>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwagga Chapmana

kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Statystyka typów 1-174: piłka nożna....................20-4-2 336j
hokej............................8-4-0
14j
tenis.............................18-2-0
734j
koszykówka...................35-14-2
224j
piłka ręczna...................7-2-0
137j
siatkówka......................11-4-0
104j
baseball........................18-7-0 105j snooker.........................6-6-0 -270j krykiet..........................3-1-0 166j (Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)

Typ 175


⚽ 20:45 Ukraina - Anglia
Anglia DNB kurs 1,45 Ekspekt
0-1
Trochę przysnąłem i kursy pospadały, ale się mówi trudno. Anglicy potrzebują remisu do awansu, ale przecież nie są samobójcami i nie będą grali na remis, Anglia to wygra, ewentualnie w razie remisu zwrot stawki.
__________________
Kiedy jest Ci tak źle, że już gorzej być nie może, zacznij się walić kijem po nodze. Kiedy przestaniesz, od razu poczujesz się lepiej.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 175

???? 22:00 Boliwia - Paragwaj
Boliwia +64,5 kurs 1,85 Unibet
62-81 wynik z handicapem (+64,5) =&gt; 126,5-81
Paragwaj bardzo mnie wczoraj zadziwił tocząc bardzo wyrównany pojedynek z Brazylią, Boliwia wczoraj przegrała 36-122 (sic!) z Urugwajem. Paragwaj przeciętna drużyna Ameryki Południowej, o Boliwii nie wiem nic. Czyli teoretycznie wniosek że Paragwaj powinien pokryć ten handicap, ale ja to widzę inaczej. Paragwaj teoretycznie słabszy od Urugwaju, obydwa kraje nie nienawidzą się szczerze. Motywacji po stronie Boliwii na pewno nie zabraknie, pytanie czy Paragwaj prowadząc bardzo wysoko dalej będzie chciał gromić rywala czy trochę zwolni obroty, w końcu spotkanie wczorajsze z Brazylia musiało kosztować ich trochę energii. Po za tym handicap +64,5 to naprawdę dużo, daje to że Boliwia może przegrywać każdą kwartę nawet 16 punktami.

Typ 176

???? 23:00 USA U18 - Argentyna U18
Argentyna U18 + 25,5 kurs 1,85 Unibet
107-72 wynik z handicapem (+25,5) =&gt; 107-97,5
Argentyna w kosza to nie ogórki, USA to wiadomo klasa światowa, ale w młodzikach nie ma takiej wielkiej różnicy jak w seniorach.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 177

???? 17:00 Węgry K - Portugalia K
powyżej 126,5 kurs 1,85 Unibet
Typ z względu na drużynę Portugalii, która w dwóch pierwszych meczach grała praktycznie bez obrony. Portugalki i tak nie mają szans na zwyciestwo z Węgierkami, wiec mam nadzieje że sposobu gry nie zmienią. Mecz widzę tak że Węgry wrzucą te 80pare punktów, a resztę dorzuci Portugalia. Węgierki bazują na super obronie, ale po co się bronic jak rywal trzy klasy słabszy, więc można dać radość gry kibicom i zagrać ofensywnie.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 180

???? 15:00 Niemcy K- - Bułgaria K
powyżej 122,5 kurs 1,85 Pinnacle
77-56
Spodziewałem się wyższej linii więc gram over, ale po pierwsze to są kobiety wiec do końca nic nie wiadomo, po drugie i moje typy coś ostatnio kuleją.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 181

:baseball: 19:35 Pittsburgh Pirates - Detroit Tigers
Detroit Tigers kurs 1,55 Bwin
2-3
Pirates grają ostatnio rewelacyjnie, ale moim subiektywnym zdaniem jest to drużyna sporo słabsza od Tigers. Wyniki Detroit są ostatnio bardzo nieciekawe, to jest liga MLB wiec pora na przełamanie pas obu drużyn.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 182

▶ 08:30 Lawler R. (Eng) - Hang L. (Chn) (snooker)
Lawler R. (Eng) kurs 1,56 Pinnacle
5-2
Statystyka typów 1-182:
piłka nożna....................21-4-2
381j
hokej............................8-4-0
14j
tenis.............................18-2-0
734j
koszykówka...................38-16-2
226j
piłka ręczna...................7-2-0
137j
siatkówka......................11-4-0
104j
baseball........................19-7-0 160j snooker.........................7-6-0 -214j krykiet..........................3-1-0 166j (Kolejno w statystykach: dyscyplina, wygrane kupony w danej dyscyplinie, przegrane kupony, zwroty. Zysk/strata finansowa z danej dyscypliny, każdy kupon za teoretyczną stawkę 100j, potrzebną do wyliczenia statystyk)
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 183

???? 20:15 Mali K - Kanada K
Mali K +26,5 kurs 1,85 Bwin
23-89
Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich rozgrywany w Turcji. Ciężko powiedzieć coś konkretnego o reprezentacji Mali, ale handicap spory nawet licząc ostatnio dobrą formę Kanady. Mnie martwi tylko jak do tego meczu podejdzie trener Malijczyków przy wysokim prowadzeniu Kanadyjek, czy dalej będzie walczył najlepszymi zawodniczkami czy może będzie oszczędzać swoje najlepsze zawodniczki na mecz z Francją gdzie na pewno nie odpuszczą. A może Mali jest silniejsze niż ja (i buki) przypuszczam i mecz będzie wyrównany.
edit: Qrwa ale ja przekombinuje ostatnio z tym koszem, Mali nie istniało w meczu 23-89 (6-22) (4-24) (4-19) (9-24)...

Typ 184

???? 21:00 Wielka Brytania - Rosja
Rosja kurs 1,10 Bwin
51-87
Kurs nędzny ale chyba warto. Inna sprawa że za długo się zastanawiałem czy Rosja nie wystawi w tym meczu rezerw i kurs poleciał w dół . Rosja się przygotowuje się do turnieju kwalifikacyjnego od IO, jeżeli Rosja zagra na poważnie w tym meczu to rozgromią Wielką Brytanie.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 186

???? 12:30 Zopp J. (Est) - Jaziri M. (Tun)
Zopp J. (Est) kurs 1,22 Unibet
2-3
Dla mnie najpewniejszy typ dnia, choć kurs nędzny.

Edit: Zopp mnie załamał swoją grą więcej moich typów nie będzie na forum...
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 188

:siata: 27-06 09:30 Tajlandia K - Turcja K
Turcja K kurs 1,22 Pinnacle
Turniej finałowy World Grand Prix Women rozgrywany w Chinach. Tajlandia to obrona, Turcja to atak, blok oraz serwis też na pewno lepszy niż rywalki z Azji. Faworyt wiec jest tylko jeden (czytaj Turcja), ale wiadomo jak to jest z faworytami...
...Weźmy przykład z moim typem 186, niby Zopp J. miał wygrać łatwo lekko i przyjemnie a tu ciężka walka, piąty set i porażka (6-4, 6-4, 3-6, 4-6, 4-2 gra przerwana z powodu deszczu, po przerwie dwa przełamania Tunezyjczyka i 7-9).
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 190
▶ 22:15 Trump J. (Eng) - Ebdon P. (Eng) (snooker)
Trump J. (Eng) kurs 1,3 2 Pinnacle
4-2
Takich kursów się nie obstawia w snookerze, ale ja jestem głupi więc obstawie:razz:. W przypadku remisu chyba zwrot, nie chce mi się tłumaczyć regulaminu, a pinnacle jest mało zainteresowane polskim klientem i nie ma strony po polsku.
 
kwagga 5

kwagga

Użytkownik
Typ 192

???? 13:30 Azarenka V. (Blr) - Sharapova M. (Rus)
Sharapova M. (Rus) kurs 2,75 Bet365

Maria wymiata w tym turnieju aż miło, natomiast Victoria jak zawsze niesamowita waleczność plus umiejętności. Białorusinka z drobną kontuzją choć jej krecz byłby mi nie na rękę w Bet365 oznaczałby zwrot.
 
Do góry Bottom