>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 09.09.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
M 0

maciek78

Użytkownik
Opamiętajcie się z podpieraniem typa na Norwegię argumentem, że mają szansę na II miejsce. Owszem, tylko ono nic nie da, gdyż teraz Szkoci, którzy mają 3 oczka więcej są już najgorszą drugą drużyną. Tak więc w przypadku zamiany miejsc Norwegia na pewno będzie miała najgorszy bilans z zespołów, które były II w swoich grupach i żeby nie było płaczu.

Tak samo przy typie na Serbię. Francuzi w końcu głośno powiedzieli co myślą o metodach terningowych i sposobie gry drużyny. Jak wiadomo takie wyznania mogą zdziałać cuda, a na pewno oczyszczają atmosferę z niedomówień. Już w meczu z Rumunią poziom gry Francuzów był bardzo wysoki. Wystarczy spojrzeć na komentarze pomeczowe we Francji.

Pozdrawiam
 
K 0

kaczmi

Użytkownik
Co do meczu Polaków, za gazeta.pl:


Paweł Golański nie zagra w meczu przeciwko Słowenii. Obrońca ma zapalenie ścięgna Achillesa. W takiej sytuacji trener Leo Beenhakker musi dokonać nieplanowanych zmian w składzie. Jak donoszą specjalni korespondenci Sport.pl w Mariborze, najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest przesunięcie Michała Żewłakowa na prawą stronę i postawienie w środku obrony Bartosza Bosackiego.

 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Osobiście gram dzisiaj 2 dość pewne spotkania po bądź co bądź nie wysokich kursach, ale za to za dużą stawkę. Pierwsze spotkanie to mecz Mołdawia - Grecja i moim zdaniem bardzo dobry kurs na zwycięstwo Greków, obecnie w granicach 1,40. Co o tym sądzicie? Myślę, że Grecy po ostatniej porażce ze Szwajcarami na ich obiekcie stracili szanse na pierwsze miejsce w grupie i powalczą jedynie o drugą lokatę. Jednak nie będzie to takie łatwe, gdyż po piętach depcze im Łotwa i muszą się sprężyć, aby odskoczyć Łotyszom na bezpieczną odległość. W meczu z Mołdawią nie wyobrażam sobie, że Grecy nie przywiozą kompletu oczek. Mołdawianie to obecnie najsłabsza ekipa w tej grupie. Na koncie zaledwie 2 oczka, po dwóch remisach 0:0 z Luksemburgiem. Reszta spotkań to same porażki. Grecy ostatnio spuścili dość z tonu i dali odskoczyć Szwajcarii na 6 oczek. Kluczowym momentem wydawały się być 2 porażki z Helwetami, najpierw u siebie 2:1 , a następnie 2:0 na wyjeździe. Jeżeli teraz w meczu z Mołdawią Grecy stracą jakieś punkty będzie to dla nich prawdziwa katastrofa i zagmatwanie sobie sytuacji w grupie. Ważnym spotkaniem dla układu tabeli będzie mecz Łotwy z Szwajcarią. Pewne jest, że jedna z tych ekip straci punkty, kto wie, czy nie dwie ekipy, remis bowiem jak najbardziej prawdopodobny, wtedy Grecy przy swoim zwycięstwie odrobią cenne punkty i albo zbliżą się do Szwajcarów, albo odskoczą Łotwie. Jak dla mnie jeden z pewniejszych spotkań tego dnia.
Mołdawia - Grecja 2 @ 1,39 betfair 1:1 ⛔ Bramka w 90 minucie dla Mołdawii.... żal
Drugi mecz jaki na dziś wybrałem (do dubelka do Grecji) jest potyczka Albanii z Danią i wcale nie stawiam tutaj na Duńczyków. Typ jaki wybrałem w tym meczu to under 3,5 po dość satysfakcjonującym kursie 1,30. Duńczycy raczej na 90 % wygrają grupę i znajdą się w MŚ 2010 w RPA. Są naprawdę w świetnej formie. Zachowują zimną krew w kluczowych momentach ważnych spotkań (końcówka meczu z Porugalią w Lizbonie wygranego 2:3) a przede wszystkim są skuteczni (0:1 ze Szwecją). Z Albanią grali już u siebie. Tam udało się zaaplikować gościom 3 gole i nie stracić żadnego. Skoro u siebie strzelili 3 to w Albanii będzie o to znacznie trudniej. Dunczycy słynną głównie z dobrej defensywy. Do tej pory stracili zaledwie 3 gole, co jest fenomenalnym wynikiem. Większość spotkań, które rozegrali do tej pory w kwalifikacjach, szczególnie wyjazdowym kończyło się niezbyt wysokimi wynikami (0:0 z Węgrami, 0:1 ze Szwecją, 0:3 z Maltą). Rywal Danii, czyli Albania u siebie jest naprawdę groźnym zespołem. Każdy kto gra tam mecze wyjazdowe, musi liczyć się z trudną przeprawą. Być może Albańczycy nie grają jakiegoś wielkiego futbolu i nie wygrywają zbyt często spotkań, to jednak wywieźć z tamtąd 3 oczka jest bardzo trudno. Przekonali się o tym Portugalczycy, którzy wygrali swoje spotkanie z Albanią 2:1 trafiając gola w doliczonym czasie gry. Praktycznie każdy wynik zespołu Albanii oscyluje poniżej linii 3,5 gola, to może być troche nie pokojące, gdyż zadziałać może prawo serii, ale wątpie w to. Do tej pory Albania u siebie 0:0 ze Szwecją, 3:0 z Maltą, 0:1 z Węgrami i 1:2 z Portugalią. Na wyjazdach jest podobnie. Z Danią 0:3, z Maltą i Portugalią 0:0, a z Węgrami 0:2. Sądzę zatem, że ciężka przeprawa czeka Danie. Nie wątpie w to, że wygrają, bo są faworytami, jednak będzie im ciężko. Im dłużej Albania utrzymywać będzie korzystny wynik tym ciężej Danii będzie cokolwiek trafić. Linia dosyć bezpiecznie ustawiona jak dla mnie.
Albania - Dania (under 3,5) 1,30 betfair 1:1 ✅


Razem daje to dość solidny kurs 1,81, który zagrany &quot;grubo&quot;, może przynieść wysoki zysk.
Co sądzicie?
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Liechtenstein – Finlandia , środa 9 września 19:30
Typ:Finlandia(-1,5)
Kurs:2,11 @ Pinnacle
Stawka:3/10
Liechtenstein nie może skorzystać z podstawowych zawodników jak : Martin Stocklasser , Martin Büchel oraz Michele Polverino. Do tego dochodzą kontuzjowani zmiennicy – Fabio D’Elia i Andreas Gerster.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Panowie to co mówią Fancuzi to nic szczególnego remis z Ruminią nie jest sucesem 0:1 wygrana z Wyspami Owczymi chyba też nie więc nie wiedze powodu żebym mniał obstawiać Francje.Wedługł mnie słba forma Fancji tym bardziej że Serbia narazie u sibie w tych eliminacjach 100% zwycienstw postawiłem na Serbie.
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
17:20 Czech Republic
vs.
San Marino
Under/Over 4.5
Over 4.5
1.60*/Nordicbet


Czesi mają trudna sytuacje w grupie lecz wszystkie pozostałe mecze grają u sie ( San Marino , Poland , Northern Ireland ) Można powiedzieć że wcale są źle nie mają . tylko jest jeden szczegół przy równej sumie punktów decyduje bilans bramkowy a Czechy mają najgorszy z wszystkich drużyn bo tylko +2 ( Slovenia +6 , Poland +11 , Northern Ireland +6 i Slovakia +11 ) . Sądzę że Czechy aby dalej obiektywnie myśląc o awansie musza strzelić przynajmniej 5-7 bramek .
*-kurs z wczoraj dziś spadł do 1.40
Ciekawe są też spadki na over 6.5 w bwin 2.95 do 2.30
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Opamiętajcie się z podpieraniem typa na Norwegię argumentem, że mają szansę na II miejsce. Owszem, tylko ono nic nie da, gdyż teraz Szkoci, którzy mają 3 oczka więcej są już najgorszą drugą drużyną. Tak więc w przypadku zamiany miejsc Norwegia na pewno będzie miała najgorszy bilans z zespołów, które były II w swoich grupach i żeby nie było płaczu.



Pozdrawiam
A ty zauwaz ze grupa w ktorej gra norwegia jest 5 zespolowa a wszyskie inne 6 a wiec mecze w 6 osobowych grupach z ostatnimi zespolami w grupie sie nie licza a wiec poodejmuj wszystkim po 6 pkt.
Po drugie gdy pilka w grze to wszystko jest mozliwe i nie jest powiedziane ze np Francja ktora jest druga nie bedzie jeszcze trzecia:jezora:
 
M 0

maciek78

Użytkownik
No tak, ale Norwegia ma bilans 1-4-2 czyli 14 punktów poszło w pole. Szkotom uciekło na razie 11. Znajdź mi rónie słabą drużynę z II miejsca.
Dla przykładu - Polsce zwiało 10 pkt. Norwegia zajmując II plac nie ma szans na baraż.
 
toki 26

toki

Użytkownik
Włochy - Bułgaria 1 1,37✅
Hiszpania Estonia 1 1,05✅
Anglia Chorwacja 1 1,60✅
węgry portugalia 2 1,52✅
szkocja holandia 2 2,20✅
słowenia polska 2 2,55⛔

Stawka : 2 zł
Wygrana 35,30

Hmmm.... myślę ze to kupon który ma szanse powodzenia a w koncu to tylko 2 zł , strasznie dziwi mnie kurs na holandie 2,20? moze i grają ze szkocją może i szkocja gra u siebie może i szkocja jak przegra spadnie na 3 miejsce nie dające awansu , ale bez przesady dla holandii można powiedziec to taki mecz towarzyski ale myślę ze wygrają spokojnie myśle że to będzie mecz do jednej bramki to ją strzeli ten wygra ???? polska hmmm... myślę ze dadzą rade w sumie jeśli wygrają będą mieli tyle pkt co Irlandia a Ci znowu mają jeden mecz więcej więc analizując wygrana daje im szanse... 3 wygrane mecze i jest 2 miejsce włochy? to moim zdaniem nie pewny mecz ostatnio włosi z gruzją wygrali 2:0 ...... ale żadnego gola nie strzelili z tego co pamiętam? gracze gruzji im w tym bardzo pomagali .. ???? Hiszpania Estonia .. nie ma co tu pisać... Anglia Chorwacja Anglicy u Siebie wygrają tu można też postawić under 2,5 w obu ekipach solidna obrona ???? gracze portugalii z Danią nie grali najgorzej tylko ta Dunska obrona . napiszcie co o tym myślicie ja myśle że z tych meczów jeden może nie wejść i remis polski też jest prawdopodobny no ale zobaczymy.. oceńcie to sami ;)
 
M 63

mejor

Użytkownik
Francuzi grają te eliminacje słabo, ale juz w meczu z Rumunami można było zobaczyć spory progres. Ribery zaczął ten mecz na ławce, ale po jego wejściu tempo gry nabrało właściwego rytmu. Francja miała miażdżącą przewagę w tym meczu. Potrafili pokonać Serbów u siebie i dzisiaj uczynią to ponownie. Wielcy gracze potrafią grać pod presją a właśnie takich posiada trener Domenech.
Serbia- Francja Typ 2 kurs 2.5 bet365
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Maciek, a pamietasz moze, ze pkt z najslabszymi druzynami w grupach 6 zespolowych sa odejmowane? Wiec np wyprzedzenie kogos z grupy 1 jest naprawde calkiem mozliwe. Co do Francuzow bede powtarzal jak mantre - z Serbia moze pasc KAZDY rezultat. Ogladalem mecz z Rumunia i widac, ze w ataku naprawde blyszcza, zwlaszcza Ribery, ale brak im jednej rzeczy, najwazniejszej, czyli wykonczenia akcji. Mieli niezliczona ilosc sytuacji podbramkowych, ale jak sie wykorzystuje jedna na milion to nie ma co sie dziwic, ze atmosfera jest napieta. Zobaczymy, czy w te pare dni dalo jakis rezultat i w koncu pokaza to na co ich stac. Mimo, ze sa moja ulubiona europejska reprezentacja nie postawie ani grosza na nich widzac to, co wyprawiaja. A Serbowie slabi na pewno nie sa i mam nadzieje, ze w tej konfrontacji zagraja otwarta pilke, przez co kibice beda mogli podziwiac grad goli i piekno pilki, a emocje do samego konca beda siegac zenitu ????
 
M 0

maciek78

Użytkownik
Tak, pamiętam i dlatego podaję liczbę punktów straconych - będzie łatwiej to zobrazować.
Z grupy I - Madziarzy posiali 8 pkt a Szwedzi 9. Mają jeszcze zapas. A gdy Norge będzie na II miejscu to będzie naprawdę niewykonalne mieć gorszy bilans.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Pozostaje im tylko wiara w Holendrow ;) Ja tam nie daje na Norwegow, ale glownie ze wzgledu na to, ze sa po prostu slabi, 4:0 ze Szkocja, tak? Tylko, ze poki Szkoci grali w 11, bylo 1:0, dopiero po czerwonej kartce bramki sie posypaly... No i ten blamaz (inne slowo tego nie odda) z Islandia. Wiem, ze bedzie im naprawde zalezec na wygranej i sie napracuja, by zdobyc 3 pkt, ale nawet na baraze imho nie zasluguja. Dlatego ja nie argumentuje ich tylko Szkotow ;&gt; Naprawde dobrym typem wydaje sie jeszcze x2 na Slowacje, gdyby gral Hamsik to bylbym go prawie pewien, ale niestety przez wlasna glupote dosc znacznie oslabil swa repre. Na szczescie objawil sie Weiss i to on moze pociagnac caly zespol do remisu, a nie bynajmniej by mnie nie zdziwilo, gdyby i do zwyciestwa. Jesli obrona nie popelni glupich bledow, a Mucha wciaz bedzie w tak wysmienitej formie to naprawde wydaje sie, ze typ naprawde dobry, po niezgorszym kursie.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Ej wie ktos z Was moze czy Norwegia wyjdzie w mocnym skladzie czy lekko albo mocno oslabiona ?
I oprocz punktow co jestr brane jako pierwsze pod uwage bramki strzelona czy bramki stracona jesli strzelona to Norwegia ma lepszy bilans od Szkocji wiec powinni byc zmotywowani bo Szkoci graja z Holandia , Wlasnie jak to jest z ta Norwegia wg Was oni sa zmotywowani czy nie Na zasadzie czy maja jeszcze powazne szanse czy nie ? Mi sie wydaje ze maja ale lubie znac &quot;inny punkt widzenia&quot; bo moze czegosc nie wiem
 
D 5

devil13england

Użytkownik
No tak, ale Norwegia ma bilans 1-4-2 czyli 14 punktów poszło w pole. Szkotom uciekło na razie 11. Znajdź mi rónie słabą drużynę z II miejsca.
Dla przykładu - Polsce zwiało 10 pkt. Norwegia zajmując II plac nie ma szans na baraż.
Moze i tak moze i nie. Popatrz na to ze to sa eliminacje i graja druzyny narodowe.Na dzisiaj Norwegowie maja jeszcze szanse a wiec jak sa szanse to trzeba to poprostu wygrac.To jest ich ostatnia kolejka.Wygrają i czekaja do pazdziernika co zdarzy sie w innych grupach.Remisuja albo przegrywaja nie maja wtedy zadnych złudzen.
 
olek308 0

olek308

Użytkownik
panowie, obie drużyny grają o wszystko ; Polacy o honor ( po części o awans ale to wszystko jest iluzoryczne) Słowacy również mają szanse na granie w barażach. Zatem uważam, iż będzie to wymiana ciosów ale nie w postaci bramek. Zapewne będą to nieudolne próby przebicia się przez obronę czego wynikiem będą strzały „na Krzynówka” lub po prostu ich brak. Aczkolwiek takie wymiany ciosów mogą w ostateczności doprowadzić do bramek. I w jednym aspekcie się zgodzę. Że tu może być wszystko. Mogą wygrać Polacy 0:2, 0:1, mogą przegrać 2:0, 1:0 może być po prosu remis 0:0 lub 1:1 ale na pewno nie padną 3 bramki ani więcej. To nie gra słabeusz z potęgą, tylko teoretycznie dwie godne siebie drużyny. Dlatego mogą nawet nic nie strzelić a jeśli strzelą to nie będzie tego wiele. Obecna forma R. Lewandowskiego , Brożka, Guereiro oraz Krzynówka jest po prostu beznadziejna. W związku z tym jeśli bramki padną to albo przypadkowo albo po karygodnym błędzie któregoś z obrońców ale na pewno nie po pięknie złożonej akcji bo to jest na chwilę obecną po prostu niemożliwe w wykonaniu Polaków.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Tak się zastanawiam czemu tyle osób stawia na Holandię ? Przecież oni już o nic nie grają i ja tam gram że to Szkocja wygra. Po pierwsze to zespół własnego boiska , po drugie Holandia ma już awans pewny, po trzecie największe gwaizdy oranjes o ile wystapią to będą się oszczędzać bo w wekend mecze ligowe.
Jak dla mnie Szkocja 1
 
rubens17 0

rubens17

Użytkownik
Ja zagram jeszcze Szkocję bo mam takie same przemyślenia co kolega powyżej.No i niestety postawie jeszcze na Słowenię, raczej nie damy rady im na własnym boisku.Ładnie grali z Anglią.
 
M 0

maciek78

Użytkownik
Moze i tak moze i nie. Popatrz na to ze to sa eliminacje i graja druzyny narodowe.Na dzisiaj Norwegowie maja jeszcze szanse a wiec jak sa szanse to trzeba to poprostu wygrac.To jest ich ostatnia kolejka.Wygrają i czekaja do pazdziernika co zdarzy sie w innych grupach.Remisuja albo przegrywaja nie maja wtedy zadnych złudzen.
Wszystko co piszesz jest słuszne, ja tylko zwróciłem uwagę, żeby nie podpierać typu faktem walki o awans przez Norwegów. :-D
I jak dla mnie typ na Norge jest warty rozważenia.
Także typ na Portugalię, która w meczu z Madziarami będzie miała nóż na gardle a której potencjał nie pozwala wręcz na stratę punktów. Ładna gra w Kopenhadze i spory pokład pecha dały niezbyt wartościowy remis. Z kolei Węgrzy 12 z 13 oczek ugrali na najsłabszych rywalach, 3 ostatnie mecze to będą prawdziwe mecze prawdy. I w mojej opinii nie stać ich na nawiązanie walki z zespołami pokroju Szwecji, Portugalii czy Danii.
I ostatni mecz warty uwagi na dziś: Finlandia. Tli się u nich zapewne iskierka nadziei na II miejsce, a skoro tak to mecze z amatorami powinni bezprzecznie wygrywać. Kurs 1,40 jest nawet bardziej niż wartościowy mając na uwadze fakt, iż gospodarzem jest zespół amatorski, dla którego sukcesem jest remis w takim spotkaniu. Na dokładkę ktoś powyżej wspomniał o osłabieniach (jeżeli tak można nazwać) zespołu Liechtensteinu.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom