>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Puchar UEFA?

Status
Zamknięty.
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Moimi faworytami ( którzy przy dobrych wiatrach beda w polfinale) to:

AC Milan
Zenit St.Petersburg
Szachtar Donieck
Standard Liege - to moze was dziwic ale oni naprawde graja swietny futbol ????
Nie dziwi mnie to ;] Standard gra dobrze ale nie wiem czy wystarczy to na zwyciestwo. Co do Zenitu to bardzo watpie aby byl w stanie cos ugrac :/ ja bym jeszcze dolozyl Seville ktora ma spore szanse ;]
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dla mnie jednym z faworytów jest Valencia i Manchester City. Wydaje mi się że Milan zawiedzie jak w tamtym sezonie Bayern. Valencia jeśli nie rosprzeda piłkarzy mają dość duże szanse, a dlaczego City... Hmm chyba każdy wie jaką kasą dysponują a w styczniu mogą kupić nowych zawodników, ale w Pucharze UEFA będą mogli grać tylko ci co nie grali w pucharach europejskich. Może być ciekawie. Napewno mam nadzieje że znajdzie się jakiś czarny koń może np. Standard, HSV, Lech .... ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja typuję Manchester City, może ktoś kto poleci z LM?
Myślę, że namieszać może jeszcze Fiorentina, bądź CSKA. ;)
Tak po cichu liczę na awans Lecha do ćwierćfinału, tylko oczywiście skład muszą utrzymać i się jeszcze troszkę wzmocnić. ????
 
A 0

aleksiej78

Użytkownik
Ja typuje na CSKA pokazalo klase w naszej grupie ktora nie byla najlatwiejsza same zwyciestwa poza meczem z Nancy to z zadnym zespolem sie nei meczyla
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Grono faworytów do ostatecznego tryumfu się zmniejszyło...
Mam na myśli Sevillę, która była naprawdę blisko awansu do kolejnej rundy, a tu klops... Najgorszy możliwy secenariusz w ostatniej kolejce dla piłkarzy z Hiszpanii niestety się sprawdził. Ale sami są sobie winni...
Osobiście, dalej, jako zwycięzcę Pucharu UEFA, mimo wczorajszej, sromotnej porażki, typuję Manchester City.
 
R 0

roscky7

Użytkownik
Moi faworyci do zwycięstwa to - AC Milan, CSKA Moskwa i Valencia.
AC Milan jest najwiekszym faworytem. Powinien to wygrac lecz wpadki sie zdarzaja, mam na myśli w poprzednim sezonie Bayern Monachium ktory nie doszedł do finału ;)
CSKA- pokazalo w grupie, wygrywajac wszystkie mecze, ze nie nalezy ich lekceważyć
Valencia- odbudowala sie po poprzednim nie udanym sezonie i znowu gra swietnie! ;)
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Ja faworytow nie mam, ale bede kibicowac Twente Enschede, NEC Nijmegen, Lechowi Poznan oczywiscie, i Sportingowi Braga. Mysle ze moga sprawic niespodzianke i sporo namieszac w UEFA ????
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
ehh moj scenariusz sie nie sprawdzil i Sevilla odpadla ... ale jak nie potrafia wygrac z sampdoria to powodzenia...;p Twente jest mocna druzyna i moga dojsc do polfinalu tottenham ostatnio mnie rozczarowuje :p Olympiakos moze dojsc daleko u siebie sa niepokonani .Nie zdziwilbym sie gdyby do rywalizacji wlaczyla sie Valencia;]
 
beau 1

beau

Forum VIP
Wszyscy którzy piszą Manchester City chyba nie wiedzą jak gra ta drużyna.Nie mają porządnego defensywnego pomocnika nie mówiąc już, że bez piłki nie potrafią grać.Zapowiadane wzmocnienia nie uczynią od razu z nich potęgi.Zobaczymy kal to będzie ale wątpię żeby Hughes w styczniu wpasował nowych graczy w drożynę na tyle aby mogła powalczyć w UEFA.
 
marcin778 9

marcin778

Użytkownik
Wedlug mnie wygra Valencia. Naprawde w tym sezonie ich gra moze sie podobac w niektorych meczach. Maja dobry, wyrownany sklad i fajnego trenera:p.
 
D 0

davko

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem na faworyta tego rocznych rozgrywek PE stawial bym na druzyna ktora nie wyszla z grupy LM czyli Zenit ktory takze bedzie chcial zachowac u siebie puchar. LEcz nie ukrywam ze cghcial bym aby to Lech w finale pokonal klasowego rywala byla to by taka Polska przygoda z pucharami !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom