>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kursy 1.60-1.90

Status
Zamknięty.
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Słuchajcie ostatnio gdzieś wpadł mi w ręce poradnik na YouTube... I jest tam powiedziane ze kursy w przedziale 1.60-1.90 najczęściej nie wchodzą. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że tak jest w rzeczywistości. Co prawda nie każde ale w większości wygrywał bądź remisował underdog...
Co myślicie o sposobie 1x2 i grze z podpórka bądź dnb na underdogs?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Na jakich danych oparta jest ta teza i jej potwierdzenie, że jest tak w rzeczywistości? Jakiś link?
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
Żeby zauważyć jakiekolwiek zależności, to wg mnie potrzeba sprawdzić co najmniej kilkaset meczów. Z Twojego opisu prowadzonych przez Ciebie obserwacji nic nie wynika, bo nie ma żadnych danych.
Ile meczów sprawdzonych, ile weszło remisów, ile underdogów, ilu faworytów, z jakimi kursami one weszły. Zrobić bilans, obliczyć zysk i yield.
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Żeby zauważyć jakiekolwiek zależności, to wg mnie potrzeba sprawdzić co najmniej kilkaset meczów. Z Twojego opisu prowadzonych przez Ciebie obserwacji nic nie wynika, bo nie ma żadnych danych.
Ile meczów sprawdzonych, ile weszło remisów, ile underdogów, ilu faworytów, z jakimi kursami one weszły. Zrobić bilans, obliczyć zysk i yield.
I taki mam zamiar ale póki co to dobrze to wyglada
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Poświęciłem 5 minut swojego nudnego życia, otworzyłem 60 ostatnich meczów la liga (wybór przypadkowy) na sofascore i z 19 meczów, w których faworyt oscylował w kursach 1,6-1,91, 14 razy faworyt wygrywał, a 5 razy remisował/przegrywał (czyli powyższa teza odrzucona). Poświęcając 15 minut, możesz zebrać dane z 200 meczów dowolnej ligi i wyciągnąć wnioski.

Moim zdaniem strategia jest mega losowa. Prawdopodobnie można znaleźć ligę, w której niespodzianki zdarzają się częściej od innych lig, ale jak próbując uargumentować swoją tezę rzucasz wyniki z 50 różnych lig i jako kryterium bierzesz tylko i wyłącznie kurs, to mija się to z celem.

EDIT:
Mogę prosić link do tego poradnika na youtube?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Moim celem było obalenie tezy " kursy w przedziale 1.60-1.90 najczęściej nie wchodzą " a nie znalezienie ligi z największą ilością niespodzianek.
 
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Poświęciłem 5 minut swojego nudnego życia, otworzyłem 60 ostatnich meczów la liga (wybór przypadkowy) na sofascore i z 19 meczów, w których faworyt oscylował w kursach 1,6-1,91, 14 razy faworyt wygrywał, a 5 razy remisował/przegrywał (czyli powyższa teza odrzucona). Poświęcając 15 minut, możesz zebrać dane z 200 meczów dowolnej ligi i wyciągnąć wnioski.

Moim zdaniem strategia jest mega losowa. Prawdopodobnie można znaleźć ligę, w której niespodzianki zdarzają się częściej od innych lig, ale jak próbując uargumentować swoją tezę rzucasz wyniki z 50 różnych lig i jako kryterium bierzesz tylko i wyłącznie kurs, to mija się to z celem.

EDIT:
Mogę prosić link do tego poradnika na youtube?

Proszę bardzo
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Chodzi mi o porownanie, tak jak pisales weszlo by 18 na 14 porazek wez teraz wylicz zyski i straty, e bys wlozył kasy a ile wyciągnął
 
Dexter915 0

Dexter915

Użytkownik
Chodzi mi o porownanie, tak jak pisales weszlo by 18 na 14 porazek wez teraz wylicz zyski i straty, e bys wlozył kasy a ile wyciągnął
Przy płaskiej stawce jest to opłacalne moim zdaniem bo załóżmy że masz 14 wtop więc tracisz 70 zł grając każdy typ za 5zl ale jeśli grasz za 2.30 to tak jakbyś grał 2.0 bez podatku więc 18 typów daje ci plus i tak
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik

Proszę bardzo
Ten koleś z tego filmu jest zupełnie niewiarygodny. Kiedyś oglądałem jego filmy ale jak zaczął kwestionować używanie obliczania yieldu, oraz używanie statystyk, a na dodatek sam nie kwapił się aby prezentować wiarygodną historię własnych typów, to stwierdziłem, że ten koleś nie ma pojęcia o podstawach bukmacherki.
Przecież on w paru swoich filmikach typował wyniki meczów za pomocą programu symulującego rzut monetą. Bazowanie na tym że on podał jakieś rzekome wnioski że kursy 1,6-1,9 nie padają często, i przywołał parę przykładów, to jest jakaś kpina. Ten film to zwykły clickbait bez wartościowej zawartości.

I później ludzie oglądają takie filmy gdzie autor nic nie udowodnił, tylko sobie rzucił kilkoma przykładami które mu akurat pasowały do jego tezy, a ludzie marnują czas żeby taką tezę samemu sobie sprawdzać i po analizie kilkuset typów są rozczarowani, bo "system" nie działa, a przecież miał działać, bo przecież tak mówił ten od filmu...

Ja nie sądzę aby buki były tak niewyedukowane, żeby pozwoliły tutaj na jakieś niekorzystne dla siebie anomalie w dłuższej perspektywie czasu. Sprawdzanie kilku, kilkudziesięciu meczów nic nie da, bo to nie jest próba reprezentatywna. Sprawdzić trzeba wiele setek meczów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom