>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy?

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zawsze znajdą się osoby do krytyki być może ci zawodnicy by już nic nie wnieśli trzeba próbować nowości jak to z nimi będzie okaże się po mistrzostwach i wtedy może się to okazać trafną decyzja tak samo Brak... Gutiego i Raula.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Według mnie Francja. Mają naprawdę mocny skład, z młodą siłą Benzemą i Nasrim, oraz kilku doświadczonych graczy. Francuzi są głodni sukcesu i rządni zemsty na Włochach za finał Mistrzostw Świata i według mnie Włosi nie wyjdą z grupy, zaś Francja powalczy o najwyższe cele. Ciekawie wygląda także reprezentacja Portugalii czy Hiszpanii ale mój faworyt to Les Blues ;)
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Hiszpania ma mocny skład :] Gdy przychodzi co do czego to ....
Radze zobaczeć ostatnie trofea na arenie międzynarodowej ???? Euro zdobyli dawno , MŚ - 4 miejsce [NAJLEPSZE MIEJSCE JAK DOTYCHCZAS !!!!!!] 58 lat temu :p Nie kozacze , ale skończy sie jak zawsze - grupa nawet - a trafią na Włochów lub padną w grupie i koniec marzeń - po raz kolejny.
06 - Francja [2 bramki w 10 minut , prowadzili nawet , a w grupie z Ukrainą 4-0]
04 - faza grupowa [Grecja między innymi :p]
02 - ćwierćfinał [out z Koreą - gospodarzem - jakby nie sędziowie mogliby mieć finał , bo Wermachty wtedy ciekawie nie grali]
00 - ćwierćfinał [out z Francją]
ja daje Włochów
- na imprezach piłkarskich grają w miare dobrze - na osttanich nie widziałem cattenacio - no z Australią może
- dobry skład
- napastnicy strzelają bramki
- odpowiedni bramkarz
- duże ogranie
- aktualny MŚ [co jak co , ale to też podbudowuje]

- jak wygrają grupe z bilansem 3-0-0 , to poznamy Mistrza
Tak BTW to by wygrał ktokolwiek byle nie Wermahty , nawet Ruskie lepsze , którym jakoś sukcesu nie wróże.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Na zwycięzce EURO 2008 typuje Włochów. Na imprezach potrafią grać, mają szeroki skład pełny gwiazd i w sumie na każdej pozycji swietnego zawodnika. Najważniejsi według mnie to Buffon, Totti i Toni. Jeden z najlepszych bramkarzy świata i genialni napastnicy, bramkostrzelni . Włosi również słyną ze świetnej gry w defensywie. Wydaje mi się że powlaczą o finał bez wzgledu na przeciwników, pokazali to na niemieckich boiskach 2 lata temu.
 
F 0

fabregas17

Użytkownik
Moim zdanie zwycieza FRANCUZI bo maja swietnego bramkarza obrona bardzo doswiadczon pomoc takze no i atak swietny mlodosc z rutyna i doswiadczeniem benzema i henry!
Francja posiada takze bardzo wyrowana kadre i maja po 2 wartosciowych zawodnikow na pozycje. Młodosc pomieszana z doswiadczeniem a takze rutyna i mysle ze francje stac na zwyciestwo. Co o Tym myślicie??
 
R 0

rzesza7

Użytkownik
Ja stawiam na Hiszpanię lub Niemcy. Hiszpania drużyna z wielkim potencjałem, bardzo młody zespół a przede wszystkim podoba mi się gra dwóch napastników będących w świetnej formie Villa czy Torres. Wygrają i na to liczę. Jeśli chodzi i Niemców to jest tylko i wyłącznie drużyna turniejowa ,która nie gra pięknej piłki ale w turniejach nie liczy się piękna gra tylko bramki i zwycięstwo więc jak dla mnie obok Hiszpanii drugi faworyt EURO 2008. No to już niedługo pierwszy gwizdek tych zawodów.
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Polska, zdecydowanie, udział w następnym Euro jest już zapewniony, więc Polacy będa grac na luzie, Leo dobrze wprowadził sie w reprezentację i od razu awans. Myślę że polacy wyjda na 1 miejscu z grupy, badz Chorwaci, nie liczył bym natomiast na niemców, którzy nie zdziwię sie jak wróca do domu po fazie grupowej
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Polska, zdecydowanie, udział w następnym Euro jest już zapewniony, więc Polacy będa grac na luzie
A co ma ten turniej do następnego ?
Myślę że polacy wyjda na 1 miejscu z grupy, badz Chorwaci,
Tak a potem się obudzisz z ręką w nocniku.Powiedzmy sobie szczerze ,że niewyobrażalnym , wręcz historycznym sukcesem będzie awans Polaków z grupy.Nie napalajcie się więc tak na ten awans bo potem będzie narzekanie w stylu np.mógł powołać Jelenia , Brożka itp.
Niemcy + Chorwacja to najsilniejsze ekipy naszej grupy a my możemy jedynie powalczyć.
liczył bym natomiast na niemców, którzy nie zdziwię sie jak wróca do domu po fazie grupowej
Mimo wszystko na piłce między narodowej dużego pojęcia nie masz.
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Włochy

Włosi są mistrzami świat, mają świetnych piłkarzy i potrafia grać na dużych imprezach , a to jest chyba najważniejsze.
I najważniejsze na euro jedzie Alessandro Del Piero, Alex jest w swietnej formie ,zdobył korone króla strzelców serie A i czas żeby się przełamał na międzynarodowej imprezie
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
Mimo wszystko na piłce między narodowej dużego pojęcia nie masz.
hehe widać ty wiesz jeszcze mniej
przed meczem polska-belgia na forum gazety.pl pojawił się komentarz

Przykro mi to pisać, ale przegramy 1:2 a w Chorwacji niestety nie
wywieziemy remisu. Szkoda. Nie zasługujemy na to, aby grać w Euro
2008 z wielu powodów. Pozdrawiam
widać kolega miał takie pojęcie jak ty

mecz polska-portugalia pierwszy raz wygrany od 1986 ?? gdzie 1 bramkę zdobył Smolarek ? 21 lat ?
później mecz na boisku Portugalczyków gdzie do połowy prowadzimy 0-1 , a mecz kończy się remisem !!
Estadio da Luz, czyli &quot;Stadion światła&quot; na 65 tys. widzów. Polscy piłkarze, jak Michał Żewłakow, kpią, że publiczność mogłaby ich zdekoncentrować tylko wtedy, gdyby składała się z samych pięknych kobiet. Ale mało jest w Europie bardziej krewkich, spontanicznych i potrafiących stworzyć presję na przeciwniku fanów od Portugalczyków. Efekty widać najlepiej po tym, że Portugalia ostatni mecz na własnym stadionie przegrała w eliminacjach aż dziewięć lat temu - 0:1 z Rumunią w 1998 roku na stadionie w Porto. Ostatni remis w eliminacjach przydarzył się im sześć lat temu (2:2 z Holandią), także w Porto. Kiedy reprezentacja ostatni raz straciła punkty w Lizbonie, nie pamiętają najstarsi portugalscy górale.
(to też na jakimś forum był 1 z 5 powodów po których polska miała przegrac)
co ? czołowa drużyna świata zlitowała się nad nami ?

mecz polska - belgia ? wiesz coś na ten temat?

ostatni wygrany mecz był jeszcze kiedy bramki strzelał Boniek w &quot;82 , strzelił wtedy 3 bramki , później były tylko remisy

a tu w ele. do ME 2 zwycięstwa !
i co ? kolejny przypadek ?

do tego ostatni mecz polski z niemcami na MŚ pokazał że się już ich nie boimy , o wszystkim zadecydowała czerwona kartka

ja również uważam że w naszej grupie liczyć będzie się tylko polska i Chorwacja a Niemcy będą musieli walczyć o wyjście


A po enty i ostatni , to jest forum , osoby tu zarejestrowane mają prawo wyrażać swoją opinie zgodnie z regulaminem
a Ty nie masz prawa oceniać wiedzy danego użytkownika, gdyż może być to obraźliwe i nie zgodne z kanonem usera (czyt. regulaminem)

Pozdro
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Panowie a co sadzicie o nastepujacych kursach dotyczacych zwyciestwa :
zwycięzca : Germany 4.75
zwycięzca : Spain 7.00
zwycięzca : Italy 7.50
zwycięzca : Portugal 8.00
zwycięzca : France 9.00
zwycięzca : Netherlands 13.00
zwycięzca : Croatia 13.50
zwycięzca : Czech Republic 15.00
zwycięzca : Greece 26.00
zwycięzca : Russia 27.00
zwycięzca : Switzerland 31.00
zwycięzca : Sweden 32.00
zwycięzca : Romania 40.00
zwycięzca : Poland 45.00
zwycięzca : Turkey 45.00
zwycięzca : Austria 100.00
Bukmacher : BetGun
Faworytem bukmacherow jest reprezentajca Niemiec , a wg. was kto moze siegnac po Euro ? Moim zdaniem duze szanse maja Francuzi lub Hiszpanie , wiadomo jak zwykle silna ekipa ale ciagle im czegos brakowalo moze tym razem ? Zapraszam do wpyowiedzi.
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Wermachty sa jak zawsze faworytem , a co z tego wychodzi kazdy zna.
Sędziowie zawsze pomogą [vide mecz Argentyną na 06&#39; , drabinka na MŚ 02&#39;], pół składu naturalizowane itd.
Niewiem , z jakiego buka kursy , ale na wiele druzyn za niskie kursy - Hiszpania , Francja , Chorwacja.
Hiszpania ma głupią drabinke
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Hiszpania - nareszcie zagraja na wysokim poziomie ktory poniesie ich az do finalu

Holandia - moim zdaniem zdobeda medal prawdopodobnie 3 miejsce. Tak samo bylo 4 lata temu tylko ze juz nie graja weterani tylko mlodzi i perspektywistyczni zawodnicy o duzym potencjale i glodni sukcesu.

Niemcy - mogą się również zatrzymać na półfinale. Ale wydaje mi się że dojdą do wielkiego finału

Turcja - typuję im ćwierćfinał. Nic więcej. Są w stanie pokonać Czechy i Szwajcarie, a z Portugalią na pewno potrafią wywalczyć remis, co da im pewny awans

Chorwacja - trzy mecze i do domu. Z Austrią 0:0, później porażka z Niemcami i na końcu z nami

Czechy - jeśli nie przegrają z gospodarzami to ćwierćfinał powinni osiągnąć. Będą wyżej od Portugalii i już :p

Polska - jak znowu zaczniemy tak jak dwa lata temu z Ekwadorem to do domu panowie... musimy przegrac w dobrm stylu z Niemcami lub remisowac a dalej to juz z gorki, ale faworytem to nie jestesmy max. polfinal po wygranej z czechami w 1/4
 
el_90 0

el_90

Użytkownik
Ja jestem za Francja i uwazam ze ona wygra mistrzostwa ????
Wg. mnie co do Francji wiele rostrzygnie sie po fazie grupowej.Albo zagraja lipe i odpadna albo awansuja dalej i w fazie pucharowej mysle nie bedzie na nich mocnych ????
Oczywiscie jestem za Francja jesli chodzi o tych ktorzy moga wygrac mistrzostwa ????
a tak bd 3mal kciuki za naszych ktorzy pewnie i tak po trzech meczach wroca do domu.
Pozdro
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kurs na Polskę ???? za zeta można postawić ????
Ale przejdźmy do realiów: Niemcy faworyt? Co ostatnio pokazali?
Rosjanie o połowę mniejszy kurs od naszych, jaja sobie robią...Nasi grają na równym poziomie i niby czemu tak duży kurs?

Faworyt jeden: Hiszpania.
 
leom 0

leom

Użytkownik
W tym przypadku oddałem swój głos na FRANCJE

Piłkarze francuscy ( prócz Henry) nie zawiedli zbytnio na europejskich boiskach i myślę , że są porządnie przygotowani.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Panowie a co sadzicie o nastepujacych kursach dotyczacych zwyciestwa :

zwycięzca : Germany 4.75
zwycięzca : Spain 7.00
zwycięzca : Italy 7.50
zwycięzca : Portugal 8.00
zwycięzca : France 9.00
zwycięzca : Netherlands 13.00
zwycięzca : Croatia 13.50
zwycięzca : Czech Republic 15.00
zwycięzca : Greece 26.00
zwycięzca : Russia 27.00
zwycięzca : Switzerland 31.00
zwycięzca : Sweden 32.00
zwycięzca : Romania 40.00
zwycięzca : Poland 45.00
zwycięzca : Turkey 45.00
zwycięzca : Austria 100.00
Bukmacher : BetGun

Faworytem bukmacherow jest reprezentajca Niemiec , a wg. was kto moze siegnac po Euro ? Moim zdaniem duze szanse maja Francuzi lub Hiszpanie , wiadomo jak zwykle silna ekipa ale ciagle im czegos brakowalo moze tym razem ? Zapraszam do wpyowiedzi.
dla mnie bukmacherzy robią dobrze widać że przeanalizowali drabinke :] w drabince najłtwiejszą drogę mają Niemcy z drugiej strony do finału dojdzie ktoś z dwójki Hiszpania- zw. grupy c
 
Do góry Bottom