>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kwestia karty UKASH

M 0

michal8888

Użytkownik
Mam zamiar zakupić kupon ukash w banku o nominale 30zł i musze przelać kwote min 40zł(chce obstawiać wyniki na stronce bwin)
I teraz pytanie czy np.rodzic musi dokonać przelewu na karte ukash by wpłacić ta kwote 40zł a dopiero potem zalogować sie i przelać online tą kase do zakładów bukmacherskich???
Niestety jestem laikiem w tych sprawach:/
Bardzo prosze o odpowiedź


Z góry dziękuje:-D
 
R 0

rebmar

Użytkownik
Michal8888 bon możesz sam kupić np. na allegro ???? :spokodfhgfh: ale co z tego że wpłacisz kasę na bwin jak nawet coś wygrasz to nie wypłacisz bo bwin woła dowód albo paszport :spokodfhgfh: i tego nie ominiesz ???? :jezora: lepiej na rodzica zrób konto na bwin żebyś nie miał problemów z wypłatą :spokodfhgfh:
 
7 0

76robert3

Użytkownik
mam pytanie czy ktoś coś wie więcej na temat płatności ukash i kart Ukash Neo.
Z tego co przeczytałem to płacący kuponami Ukash jestanonimowy (nie pozostawia po sobie śladu w systemach bankowych).
Ale jak wygląda sprawa z wypłatami od buka z kartą Ukash czy też jest zachowana powyżsa anonimowość? czy może też jest tak jak z moneybookers że informacje o przepływach finansowych mogą zostać przekazane do US?
Oraz jakie są zapisy w regulaminie karty, czy podobne do tego z moneybookers &quot;...zabrania się dokonywania płatności dla lub akceptowania płatności od osób lub podmiotów oferujących nielegalne usługi hazardowe...&quot; ? Czy takich zapisów nie ma? i raczej odbierający wypłatę od bukmachera ma pewność że informacja ta pozostanie utajniona?
Pytam się dlatego że idąc za myślą tej usługi ma to być kanał przepływu gotówki i ważnym elementem dla usługobiorców jest anonimowowść.
Czekam na jakieś zwrotki
 
Do góry Bottom