>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 09.09.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Po weekendowych emocjach związanych z eliminacjami piłkarskich Mistrzostw Świata czas na kolejną serie gier.

Kwalifikacje nieuchronnie zbliżają się ku końcowi i w najbliższą środe niektóre z ekip mogą zapewnić sobie awans do przyszłorocznego mundialu, a inne w 100% szansę na wyjazd do RPA stracić.

Na obecną chwilę sytuacje w grupach eliminacyjnych są następujące:



Najciekawiej sytuacja wygląda w grupie 1 i 3 gdzie szansę na awans do MŚ mają aż po cztery drużyny.

Kursy wystawione przez Bet-at-Home:



Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
D 0

damafi

Użytkownik
W belfascie padnie remis bo to trudny teren do zdobycia 3pkt. Irlandia napewno podbudowana remisem w Polsce bedzie chciala zdobyc kolejne pkt a Słowacja pewnie tez by chciala wygrac ale z remisu napewno tez beda zadowoleni.

Co do innych meczy to chyba wreszcie Portugalia powinna zdobyc 3pkt jesli chce jeszcze walczyc o baraze a kurs 1,5 nie jest zly,wiem ze graja na wyjezdzie i z Wegrami ale stawiam na nich. Ciekawe jakie tym razem beda niespodzianki...Mam tylko nadzieje ,ze Polacy wygraja.
 
M 0

maciek78

Użytkownik
Irlandia - Słowacja
Wyspiarze poczuli niepowtarzalną szansę awansu i ją postarają się wykorzystać. Słowacy, którzy nie są nawet rzetelnym zespołem korzystają w tych eliminacjach ze sporego potencjału szczęścia w tej grupie. Irlandia grająca bez polotu, preferująca proste rozwiązania i mająca za sobą publiczność będzie gryzła trawę aby Słowakim wyrwać punkty. Na Polaków to wystarczyło, nie wierzę, że Słowacja będzie trudniejszą przeprawą. Poza tym nie wiem co z Hamsikiem, czy nie będzie pauzował za kartki. Bo jeżeli tak, to Słowacja nie będzie miała żadnego atutu.

Anglia - Chorwacja
Piękny mecz i kapitalna szansa rewanżu na Chorwatach. W każdym z wywiadów piłkarze podkreślają, jak w nich wciąż tkwi zadra z przegranego 2-3 meczu eliminującego ich z ME. Teraz sytuacja się odwróciła i to Angole mogą sprawić psikusa Bałkanom z czego skorzystają. Jest doskonały trener, który w końcu potrafi wczuć się w specyfikę brytyjskiego futbolu i tak poustawiać zespół, aby ich możliwości wykotrzystać do maksimum. No i Wembley, choć nie tak mityczne jak niegdyś.

Serbia - Francja
Po tym, jak piłkarze jawnie postawili się Domenechowi w piątek, zagrali dobre spotkanie przeciw Rumunii. Co prawda 1-1 jest ich porażką, ale w końcu prasa i kibice docenili styl zespołu. Trener chyba zrozumiał błędy, gdyż ustawienie zespołu wskazywało bardziej na posłuchasnie uwag piłkarzy niż realizowanie własnych, mylnych, wizji. A mecz na Serbii to ostatnia szansa i Trójkolorowi ją wykorzystają

Szkocja - Holandia
Dla nas najlepiej będzie jak wygrają goście. Szkoci są jak narazie najgorszym zespołem z drugich miejsc i tylko zwycięstwo przedłuży ich nadzieję na udział w barażach. Holandia zagra dość eksperymentalnie, gdyż jako pierwszy zespół zapewnili sobie awans (gdzie te czasy, że to Polska była pierwsza ???? ). Gospodarze zapewne podejdą dużo bardziej ambitnie do meczu co powinno pomóc im w odniesieniu zwycięstwa.

Na koniec o Polsce - są dużo lepszym zespołem od Słowenii, kurs rewelacyjny. Tylko czy nasi będą to w stanie wykorzystać?
Jak za Jacka &quot;strzał w pizdu&quot; Krzynówka zagra Seweryn Gancarczyk to będzie już dużo lepiej ????
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
To ja tak:

Anglia - Chorwacja zgodzę się że 1 na Anglie sam tak stawiałem

Serbia - Francja - 1 dlaczergo na Serbie Francja grająca bez polotu w ostatnich sptkaniach ledwo 1:1 ze słabo grającą na tych eliminacjach Rumunią.Natomiast zespół Serbii stracił zaledwie 3 punkty przegrywając właśnie z Francją na wyjeździe 2:1 jak narazie wszystkie mecze u siebie wygrali.
Dodam jeszcze stosunek bramek obu zespołów uwzględniając jeszcxze jeden mecz przed Rumunią Wyspy Owcze vs. Francja 0:1 dodam że Wyspy Owcze w 7 meczach straciły 11 goli więc chyba mówi to samo w jakie dyspozycji jest Francja.

Ale wracając do rzeczy stosunek bramkowy:

Serbia 15:5
Francja 9:7

Wedługł mnie Francja ogólnie gra słabiej na wyjazdach tym bardziej że Serbia gra dobrze u siebie moim typem jest : 1 (wygrana Serbii)
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Jak dla mnie w meczu Serbia - Francja sa tylko dwie opcje warte zagania po kosmicznych kursach, czyli ze obie strzela i over 2,5. Pierwszy w okolicach 2, drugi kolo/ponad 2,5. Dziekuje bardzo za takie prezenty ???? Przeciez Serbia w ataku ma sie naprawde dobrze, a grajac u siebie na pewno cos strzela, skoro udalo sie to zrobic na wyjezdzie. Obrona Francuzow jest jaka jest i nie wierze, ze nic nie straca. A jako ze wlasnie z owym nozem na gardle zagraja to beda musieli strzelic minimum 2 gole... A grajac otwarta pilke latwo bedzie im sie nadziac na kontry gospodarzy, ktorzy w swoim skladzie maja naprawde klasowych graczy i wiedza, ze stac ich na wygrana z Trojkolorowymi i awans na mundial.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Serbia - Francja
Obok meczu Anglii z Chorwacja chyba najbardziej zaciety Obydwie druzyny pokazaly ze w meczach o ponad przecietna stawke strzelaja i to nie po jednym golu jak przypadku Serbii w meczu z Austria przecietna druzyna ale 3 bramki i to na wyjezdzie Inna sprawa ze Francja nie jest tak mocna jakby sie wydawalo przynajmniej po nazwiskach sadzac W tym meczu najlepsze bedzie to ze obie druzyny beda zmotywowane zagrac ofensywnie Serbia nawet jesli przegra beda pierwsi ze swoim bilansem strzelonych bramek od Francji a Francja musi zagrac maxymalnie jak to tylko mozliwe ofensywnie Osobiscie uwazam ze obie druzyny nie tylko powinny strzelic ale sa w stanie to zrobic takze moj typ :
Obie druzyny strzelą : TAK
kurs 1.8 Betsafe
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Moje typy
Co do jutrzejszych spotkań eliminacyjnych w oczy wpadły mi 3 spotkania:
Dwa z nich to mecze o wszystko: Węgry - Portugalia i niestety Słowenia - Polska (po meczu Polski z Irlandią nawet nie chciałem słyszeć &quot;mamy jeszcze iluzoryczne szanse&quot; czy inne tego typu komentarze). Dla mnie to co zrobili Polacy szczególnie w pierwszej połowie, przekreśla ich wszystkie szanse :/ Jestem jednak zdania, że jeśli nie o awans (bo on jest daleko) to zagrają jutro o honor i uda im sie wywieźć conajmniej remis - nie przesadzajmy to TYLKO Słowenia !!!!!!!!!!
Co do Portugali to ewidentnie te eiliminacje to jakiś koszmar, ale mając takich zawodników w składzie wreszcie trzeba wygrać !!! ;)
Ostatni mecz, pomimo tego, że Anglia ma już praktycznie awans będzie również dobrym typem. Licze na srogi rewanż Anglików przeciw reprezentacji - Chorwacji (wszysscy wiedzą o jaki mecz chodzi i jakie przyniósł konsekwencje;)
Każdy z tych meczy w okolicach 1,55 - 1,6 daje niezłe Ako ;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Moim zdaniem jak Serbia zremisuje to będzie wyczyn. Francuzi mają nóż na gardle i wątpie że i tym razem im się nie uda. A jak będzie zobaczymy;)

Wyczyn?
Czy sledziles ostatnia forme i wyniki obu druzyn?
A pozatym przyslowiowy noż na gardle maja nie od wczoraj.
Francja mimo ze gwiazd nie brakuje nie wroze im sukcesu w SErbii .
Im brak prawdziwego lidera jak niegdys Zidane teraz sa druzyna niezla ale to juz nie potega ponadtto atmosfera w ekipie nie jest najlepsza. Pilkarze raz za razem wypowiadaja sie krytykujaca wobec Domenecha to dobrze nie wrozy.
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ogladalem skroty meczu Dania-Portugalia i widze, ze ci drudzy ladnie cisneli. Duzo szczescia mieli Dunczycy. Sadze, ze tym razem Portugalia juz wygra✅, chociaz na pewno latwej przeprawy nie beda miec na Wegrzech. No i niestety obawiam sie, ze Slowenia nas pojedzie. Podobny poziom pilkarski, ale olbrzymia przewaga psychologiczna Słowenców. Dla nich te eliminacje to juz wielki sukces, kazdy mecz ich przybliza do barazy, czy nawet 1 miejsca. U nas kazdy mecz to rozczarowanie, zrezygnowanie, frustracja. Druzyna jest rozbita i widac to bylo w Chorzowie. Leo nie ma juz tak wielkiego wplywu na zespol, wiec zagramy podobnie, bez zeba, bez zaciecia. Kurs ok 2,5 na Slowenie dla mnie jest z kosmosu✅.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Druzyna jest rozbita i widac to bylo w Chorzowie. Leo nie ma juz tak wielkiego wplywu na zespol, wiec zagramy podobnie, bez zeba, bez zaciecia. Kurs ok 2,5 na Slowenie dla mnie jest z kosmosu.
A ile razy wlasnie tak po fatalnych meczach sie podnosilismy?
Niestety z kosmosu to my mamy druzyne i naprawde na chlodno to jest jeden z bardziej niepewnych meczy.

Co do Portugalii to maja oczywiscie znacznie wiekszy potencjal niz Wegrzy ale oni graja u siebie. No bedzie sie dzialo...
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Panowie a co wy zapomnieliscie o Norwegach????Jedyneczka na Norwegów jak złoto w meczu z Macedonią.Tylko zwyciestwo przy porazce Szkotów z Holandia da drugie miejsce zespołowi Norwegi.Takze wiedzą o co grają.Są to ostatnie mecze w tej grupie takze Norwegowie na maxa spręzeni powinni nie pzostawic złudzen macedoni ktora moze i miesza nieraz szyki mocniejszym ekipa ale robi to raczej przed własna publika.Dla mnie 1 jak złoto ????
Czechy - San Marino tutaj mozna by sie pokusic o spore overy typu 4,5 czy 5,5 a nawet 6,5 jesli gdziekolwiek sie takie znajdzie.Czesi beda chcieli nabic sporo bramek gdyz ich bilans bramkowy nie wyglada najlepiej w porownaniu z Polska czy Słowacja a jak wiadomo przy rownej liczbie punktow w pierwszej kolejnosci decyduja podobno bramki.
Serbia - Francja Tutaj upatrywał bym zwyciestwa zawsze groznych u siebie Serbów gdyz francuzi graja teraz zwyczajna padake a zwyciestwo da prawie pewny awans Serbów.1x powinno wejsc za pocalowaniem reki a i kurs w miare ????

Kusi mnie równiez postawic na Polaków.Dzisiaj 3x win Polacy( siata ,kosz i piłka U-21) czy jutro bedzie podobnie??????????????????/
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Popieram typ na Norwegię. Muszą wykorzystać to z kim grają i wskoczyć lokatę wyżej za Szkotów.
Moje typy na jutro :

Anglicy w końcu ustatkowali swoją formę i grają bardzo dobrze. Myślę że w tym meczu mogą się &quot;zrekompensować&quot; za eliminacje do mundialu ;)
Słowakom ciężko się gra z wyspiarzami. Irlandia, Anglia, Szkocja to niewygodni rywale nie tylko dla naszych sąsiadów. Myślę że tutaj Irlandczycy nie zagrają tak jak w meczu z Polską - zagrają odważniej odkrywając się. Mimo to myślę że padnie remis 1:1 i remis do przerwy 0:0.
Duńczycy grają ładną piłkę, co prawdą w meczu z Portugalią mieli dużo szczęścia ale mimo to grają dobrze i z pomysłem. Myślę że skromne zwycięstwo 0:1 , 0:2.
Polaczki - ehh stawiając na nich zaufałem im. Przecież potrafią zagrać oni dobry football tylko nie mają stabilnej formy. Myślę że mecz z Irlandią ich czegoś nauczył i był to kubeł zimnej wody na głowę.
Ta dziwna Portugalia ;S Liczę że w końcu wywiozą te 3 punkty bo ostatnio coś im nie idzie. Nie liczę na łatwą przeprawę - 0:1 i gol Naniego.
O Norwegii napisał kolega wyżej którego w pełni popieram ????
 
orzelasty 124

orzelasty

Użytkownik
Hmm....a ja się tak zastanawiam czemu nikt tu nie typuje meczu Bośnia &amp; Hercegowina vs Turcja... to ja cały dzien w robocie myslalem o tym meczu a tu nikt nie wspomina?
Uważam że Bośniacy juz jutro sprobuja zapewnic sobie 2 miejsce w grupie. Graja u siebie bardzo dobrze, sa bramkostrzelni...uważam że typy : 1 - 2.65; over 2,5 - 1,7; i że obie strzelą - 1,6 nie są złym rozwiazaniem.

P.S. Ramzesa uwazam że typ 2 na Polske nie jest dobrym rozwiązaniem w twoim kuponie.

No i mam takiego wariata jeszcze do oceny ;)

Co byscie proponowali na jutro za grubsza kase?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Turcja mocno nieobliczany zespół :? Potrafią przegrać ze słabeuszem albo wygrać z mocnym zespołem.Ciężko trafić u nich z formą aczkolwiek i tak w tym meczu stawiałbym na Bośniaków.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Co byscie proponowali na jutro za grubsza kase?
Norwegia - Macedonia 1 bez zadnych handi - srandi za jakies 1,55
Wenezuela - Peru 1 za jakies 1,55
Arabia - Bahrajn na awans Arabii
ewentualnie jesli nie chcial bys grac Wenezueli i Arabii zamienil bym to na siateczke oczywiscie Polaczków -1,5 seta oraz -1.5 na Serbów i moze Rosjan
Ale to ja tak mówie zrobisz jak uwazasz.Jesli sledzis zmoj temat w dziale kupony ze statystykami to napewno cos ciekawego jutro zobaczysz ????
Pozdro
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Moje typy
Kolega o nicku EXPORT dał mi trochę do myślenia. Mój kupon na jutro:
Węgry - Portugalia (handicup 1:0) =&gt; typ 2
Serbia - Francja (handicup 1:0) =&gt; typ 2
Łączny kurs ponad 15 hmmmm, wcześniej o tym nie myślałem, ale wsumie zarówno skład Portugali jak i Francji do czegoś zobowiązuje !!!! Dlaczego więc nie spróbować.
Te dwa spotkania to dla tych wielkich drużyn mecze o wszystko, więc czemu nie dać z siebie wszystkiego i nie wygrać różnicą 2 bramek
Będzie ciekawie, za grosze można wygrać całkiem sporą sumke
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Kolega o nicku EXPORT dał mi trochę do myślenia. Mój kupon na jutro:
Węgry - Portugalia (handicup 1:0) =&gt; typ 2
Serbia - Francja (handicup 1:0) =&gt; typ 2
Łączny kurs ponad 15 hmmmm, wcześniej o tym nie myślałem, ale wsumie zarówno skład Portugali jak i Francji do czegoś zobowiązuje !!!! Dlaczego więc nie spróbować.
Te dwa spotkania to dla tych wielkich drużyn mecze o wszystko, więc czemu nie dać z siebie wszystkiego i nie wygrać różnicą 2 bramek
Będzie ciekawie, za grosze można wygrać całkiem sporą sumke
Po pierwsze nazwiska nie graja i mam nadzieje jutro sie o tym przekonasz.
Rozumiem typowac zwyciestwo ale to jest na wariackich papierach. Bo co przekonuje tak dotychczas chocby beznadziejna Francja do wygranej a co dopiero dwoma bramkami.?
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Re
Dokładnie tak jak napisałeś - to jest na wariackich papierach ;)
O rezultacie przekonamy się jutro. A szczęsciu trzeba pomagać.
Kupon normalny i przemyślany też jest, ale jak już wcześniej napisałem zabawa za grosze - czemu nie (20zł = 300zł)
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Co do meczu Wegier z Portugalia to moze Portugalia jest faworytem ale z 2 powodow sobie odpuszcze.Po pierwsze Portugalia mnie zawodzi a Wegrzy tacy slabi nie sa. 13 pkt z 7 meczy nie bierze sie z niczego i maja ciagle szanse na wyjscie z grupy. Po drugie i najwazniejsze to maly kurs 1,45 ?! heh... to juz lepiej na Norwegie postawic z Macedonia o kursie 1,60 o czym juz devil napisal :p.
Co do meczu Polakow to ja postawilem bezposrednio na 2.Wiem ze z Irlandia za dobrze nie bylo ale z tego co obserwuje nasza reprezentacje to niemal zawsze jest tak ze jak pierwszy mecz jest slaby to na drugi wychodzi zupelnie &quot;inna&quot; Polska i graja inny ( lepszy) football. Mam nadzieje ze tak bedzie i tym razem. Co z tego ze Slowency nie przegrali w tych eliminacjach u siebie zadnego meczu , czy oni sa jakas potega z ktora Polska grajaca swoje sobie nie poradzi? A kurs 2,50 do mnie przemawia i na pewno niezaleznie od wyniku nie bede zalowal postawionych pieniedzy ;).Pozdrawiam
Moje typy :
Norwegia - Macedonia
Typ:1
Kurs:1,60
Slowenia - Polska
Typ:2
Kurs:2,50
 
maryman 117

maryman

Użytkownik
Po pierwsze nazwiska nie graja i mam nadzieje jutro sie o tym przekonasz.
Rozumiem typowac zwyciestwo ale to jest na wariackich papierach. Bo co przekonuje tak dotychczas chocby beznadziejna Francja do wygranej a co dopiero dwoma bramkami.?
Dokładnie, kto dziś pamięta kiedy Francja strzeliła 2 bramki w meczu ? Ostatni raz to było w październiku zeszłego roku w meczu towarzyskim z ... Tunezją ???? no ale może się przełamią ...:roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom