>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto wygra Puchar UEFA?

Status
Zamknięty.
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Wszyscy którzy piszą Manchester City chyba nie wiedzą jak gra ta drużyna.Nie mają porządnego defensywnego pomocnika nie mówiąc już, że bez piłki nie potrafią grać.Zapowiadane wzmocnienia nie uczynią od razu z nich potęgi.Zobaczymy kal to będzie ale wątpię żeby Hughes w styczniu wpasował nowych graczy w drożynę na tyle aby mogła powalczyć w UEFA.

Manchester City to jeden z faworytów Pucharu UEFA . Jeżeli drużyna posiada takie gwiazdy jak Robinho , Shaun Wright- Phillips,Jo ,Pablo Zabaleta , Vincent Kompany . Szykują bardzo mocne transfery takie jak : Yaya Toure , Andrei Arshavin, Diego, Wilson Palacios . I na pewno znajdą sobie tego defensywnego pomocnika . ???? Jeżeli ma się taki budżet to wszystko da się zrobić . Trzeba to tylko zrobić z głową , a jak widać nie śpieszy się menadżerowi City . Wszystko jest przemyślane . Poza tym powoli pną się ku górze tabeli Premiership . Myślę , że zakończą te rozgrywki w 6 . Pozdro
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Milan pokaże klasę i zdobędzie Puchar Uefa. Finał może być AC Milan - Manchester City , chociaż nie stawiałbym na dojście Anglików aż do finału. Prawda, niby szykują się mocne transfery, ale z pewnością większość z nich nie dojdzie do skutku. Ponoć Kaka&#39; już jedną nogą był w City i co ? NIC , także Szejkowie nie zrobią nic wielkiego poza wydawaniem kasy na kolejne transfery , a drużyny i tak nie potrafią zbudować na tyle mocnej aby zdobywała europejskie puchary...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Rozum ---&gt; Milan , Manchester City
Serce ???? ----&gt; Lech
Ale po kolei.
Milan mająć w zespole Kake ,Pato , Ronaldinho czy obecnie Bekachama zawsze powinien byćbrany pod uwagę do końcowego triumfu. Tym bardziej że ich gra ostatnio wygląda coraz lepiej i na wiosne mogą stanowić silny zepół. Manchester natomiast to wiadomo $$$$$ tam juz rządzi kasa i jeżeli będą kolejne transfery (udane) to również powinni grać o wysokie cele. Tym bardziej że w zimie powinien ktoś z &quot;wielkich&quot; trafić do City :] ale kto ?? nie wiadomo (kaka nie chcial :p )
LEch ?? jak powiedzieli przed okienkiem tak zrobili :p nikt kluczowy zespołu nie opuścił i na to sie nie zanosi , wręcz przeciwnie na Bułgarska trafili Golik , Handzic. Ostatnio choc by w sparingu z Werderem pokazali że potrafią grać jeszcze tak do konca nie przygotowani do rundy rewanzowej , a jak wiadomo z Udine bedą grali jeszcze sporo czasu przed startem rundy wiosennej u nas natomiast włosi bedą już pełną parą &quot;naginać&quot; mecze ???? jeżeli przejdą Udine to myśle ze aby ich pozniej zatrzymać rywale bedą musieli się sporo nabiegać:p
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Milan w tamtym roku jak Bayern...

Ja myślę, że PUEFA wygra CSKA Moskwa ;P Wygrali jak narazie wszystko co mogli i myślę, że z wygraniem Pucharu UEFA nie będą mieli wielkich kłopotów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Milan w tamtym roku jak Bayern...
Ja myślę, że PUEFA wygra CSKA Moskwa ;P Wygrali jak narazie wszystko co mogli i myślę, że z wygraniem Pucharu UEFA nie będą mieli wielkich kłopotów.
Bayern wtedy grał z Zenitem i nie wierze aby w tamtym meczu wynik był czysty :] znaczy chodzi mi o to że ruscy baronowie ???? napewno coś umoczyli $$$$$ w tym meczu. Czytałem nawet gdzies kiedys że za każdego gola mieli zapłacić 10mln euro czy tam dolarów a wiadomo ze 4bramki=40 mln ???? nie wiem jaka jest nagorda do podziału za finał ale brali pewno w ciemno :] bo na pewno nie mogli byc pewni awansu to wzieli 40 baniek ???? proste ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
już nie przesadzajcie, Zenit w tamtym sezonie grał dobrą piłkę, nie to co teraz, Bayern być może odpuścił, bo byli zbyt pewni zwycięstwa i za to dostali srogą karę. Teraz już nawet Arshavin nie jest tak widoczny jak wcześniej a poza tym , z Zenitu odeszło kilku zawodników , więc nie sądzę aby w tym sezonie coś zawojowali :-D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kto wygra ? Trudno powiedzieć ...

Na pewno nie wygra Lech, który odpadnie już po dwumeczu z Udine ????
przyanjniej cos dopisales wiecej niz w dziale LM ale tez nie blysanles !

czego lech nie wygra ?? widziales juz ten mecz z udine ?? prorok ?? jasnowidz ??

po za ostatnim udanym meczem co wyjatkowo udine wyszsedl to to co oni graja w tym sezonie to dno dno i dno majac takich pilkarzy w szeregach to w pewien sposob kompromitacja dla nich ,

na lecha przed sezonem nikt nawet nie stawial ze zagra w PU a co mowa w II rundzie , Udine poniekad bylo faworoytem do awansu , tak wiec to oni w starciu z Kolejorzem sa pod presja bo teoretyczna (praktczna zreszta tez) porazka z lechem to bedzie dla nich kompromitacja , i na pewno zagraja pod presja co lech powinien to wykorzystac ;)
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Kryzys Udine to już przeszłość ... Udine zdecydowanie łapie formę ... ostatnie dwa dobre mecze z Juve i Napoli pokazują, że w zespole tym są ogromne możliwości ... Udine ma zdecydowanie mocniejszą kadrę od Lecha w każdej formacji ... Brawo dla Lecha za to co osiągnął... Fajnie, że Polski klub zaszedł aż tak daleko jak na możliwości naszej piłki ... Chwała mu za to, chociaż tak naprawdę żaden wynik Lecha nie powala na kolana, na rozkładzie mają zespół z Azerbejdżanu, średniaka - Austrię Wiedeń, i słaby, pogrążony w kryzysie i broniący się przed spadkiem Feyenoord ... Więc jakby tak przeanalizować drogę Lecha do meczu z Udine, to tak naprawdę nie jest ona aż tak piękna jak to pokazują media ... Dużo większe wyniki kilka sezonów temu zrobiła Wisła, ona przynajmniej eliminowała znane i dobre marki jak Schalke i Parma ... lech tak naprawdę nie wygrał jeszcze z zadną uznaną firmą, co można by uznać za jakąś wielką sensację i progresję ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nooo dobra , a widziales mecze z Deportivo czy Nancy ?? szczegolnie z Depo wygladalo to tak jak by Lech uczył ich grać w piłkę od podstaw a to ze nie skonczyło się 3:1 , 4:1 , 5:1 to tylko i wyłącznie zawdziedzają to sobie. Podobnie bylo z Nancy. Jezeli Lech zagra w miare tak jak z Deportivo to wątpie czy w rewanzu będa mieli o co grać Udinese. Moze tylko o honor.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
No moim skromnym zdaniem to nie Milan ani City.Ci pierwsi to stado staruchów no taki klub bez ambicji.Ale Milan jak to Milan zawsze cos może namięszać.A co do City to same nazwiska nie grają.W tym zespole nie ma duch a do takich pucharów drużyna musi go mieć.Skład miastowych jest mocny ale ma duuuże luki(które da sie zastapic ale tylko mądrymi transferami a nie wielkimi pod media).
A moim cichym faworytem jets jak juz tu pisał norbertb CSKA Moskwa.Graja pieknie,mają wyrównany skład.I w zespole można wyczóć zrozumienie.To ta drużyna ma tego tzw. ducha.
No a co do Lecha ???? Zrobili już wiele a mogą jeszcze więcej, ale nie muszą a Udinese musi i tu jest różnica.Boje się o Kolejorza bo brak rytmu meczowego moze się na nich źle odbić jak na Wiśle w pamiętnym meczu z Lazio.Boję sie równiez o atmosferę w klubie po ostatnich zawirowaniach(lub jak kto woli zatrzymaniach).No ale jeśli Udinese osiągnie swój optymalny poziom to łatwo nie będzie Lechowi nawet w najwyższej formie.
Powodzenia Kolejorz
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Udine przejdzie Lecha. Nie ma się co oszukiwać panowie. Konradzie mecze z Nancy i Depor widziałem i tak naprawdę Lech w nich nie zachwycił ... Lepiej nawet zagrali już w przegranym meczu z Cska w Moskwie niż z zespołami z Francji i Hiszpani ... a w tych meczach u siebie te dwa remisy, to nie są jakieś powalające wyniki ... Tymbardziej, że oba te kluby to nie sa potengi futbolowe ... Depor to nie jest to samo depor co jeszcze kieyds z Lm z Maakayem, Tristanem czy Moliną w bramce ...Warto też dodać, że Udine gra całkiem niezłe na wyjazdach, choćby zapewnienie sobie awansu po wygranej w Dortmundzie z Borussia, więć nie wiem czy to dla Lecha dobrze, że gra pierwszy mecz u siebie ... Udine jest dobre z kontry i tym spokojnie załatwi lecha ...
PS. Szkoda mi tylko fanów Kolejarza, który będą musieli opuszczać Bułgarską ze spuszczonymi głowami i myśleć juz o realiach ligowych, a może nawet realiach korupcyjnych ... A Kto wie czy Lech za rok nie zagra na zapleczu ekstraklasy za korupcję, nawet jeśłi wygra ligę w tym roku ... W sumie juz dawno powiniem sie tam znaleść, bo gra na licencji Amiki, a tak jak wszystkim wiadomo przekrety w 3 ldizie robiła, kupując mecz za meczem ... W drugiej zreszta podobnie było ... Więc naprawdę żal mi Lecha, ze muszą to przechodzić ... A podejrzenie ikony klubu o korupcję boli ich pewnie jeszcze bardziej, ch ociaż mówiać szczerze nie wierze, ze Piotrek był w to zamieszany ... ale kto wie ... czasami nawet najszlachetniejsi mają chwile słabości ...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
dobra. deportivo i nancy to nie potegi ! ale udinese to ptega ?? piszesz tak jak bys byl pewien tego meczu na 200% a na pewno nie jestes. z Cska na pewno mecz nue był lepszy niz z deportivo (no moze II polowa byla dobra z cska ) założe się ze przed meczem z austria tez tak jechales po lechu i po meczu musiales byc strzaszbnie zawiedzony
lech za korupcje nie bedzie zdegradowany bo wszystki przekrety ktore byly to byly robione za czasow starego zarzadu wiec obecny nie moze ponosic konsekwencji
 
see-you-later 4

see-you-later

Użytkownik
Widac kolego, ze z pewnoscia jestes wiernym fanem Lecha. Twoja ocena raczej jest mocno subiektywa anizeli obiektywna ;)
Ps. Nie mowie ze Lech przegra.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Udinese wraca do formy natomiast Lech jak narazie nie błyszczy. Nikt tego dwumeczu nie może być pewnym.

Jeżeli mecz z CSKA był lepszym meczem w wykonaniu Lecha niż z Nancy i Deportivo to Ty jesteś..................................... Nieważne. Druga połowa ewentualnie była przyzwoita bo CSKA wyszlo sobie na luzie i gdyby nawet sie skończylo 2-2 to by im to serdecznie wisiało.

Przede wszystkim nierozumiem dlaczego niektórym niepasuje to że kluby się łączą. Jaki jest sens utrzymywać klub z ambicjami we Wronkach czy Grodzisku? Dlatego ludzi którym to nie pasuje nie rozumiem ale i nie będe próbował zrozumieć. Na szczęście obchodzi to tylko ich.

Cd korupcji. No nie ma co mówić głupio wyszło z Reissem. Natomiast ogólnie uważam że to jest pomroczność jasna by karać kluby a nie ludzi
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Mecz z Cska, a konkretnie druga połówka w mojej ocenie była najlepszym występem w pucharach Lecha ...Pokazali charakter w meczu z zespołem kandydującym dow ygrania całych rozgrywek ...
Nie mam nic przeciwko łączeniu się klubów Typerze, a przeciwko korupcji. Skoro Lech gra na licencji Amiki, a jak wiadomo ona kupowała mecze powinien zostać ukarany ta jak inne kluby... Wg mnie powinno się karać jednocześnie tych co kupowali, sprzedawali jak i kluby, bo to one odnosiły korzyści z kupowanych spotkań i tez powinny być karane ...
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Milan wygra moim zdaniem, mozna sobie pisac bajki o &#39;bandzie staruchow&#39; (obecnie najwiecej bramek strzela dla nich Pato... sprawdz jego metryke ;) ) ale po ich grze widac ze wracaja na wlasciwe tory, sklad maja bardzo mocny, do tego sa ekipa zgrana i maja ogromne doswiadczenie w meczach pucharowych. Wiadomo ze dla nioch granie w P. UEFA to porazka a raczej konsekwencja porazki jaka byl ostatni sezon, dlatego Ancelotti napewno chce zdobyc ten puchar a atuty jakie ma jego druzyna jak najbardziej pozwalaja myslec o tym realnie. Dla mnie faworyt nr 1. The Citizens, wbrew temu co pisaly bulwarowli i &#39;z dupy wyjete&#39; portale transfery zrobili madre i dajace nadzieje na realne wzmocnienie ekipy. Jednakze zespolu nie tworzy sie samym kupnem dobrych grajkow ale tez potrzeba czasu i reki trenera by sie zgrali. Co do Lecha to rowniez uwazam ze odpadna choc lepiej dla naszego futbolu byloby gdyby wygrali z przeciwnikiem z Serie A (punkty do rankingu) ale wielu z was zapomina ze Udinese bedzie wtedy w pelni sezonu a dla Lecha bedzie to pierwszy mecz w rundzie a rytm meczowy w pilce jest bardzo wazny. Do tego atutami Wlochow jest mocniejszy kadrowo sklad i gra w o wiele silniejszej lidze. Dziwia mnie troche zachwyty nad dotychczasowa gra Kolejorza w tym pucharze, zagrali troche dobrej pilki z Depor i jedna dobra polowe z CSKA, meczyli sie ze slaba Austria i najslabszym w historii Feye. W niemalze wszystkich meczach popelniali bledy w formacjii defensywnej, slabym punktem jest rowniez bramkarz. Najwiekszym atutem Lecha jest trener i jego charyzma ktora potrafi zarazic zawodnikow ale na Wlochow to za malo imo.

Pomijam watek korupcyjny Lecha bo w kontekscie P. Uefa ma on niewielkie znaczenie, co najwyzej atmosfera w druzynie moze nie byc najlepsza ale jak juz napisalem bardzo cenie sobie osobe F. Smudy i mysle ze ten trener sobie spokojnie z tym poradzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom