>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Laptop

michau 84

michau

Forum VIP
hahah to mnie rozbawiles ????

Panowie planuje kupic lapka w okolicach 2000 zl , co najwazniejsze? bezproblemowy dostep do internetu [wi fi] oraz zeby mozna bylo popykac w takie gierki jak fifa itp [az tka bardzo wymagajace nie sa ] i zeby oczywiscie wszybko chodzil jak na swoja cene ;)

Moze ktos ostatnio kupywal , albo jakis znajomy i ma cos do powiedzenia?

Pozdrawiam.
Ja kupiłem ostatnio, nawet za mniej niż 2000zł tylko że w Anglii. Jeśli masz możliwość ściągnięcia to napisz na PW po szczegóły ;]
 
michau 84

michau

Forum VIP
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
W CD-Action ostatnio o ile się nie mylę był test laptopów. Postaram się załatwić Ci skany. Na pewno laptop nie może być duży ani ciężki bo wtedy to już praktycznie nie jest laptop.
 
matex 0

matex

Użytkownik
wg. mnie tym testem i jemu podobnymi nie ma co sie za bardzo sugerowac... to w końcu gazeta o grach, a nie o sprzęcie. moim zdaniem powinieneś poszukac info. na jakiś forach dotyczących laptopów czy ogólnie sprzętu : ????
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Kupiłem sobie ostatnio laptopa i mam pewne pytanie.
Oto jego dane:
producent: aser
model: aspire 5735
procesor: pentium(R) Dual-Core CPU T4200 @ 2.00GHZ 2.00GHZ
pamięć RAM: 3 GB
wiecie może jak ten procesor odnajduje sie w normlnych pentiumach, tzn do jakiego proceora można go porównać(nie 2rdzeniowych).
i czy takie gry ja fifa08 fifa09 itp mogą na nim pójśc, thz za odp
 
michau 84

michau

Forum VIP
Kolego to czy dana gra &#39;pójdzie&#39; Ci na sprzęcie w głównej mierze zależy od Twojej karty graficznej, nie od procesora (choć on również jest ważny).
 
erka 1

erka

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tego jak wygladaja sprawy papierkowe po zakupie wlasnie laptopa za granica. Tzn, gwarancja itd. Czy jest potem ewentualny problem gdy sa jakies uszkodzenia ? Moglby ktos doradzic czy wlasnie lepiej kupic za granica czy normalnie w Polsce? I jeszcze jedno pytanie ktore firmy sa najlepsze? Dzieki za pomoc:spokodfhgfh:
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ja mam Asusa M50VC kupionego we wrzesniu za 2999 plus kozackie ubezpieczenie za 1 zl
. kupilem go w sferisie dobra solidna firma. bez oszustw. laptop do tej pory bardzo dobrze sie sprawuje mimo visty ???? polecam naprawde. no i ta grafika 512 mb ;P w coda2 333 fpsy pozdro.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Ja ma toshibę A300-1LT i muszę przyznać ze sprzęt jest nieprzeciętny jeśli chodzi o wydajność i wygląd jak i brzmienie głośników harman/kardon marka mowi za siebie(te głośniki sa montowane w nowych mercedesach) Sprzęt naprawdę godny polecenia jeśli chodzi o specyfikacje to najważniejsze to procek Intel CORE 2 DUO T5800 - 2,00 GHz - 800 MHz ramu mam 4gb na szynie 800mhz. dedykowana karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 3470 - 256 MB rozszerzalna do 2046 MB korzystając z pamięci wirtualnej technologia hypermemory (czyli filmy w HD nie robią problemy w HD jak i full HD) dysk 320 GB. Złącz mam tyle ze nawet nie potrafię wymienić ale z tych co korzystam to Bluetooth, HDMI (do podłączenia TV) i czytnik kart. jeśli chodzi o design to zazuce foto:]

 
princeas 11

princeas

Użytkownik
jeśli chodzi o w/w Toshibe, to zgodze sie z przedmówcą, sprzęcik jest fajny, design robi wrazenie, ale moim zdaniem jest nieco za bardzo delikatny, obudowa przy matrycy się trochę rusza, a pokrywa laptopa łatwo może ulec wgnieceniu. Denerwuje mnie troche pad, ale do czasu, az kupilem myszke:p generalnie oceniam na 4/5
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
jeśli chodzi o w/w Toshibe, to zgodze sie z przedmówcą, sprzęcik jest fajny, design robi wrazenie, ale moim zdaniem jest nieco za bardzo delikatny, obudowa przy matrycy się trochę rusza, a pokrywa laptopa łatwo może ulec wgnieceniu. Denerwuje mnie troche pad, ale do czasu, az kupilem myszke:p generalnie oceniam na 4/5
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Jak to obudowa się rusza?? u mnie wszystko stabilne... A co do pada to idzie sie przyzwyczaić jak to w laptopach bywa:]
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Witam


Potrzebuję kupić laptopa do 2000zł.
Komputer ma służyć głównie to programów typu Office. Ogólnie praca bardziej, gry w ogóle.


- 2048 Mb RAM lub lepiej jeszcze wyżej
- procesor dwurdzeniowy
- karta graficzna nie musi być zaawansowana
- matryca 15&#39;
- długi czas pracy na baterii
- dysk 160Gb co najmniej i chyba większego nie potrzeba
- dobry servis, 24 miesięczna gwarancja , stabilny
- wi-fi, miejsca na karte pamięci, nagrywarka dvd,

Co do systemu chyba trzeba będzie jednak wziąć Viste (najmniej groźna odmianę)


Znalazłem bardzo dobrego
http://www.komputronik.pl/Notebooki_i_n ... ,id,70238/

Lecz jest troszkę za drogi. Cos podobnego i tańszego ? Tyle jest tych modeli, że na prawdę trudno wybrać. Jakie marki są najsolidniejsze ? Jak ktoś jest obeznany to proszę o pomoc.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Toshiba, HP, Asus, IBM (ale nie Lenovo) i Dell, tylko laptopy tej firmy nie należą do zbyt ładnych, przynajmniej wg mnie..
W żadnym wypadku nie Acera. To tyle z tego, co wiem ;) Patrz na swoje wymagania i kupuj ;) Za 2000 możesz również sprawdzić coś &quot;używanego&quot; na Allegro - liczne firmy oferują laptopy poleasingowe. Za takie pieniądze dostaniesz już naprawdę wypas, ale istnieje ryzyko, co prawda niewielkie, ale jest, że trafi Ci się jakiś felerny egzemplarz, a z gwaranacją/serwisem raczej ciężko w tym przypadku..
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
odwiedź punkt Sferisa widzialem ostatnio dosyc niezle promocje, ja w tamtym roku kupowalem u nich mojego Asusa i jestem bardzo zadowolony
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Panowie czym najlepiej podzielić partycję w laptopie? bo mam jedną ponad 200 gb i nie chcę żeby systemowa była taka duża.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Panowie czym najlepiej podzielić partycję w laptopie? bo mam jedną ponad 200 gb i nie chcę żeby systemowa była taka duża.
nie ma różnicy czy to laptop czy stacjonarny komputer.
Najlepiej z Windowsa a jak program to Partition Magic.
 
Do góry Bottom