>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Labouchere - test

W 66

warchlak

Użytkownik
Mógłbyś łopatologicznie wytłumaczyć system? ????
Wybieram sobie jakąś kwotę docelową, którą chcę wygrać i tworzę z niej zbiór liczb. Ostatnio przyjąłem docelowo 1.000 na zbiór i podzieliłem to na liczby:
150 150 150 150 400
Zasada jest dość prosta, gram kurs na poziomie 2 i stawiam sumę dwóch skrajnych liczb ze zbioru (w 1 zakładzie będzie to 150+400), jeśli typ będzie skuteczny to te 2 liczby skreślam ze zbioru (zostaje w tym przypadku 150 150 150) i później znowu gram dalej aż do skończenia zbioru. Jeśli natomiast typ jest nietrafiony to przegraną kwotę dopisuję na koniec zbioru i dalej gram do jego ukończenia. Zaleta jest taka, że przy trafieniu skreślam 2 liczby, a przy nietrafieniu dodaję tylko 1 więc wystarczy skuteczność na poziomie 34% - oczywiście generuję dużo wyższą, bo 34% to dramat ????
Z racji tego, że kursów na poziomie 2 nie ma zbyt wielu, albo bardziej - nie ma sensu tylko takich szukać to modyfkuję sobie stawkę. I jeśli mam np kurs 1.9 to zagram taki za wyższą stawkę, aby osiągnąć taki sam, zakładany zysk.
Starałem się opisać dokładnie, jak coś to pytaj ???? Temat póki co służy mi tylko do testu, aczkolwiek coraz bardziej zaczyna mi się podobać.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dlaczego akurat taki dobór ? (150+150+150+400) i czy to nie jest suma budżetu jaki posiadasz?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Dlaczego akurat taki dobór ? (150+150+150+400) i czy to nie jest suma budżetu jaki posiadasz?
W pierwszym poście napisałem, że bankroll początkowy wynosi 5.000. Zbiór 150 150 150 150 400 daje łącznie 1.000 i to jest suma docelowa do której dążę w każdym zbiorze.
Z tego co zauważyłem to kilka tysięcy budżetu początkowego spokojnie wystarcza nawet przy delikatnie złej passie. Ważny jest odpowiedni dobór zbioru, aby nie strzelić na początek i koniec 2 wysokich liczb, bo wtedy przy złej passie będzie to rosło szybciej. Jeśli ja sobię ustawię takie 150 i 400 to ich suma wynosi ledwo 550, a jakbym miał np 400 + 400 to już by rosło szybciej. Przy tym co ja ustawiam to trzeba już coś wybitnie tragicznego grać, aby strzelić bankruta, bo skoro ja przy 4 pudłach z rzędu nie tracę kapitału to nie jest przecież źle. Ponadto wystarczy trzymać skuteczność na poziomie min 34% (mam dużo wyższą).
Natomiast jakby bankroll wynosił kilka razy więcej niż 5k to powinno być jeszcze bardziej bezpiecznie, z tym że takim bankrollem to ja nie dysponuję niestety, więc póki co nie będę nawet testować... ale poczekajmy ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
czyli system upada na pysk w momencie nietrafienie kilku zakładów z rzędu. W przypadku gdy miałeś bankroll na poziomie 8272 i podzieliłeś go na: 150 150 150 400 600 700 850 to w momencie porażki masz bankroll 7272 i wówczas jest podział np:
150 150 300 500 500 1000
ten 1000 to porażka poprzedniego?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Jeśli po 4 pudłach miałem zbiór 150 150 150 400 600 700 850, to po przegraniu kolejnego dochodzi 1k na koniec i jest
150 150 150 400 600 700 850 1000
Skąd Ty wziąłeś jakieś 500 500? :p Właśnie ta niska liczba na początku zbioru daje ten przywilej, że stawka nie rośnie drastycznie np poprzez ciąg geometryczny.
A czy system upada na pysk w momencie nietrafienia kilku zakładów z rzędu? Wg mnie nie, bo skoro można nietrafić 5 to jest okej. Wiadomo, że jak się nietrafi 10 to jest koniec, ale jak ktoś przy kursach 1.7-2 pudłuje 10x to każdy system będzie przynosił straty.
Aby to co testuję było w pełni bezpieczne to trzeba sobie trafiać powiedzmy na poziomie 40% z kursem 1.7-2 i mieć bankroll pozwalający pokryć ewentualną złą passę. Oczywiście przy bankrollu na poziomie 5k nie trzeba dążyć do zbioru 1k - można śmiało zejść na niższy i wtedy pułap do wtopy się zwiększa. Ja póki co sam testuję i sprawdzam różne warianty.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dla mojego przykładu:
Chcę ugrać 3j. Mój bank to 9j.
0,10
0,10
0,10
0,20
0,20
0,20
0,30
0,30
0,30
0,40
0,40
0,40
=3,00
Pierwszy zakład idzie za 0,50.
Czy taka ilość rozpisanych stawek nie jest za duża ?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
voic3d - nie jest ani za duża, ani za mała. Zbiór można wybrać dowolny. Jednak ja osobiście bym czegoś takiego nie preferował, bo aby ukończyć ten zbiór potrzeba minimum 6 trafionych typów i to może po prostu długo trwać.
Ja ten temat założyłem 6.4 i do tej pory skończyłem 5 zbiorów co podwoiło początkowy bankroll. Zobaczymy jak będzie dalej...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
już zakumałem ????
w takim razie to bardzo ciekawe zarządzanie budżetem... osobiscie też gram kursy w pobliżu 2,0 (zwykle między 1,70-2,10), ale przy mojej skuteczności ten system doboru stawek dałby mi długofalowe wzrosty ???? czarna seria około 10 meczów trudna do wyobrażenia, ale zawsze realna ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Co do doboru spotkań.
Gdy mam coś z kursem 1.86 to lepiej nie grać czy dobrać coś &quot;pewnego&quot; i puscić double z kursem over 2.0 ?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
już zakumałem ????
w takim razie to bardzo ciekawe zarządzanie budżetem... osobiscie też gram kursy w pobliżu 2,0 (zwykle między 1,70-2,10), ale przy mojej skuteczności ten system doboru stawek dałby mi długofalowe wzrosty ???? czarna seria około 10 meczów trudna do wyobrażenia, ale zawsze realna ????
Ja oczywiście nie mogę całkowicie wykluczyć 10 pudeł z rzędu, ale zakładam, że jest to mało prawdopodobne. Nawet sobie nie przypominam, aby kiedykolwiek miał 10 pudeł, lub abym zaliczył 10 trafionych betow pod rząd ???? Uważam, że bezpieczeństwo na poziomie 7-8 to już jest i tak dużo, a przecież z tego co widzę to podwoiłem kapitał w 2 miesiące i teraz jakbym stracił takie 5k, to zaczynam od zera, a nie bankrutuję! ????
Nie da się opracować idealnego systemu, który będzie dawał wysokie zyski, przy zerowym ryzyku i przy niskim bankrollu.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Co do doboru spotkań.
Gdy mam coś z kursem 1.86 to lepiej nie grać czy dobrać coś &quot;pewnego&quot; i puscić double z kursem over 2.0 ?
Ja podbijam wtedy stawkę. Dobierać jakiegoś pierda nie ma sensu, bo zwiększa się ryzyko.
Popatrz jak to u mnie wyglądało wcześniej... Jeśli mam np zagrać za 100 zł i jest kurs 1.9 to gram za ~105 i wtedy wygrywam tyle, ile powinienem i mogę sobie zostawić niższy kurs. Jeśli kurs jest niższy niż 2, to wystarczy delikatnie zwiększyć stawkę - taka drobna modyfikacja.
 
Do góry Bottom