>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kto wygra LM w sezonie 2013/2014? (Typy długoterminowe)

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Wiemy już wszystko o obecnym sezonie Champions League. Znamy pary, znamy składy. Kto według was jest w tym sezonie faworytem – Bayern?, Barcelona?, Chelsea? Zachęcam do udziału w ankiecie, która jak co roku sporządzamy na naszym forum. A także polecam rozejrzeć się za typami długoterminowymi.



Zapraszam do dyskusji.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kto wygra Ligę Mistrzów 2013/2014?
Typowanie zwycięzcy Ligi Mistrzów jest jak prognozowanie pogody na pół roku w strefie klimatycznej umiarkowanej. W skrócie to:
⚽ Jako typ podaję: PSG
⚽ Chciałbym: Juventus
⚽ Pewnie wygra: Real Madryt
O PSG już kiedyś pisałem. Klub ma spore podłoże finansowo-polityczne z okazji zbliżających się mistrzostw Europy we Francji w roku 2016. Władze chciały by stolica Francji miała swój silny potężny klub, a sami zawodnicy dostają olbrzymie premie właśnie za sukcesy na międzynarodowej arenie. Z roku na rok powinni być coraz mocniejsi. Składu nie ma sensu wymieniać, gwiazda na gwieździe, same czołowe nazwiska. Niby sezon ligowy rozpoczęli dość przeciętnie, ale do końca sezonu jeszcze daleko. PSG pokazało już w poprzednim sezonie, że trzeba się z nimi liczyć na poważnie. Ich zwycięstwo w tym sezonie wcale mnie nie zdziwi.
Juventus, na przestrzeni ostatnich lat stał się bardzo &quot;fajnym&quot; klubem. Mądra polityka transferowa, bardzo dobry trener, przyjemna dla oka piłka i przede wszystkim skuteczna. Choć mało kto by na nich stawiał to jednak jak to Zbigniew Boniek mówi &quot;Z włoskimi klubami trzeba się zawsze liczyć&quot;. Myślę, że na przestrzeni kolejnych lat zdominują ligę włoską, ale czy ten sukces przełoży się na międzynarodową arenę? Trudno powiedzieć. Zwycięstwo Juventusu byłoby miłą niespodzianką dla wszystkich kibiców piłki nożnej i dowód na to, że nie zawsze wygrywa ten co ma teoretycznie większe pieniądze.
Presja w Realu na sukces w Lidze Mistrzów z roku na rok jest coraz większa i wcale nie zdziwię się jak nastąpi to właśnie w tym sezonie. Nowy dobry trener, nowa gwiazda Bale, niby nie są tak mocni jakby to się mogło wydawać. Po prostu wydaje mi się, że mogą wygrać.
Borussia jak i Bayern w moim odczuciu nie powtórzą sukcesu z przed roku, choć wiadomo, że będą niezwykle mocni to jednak nic dwa razy się nie zdarza. Barcelona już chyba nie taka mocna jak za czasów Guardioli, a ekipy Angielskie chyba bardziej skupią się na lidze krajowej. Oprócz Arsenalu w każdej wyspiarskiej drużynie nowy trener... Tak samo jak i w Realu, Barcelonie, Bayernie, PSG, Chelsea, City, United ???? .
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To, że PSG wygra LM jest dla mnie abstrakcją. W moim przekonaniu nie są drużyną co może wygrać tak wymagające i trudne rozgrywki. Ekipa mają w miarę mocną a wręcz bardzo mocną ale mam kilka ale...
Po pierwsze w kadrze nie ma pomocników o odpowieniej specyfice i jakości. Bo kto ma ciągnąć tę grę? Motta, Pastore? Nie są to słabi grajkowie ale nie są to też gracze co mogą przechylić trudny mecz na korzyść PSG. Nie wiem czy oglądałeś w tym sezonie mecze paryżan. Powiem tak: cienizna.
Bardzo słabo przechodzą w atakach z wykorzystaniem drugiej lini. Jakby jej nie było. A bez tego wsparacia to Cavani, Ibra i Lavezzi mają problem z dogodnymi sytuacjami. Blanc pomoc ustawia bardzo asekuracyjnie i nie ma kto rozegrać piły i ciągnąć akcje na odpowienim poziomie i szybkości.
Jak dla mnie z tą grą i z tymi pomocnikami to wyeliminują takich ekip jak Bayern, Barcelona czy Chelsea. A gdzie jeszcze Real, ManU...

Według mnie w tym sezonie Chelsea powalczy. Jose z The Blues nie zdobył teog trofeum co było numerem jeden, uprzedził go Di Mateo. Mecz o Superpuchar Europy pokazał jak Chelsea taktycznie rozgrywa mecze. Widowiskowo to nie było ale skutecznie. Grożne kontry i stałe fragmenty gry.
Co jeszcze przemawia za ekipą z zachodniego Londynu? Kadra. Nie ubyło żadnego bardzo ważnego gracza a były rozsądne i ciekawe transfery. Strzałem w dziesiatkę może okazać się przyjście Eto&#39;o który wposmagany przez skrzydłowych Hazarda i Matę może pokuć bramek. Do tego Schürrle który pokazuję, że nie odstaję od zespołu, Willian który może byc objawieniem. W ekipie jest jeszcze Oscar i de Bruyne. Doświadzenie Lamparda, Essiena, Terry&#39;ego i Cole&#39;a.
Mają świetną ekipę i trenera z głową na karku. Powalczą i to ostro.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
Patrząc na kursy najlepiej wygląda @Real Madryt 6,00. Po zakupie Bale&#39;a mają po prostu cudowną ofensywną pomoc w postaci Ronaldo-Bale-Isco.
Sądzę, że powinni dojść do półfinału - a tam już można kontrować i wyjść z tym na plus. Podobną taktykę można obrać na Juventus - jest to mega dobry zespół, który rzadko zawodzi - wątpię by odpadli z kimś gorszym od siebie, więc przy kursie w okolicach 20 od ćwierćfinału można na nich kontrować, będzie warto.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Isco to nie jest gracz pokroju Ozila, Niemiec obok Ronaldo dawał najwięcej tej ekipie.
Najważniejsze będzie przygotowania fizyczne, Real ma silną kadrę, ale w 1 meczu z BVB był martwy w 2 połowie.
Ja stawiam na MC oraz Chelsea, bo te kursy wydają się dobre do gry, reszta nie jest warta gry obecnie.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe, że na Juventus było tyle głosów, a na taką potęgę jak Manchester City ani jednego(nie wliczając mojego ;) ). Kadrowo Juventus przecież mocno ustępuje Manchesterowi City...
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ciekawe, że na Juventus było tyle głosów, a na taką potęgę jak Manchester City ani jednego(nie wliczając mojego ;) ). Kadrowo Juventus przecież mocno ustępuje Manchesterowi City...
Juventus ustępuje kadrowo? No to chyba nie widziałeś jego składu. No i od kiedy city jest &quot;potęgą&quot; hehe
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Mój typ to Juventus. Rok temu widziałem ich w finale i gdyby nie Bayern po drodze, do którego bezapelacyjnie należał sezon Juve zagrałoby w finale. Teraz żadnych większych ubytków kadrowych, ważne wzmocnienia w ataku, pod wszelaką taktykę. Jedynie sami ze sobą mogą przegrać, ewentualnie znowu jakaś drużyna totalnie zdominuje ligę jak Bayern rok temu, choć mam nadzieję, że będzie to Juventus. Finał marzeń Juventus - Man Utd ????
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Zaraz się zacznie nowa edycja, więc można i pomyśleć o faworytach. I tak pewnie czytając to na koniec sezonu okaże się, że nic się nie sprawdziło ????
Dużo zmian na ławkach trenerskich przed tym sezonem. Najbardziej epokowa roszada nastąpiła w Manchesterze, gdzie United poprowadzi Moyes. Ostatnie dwie edycje całkowicie nieudane dla czerwonej części miasta (w zeszłym sezonie jednak po dość kontrowersyjnych starciach z Realem). Skład wzmocniony Fellainim ma potencjał powalczyć o triumf ale szczerze mówiąc to niezbyt wierze, że zaraz po odejściu Fergusona mieliby świętować wygraną w Lidze Mistrzów. Jeszcze mniejsze szanse daję sąsiadowi zza miedzy, Manchesterowi City. Wzmocnili mocno ofensywę, na ławce pojawił się Pellegrini. Nie są w grupie śmierci i tym razem już powinni się zameldować w fazie pucharowej. Co innego jednak wyjść z grupy, co innego wygrać całe rozgrywki. Tym bardziej, że raczej wyjdą z miejsca drugiego, bo pierwsze zaklepuje sobie Bayern. Zwycięzca poprzedniej edycji będzie próbował dokonać niemożliwego, czyli obrony tytułu. Szanse mają duże, bo raczej z czołówki europejskiej wypaść nie powinni. Pytanie kluczowe, czy Guardiola będzie w stanie cokolwiek poprawic w ich grze, a przynajmniej nie zepsuć. W stolicy Katalonii potrafił wszystko poukładać. Teraz jednak w Barcelonie jest Martino, dość awaryjnie ściągany. Ciekawe czy zmodyfikuje nieco &quot;tiki-takę&quot;, która w dotychczasowym wydaniu chyba się powoli wyczerpuje. Transfer Neymara daje szersze możliwości z przodu, defensywa jednak mocno kuleje. Jedyna szansa w tym, że kontuzje ominą obrońców. Wtedy znów będą walczyć o zwycięstwo.
Jeśli mowa o kontuzjach to nie można nie wspomnieć Arsenalu. Mimo transferu Ozila to problemem może być awans z grupy. Napoli wygląda niezwykle groźnie i broni pewnie nie złoży. Pierwsze miejsce jednak, moim zdaniem, wywalczy Dortmund. Sprzedali Gotze ale skład i tak wydaje się wzmocniony. W zeszłej edycji dojechali do finału, czemu teraz nie miałoby być podobnie? Jeśli będą potrafić utrzymać wysoką formę, mają szansę, by sięgnąć po tytuł. O dziesiątym tytule śnią natomiast kibicie Realu Madryt. Mourinho nie udało się, teraz jest Ancelotti. Żeby mu się dobrze pracowało to ściągnięto za 100 milionów Bale&#39;a. Jest też Isco, wprowadzają młodych piłkarzy. Skład i umiejętności pozwalają myśleć o zwycięstwie. Kiedy jednak było inaczej i do ilu razy sztuka? To jest najważniejsze pytanie. Mourinho nie dał rady i dlatego wrócił do Chelsea. Jednak jego pierwszy sezon po zmianie drużyny raczej nigdy wybitnie udany nie był. Nie wydaje mi się, żeby Chelsea wygrała trzeci puchar europejskich rozgrywek z rzędu.
Sporo osób stawia na Juventus. Ja również z chęcią bym ich zobaczył w walce do końca. Bardzo mądrze wzmacniają skład. W zeszłym sezonie już pokazali się z bardzo dobrej strony. O PSG nie pisze, bo nie wierze, że są w stanie cokolwiek ugrać. Przykłady City i Chelsea pokazują, że zespoł buduje się latami, a nie z dnia na dzień, mimo zasobnego portfela.
Na koniec mój czarny koń, który jest w stanie ostro zamieszać - Atletico Madryt. Simeone stworzył bardzo solidną ekipę. Jest to jedyny zespół w lidze hiszpańskiej, który zmniejsza przepaść dzielącą go od Realu i Barcy. Oby tylko ławka nie okazała się zbyt krótka to mogą napsuć krwi najlepszym.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
WILL BAYERN MUNCHEN WIN THE CHAMPIONS LEAGUE? | Nie | 1.233 | 9/10 | Pinnacle Sports

Ja bym podszedł do sprawy całkowicie od drugiej strony i to czysto statystycznie. Co tu dużo gadać, w nowych rozgrywkach LM jeszcze żadna drużyna nie zdołała obronić zdobytego przed rokiem trofeum. W tym sezonie zapewne będzie podobnie. Kurs co prawda nie powala, ale jeśli ktoś zagra grubiej, to coś z tego może wyciągnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 13

atak.

Użytkownik
A to i ja napisze kilak słów od siebie:
Na dzień dzisiejszy coś ciężko przewidywać ,bo sezon jest długi i różne wałki dziać się będą,drużyna która dziś gra fenomenalnie , za pół roku może paść kondycyjnie,grać bubel i tyle.
Opisze tylko kilak drużyn:
1. Bayern- na dzień dzisiejszy jest to wielka niewiadoma ,na moje styl nie pasuje pod zawodników ,gra nie porywa i jest to wielka niewiadoma co z tym zdziała Guardiola.
2 City- dużo zakupów jak co roku,ale ta drużyna to wciąż niezbudowany zespół ,potrafią najsilniejsze drużyny klepać jak chcą ,a jak przychodzi dzień niemocy to dostają po dupie od słabych ekip.
3. MU- jakoś w nich nie wierze wciąż brakuje mi w ich ekipie jakiegoś lidera w środku pomocy kogoś kim był np. Scholes.
4. Juve- tu sam nie wiem niby ekipa budowana bardzo rozsądnie ,są nazwiska,kasa ,kibice,stadion ,niby wszystko cacy ,ale wciąż mi tez u nich czegoś brakuje ,od dłuższego czasu też obserwuje te ekipe i też podobnie jak City ,przychodzi u nich czasem &quot;dzień niemocy&quot;
5. PSG- Grube mln wpompowane ,transfery na moje na siłę pod publiczkę- może z grupy wyjdą i tyle.
6 Real- śmiech na sali z tym walijczykiem-na moje nie wart +/- tyle co CR7 ,a strata Ozila to juz w ogóle kpina jakaś- on dawał jakość tej ekipie on i CR7 dyrygentami gry w Realu byli ,stracić jednego z najlepszych graczy takiemu klubowi po prostu nie przystoi. Na moje Isco nie dorównuje do jego poziomu. Nic dobrego nie wróże Realowi.
7. Arsenal- wygranej też im nie wróże ,ale mogą namieszać ,defensywa nie pozwala na finał niestety ,ale Giroud strzelać umie ,a piłki dzięki mega transferowi Ozila będzie dostawał jak na tacy,coś czuje ,że jak w tamtym sezonie było narzekanie na francuza w tym się obudzi.
8. Barca- dalej mówię NIE tej ekipie ,dopóki nie będą mieli środkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia.
9. Dortmund- ekipa wzmocniła sie bardzo solidnie,grają mega piłke, są w stanie na pewno wygrać LM, dla mnei jedynym mankamentem mogącym im w tym przeszkodzić jest zadziwie pewnie wielu ale para stoperów ,jak tak oglądam ich mecze a i czasem jakis grosz postawie to o ból głowy mnie czesto ich wyprowadzenia piłki przyprawiają.
Choc w zeszłym sezonie też tak było a w finale się zameldowali. Klopp potrafi ich jakoś poukładać.
10. Milan - niby dobry sklad ale bez dyrygenta w pomocy i na ławce. Nie w tym roku panowie.
11. Chelsea - tu sprawa ma się podobnie jak u Guardioli ,niewiadoma ,zagłosowalęm na nich bo personalnie wyglądają bdb. a z czasem Mou powinien ich poukładać a ,że to potrafi potwierdzał juz w Porto,Interze i Realu , jak tak sobie oglądałem Euro 2012 to najlepsi zawodnicy w swoich reprezentacjach na szczeblach po wyjściu z grupy to podopieczni Mou z Realu ,gość ma łeb do swojej roboty. Z grupy powinni wyjść ,a czego bedzie brakowało zapewne dojdzie w zimowym okienku.
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
A to i ja napisze kilak słów od siebie:
Na dzień dzisiejszy coś ciężko przewidywać ,bo sezon jest długi i różne wałki dziać się będą,drużyna która dziś gra fenomenalnie , za pół roku może paść kondycyjnie,grać bubel i tyle.
Opisze tylko kilak drużyn:
1. Bayern- na dzień dzisiejszy jest to wielka niewiadoma ,na moje styl nie pasuje pod zawodników ,gra nie porywa i jest to wielka niewiadoma co z tym zdziała Guardiola.
2 City- dużo zakupów jak co roku,ale ta drużyna to wciąż niezbudowany zespół ,potrafią najsilniejsze drużyny klepać jak chcą ,a jak przychodzi dzień niemocy to dostają po dupie od słabych ekip.
3. MU- jakoś w nich nie wierze wciąż brakuje mi w ich ekipie jakiegoś lidera w środku pomocy kogoś kim był np. Scholes.
4. Juve- tu sam nie wiem niby ekipa budowana bardzo rozsądnie ,są nazwiska,kasa ,kibice,stadion ,niby wszystko cacy ,ale wciąż mi tez u nich czegoś brakuje ,od dłuższego czasu też obserwuje te ekipe i też podobnie jak City ,przychodzi u nich czasem &quot;dzień niemocy&quot;
5. PSG- Grube mln wpompowane ,transfery na moje na siłę pod publiczkę- może z grupy wyjdą i tyle.
6 Real- śmiech na sali z tym walijczykiem-na moje nie wart +/- tyle co CR7 ,a strata Ozila to juz w ogóle kpina jakaś- on dawał jakość tej ekipie on i CR7 dyrygentami gry w Realu byli ,stracić jednego z najlepszych graczy takiemu klubowi po prostu nie przystoi. Na moje Isco nie dorównuje do jego poziomu. Nic dobrego nie wróże Realowi.
7. Arsenal- wygranej też im nie wróże ,ale mogą namieszać ,defensywa nie pozwala na finał niestety ,ale Giroud strzelać umie ,a piłki dzięki mega transferowi Ozila będzie dostawał jak na tacy,coś czuje ,że jak w tamtym sezonie było narzekanie na francuza w tym się obudzi.
8. Barca- dalej mówię NIE tej ekipie ,dopóki nie będą mieli środkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia.
9. Dortmund- ekipa wzmocniła sie bardzo solidnie,grają mega piłke, są w stanie na pewno wygrać LM, dla mnei jedynym mankamentem mogącym im w tym przeszkodzić jest zadziwie pewnie wielu ale para stoperów ,jak tak oglądam ich mecze a i czasem jakis grosz postawie to o ból głowy mnie czesto ich wyprowadzenia piłki przyprawiają.
Choc w zeszłym sezonie też tak było a w finale się zameldowali. Klopp potrafi ich jakoś poukładać.
10. Milan - niby dobry sklad ale bez dyrygenta w pomocy i na ławce. Nie w tym roku panowie.
11. Chelsea - tu sprawa ma się podobnie jak u Guardioli ,niewiadoma ,zagłosowalęm na nich bo personalnie wyglądają bdb. a z czasem Mou powinien ich poukładać a ,że to potrafi potwierdzał juz w Porto,Interze i Realu , jak tak sobie oglądałem Euro 2012 to najlepsi zawodnicy w swoich reprezentacjach na szczeblach po wyjściu z grupy to podopieczni Mou z Realu ,gość ma łeb do swojej roboty. Z grupy powinni wyjść ,a czego bedzie brakowało zapewne dojdzie w zimowym okienku.
Takie pisanie jest troche bezsensowne podobnie jak cale te typowanie. Tego sie nie da przewidziec. Wiadomo, ktos tam trafi, ale normalne, ze jak 500 osob wybierze sposrod 32 druzyn to ktos musi trafic. Ja osobiscie jako fan Chelsea licze, ze to wlasnie oni zdobeda LM. Jak bedzie, zobaczymy, to jedna wielka niewiadoma. Kazda druzyna ma swoje pozytywne strony jak i negatywne. Poza tym jest tyle meczow, ze tez trzeba sie liczyc z tym ze moze zabraknac szczescia. Przyklad Malaga BVB w tamtym roku. Jesli juz ktos chce na tym cokolwiek zarobic to radze wybrac sobie 2-3 druzyny po kursach 100+ i na kazda postawic dyszke. Kto wie, moze jakims cudem w tym roku wygra np. Galatasaray? ???? Na pewno bardziej oplaca sie stracic 30zl niz 100zl stawiajac na jedna druzyne z czolowki.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Faworytów jak zwykle wielu, a wynik końcowy zależy od dużej ilości czynników. Najważniejszy z nich to chyba dobre losowanie w fazie pucharowej, jeśli się już z niej awansuje. Chociażby przykład z poprzedniego sezonu LM, gdzie pary z ćwierćfinałów wyglądały tak: Dortmund-Malaga (dwumecz 3:2), Galata-Real (3:5), Bayern-Juve (4:0), PSG-Barca (3:3, gole wyjazdowe). Real czy BVB trafili na teoretycznych outsiderów, równie dobrze mogli trafić na topowe drużyny z dobrą formą, szlagierem w tym przypadku mecz Monachium-Turyn. W sezonie 13/14 zastanawiają mnie 2 rzeczy: czy Bawarczycy obronią tytuł oraz czy jakiś &#39;kopciuszek&#39; dobrnie do wysokiego szczebla fazy pucharowej.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja zagrałem Chelsea kurs 15 i Manchester City po kursie 20, w unibecie oba typy.
a dlaczego ?
bo nie boję takich kursów, obie ekipy raczej wyjdą z grup, losowanie może być różne,
MC nawet z 2 miejsca nie musi trafić na silnego rywala, na faworyta wg buków nie trafi.
W Barcę czy Bayern teraz nie ma sensu inwestować,
jak już to w bardzo wysoko oprocentowane lokaty, a takie zagrałem.
Piłkarsko obie ekipy mają długie i mocne kadry, jeśli wytrzymają kondycyjnie to dojda daleko,
pamiętacie Real przed meczami z BVB rok temu i z Bayernem 2 lata temu ?
Drabinki nie miał ciężkiej i doszedł do 1/2, tam wyraźnie zabrakło mu sił,
dla mnie te angielskie zespoły mają duże szanse na finał, dużo zależy od losowania,
dla mnie są to ciekawe zakłady, więcej po 200zł mogę zagrać :cool:
LM każdy ogląda i wie, że wszystko jest możliwe ????
 
frem 59

frem

Użytkownik
Moim zdaniem ligę mistrzów wygra niemiecki klub. Na niemiecką strategię grania piłką nie ma większego pomysłu żadna drużyna europejska. Hiszpania już nie gra rewelacyjnej piłki, tzn konsekwentnej. Anglia na ten moment też gra gorzej, bo dostała lanie u siebie w dwóch wykonaniach. Pewnie wszystko rozbije się o transfery i dobrego trenera. Nie jestem fanem Bayernu, ale ta drużyna ma potencjał na finał LM ponownie.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Czy ktoś jeszcze, podobnie do mnie, złapał się za głowę widząc kurs na awans Olympiakosu z grupy 5,7?! ???? a na Benfę 1,10 ???? No bez jaj. Olympiakos &quot;powinien&quot; zdobyć 10 pkt, przy założeniu, że wygra u siebie z Belgami w ostatniej kolejce. Benfika niby też może zdobyć 10 pkt, ale po drodze musi wygrać na wyjeździe z Anderlechtem i u siebie z PSG (tu mają szansę, bo PSG z awansem może już dać sobie spokój). Zakładając, że skończy Benfa grupę z 10 pkt i Olympiakos z 10 pkt (nie wiem co jest brane pod uwagę) jeśli h2h to awans Olympiakosu, jeżeli natomiast bilans bramek to póki co Grecy mają +1, a Portugalczycy -2. No i skąd te kursy ja się pytam. Chyba ten kurs na awans Olympiakosu warty postawienia kilku złotych - widzę spore szanse na wejście tego typy, a do tego wysoki kurs ????

edit: źle spojrzałem i zamieściłem ten post tutaj, a nadaje się do innego działu. My bad. Pozdrawiam ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Czy ktoś jeszcze, podobnie do mnie, złapał się za głowę widząc kurs na awans Olympiakosu z grupy 5,7?! a na Benfę 1,10 No bez jaj.
W jakim buku to masz? Bo to jest błąd. Bet365 ma odwrotnie i tylko tam sprawdzałem. Najpierw dobrze posprawdzaj, potem dawaj info;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
No to jestem zawiedziony, przyznam. Wydawało się to być szokujące, ale uznałem, że może akurat spory błąd buków ???? No nic, trudno.
 
N 3

navyjalla

Użytkownik
Moim zdaniem ligę mistrzów wygra niemiecki klub. Na niemiecką strategię grania piłką nie ma większego pomysłu żadna drużyna europejska. Hiszpania już nie gra rewelacyjnej piłki, tzn konsekwentnej. Anglia na ten moment też gra gorzej, bo dostała lanie u siebie w dwóch wykonaniach. Pewnie wszystko rozbije się o transfery i dobrego trenera. Nie jestem fanem Bayernu, ale ta drużyna ma potencjał na finał LM ponownie.
Również nie wyobrażam sobie by Bayern nie zagrał w finale. Według mnie Bayern to zdecydowanie najlepszy typ na zwycięzce Ligi Mistrzów.
 
Do góry Bottom