>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kursy 1.60-1.90

Status
Zamknięty.
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Ten koleś z tego filmu jest zupełnie niewiarygodny. Kiedyś oglądałem jego filmy ale jak zaczął kwestionować używanie obliczania yieldu, oraz używanie statystyk, a na dodatek sam nie kwapił się aby prezentować wiarygodną historię własnych typów, to stwierdziłem, że ten koleś nie ma pojęcia o podstawach bukmacherki.
Przecież on w paru swoich filmikach typował wyniki meczów za pomocą programu symulującego rzut monetą. Bazowanie na tym że on podał jakieś rzekome wnioski że kursy 1,6-1,9 nie padają często, i przywołał parę przykładów, to jest jakaś kpina. Ten film to zwykły clickbait bez wartościowej zawartości.

I później ludzie oglądają takie filmy gdzie autor nic nie udowodnił, tylko sobie rzucił kilkoma przykładami które mu akurat pasowały do jego tezy, a ludzie marnują czas żeby taką tezę samemu sobie sprawdzać i po analizie kilkuset typów są rozczarowani, bo "system" nie działa, a przecież miał działać, bo przecież tak mówił ten od filmu...

Ja nie sądzę aby buki były tak niewyedukowane, żeby pozwoliły tutaj na jakieś niekorzystne dla siebie anomalie w dłuższej perspektywie czasu. Sprawdzanie kilku, kilkudziesięciu meczów nic nie da, bo to nie jest próba reprezentatywna. Sprawdzić trzeba wiele setek meczów.
Ale jak się zaglebisz w dane w takim meczu (nie każdy tak ma) to często padaja bttsy, late gole i to nierzadko w ht więc sądzę że jednak coś jest na rzeczy 😉 każdy gra jak uważa nie namawiam.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ściema i robienie ludzi w balona :) gość specjalnie pisze, żeby małą próbę dać tak z 20 meczów, dlaczego? :) Statystycznie... łatwiej wtedy trafić na kogoś kto się na to nabierze :) I te kursy... od 1,6 do 1,9... 🙃 U jednego bukmachera zagram, bo ma 1,95 u drugiego nie zagram, bo na to samo ma 1,8 🙃 Nie wspominając o kursach otwarcia, zamknięcia... o kopiowaniu kursów od tego kto się pierwszy wychyli z ofertą... o różnych dostawcach...

Tyle w tym prawdy co w programach do wyliczania value... takie programy nie służą do typowania tylko mają pomagać jak reklamują ich twórcy... a weźmiesz dużą próbę to wyjdzie, że kręcisz się wokół ujemnej marży... uszy więdną jak się takich rzeczy słucha, ale hazardziści są podatni na takie systemy a sporo osób ma tendencje do hazardu... nie pamiętam jaki to procent, ale dość duży i jest to liczba dwucyfrowa, czytałem o tym z ciekawości niedawno.
 
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Ale jak się zaglebisz w dane w takim meczu (nie każdy tak ma) to często padaja bttsy, late gole i to nierzadko w ht więc sądzę że jednak coś jest na rzeczy 😉 każdy gra jak uważa nie namawiam.
ściema i robienie ludzi w balona :) gość specjalnie pisze, żeby małą próbę dać tak z 20 meczów, dlaczego? :) Statystycznie... łatwiej wtedy trafić na kogoś kto się na to nabierze :) I te kursy... od 1,6 do 1,9... 🙃 U jednego bukmachera zagram, bo ma 1,95 u drugiego nie zagram, bo na to samo ma 1,8 🙃 Nie wspominając o kursach otwarcia, zamknięcia... o kopiowaniu kursów od tego kto się pierwszy wychyli z ofertą... o różnych dostawcach...

Tyle w tym prawdy co w programach do wyliczania value... takie programy nie służą do typowania tylko mają pomagać jak reklamują ich twórcy... a weźmiesz dużą próbę to wyjdzie, że kręcisz się wokół ujemnej marży... uszy więdną jak się takich rzeczy słucha, ale hazardziści są podatni na takie systemy a sporo osób ma tendencje do hazardu... nie pamiętam jaki to procent, ale dość duży i jest to liczba dwucyfrowa, czytałem o tym z ciekawości niedawno.
No ja się akurat nie zgodzę bo powiem Ci szczerze że próbuje i wychodzi więc No cóż mamy odmienne zdania
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No ja się akurat nie zgodzę bo powiem Ci szczerze że próbuje i wychodzi więc No cóż mamy odmienne zdania
no ja się nie zgodzę, bo... jeden wejdzie w czwartek i zagra na weekend drugi wejdzie w piątek zobaczy ofertę i zagra inne mecze, bo kursy już się zmieniły 🙃 jest taki stary polski serial "Parada oszustów" w jednym odcinku aptekarz szachista wyzywa na pojedynek dwóch mistrzów wyzywając ich na pojedynek szachowy... w rzeczywistości grają między sobą a on zarabia na różnicy w kursach... ściema grubymi nićmi szyta...

edit: zero matematyki i zero logiki... a te Twoje mecze ze screena to nie są wszystkie mecze, które odbywały się tamtego dnia w tym przedziale kursowym ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
no ja się nie zgodzę, bo... jeden wejdzie w czwartek i zagra na weekend drugi wejdzie w piątek zobaczy ofertę i zagra inne mecze, bo kursy już się zmieniły 🙃 jest taki stary polski serial "Parada oszustów" w jednym odcinku aptekarz szachista wyzywa na pojedynek dwóch mistrzów wyzywając ich na pojedynek szachowy... w rzeczywistości grają między sobą a on zarabia na różnicy w kursach... ściema grubymi nićmi szyta...
Dlatego ja gram z dnia na dzień płaska stawka 😉😉
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dlatego ja gram z dnia na dzień płaska stawka 😉😉
graj jak chcesz, droga do bankructwa i naciąganie ludzi ;) nawet na stronie nie mają działalności gospodarczej zarejestrowanej a powinni mieć... wpiszcie sobie w google akademiagry pl opinie i zobaczycie co wam wyskoczy ;)

https://twojeopinie.com/dlx-com-pl


już wcześniej robił ludzi w balona z tego co tam można przeczytać :) wiem, że Polska to szara strefa i nie ma obowiązku pisania o tym, że coś się reklamuje i czerpie z tego korzyści, ale to już przesada :)

edit:


1 / 5

2021-12-08 12:59:45

Michał


Uwaga to ten sam właściciel co ten sklep https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23006801 - ten już zamknięty. Właściciel nie wywiązuje się z umów, prowadzi również akademie gry(bukmacherka). Przestrzegam

edit2: dobra teraz mam reklamy tego syfu na facebooku... tak działa internet...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
M 86K

michalkin

Użytkownik

Proszę bardzo
Akademia gry czyli najwieksza sciema i scierwo. Gdzieś było już pisane o nich na forum. Zerknij na ich inne filmiki i sam się przekonasz, że maks do czego się nadają to do tarcia chrzanu. A jak napiszesz pod ich filmem jakiś nieprzychylny komentarz, to nie bądź zdziwiony jak nast dnia go nie zobaczysz. Ogólnie to jebać takich oszustów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
P 771

Pirania

Użytkownik
Tak się składa, że miałem dostęp do materiałów z akademii gry. Naprawdę nie wiem jak ludzie mogą wierzyć w te jego brednie i płacić za to. Cała ta akademia gry nic nie wnosi, gdyby był „patent” nikt nie dzielił by się tym publicznie a on to robi wiadomo … dla kasy (tylko patentu nie ma).

PS. To Eugeniusz z forum.mecz.pl straszny naciągacz
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Pół roku minęło, jesteś gotowy przedstawić jakieś dane? :D
 
R 0

Rudzianin

Użytkownik
Pół roku minęło, jesteś gotowy przedstawić jakieś dane? :D
Ciężko będzie udowodnić tą tezę. Czym więcej meczy tym procent trafionych kursów 1,6-1,9 zbliża się do 50 %. Można trafić ligę gdzie jest on mniejszy ale jak dla mnie jest to loteria co widać po 3 lidze francuskiej gdzie w obecnym sezonie weszło tylko 33 % kursów 1,6-1,9 a w poprzednim 60 %.

Podsumowując: można się rozejść :LOL:
1.png 2.png
 
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Zostałem źle zrozumiany. Chodziło mi że jeśli kurs na faworyta oscyluje w granicach 1.60-1.90 to warto spróbować zagrać przeciwnie z podpórka bądź draw No bet ewentualnie azjan 0 na przeciwna drużynę. Obserwowałem przez te pół roku mecze z tymi kursami i jeśli ktoś chce to może tak grać ale tylko niższe ligi bo w tych topowych rzadko to wychodzi. Owszem, zdarza się ze tak jak ostatnio Roma z Cremonese wtopiła bądź Barcelona z Realem wygrała. Tak jak pisalem. Kurs na faworyta 1.60-1.90 - > gramy na przeciwna z podpórka, draw no bet bądź azjan 0.
Post automatycznie złączony:

Czasem można upolowac nawet lamaka 1/2 albo 2/1 ale wtedy stawkę rozbijamy na dwa.
Na przykład stawka to 5zl więc 1/2-> 2.50zl 2/1->2.50 zł.

Ale to już dla ludzi którzy chcą zaryzykować. Kursy od 19 do około 30/44 zależy od typu.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Bzdura. Nie ma absolutnie żadnego znaczenia, czy wyższa liga czy niższa. Te wszystkie "ooo, zauważyłem pattern" to zwykle gambler's fallacy. Dany kurs odzwierciedla prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzenia i bez znaczenia, jaka liga. Co to w ogóle znaczy "rzadko to wychodzi"? Jak rzadko, liczby, konkrety? "Czasem można upolować łamaka"... Panie... A czasem gospodarze strzelą dwa gole, a może goście i trzy. Zagraj kilkaset betów tych swoich "z podpórką", a potem przyjdź tu wkleić statystyki z buków, zobaczymy, ile zarobiłeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom