>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Labouchere - test

incubus7 115

incubus7

Użytkownik
i teraz czy wygrasz czy przegrasz tworzysz nowy ciąg?
z jednej strony wygrywając czyścisz linię, w przypadku porażki zostaje 1000j, ale do czego je właśnie podpiąć?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ewentualny przegrany 1000 dajesz na koniec zbioru i grasz wtedy za 1400, poczytaj troche o tym systemie.
Labouchere jest systemem wg mnie złym. I to widać na twoim przykładzie, tym, który masz teraz w tej chwili. bo paru wtopach wchodzisz na wysokie stawki tak jak teraz i już nie masz zabezpieczenia finansowego na parę przegranych z rzędu, teraz likwidują cię 4 przegrane z rzędu (zostanie ci mniej w bankrollu niż wymaga piąty kupon.
Testowałem ten system stawkowania i mówię ci, nie ma sensu. no ale zrobisz jak zechcesz.
P.S. Te mityczne 34% skuteczności, które przy tym systemie daje plus to fikcja, bo taki procent wystarczy przy założeniu nieograniczonego budżetu na grę.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Labouchere jest systemem wg mnie złym. I to widać na twoim przykładzie, tym, który masz teraz w tej chwili. bo paru wtopach wchodzisz na wysokie stawki tak jak teraz i już nie masz zabezpieczenia finansowego na parę przegranych z rzędu, teraz likwidują cię 4 przegrane z rzędu (zostanie ci mniej w bankrollu niż wymaga piąty kupon.
teraz wróciłem przecież do poziomu wyjściowego i mam:
bankroll: 10.376
aktualny zbiór: 400 600
mogę znowu wrócić do wcześniej przyjętego zbioru początkowego i zamiast 400 600 rozbijam to na 150 150 150 150 400 i już nie ma wejścia na duże stawki ????
Weź też pod uwagę to, że ja przyjąłem stosunkowo niski bankroll w porównaniu do stawek. Jakbym grał na zbiorze np 300-400, a nie 1k to limit wpadek się sporo zwiększa.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Mocno zagrałeś, bo jednak Nadal na razie gra bez przekonania. Ja bym dał miedzy zwyciestwem Nishikori albo Jankovic, obydwa typy lekko ponad 2,00 ????
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
teraz wróciłem przecież do poziomu wyjściowego i mam:

bankroll: 10.376
aktualny zbiór: 400 600

mogę znowu wrócić do wcześniej przyjętego zbioru początkowego i zamiast 400 600 rozbijam to na 150 150 150 150 400 i już nie ma wejścia na duże stawki ????
Weź też pod uwagę to, że ja przyjąłem stosunkowo niski bankroll w porównaniu do stawek. Jakbym grał na zbiorze np 300-400, a nie 1k to limit wpadek się sporo zwiększa.
Niby tak ale w ten sposób krążysz w kółko bez żadnego zysku. Powiem ci, że w tym systemie da się zbankrutować przy zbiorze liczącym 1.5% bankrollu (kwestia typowania oczywiście - przetestowane na papierze kiedyś).

Powodzenia.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Rangizz jak krążę w kółko? Temat ma niecałe 2 miesiące, ukończyłem już 5 zbiorów co dało 5k zysku. Teraz miałem złą serię 4 pudeł i po prostu zamiast ryzykować przejścia na wyższe stawki, wracam sobie do początkowych. Zakręcę się bez zysku raptem z tydzień. Przecież ja nie twierdzę, że znalazłem idealny system, który będze co chwile generował wielkie zyski. Każdy ma jakieś wady. Poza tym przy mojej ostatnio złej serii, Ty stwierdziłeś, że jeśli kolejnych 5 betow będzie nietrafionych to będzie bankrut. Okej, ale jednak uważam, że skuteczność na poziomie ~50% to mogę robić bez problemu, a w razie chwilowej złej passy mogę rozbić zbiór, zejść ze stawki i zacząć od nowa :p
To, że da się teoretycznie zbankrutować grając zbiorem na poziomie 1,5% to oczywiście potwierdzam. Z tym, że jakakolwiek gra, poza surebetami daje teoretyczną szansę na porażkę, więc to nie jest nic dziwnego ;&gt;
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Mocno zagrałeś, bo jednak Nadal na razie gra bez przekonania. Ja bym dał miedzy zwyciestwem Nishikori albo Jankovic, obydwa typy lekko ponad 2,00 ????
Dzisiaj gra z Fogninim, który nie ma serwisu, więc zagrożenie jest niewielkie. Ponadto Rafa 3 raz z rzędu nie zagra szamba i powinien wygrać 3-0.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
3-0 może wygrać , ale 6-3 , 6-3, 6-4 i mamy 28 ????
No chyba, że Nadal będzie sobie dobrze w majtkach mieszał to może zdezorientować Włocha ????
Mój typ to over 27
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
3-0 może wygrać , ale 6-3 , 6-3, 6-4 i mamy 28 ????
No chyba, że Nadal będzie sobie dobrze w majtkach mieszał to może zdezorientować Włocha ????
Mój typ to over 27
No właśnie, jakieś owsiki chyba ma, non stop paluchy w kakao sobie wsadza... stąd ta słaba forma...
 
Do góry Bottom