>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

*Last chance* Pick's review

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #48 BetGun
⚽ Bournemouth - West Brom 1:1
TYP: BTTS @1,72 ✅
⚽ West Ham United - Swansea 1:3
TYP: BTTS @1,82 ✅
AKO: 3,13 Stawka: 3j EWG: +6,39j

Andy Murray dał popis więc jedziemy. Ryzykuje trochę większe AKO, opierając się na statystyce. Nie ma co pisać, jest szansa a wygrana będzie duża jeśli się poszczęści.

E: I podbeskidzie odrobione z nawiązką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON#49 BetGun
⚽ Tottenham - Southampton 1:2
TYP: Powyżej 2.5 @2,00 ✅
Stawka: 3j EWG: +3j

Southampton walczy o europejskie puchary a Harry Kane o koronę króla strzelców. Wniosek dla mnie jest jeden, otwarty mecz i przynajmniej 3 bramki. Wiadomo z takimi zakładami to trochę loteria, ale jak ryzykować to tutaj. Southampton ma czym postraszyć, potrafili sami wbić trzy bramki np. Liverpoolowi w jedną połowę. Mane i spółka na pewno spróbują zaatakować, a wiadomo jaką kontrą dysponują Spurs.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #50 Betsson
⚽ Legia Warszawa - Piast Gliwice
TYP: BTTS @1,90
Stawka: 3j EWG: ?

Mecz o mistrzostwo Polski. Stawiam, że Legia szybko zdobędzie gola, taki jest plan. Jeśli to się powiedzie Piast nie ma czego bronić. W każdym przypadku mają kadrę, żeby strzelić przynajmniej jednego gola Legii. Potwierdzili to przez cały sezon. A chyba nikt nie wyobraża sobie scenariusza, gdzie Legia w takim składzie nie strzela gola w najważniejszym meczu sezonu.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON 50 na minus -3j.

Kilkudniowa przerwa przed RG na zebranie myśli. Jedziemy lekko przed jednym z moich ulubionych turniejów.

KUPON #51 Sportingbet
???? Varvara Lepchenko - Mariana Duque-Marino 7:5 6:7 5:7
TYP: Duque-Marino @2,25 ✅
Stawka: 2j EWG: +2,5j

Duque Marino wygrała z Siegemund na mączce w Niemczech. Laura gra świetny sezon na tej nawierzchni, przypomnijmy finał w Stuttgarcie także jest to naprawdę spory wyczyn. Lepchenko pokonała Lisicki, która jest beznadziejna w tym sezonie. Ponadto chodzą pogłoski o stosowaniu przez Amerykankę meldonium, więc ma ona trochę spraw na głowie poza kortem. Po takim kursie biorę typ na Kolumbijkę, która gra bardzo przyzwoity sezon mączny. H2H 1:0 dla Lepchenko, ale było to w 2012 na nawierzchni twardej więc nie ma tutaj nic do rzeczy.

Edit: Nawet nie chce mi sie pisac co to za babski taniec byl :-|
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #52 Sportingbet
???? Karsiyaka - Galatasaray 62:65 masakra 6pkt przewagi na 1.5 minuty do konca..
TYP: Karsiyaka @1,571 ⛔
???? Ursak Sportif - Fenerbahce 64:81
TYP: Fenerbahce @1,166 ✅
Stawka: 2.5j EWG: -2.5j

Od kumpla, niby pewniaczki ????
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #53 Sportingbet
⚽ Nagoya - Kashima 2:3
TYP: Nagoya lub remis @2,05 ⛔
Stawka: 2j EWG: -2j

Tak w ostatniej chwili i bez analizy ale dopiero wstałem...


NAGOYA PROWADZIŁA DO 86minuty. BRAMKA NA 3:2 w 96 minucie. Stracilem juz ochote do typowania.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #54 Sportingbet
⚽ Albirex Niigata - Kawasaki Frontale
TYP: Kawasaki @2,00
Stawka: 2j EWG: ?

Albirex zaczął bardzo słabo i grają totalną padakę. Kawasaki wręcz odwrotnie prowadzą w stawce z dorobkiem 27 punktów. Grali ze sobą na początku kwietnia również gospodarzem był Albirex. Skończyło się 5:0 dla gości. Wątpie, że oba mecze będą się bardzo różnić i znów Kawasaki sięgnie po trzy punkty na stadionie rywala i umocni się na prowadzeniu w lidze.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Statystyki MAJ 2016

Kupony zagrane:
36

Kupony wygrane: 16

Skuteczność: 44%

Jednostki zagrane: 106,5j

Jednostki wygrane: 109,78j

Zysk:
+3,28j

Yield: +3.07%​


Jest plus, nikły ale jest. Nie grałem w drugiej połowie miesiąca bo wsciekłem się po pechu i zauważyłem, że gram głupoty. Zwyczajnie nie chciałem stracić wszystkiego do Euro na, którym mi tak bardzo zależy. Został jeden dzień więc lekko zaczynamy już dzisiaj.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
CZERWIEC 2016

KUPON #55 Bet365
???? Risa Ozaki - Viktorija Golubic 4-6 2-6
TYP: Ozaki @2,75 ⛔

Stawka: 1,5j EWG: -1,5j

Widzę tutaj value na Japonkę. Bardzo dobry start na trawie, ograła Flipkens i wygląda dość pewnie. Golubic gra już trochę lat i znam dość dobrze jej grę i uważam, że nie bardzo pasuje do tej nawierzchni. Ozaki może serwis nie najlepszy co jest ujmą na trawie ale Viktorija również nim nie grzeszy. Wymiany zdecydowanie dla Ozaki głównie przez słaby backhand Golubic. Po 2,75 biorę w ciemno ale lekko bo to początek trawy i to baby.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #56 Bet365
???? Gonzalez/Lipsky - Pavic/Venus 4-6 4-6
TYP: Pavic/Venus @1,83 ✅
Stawka: 2j EWG: +1,66j

Stawiam tutaj na Paviczów, grają ze sobą już dość długo i mają świetny rok. Moim zdaniem są bardzo ciężcy do przełamania szczególnie na trawie. W ostatniej rundzie mieli okienko, wycofali się Dodig i Ram. Gonzalez i Lipsky też grają tu świetnie wyeliminowali zawsze groźnych Guccione i Sa. Jednak stawiam tutaj na zgranie i trochę na czutkę. Również lekko.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #57 Bet365
???? Dominic Thiem - Mikhail Youzhny 3-6 6-4 7-5
TYP: Youzhny @2,75 ⛔
Stawka: 2,5j EWG: -2.5j


Thiem ma wspólnego z trawą niewiele. Brakuje mu regularności na tej trudnej nawierzchni, za dużo błędów. W pierwszej rundzie pokonał Sama Grotha ale ten ma fatalny sezon póki co. Natomiast Rosjanin w turniej wszedł fenomenalnie. Nie stracił jeszcze seta a grał z dwoma wyjadaczami nawierzchni trawiastej, Stakhovskym i Feliciano Lopezem. Wątpie, że obaj mieli gorszy dzień po prostu Mikhail gra tutaj świetnie. Jestem przekonany, że narobi Thiemowi dużych problemów w tym meczu ale czy wygra? Kurs kusi mnie żeby to sprawdzić.

Edit: Omg, mógł wygrać w dwóch później w trzecim secie BP na 6-5. Nie złamał i sam sie połamał. Klasyka.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #58 Bet365
???? David Ferrer - Gilles Muller 6-4 4-6 6-7
TYP: Muller @1,90 ✅
Stawka: 2j EWG: +1,8j

Nie ma siły, nawet w postaci tak walczącego Ferrera na serwis i wolej Mullera. Podejrzewam, że może być naprawdę silny na trawie w tym sezonie. Jedyną szansą dla Davida są oczywiście passing shoty. Ale Hiszpan w tym sezonie w formie dużo słabszej niż zdążył przyzwyczaić, powoli kieruje się ku końcu kariery. Muller zjadł Garcie Lopeza na śniadanie, który przecież zagrał bardzo dobry mecz w pierwszej rundzie i wyeliminował też dobrze serwującego Pospisila.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #59 Betsson
???? Nicolas Mahut - Bernard Tomic 6-7 6-4 6-2
TYP: Mahut @1,86 ✅
Stawka: 4j EWG: +3,44j

Nicolas Mahut to esencja gry na trawie. Idealnie ułożony, świetny wolej co potwierdzają jego wyniki w deblu. Szybkość jeszcze nie najgorsza, bardzo dobrze trzyma serwis. Bernard talent ma większy, uderzenie mocniejsze ale głowę dużo słabszą. Będzie pojedynek serwisów, ale myślę, że francuz w końcu trafi jakiegoś gema przy siatce. Z Mathieu stracił pierwszego seta i nie spanikował. Zawsze jak zaczynają się pierwsze turnieje na trawie stawiałem na Mahut&#39;a i Hewitta i tak robie teraz.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #60 Bet365
⚽ Francja - Rumunia 4 kartki
TYP: Powyżej 3,5 kartki @1,72 ✅
Stawka: 3j EWG: +2,16j

Umówmy się, nie zapowiada nam się tutaj na piękny mecz. Francuzi muszą szturmować bramkę Rumunów tak oczekuje cały świat. Przy szybkich napastnikach i skrzydłowych Francji 4 kartki to może wyłapać sama Rumunia. Nie widze nic innego ciekawego do postawienia w meczu otwarcie, wynik może być bardzo różny, stawiałbym na skromne zwycięstwo gospodarzy.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #61 Bet365
⚽ Argentyna - Panama 5:0
TYP: Powyżej 2.5 @1,72 ✅
Stawka: 3j EWG: +2,16j

Wygrana drużyna zapewni sobie awans i obejmie prowadzenie w grupie. Faworytem jest Argentyna, która sama może wsadzić trzy gole. Liczę, że Panama jeśli straci już bramkę będzie łatwa do skontrowania więc wyniki 2:1, 3:0 dla mnie jak najbardziej prawdopodobne.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #62 Betsson
???? Roger Federer - Dominic Thiem 6-3 6-7 4-6
TYP: Thiem +1.5s @1,80 ✅
Stawka: 3j EWG: +2,4j


Roger bez formy, męczy się moim zdaniem. Ciągle rama, pełno błędów. Mayer na własne życzenie nie ugrał seta we wczorajszym ćwierćfinale. Oczywiście jest szansa, że zagra świetne spotkanie w końcu to Roger na trawie ale stawiam, że dużo lepsze spotkanie zagra Thiem i urwie seta doświadczonemu Szwajcarowi. Dla Thiema to dopiero 11 mecz na trawie ale wczoraj z Youhznym gdyby nie podwójne błędy serwisowe wyglądało to całkiem nieźle. Nie ma żadnych punktów do obrony, zagra bez kompleksów i jestem przekonany, że jest w stanie urwać Federerowi seta po jakimś tie breaku, szczególnie w tej formie Rogera.

Edit: Co tu się działo w drugim secie...
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #63 Betsson
⚽ Albania - Szwajcaria 0:1
TYP: Szwajcaria @1,95 ✅
Stawka: 4j EWG: +3,8j

Doceniam zawziętość Albańczyków, natomiast Szwajcaria to półka wyżej. Ograna reprezentacja w turniejach, w 2014 wyszli z grupy na mistrzostwach świata robiąc problemy Argentynie, która później grała w finale. Wiadomo drużyna się zmieniła ale trzon został i jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to Albania nie wytrzyma i dostanie tutaj lanie z handi. Jednak to pierwszy mecz obu drużyn więc zagram zwykłe zwycięstwo Szwajcarów. Moim zdaniem warto!
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #64 Betsson
⚽ Walia - Słowacja 2-1
TYP: BTTS @2,15 ✅
Stawka: 3j EWG: +3,45j
Mam dobrą passę więc czemu nie spróbować po takim kursie? 2,15 że wyprowadzą po jednym ciosie? Biorę! Słowacja gra dość ofensywnie, Walia mniej ale luki w obronie Słowaków na pewno stworzą nie jedną sytuację. Stawiam, że będzie 1-1. Siła ognia jest, Bale czy Hamsik, nie widzę tutaj większego problemu, żeby obie drużyny strzeliły w tym meczu po bramce.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #65 Bet365
⚽ Anglia - Rosja 2kartki
TYP: Powyżej 3,5 kartki @1,72 ⛔
Stawka: 4j EWG: -4j

KUPON #66 Bet365
⚽ Anglia - Rosja 1-1
TYP: Rosja lub remis @2,05 ✅
Stawka: 2j EWG: +2,1j

W końcu chyba coś nie wejdzie. Nie wierzę, po prostu nie wierzę w Anglików. Najwięcej spośród wszystkich zawodników jest właśnie przedstawicieli z Premier League. Drużyna pieniężnie zdecydowanie najdroższa a wyników nie ma od 60 lat. Nie sądze, żeby się coś zmieniło. Spodziewam się zaciętego meczu na styku. 4 kartki moim zdaniem powinny być spokojnie przy brytyjskim i rosyjskim stylu gry. Nikt nie odpuści. Ponadto myślę, że Rosjan spokojnie stać tutaj na remis. Teren neutralny, Anglia pod presją czemu nie?
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
KUPON #67 Bet365
???? Dominic Thiem - Philipp Kohlschreiber 6-7 6-4 6-4
TYP: Kohlschreiber -1,5 @1,72 ⛔
Stawka: 3j EWG: -3j

Finał w swoim dwunastym pojedynku na trawie to szczyt możliwości Dominica Thiema moim zdaniem. Pokonał Federera ale Federera totalnie bez formy i po kontuzji. Zabraknie mu doświadczenia w grze z kolbą, który jest starym wyjadaczem. Ponadto gra u siebie i prezentuje się tu świetnie. W dwóch setach odprawił Del Potro, którego plasowałem dość wysoko przed turniejem. Moim zdaniem dość pewny typ. Oczywiście handicap dotyczy gemów nie setów co widać po kursie.
 
Do góry Bottom