>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto wygra Puchar UEFA?

Status
Zamknięty.
typer36 456

typer36

Użytkownik
No i trzeba dodać że ta dobra połowa z CSKA została dobrze zagrana tylko dlatego ze do przerwy Lech ani przez chwilę nie zagroził Rosjanom i Ci schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Wynik im już wisiał więc sobie oduścili co było wyraźnie widać (m.in zdjęcie Dżagojewa)
 
manianaa 0

manianaa

Użytkownik
Moim zdanie murowanym faworytem tytułu jest Milan jest to drużyna typowo turniejowa podobnie jak liverpool. Mają bardzo dobry skład wzmocniony beckhamem. Drużyna ta co roku bardzo dobrze radziła sobie w LM. Pozostałe zespoły są na mniej więcej równym poziomie: CSK, MC, Sevilla, ZSP, PSG
 
kevo88 27

kevo88

Użytkownik
Jesli Milan upora sie z Werderem (a bardzo mozliwe bo na wyjezdzie do przerwy jest juz 0-1) to da wielki krok w kierunku finalu ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Myslalem ze CSKA bedac po sezonie jednak nie da rady The Villans a tu ooo :O remis. W rewanzu chyba Villa juz odpadnie. To co dziś zrobił Olimpiacos too ?? mogą się żegnaćz PU :]
 
martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
Akurat mecz Olimpiakosu widziałem i gospodarze przegrali niezasłużenie. Zawiodła niestety skutecznośc co zemscilo sie w postaci 3 straconych bramek (2 po kontrze + jedna z idiotycznej straty na 20 metrze) Jesli na wyjezdze wyjda z takim zaciecie jak na poczatku drugiej polowy, gdzie do 75-80 min goscie nie doszli nawet do ich bramki wcale nie stoja na straconej pozycji.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Akurat mecz Olimpiakosu widziałem i gospodarze przegrali niezasłużenie. Zawiodła niestety skutecznośc co zemscilo sie w postaci 3 straconych bramek (2 po kontrze + jedna z idiotycznej straty na 20 metrze) Jesli na wyjezdze wyjda z takim zaciecie jak na poczatku drugiej polowy, gdzie do 75-80 min goscie nie doszli nawet do ich bramki wcale nie stoja na straconej pozycji.
A jesli beda grac tak jak w pierwszej polowie gdzie absolutnie nie radzili sobie z wysoko grajaca defensywa francuzow i zageszczonym srodkiem pola, wogole nie mieli pomyslu na atak pozycyjny, grali do tego czesto bardzo niedokladnie, to szans nie maja najmniejszych. Handicup dwoch bramek (do tego pamietajmy o zasadzie strzelanych goli na wyjezdzie ktorych &#39;zieloni&#39; maja 3) pozwoli im u siebie zagrac defensywnie i to Olympiacos bedzie musial atakowac, a to ze francuzi z kontry grac potrafia to dzis pokazali ( nie tylko przy bramkach) i maja do tego swietnych wykonawcow zmniejsza szanse grekow do minimalnych (Olympiacos jest druzyna duzo mocniejsza u siebie). Podsumowujac... francuzi juz sa w nastepnej rundzie imo.
 
mateo8 0

mateo8

Użytkownik
Moim zdaniem niespodzianka moze byc tez Metalist Ch., bardzo ladnie przeszli przez grupe no i wygrali ze samdoria. Puchar moze tez obronic Zenit.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dla mnie znowu powinno być to CSKA , mimo przestoju zdołali poradzić sobie w bdb stylu z Aston. choć mimo ze aston w rewanzu juz z deka odpuścil. nie wiem ale chyba ten Love to on w formie jest cały sezon czy to styczen , maj , październik czy grudzień wali brameczki keidy trzeba , tak więc myśle że to będzie CSKA , inni faworyci ?? może być to Werder , dawno już bez międzynarodowych sukcesów , baaardzo podbudowani psychicznie i moralnie po ostatniej konfrontacji z milanem gdzi wstali z kolan i awansowali
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ja tak jak kolega stawiam na CSKA.Widac że to świetny zespół z duchem i chęcią gry.Sa zgrani i mają świetnego snajpera(patrz LOVE).To moi faworyci juz od fazy grupowej a teraz to tylko potwierdzają.A inni to ja wiem może Zenit(choć wątpię).Zobaczymy.Na pewno będzie ciekawie i bramkowo.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
wszystko bardzo fajnie cacy ???? ale czego akurat na ukraincow ?? ???? fakt faktem że ograli dwa razy sampdorie ale ja bym sie zbytnio tym nie sugerowal bo sampdoria to jednak nie byl silny rywal choc ostatnio w dobrej formie sie znajdowala dla mnie to jednak z dynamem metalist zakonczy rywalizacje , jak na nich 1/8 to i tak bdb wynik a dynamo znowu ma wiecej ogrania w europie ???? tzn w pucharach , w kazdym razie spodziewam sie rownego meczu zreszta jak wszystkie inne ligowe mecz midzy tymi zespołami
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
W obecnej sytuacji po pierwszej serii meczów:

Dynamo K. - Szachtar D. 1-1
Werder - Hamburger 0-1

Wydaje się bardzo prawdopodobny finał Szachtar - Hamburger

zobaczymy jak będzie, ja stawiam na Hamburger SV
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Ja właśnie wierzę w obdudowę Werderu w meczu rewanżowym.Myślę,że oni są równiez zaliczani do faworytów wygrania P.UEFA ????
 
olorak 0

olorak

Użytkownik
Oj też bym chciał występu Polaka w finale ale patrząc na wchodzenie Lewandowskiego w pólfinałach z ławki wydaje sie delikatnie nie realne od pierwszej minuty :-D

A co do faworyta to w półfinale Werder pokazał pazur...podniósł sie z trudnej sytuacji ale z drugiej strony absencja Diego musi wpłynać na ich gre...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom