>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwalifikacje do MŚ 2010 - 05.09.2009 (Europa)

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Eliminacje do przyszłorocznego Mundialu wchodzą w decydującą fazę.
Już za niespełna dwa tygodnie zostaną rozegrane kolejne mecze kwalifikacyjne po których możemy poznać wiele rozstrzygnięć w grupach eliminacyjnych do Mistrzostw Świata.

Obecna sytuacja w grupach wygląda następująco:



Ze strefy europejskiej jak dotychczas awans do mundialu ma zapewniony tylko reprezentacja Holandii.

Kursy wystawione przez BAH:



Osobiście na pewno coś z eliminacji zagram. Myślę, że zestaw par wraz z zaproponowanymi kursami jest na tyle interesujący, że warto się nad typami na mecze kwalifikacyjne zastanowić.

Zapraszam do dyskusji.. ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Więc tak. Narazie tylko coś o meczu naszych.
Myślę że nie będzie co zbierać po Irlandii po meczu. Skład naszej kadry prezentuje się dobrze. Większość zawodników dobrze weszła w sezon , gra w klubach itp. Na bramce nie podważalnie Boruc. Dobrze zorbił Leo że dał mu drugą szanse. Artur dobrze się ostatnio spisuje , taki stary dobry Artur. Powinien być pewnym punktem. Lewa obrona mam nadzieję że już nie będzie naszą pięta achillesową. To co gra ostatnio Gancarczyk jest świetne. Nie do przejscia , walczy , włącza się w akcje ofensywne. Tylko mam nadzieję że Leo to dostrzegł i Seweryn będzie teraz grał na LO. Prawa obrona to nie podważalnie Marcin Wasilewski. Również fajter , bardzo ofensywnie grający który podobnie jak Seweryn jest ważną postacią w klubie Fiołek. Srodek obrony to zapewne Dudka z Żewłakowem. Choć nie zdziwie się jeżeli zagra Bosacki z Żewłakowem. Dudka w Auxerre ostatnio więcej siedzi, natomiast Bosacki w Lechu również dobre występy. Lewy pomocnik nasz nowy nabytek ???? Obraniak - świetny debiut 2 gole wbite Grekom , głodny jest gry w narodowych barwach , wielkie są pokładane nadzieję w tym filigranowym pomocniku , że wprowadzi nas na mundial ... sam do tego podchodzi z dystansem aczkolwiek ma ochote na miano bohatera i na pewno zrobi wszystko aby tak się stało ... prawa pomoc to offf Kors Kuba. ostatnio trochę bez formy ale w BVB gra i to jest ważne. na wrzesień powinno być już dobrze. do srodka pomocy sie nie bede rozpisywal bo tam dzieją się różne cuda ???? taki Roger .... :| no i problem pozostaje z atakiem. Lewy i Smolarek trochę bez formy. Brożek coś tam strzela dla Wisły ale w Kadrze już nie , Saganowski ... nie wiem czego ale go lubie, zawsze walczy biega, efekty gry na wyspach ???? jezeli bedziemy torchę bardziej skuteczni będzie dobrze. 3:0 nie powinno być problemem. w okresie wakacyjnym naszym nigdy sie nie grało dobrze , z Grecją było już kilka fajnych akcji , każdy był głodny gry , mam nadzieję że potwierdzi się że na Jesień nasza ekipa jest piekielnie mocna i zawsze na Jesieni rozgrywała najlepsze mecze. Po za tym Polacy będa chcieli coś udowodnić Irlandczykom ... 3:0 IzzzI ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Podobnie sądze . Mam nadzieje , że pokażą podrażnioną ambicje i wygraja jakies 3-0 ????
Skład dobry Błaszczykowski wreszcie zdrowy Boruc powrócił na dobre do bronienia na światowym poziomie. Mam nadzieje , że środek obrony wygladac bedzie Bosacki- Żewłakow a nie Żewłakow - Dudka. I sam siebie oszukuje , że postawi LEo na Gancarczyka na lewej obronie ale nie wiem czy sie do niego przekona jesli nie zapewne bedzie tam gral Krzynówek.
Atak mamy silny obrona też może byc niezle zestawiona. Martwi mnie tylko poza Polska mało meczy do zagrania za godziwe stawki ( powyzej 1.5_).
Po analizie zagrac trzeba bedzie na inne zdarzenia typu ilosc goli .
 
D 0

damafi

Użytkownik
Wielka szkoda Wasyla...Ale ja również uważam ze mamy bardzo duze szanse na zwyciestwo w Chorzowie,doping i ilosc naszych kibicow bedzie napewno 12 zawodnikiem!! Sadze ze zwyciestwo 2:0 jest do brania w ciemno. A co do lewej obrony to ja nie widze innej opcji jak tylko Gancarczyk ale co na to Leo...obawiam sie ze niestety On tego nie widzi i postawi niestety na Krzynowka a wielka szkoda...A kurs na NASZYCH GRAJKOW jest niezly 1,65 mozna zagrac.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Ja lepszej lokaty krótkoterminowej jak ten mecz nie widzę.
kurs:1,65
gramy w Chorzowie &quot;kocioł czarownic&quot;
wydaje się że reprezentacja w formie
Irlandczycy na wyjazdach nie błyszczą
nic tylko brać. Ja w to ładuje sporą kasę
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dla mnie też granie na Polaków jest warte zachodu.
Nie oszukujmy sie Irlandia szans na awans nie ma , swą pozycje zawdzieczaja raczej fatalnej dotychczas postawie naszej i Czechów. Coprawda niespodizanki sprawiaja ale raczej w Belfascie. Sa ta grajacy fizyczny futbol rzemieślnicy. Mam nadzieje , że zaatakujemy od poczatku i stłamśimy ich. Nie musze pisac , że gol dla nas wczesno strzelony bardzo pomoze.
Oczywiscie szkoda ogromnie Wasyla bo to twardziel nieustepliwy i jeden z kierujacych nasza kadra , którego głos w szatni ma znaczenie. Mimo tej tragedii jaka jest jego kontuzja poruszajac aspekt czysto sportowy sądze ,że nie ma co załamywac rąk.
Nie wiem jaka teraz forme prezentuje Golański ale śmiem twierdzic , że w dobrej formie jest lepszy od Wasyla. Nie lapie głupich kartek, gra ofensywnie i potrafi celnie podac dołem czy górą co Wasylowi nie zawsze wychodzi. I jest to gracz bardziej techniczny od Wasyla. Najbardziej licze na Boruca- wyłapie co trzeba chociaż oby nie miał okazji, Błaszczykowski- to , że niektórzy &#39; kibice&#39; mowią o nim &#39; pan kontuzja&#39; ja w niego wierze bo to perełka jak na nasze warunki i jego szybkosc przyniesie korzyst w tym meczu, Obraniak- cudów nie oczekuje ale to taki zawodnik jakiego brakuje do mam nadzieje środka pola , poda prostopadle zagra z klepki i wreszcie pośle te ostatnie podanie, Brożek-W Wiśle dopiero co sie przełamał ale reprezentacja to cos zupełnie co innego nie oszukujmy sie grac na Śląskim przy 40 tys a grac w Sosnowcu to cos zueplnie odmiennego licze na gola . ????
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Ktos mi poda jakikolwiek wazki argument, by nie dawac 1x na Dunczykow? Nie obchodza mnie stwierdzenia, ze Portugalia gra z nozem na gardle, ze maja lepszych pilkarzy, skoro to zespol gra, a nie poszczegolni zawodnicy. Zreszta Dunczycy pokazuja, ze sa ostatnio w calkiem dobrej formie, zwlaszcza reprezentacyjnie, czego zdecydowanie nie mozna powiedziec o gosciach (gol decydujacy o zwyciestwie z Albania w 90 minucie, smiech na sali). Jak dla mnie prawie na pewno gospodarze nie dadza sobie strzelic wiecej bramek niz sami to zrobia, wiec co najwyzej moze byc tylko remis. Zreszta maja naprawde duze szanse na awans i z pewnoscia beda chcieli je wykorzystac. Dla mnie lepszy kurs i typ niz na naszych nawet. Co do reszty to nie mam zaufania do Francuzow, kadra ostatnio slabiutko, co z tego, ze moim zdaniem talentem przewyzszaja Brazylijczykow skoro w ogole nie moga tego wykorzystac? A Rumuni jesli zagraja swoje to moga wywiezc remis, slabej ekipy przeciez nie maja. Niespodzianki bym szukal tez w Azerbejdzanie, Finowie u siebie wygrali z nimi ledwo, ledwo, po karnym dopiero. Na wyjezdzie moze moim zdaniem pasc remis. Dodatkowo przypominam mecz z Liechtensteinem, zbyt dobrego wrazenia w nim nie zrobili. Lecz jak naprawde bedzie okaze sie za pare dni.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Małe kursy, ale potrzebuję się wzbogacić. Chcę to postawić w toto za 100 zł. Co sądzicie?
Polska - Irlandia Płn. 1
Hiszpania - Belgia 1
Turcja - Estonia 1
Bułgaria - Czarnogóra 1
Austria - Wyspy Owcze 1
Kurs łączny jest 4.2, najbardziej boję się tej Bułgarii, no i naszych, że zrobią klops, ale i nasi i Bułgaria jeszcze mają szanse na coś, więc powinni się postarać.
Co do innych meczów, to uważam, że nie warto grać meczu Węgry - Szwecja, bo może paść każdy wynik i Azerbejdżan - Finlandia. Dla mnie to dwa mecze no bet. W meczu Cypr - Irlandia skłaniałbym się do 1X, a w Słowacja - Czechy over 2.5. Czesi muszą wygrać będą grać ofensywnie, więc nie wykluczone, że coś wpadnie, a Słowacy bardzo dobrze kontrują i Czesi mogą się nadziać na jakąś bramkę. Jeśli chodzi o rezultat to według mnie najbliższy wydaje się remis bramkowy, powiedzmy 2:2. Ominąłem też mecz Mołdawia - Luksemburg, bo Luksemburg już zaskoczył, chociażby wygrywając na wyjeździe ze Szwajcarią, a Mołdawia za silna nie jest, skoro do tej pory uciułała tylko jeden punkt.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
A nikt nie zwrócił uwagi na Chorwację? Dla mnie to jeden z najpewniejszych typów. Białoruś może słabeuszem nie jest ale Chorwacja musi Ukrainie uciekać jeśli chce zająć drugie miejsce. Ci grają z Andorrą teraz i trudno się spodziewać niespodzianki. Ja w to ładuje 1000zł. 250zł drogą nie chodzi. Na Polskę dużo mniej ale też grubo (przynajmniej dla mnie grubo)
 
cwq 0

cwq

Użytkownik
Warto zwrócić jeszcze uwagę na mecz Azerbejdżan - Finlandia myślę, że spokojnie tu wpadnie under 2.5 (a kurs jest 1.55) Azerbejdżan jak do tej pory to wszystkie mecze miał poniżej 2.5, a na wyjeździe przegrał z Finlandia 1:0. W eliminacjach do mistrzostw europy 2008 sprawił nawet niespodzianke i pokonał Finlandie u siebie 1:0.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Oj jakoś wybitnie nie podchodzą mi te mecze eliminacyjne. Jedynie dwa typy na dzień dzisiejszy zwracają moją uwagę. Nie będę oryginalny grając na Polskę, ale bądź co bądź nie widzę innej opcji jak wygrana naszych w &quot;Kotle Czarownic&quot;. Drugi typ to wygrana Izraela z Łotwą. Obie drużyny ciągle w gronie walczących o awans, ale nie wydaje mi się aby Łotysze do ostatniej serii spotkań bili się o przepustkę do MŚ. Izrael u siebie jest groźny dla każdego i choć może nie potrafił ograć Grecji czy Szwajcarii to uczyni to w meczu z Łotyszami. Dubelek Polska + Izrael ? Narazie jak dla mnie najlepsza opcja, ale jeszcze nie zatypowałem.
 
grruber 28

grruber

Użytkownik
Azerbejdzan- Finlandia
TYP: under 2,5 1,6
Azerbejdżan nie strzeli 2 2,11
Finlandia nie strzeli 2 3,4
STS
Też myślę, że w tym meczu dużo bramek nie padnie, a może nawet żadna. Do tej pory Azerbejdżan u siebie underowo, z LIECHTENSTEINEM 0-0, WALIA 0-1 i NIEMCAMI 0-2. Finlandia też nie prezentuje się zbyt dobrze i dużo bramek nie strzela!! Dla odważnych można pokusić się o zagranie, że obydwie drużyny nie strzelą gola!!!

Izrael- Łotwa
TYP: 1 1,60
STS
Izrael do tej pory uzbierał 9pkt i w ciąż jeszcze ma szanse zająć przynajmniej 2 miejsce dające prawo barażu do MŚ w RPA. W dotychczasowych meczach u siebie Izrael 2 razy remisował ze Szwajcarią 2-2 i Grecja 1-1, teraz przed sobą ma 3 spotkania przed własną publicznością Łotwa, Luksemburg i Mołdawia. Myślę że bez problemu powinni wywalczyć w tych meczach 9pkt. Łotwa wyprzedza Izrael 1pkt. Zawdzięcza to ostatnim wygranym z Luksemburgiem odpowiednio 0-4 na wyjeździe i 2-0 u siebie. Moim zdaniem Izrael bez problemu powinien wygrać swój mecz!!!!

Armenia- Bośnia i Hercegowina
TYP: 2 1,5

STS
Bośnia zajmuje obecnie 2 miejsce z 12pkt na koncie, przed nimi Hiszpanie, którzy awans już mają raczej zapewniony. Groźnymi rywalami którzy mogą odebrać 2 miejsce Bośni jest Turcja. I dlatego Bośnia musi ten mecz wygrać. Bośnia strzela dużo bramek, a mecz u siebie z Armenią wygrali 4-1. Bośnia posiada bardzo dobrych graczy takich jak DZEKO z Wolsburga, Muslimowić. Co tu dużo pisać o Armieni 1pkt w dotychczasowych meczach, ostatnie miejsce. Myślę, że nie mają szans i Bośnia zasłużenie i z przewagą zainkasuje 3pkt w tym meczu.
 
S 0

squat2

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mnie to kursy które szczególnie zwróciły moją uwagę są następujące:

Austria-Wyspy owcze Typ:under 3,5 Kurs 1.40
Austria-Wyspy owcze Typ:under 2,5 Kurs 2.10
Austria-Wyspy owcze Typ:under 1,5 Kurs 4.00


Wyspy owcze może i nie są geniuszami piłki nożnej ale już dawno zauważyłem że jedyne co interesuje tych &quot;piłkarzy&quot; to to by stracić jak na mniej goli i ograniczyć kompromitacje na arenie między narodowej do minimum.

Dowód:
W żadnym meczu kwalifikacyjnym ta reprezentacja nie straciła więcej niż 2 goli a na dodatek w pierwszym spotkaniu z Austrią udało się im zremisować 1:1. W ostatnim meczu z Francją ulegli tylko jedną bramką a mało zabrakło żeby padł remis(stawiania remisu jeżeli chodzi o mecze wysp owczych nie polecam nawet największym szaleńcom).

Under 3,5 dałbym nawet do kombosów za niezła sumkę, co do reszty to niosą spore ryzyko, ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

Kolejnym meczem który zwrócił moją uwagę jest:

Mołdawia-Luksemburg Typ: 2 Kurs 9
Mołdawia-Luksemburg Typ: X Kurs: 4,5

Mołdawia-Luksemburg Typ: X2 Kurs: 3


Prawdę mówiąc gdybym miał sobie wyobrazić spotkanie najniższej rangi w piłce nożnej, to byłaby jedna z moich wizji. Kompletnie nie rozumiem kursów które daje bukmacher, i dobrze! Kurs 1.30 na Mołdawię, murowany faworyt, to niedorzeczne! Jeżeli chodzi o to czemu stawiam na remis bądź Luksemburg to już pisze:
-Sporo osób może już nie pamięta jaka niespodziankę w tych kwalifikacjach sprawił Luksemburg pokonując Szwajcarie w Zurichu 2:1
-Kolejnym powodem jest to że jedyny punkt który posiada Mołdawia zawdzięczają właśnie Luksemburczykom, w Luksemburgu zremisowali z nimi 0:0
-gra Mołdawii równa jest zeru, Luksemburg natomiast nas zaskakuje i sądze że najgorsze co może się przytrafić piłkarzą tego małego państwa to właśnie remis a jeżeli sie poszczęści to może w tabeli dołożą 3 punkty do 4 które już posiadają.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Granie 1x na Dunczykow wydaje sie byc dobre Portugalia negatywnie zaskakuje .Graja zle i o tym wiedza. Ogladalem czesc meczu z Albania. Gra byla glownie na polowie portugalia Albanii. Przewazala Portugalia jednak ciezko bylo im sie dostac na ich pole karne ,szczesliwie strzelony gol,po ktorym wogole sie nie cieszyli tylko spokojnie wracali na swoja polowe. Dunczycy spisuja sie dobrze ich bilans wynosi 5 zwyciestw i 1 remis i 0 porazek co daje do myslenia nad zagraniem tego typu.Osobiscie polecam typ ale nie wiem czy sam go zagram
Under 2.5 w meczu Azerbejdzan - Finlandia jest wg mnie w 100% pewny a kurs 1,60 jest bardzo dobry. Azerbejdzan u siebie jest bardzo ciezkim rywalem,ktory traci malo bramek, odradzalbym grania na finow po kursie niewiele wiekszym. Finowie forma nie blyszcza z kazdym lepszym rywalem przegrywaja. Ostatnio wygrali tylko na wyjezdzie z Walia 2:0 czy z outsiderem grupy Lichtensteinem 2:1. Finlandia powinna wygrac z Azerbejdzanem ale na kupon wybieram bezpieczniejszy wariant bo Azerowie juz pokazal 2 lata temu ze z Finami potrafia wygrac
No i oczywiscie daje na Polske ale analizy juz nie bede pisal bo pisali o tym moi przedmowcy ????
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Ja bym sie z ta Polska tak bardzo nie rozpedzal. To nie bedzie taki mecz jak z Grecja. Irlandczycy zagraja na 0:0 i grajac u nas kiedys byli juz tego bardzo bliscy. Brakuje nam troche mocy z przodu. Nie ma Jelenia i Boguskiego. Brozek jest w slabej formie, Ebi nigdzie nie gra, a Lewandowski co potrafi pokazal w dwumeczu z Brugge. Nawet Ludovic usiadl na lawce. To bedzie mecz do pierwszej bramki i oby ona padla. Polecilbym natomiast mecz Moldawia-Luxemburg. Ja tu widze pewna jedynke. Ostatnio futbol mołdawski (klubowy) wyraznie zwyzkuje. Reprezentacja tez w sparingach dobrze grala. Beda na pewno chcieli pokazac, ze ostatnie miejsce w grupie to miejsce Luxemburga a nie ich.
 
C 0

cinkowskii

Użytkownik
Poza tym dodac warto ze Polska nie potrafi zagrac gdy 10 zzwodnikow bedzie sie bronilo w swojej 16-nastce gdyz jest za ciasno no co jak co ale jak narazie w takich warunkach radza sobie tylko Hiszpanie . Co sadzicie o typie Francja - Rumunia UNDER 2.5/3.5 gola ? to drugie raczej bankowo powinno wejsc ale moze macie jakies lepsze info gra Francji to porazka jesli chodzi o ofensywe natomiast defensywe maja dobra
 
D 0

daniel999

Użytkownik
Co do meczu Armenia - BiH, to uważam, że Bośniacy gładko go wygrają. Widać, że są na fali po dwumeczu z Belgią. Z kolei Armenia nie gra tak dobrze jak za czasów, kiedy byli prowadzeni przez Porterfielda.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
W tym meczu ja bym zaryzykował +2.5 typ a co do twojego zdania to posłuże sie opinią często używana przez ekspertów &quot; Teraz w Europie praktycznie nie ma słabych druzyn&quot; ????
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
ma ktoś jakieś info dotyczące meczu Austria - Wyspy Owcze? kurs 1.15 jest jak dla mnie podejrzanie wysoki, spodziewałem się max 1.05. Wiem że w pierwszym meczu było 1-1 i że Austriacy mają tylko iluzoryczne szanse na awans no ale gra przecież jedna z najsłabszych drużyn Europy złożona z amatorów z całkiem solidną i nieźle poukładaną drużyną. IMHO można brac w ciemno 1.15, ewentualnie handicap
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom