>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy?

lukar1 0

lukar1

Użytkownik
kto wygra
mysle ze włosi mają szanse na zdobycie tytułu mistrza starego kontynentu.graja szybki football i mysle ze maja duze szanse na zdobycie mistrzostwa.co prawda ten ich temperament i nerwowosc moze ich zgubic ale to raczej pewniak do walki w finale.według mnie kolejnosc na podium bedzie taka:
1.WŁOCHY
2.FRANCJA
3.SZWECJA
 
fogis 0

fogis

Użytkownik
Trudne pytanie. Mysle jednak ze Wlochy jaki i Hiszpania maja spore szanse na wygrana ale nie zapominajmy tez o Polsce ktora moze sie stac czarnym koniem tego turnieju
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co mowi mi :
Serce a no to ze bedzie to POOOOOLSKA !
Rozum Hiszpania bądź Portugalia a na dlatego bo oba panstwa maja w swoim skladzie mlodych nie zwykle utalentowanych pilkarzy. W Hiszpanii tj Villa, Fabregas , Torres i b.dobry bramkarz Casillas a w Portugalii Ronaldo, Nani , czy Quaresma.
Marzenie POLSKA mistrz. Niemcy ostanie miejsce w grupie z dorobkiem 0 pkt 0 zdobytych bramek 15 straconych :]
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
Portugalia, Holandia, Włochy,
Polska z grupy pewnie nie wyjdzie bramkostrzelni to oni nie są bądźmy realistami i nie wymagajmy zbyd dużo od naszych orłów sam fakt że się do eliminacji załapali to sukces dla nich i na tym sukcesie się skończy!
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
(...)sam fakt że się do eliminacji załapali to sukces dla nich(...)
To chyba w śledzeniu polskiej reprezentacji zatrzymaleś się dwa lata temu, bo Polacy z powodzeniem przebrneli przez eliminacje i teraz grają w turnieju głównym i mam nadzieje ze takze z powodzeniem.
 
darszek 0

darszek

Użytkownik
To ja wam taka ciekawostke wrzuce ktora wyczytalem kilka miesiecy temu na necie i zatrzymalem sobie do tej pory &quot;Znana z umiejetnosci parapsychologicznych Rosalinde Haller ma 30-letnie doswiadczenie w przepowiadaniu przyszlosci. Udokumentowane są m. in. wizje dotyczace przejscia tsunami w grudniu 2004 roku oraz katastrofy kolejki szynowo-linowej w Kaprun w 2000 roku. Wedlug Heller aktoaulni mistrzowie swiata mają 80 procent szans na triumf w czerwcowym turnieju w Austrii i Szwajcarii. Ich rywalem w finale - 29 czerwca w Wiedniu - bedzie Portugalia. W pólfinałach Portugalczycy wyeliminuja Chorwatow, a Włosi - Francuzów. - Tak wygląda sytuacja na dziś. W ciągu kilku miesiecy może sie jeszcze to nieco zmienić. Ale jeśli nie wygraja Wlosi to mistrzami Europy bedą Portugalczycy lub Francuzi - powiedziala Haller. Jej zdaniem z grupy B, w ktorej wystapi reprezentacja Polski, najlepsi okażą sie Niemcy przed Chorwatami. W ćwierćfinale zabraknie wiec także Austriaków. Z pozostałych grup do ćwierćfinalu mają awansowac: Turcja i Portugalia (gr. A), Francja i Włochy (gr. C) oraz Hiszpania i Rosja (gr. D). - Najtrudniej ocenić sytuacje w grupie D, bo Rosję może wyprzedzić Szwecja - dodała. W ćwierćfinałąch Chorwacja wygra z Turcją, Portugalia pokona Niemcy, Francja upora sie z Rosją, a Włocy zwyciężą Hiszpanie.&quot;
 
D 0

daniel999

Użytkownik
To ja wam taka ciekawostke wrzuce ktora wyczytalem kilka miesiecy temu na necie i zatrzymalem sobie do tej pory

&quot;Znana z umiejetnosci parapsychologicznych Rosalinde Haller ma 30-letnie doswiadczenie w przepowiadaniu przyszlosci. Udokumentowane są m. in. wizje dotyczace przejscia tsunami w grudniu 2004 roku oraz katastrofy kolejki szynowo-linowej w Kaprun w 2000 roku.

Wedlug Heller aktoaulni mistrzowie swiata mają 80 procent szans na triumf w czerwcowym turnieju w Austrii i Szwajcarii. Ich rywalem w finale - 29 czerwca w Wiedniu - bedzie Portugalia.

W pólfinałach Portugalczycy wyeliminuja Chorwatow, a Włosi - Francuzów.

- Tak wygląda sytuacja na dziś. W ciągu kilku miesiecy może sie jeszcze to nieco zmienić. Ale jeśli nie wygraja Wlosi to mistrzami Europy bedą Portugalczycy lub Francuzi - powiedziala Haller.

Jej zdaniem z grupy B, w ktorej wystapi reprezentacja Polski, najlepsi okażą sie Niemcy przed Chorwatami. W ćwierćfinale zabraknie wiec także Austriaków.

Z pozostałych grup do ćwierćfinalu mają awansowac: Turcja i Portugalia (gr. A), Francja i Włochy (gr. C) oraz Hiszpania i Rosja (gr. D). - Najtrudniej ocenić sytuacje w grupie D, bo Rosję może wyprzedzić Szwecja - dodała.

W ćwierćfinałąch Chorwacja wygra z Turcją, Portugalia pokona Niemcy, Francja upora sie z Rosją, a Włocy zwyciężą Hiszpanie.&quot;
Poprosil bym o jakies dowody, bo to, ze udokumentowane to kazdy moze napisac.
 
darszek 0

darszek

Użytkownik
Ja to wyczytalem na sportowych faktach ale teraz sobie wpisalem w google jej imie i nazwisko i wyszlo na to ze bardzo duzo serwisow to podalo i w jednym doczytalem ze &quot;niektore&quot; z jej przepowiedni sie sprawdzaly :-D. A kto to wie ile ona przepowiedni miala ktore jej sie nie sprawdziły.
 
F 0

filweb

Forum VIP
Hiszpania, faworyt wielu osób na tym forum powinna wyjść z grupy z 1-szego miejsca, dalej trafi na Włochów lub Holendrów i odpadnie. Z pierwszej części drabinki do finału powinni dostać się Niemcy, jeśli wydarzy się coś niespodziewanego, to szanse mają także znajdujący się w dobrej formie Czesi. Dla mnie jednak zdecydowanym faworytem będzie wygrany prawdopodobnego półfinału Włochy - Holandia, ze wskazaniem na tych drugich.
Oranjes mają zdecydowanie najlepszą pomoc, dobrych napastników, natomiast defensywa rzeczywiście pozostawia wiele do życzenia, wystarczy jednak przypomnieć sobie kolejne odsłony mistrzowskiej Brazylii, która zdobywała wszystkie możliwe tytuły bez światowej klasy defensorów czy bramkarzy.
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Osobiscie stawiam na Hiszpanow, chociaz Wlosi rowniez moga bardzo namieszac, ale uwazam takze, ze bardzo niedocenione na tym forum pozostaja 3 moim zdaniem mocne ekipy z ciekawym skladem, a mianowicie:

Holandia, Czechy i Szwecja.

Szwedzi zawsze maja mocna druzyne, ale nigdy nie dopisuje im szczescie, uwazam, ze w tym roku bez problemu wyjda z grupy i powalcza dalej, Czesi to samo, jedynie Holandia moze miec wiekszy problem bo musi sie zmierzyc z Francja, Wlochami i wcale nieprzecietna Rumunia.

No coz trudno wytypowac mistrza, ale jesli mialbym podac tylko 1 kandydata to stawiam na Hiszpanie ????

PS: A co do przedmowcy to nie zgodzilbym sie, ze stwierdzeniem, ze Brazylia miala slaba obrone i bramkarzy. Przez wiele lat bronil tam swietny Taffarel, a gdy Brazylijczycy zdobywali ostatnie trofea to mieli w ekipie najlepszych owczesnie obroncow Swiata.
 
krygav 0

krygav

Użytkownik
Jak dla mnie faworytem są Włochy, już kilka lat trzymają dobrą formę. Dwa lata temu zrobili niespodziankę wygrywając MŚ, gdzie mało kto na nich liczył. Obok nich mocnymi ekipami są Francuzi, Niemcy i Hiszpanie lecz nie sądzę aby ktoś z nich dał radę Włochom. Jeśli nie Polska mistrzem to... Włochy ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Patriotycznie zagłosowałem na Polskę i powiedzmy szczerze że jakieś szanse są. Jednak od lat lubię ekipę Portugalii zwłaszcza gdy prowadzi ich były szkoleniowiec Brazylii Luiz Felipe Scolari .
 
B 0

basko

Użytkownik
Choć serce kazało zagłosować na naszych to jednak przychylam się do głosów przedmówców, że spore szanse ma zarówno Hiszpania jak i Francja. Jak dojdziemy do półfinałów, to będzie ok no i mam nadzieję, że dokopiemy po drodze Niemcom ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Każdy z Nas chciałby żeby Euro wygrał nasz kraj, ale nie oszukujmy się to jest bardzo mało realne ale oczywiście możliwe ???? Według mnie sukcesem będzie jak wyjdziemy z grupy to już coś. Cały czas podtrzymuje swoje zdanie i jestem nieugięty, &quot;Trójkolorowi&quot; czyli Francja Mistrzem Europy 2008...
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Myślę, że pech w końcu opuści Hiszpanów i to oni w tym roku wygrają mistrzostwa... Mają co do tego wszelkie predyspozycje.
 
ruben 0

ruben

Użytkownik
W ankiecie dalem Polske
ale uwazam ze Holadnia ma spore szanse
Najbardziej ciekawą grupą jest grupa C
jeden z faworytow bedzie musial odpasc
jak myślicie kto ?
 
Do góry Bottom