 z rzędu (z Anderlechtem, Anżi w Europa League, Beveren), bilans u siebie: 7-0-7, 20-17, szóste miejsce w lidze. Mons na ostatnim miejscu, zaledwie 2 wygrane na wyjazdach. Aktualny lay - nieustabilizowany - 65 przy back&#39;u 48. Grałbym tylko wówczas, gdyby goście strzelili późno pierwszego gola na 0:1 i kurs spadłby ostro.

Ostatnio lay&#39;owaliśmy serię pięciu zwycięstw 2:1 Gyori. Trzy spośród owych tworzą aktualnie serię zwycięstw domowych. O godz. 20.00 zagrają oni z Pecsi. Na chwilę obecną nie ma kursów na Betfair. Typ z tych obarczonych większym ryzykiem: Gyori zajmuje 3 pozycję w lidze, Pecsi - 8, trzy ostatnie pojedynki kończyły się wynikami: 1:1, 2:0, 1:0, także grałbym w przypadku spadku kursu.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Niedzielne propozycje:
Godz. 02.00, noc z soboty na niedzielę: Alianza - Real Garcilaso. Trzy ostatnie domowe spotkania Alianza zakończyły się wynikiem 1:1. Na Betfair nie ma jeszcze kursów. Zespoły rozegrały dotychczas tylko po trzy spotkania, dlatego nie jestem w stanie przeprowadzić analizy formy i podszedłbym ostrożnie do tego meczu.

O godz. 12.15 przenosimy się na polskie poletko: odbędzie się spotkanie Wisła Płock - Bogdanka. Gospodarze notują serię trzech 1:0 u siebie. Co prawda Bogdanka jest aktualnie liderem (Wisła zajmuje 6 miejsce), ale gospodarze radzą sobie u siebie bardzo dobrze: 5-3-1, 11-7, także zdecydowanie poczekałbym na pierwszego gola Wisły.

O godz. 13.30 odbędzie się spotkanie Blackburn - Burnley. W historii dotychczasowych potyczek widzimy serię trzykrotnego 1:1 z rzędu. Blackburn zajmuje 10 pozycję w lidze (8-4-3, 21-11 u siebie), Burnley jest drugie (7-6-3, 22-16), moim zdaniem wynik 1:1 jest jak najbardziej możliwy, dlatego poczekałbym na spadek kursu.

O godz. 16.00 odbędzie się mecz Uniao - Oliveirense. Trzy ostatnie spotkania na boisku Uniao zakończyły się wynikiem 2:1. Tym razem również jest to możliwe, gospodarze legitymują się u siebie bilansem: 9-2-5, 24-12, goście na wyjeździe: 4-2-10, 18-31. Aktualnie nie ma jeszcze kursów na Betfair.

O godz. 17.00 odbędzie się spotkanie Gijon - Numancia. Numancia notuje aktualnie serię trzech 0:0 na wyjeździe. Aktualny lay nie jest ustabilizowany, wynosi 12, przy back&#39;u 9.6. Drużyny zajmują odpowiednio: czwartą i piątą pozycję w tabeli, Gijon strzelił u siebie najwięcej bramek - 25, co daje średnio 2 gole na mecz. Mimo wszystko, z uwagi na różnicę jednego miejsca w tabeli, grałbym dopiero, jeśli 0:0 utrzymywałoby się powiedzmy do 30 min. minimalnie.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ostatnio lay&#39;owaliśmy serię pięciu zwycięstw 2:1 Gyori. Trzy spośród owych tworzą aktualnie serię zwycięstw domowych. O godz. 20.00 zagrają oni z Pecsi. Na chwilę obecną nie ma kursów na Betfair.
A czy tutaj nie można by było LAY&#39;ować wyniku 1:1, który u gości występował w domu 3 razy ?;)
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Zgodnie z moim sposobem gry - nie. Trzykrotne 1:1 goście zanotowali u siebie - teraz grają na wyjeździe.
 
Do góry Bottom