>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Laptop

mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
nie ma różnicy czy to laptop czy stacjonarny komputer.
Najlepiej z Windowsa a jak program to Partition Magic.
Aha OK, czyli spróbuje Gparted albo Magic.
czy znacie jakieś sposoby na przyspieszenie wyłączania systemu Vista ? strasznie mozolnie to idzie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jest jeden najlepszy sposób przeinstalować na xp. Vista jest mniej stabilna od xp&#39;eka i jest to porażka microsoftu, sami to przyznali wypuszczając już wersje beta windows 7. Sam nie wiem czym się kierują ludzie przy zakupie visty?
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Jest jeden najlepszy sposób przeinstalować na xp. Vista jest mniej stabilna od xp&#39;eka i jest to porażka microsoftu, sami to przyznali wypuszczając już wersje beta windows 7. Sam nie wiem czym się kierują ludzie przy zakupie visty?
Dołączona Vista do laptopa i już raczej zostanie. Mam takie samo zdanie jak Ty. Nie ma to jak stary dobry XP, przy którym wiem co i jak zrobić.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
mozna ale dla mojej karty nie ma sterownikow i nie bedzie. tylko sa pod viste. specjalnie tak zrobili.... wiec pod xp bedzie zajebiscie wszystko chodzilo... nic przyzwyczailem sie do visty...
 
P 0

pavlinho

Gość
No ale zainstalować xp zawsze można.
Spróbuj takie coś zrobić na laptopie który od zakupu ma zainstalowaną Viste. Myślisz że nie próbowałem zmienić na XP? Zainstalowałem XP po wielu trudach i ledwo komp się włączył, brak sterowników, nie da rady pracować na takim czymś.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
mam taki mały problem. posiadam Acera Aspire 5735. Nie mam pojęcia jak cos przesyłać przez bluetooth, wiem że jest wbudowany ale nie mam pojęcia jak go włączyć. Jest nawet przycisk ale wciskanie go nic nie daje.;/
http://www.google.pl/url?q=http://pl.wikipedia.org/wiki/Bluetooth&ei=V4AUSvCZA9zKjAfcxODjCA&sa=X&oi=spellmeleon_result&resnum=1&ct=result&usg=AFQjCNGaPLZwfBPBYXOllQoFH-KfSwFGmQ
powinienes miec wgrany program do obslugi bluetooth, badz zwykly kreator przesylania plikow bluetooth
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Spróbuj takie coś zrobić na laptopie który od zakupu ma zainstalowaną Viste. Myślisz że nie próbowałem zmienić na XP? Zainstalowałem XP po wielu trudach i ledwo komp się włączył, brak sterowników, nie da rady pracować na takim czymś.
No wiadomo instalacja jest prosta, jednak brak sterowników dyskwalifikuje takie posunięcie. Ale nad takimi aspektami trzeba się zastanawiać przy zakupie nowego sprzętu. Ja teraz jestem właśnie na poziomie wyboru laptopa i dla mnie podstawa to kompatybilność z systemami, na których preferuję pracować.
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
A co do tych porad do przyspieszenia tej Visty ? (wyłączanie, bo przy włączaniu to wiadomo trzeba powyłączać z autostartu, procesy)
 
michau 84

michau

Forum VIP
A co do tych porad do przyspieszenia tej Visty ? (wyłączanie, bo przy włączaniu to wiadomo trzeba powyłączać z autostartu, procesy)
Tylko nie rozumiem po co ma się szybciej wyłączać ? Klikasz zamknij system, czekasz chwilę, zamykasz klapę i niech się zamyka nawet 5 min w torbie.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A co do tych porad do przyspieszenia tej Visty ? (wyłączanie, bo przy włączaniu to wiadomo trzeba powyłączać z autostartu, procesy)
Jest na to taka recepta, wymaga to małej modyfikacji w rejestrze, uruchamiasz regedit, wchodzisz do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control Jak na niego klikniesz raz lewym przyciskiem myszy to po prawiej masz wpisy, tam znajdziesz wpis WaitToKillServiceTimeout, wartość domyślna to 20000, co oznacza, że na zakmnięcie poszczególnych aktywnych procesów system przeznacza max 20 sekund, dajesz prawy przycisk myszy i modyfikuj, zmieniasz wartość na 5000, co oznacza, że teraz max czas na zamknięcie poszczególnych aktywnych procesów to 5 sek. Teraz restart komputera aby wszystko działało jak należy i powinno się potem szybciej zamykać.
 
Do góry Bottom