>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto wygra LM w sezonie 2013/2014? (Typy długoterminowe)

dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Chętnie podłączę się do dyskusji i skrobnę parę zdań o poszczególnych meczach. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że pierwsze spotkania odbędą się za 2 miesiące i do tej pory wiele się może zmienić. Przede wszystkim niektórzy piłkarze mogą wrócić po kontuzji, inni mogą jej doznać. Tak więc wszystko jest pisane trochę na wyrost ponieważ są to opinie na chwilę obecną. Jak wiadomo w lutym sytuacja może być zgoła odmienna, nie mniej jednak spróbuję tutaj coś konkretnego skrobnąć ????
Bayer Leverkusen - PSG
Tutaj nieznacznym faworytem wydają się Paryżanie. Podopieczni Laurenta Blanca bardzo dobrze spisują się zarówno w LM jak i Ligue 1. Przede wszystkim świetną formę strzelecką prezentuje Ibrahimovic, który potrafi w pojedynkę roztrzygnąć losy spotkania. Lideruje w klasyfikacji strzelców zarówno w europejskich pucharach jak i na krajowym podwórku. Do tego dochodzi Edinson Cavani, który świetnie wpasował się w ekipę PSG i również potwierdza swoją klasę strzelając kolejne gole. Taki duet jest w stanie zagrozić dosłownie każdej defensywie i Leverkusen będą mieli naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Z kolei podopieczni Sammiego Hyppi prezentują dobrą formę zajmując obecnie drugie miejsce w Bundeslidze. Co prawda ostatnie mecze w ich wykonaniu były trochę słabsze natomiast trudno oczekiwać żeby taka drużyna jak Aptekarze utrzymywali wysoką formę przez cały sezon. Właściwie, która drużyna jest w stanie taki poziom utrzymać ? Na chwilę obecną przychodzą mi tylko dwie ekipy do głowy - Bayern z ubiegłego sezonu, który zdobył potrójną koronę oraz PepTeam czyli Barcelona z sezonu 2008/2009, w którym również zdobyli tryplet. W każdym bądź razie wyrażnym faworytem jest tu PSG i to ich widzę w 1/4.
PSG awansuje dalej @ 1,33
Unibet

Manchester City - FC Barcelona
Jedno z dwóch spotkań, które elektryzuje całą europę, a może nawet świat. Mnie podwójnie ponieważ jestem zagorzałym Cule i już zacieram ręce na to spotkanie. Zacznę od tego, że bardzo się cieszę iż trafiliśmy na The Citizens. Generalnie chciałem trafić na Arsenal lub Manchester City. Czemu ? A temu, że chcę obejrzeć fajne spotkanie dwóch drużyn prezentujących wysoki poziom. Mam już dość oglądania nudnych spotkań La Liga, w których można przyjmować zakłady, nie czy Barca wygra tylko ile goli zaaplikuje rywalom. Jedyną dawkę emocji, ale za to jaką, dostarczają Gran Derby, które odbywają się tylko dwa razy w sezonie. Niby są jeszcze spotkania z takim drużynami jak Atletico Madryt, Valencia czy Sevilla jednak to spotkania przeciwko Realowi dostarczają prawdziwych emocji. Dla tego bardzo się cieszę, że już od 1/8 LM będziemy mieli arcyciekawy pojedynek.
Co do samego spotkania to liczę na naprawdę fantastyczne widowisko. W pierwszym spotkaniu na Etihad Stadium podopieczni Manuela Pellegriniego będą chcieli uzyskać jak najlepszy wynik ponieważ wiedzą, że rewanż na Camp Nou będzie bardzo trudny. Jak wiadomo &quot;Obywatele&quot; świetnie radzą sobie przed własną publicznością, czego efektem jest 8 ligowych zwycięstw na 8 możliwych, a do tego bilans bramkowy 35:5. W lidze mistrzów również idzie im bardzo dobrze gdzie zajęli drugie miejsce tuż za Bayernem Monachium. Warto tu zaznaczyć, że w ostatniej kolejce przy wyniku 2:0 dla Bawarczyków, City potrafiło się podnieść i wyciągnąć mecz na 3:2 i to nie grając pierwszym garniturem.
Z kolei Barca jak to Barca. Wróci Messi, wróci Victor Valdes, który jest w tym sezonie najjaśniejszym punktem ekipy Taty Martino. Do tego dochodzi Neymar czy Alexis Sanchez, którzy na pewno sprawią sporo problemów &quot;Obywatelom&quot;. Myślę, że czeka nas wspaniały spektakl z dużą ilością bramek dlatego szukałbym tutaj jakichś overów bramkowych.
Powyżej 2,5 gola @ 1,67
Powyżej 3,5 gola @ 2,70

Unibet

Na chwilę obecną starczy. W kolejnych dniach postaram się opisać jak widzę pozostałe spotkania.
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawe jest to, że we WSZYSTKICH meczach faworytami są goście. Czy słusznie? Moim zdaniem nie i w wielu z tych par poszukam atrakcyjnych typów na underdogs.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Stawiam na Bayern, tylko jeszcze żadan drużyna w historii LM nie obroniła tytułu. Także będę czekał na sensację. Może PSG wszystkich zaskoczy i wygra turniej.
 
M 88

macior1

Użytkownik
Ja zagrałem Chelsea kurs 15 i Manchester City po kursie 20, w unibecie oba typy.

a dlaczego ?

bo nie boję takich kursów, obie ekipy raczej wyjdą z grup, losowanie może być różne,
MC nawet z 2 miejsca nie musi trafić na silnego rywala, na faworyta wg buków nie trafi.
W Barcę czy Bayern teraz nie ma sensu inwestować,
jak już to w bardzo wysoko oprocentowane lokaty, a takie zagrałem.
Piłkarsko obie ekipy mają długie i mocne kadry, jeśli wytrzymają kondycyjnie to dojda daleko,
pamiętacie Real przed meczami z BVB rok temu i z Bayernem 2 lata temu ?
Drabinki nie miał ciężkiej i doszedł do 1/2, tam wyraźnie zabrakło mu sił,
dla mnie te angielskie zespoły mają duże szanse na finał, dużo zależy od losowania,
dla mnie są to ciekawe zakłady, więcej po 200zł mogę zagrać :cool:

LM każdy ogląda i wie, że wszystko jest możliwe ????

Co do angielskich zesplow i tu moze byc roznie ...angielskie zespola sa za bardzo zajezdzane w okresie grudzien i styczen..i to moze sie odbic na dalszej czesci sezonu
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Kazdy ma swojego faworyta to ja tez coś dorzucę REAL MADRID. Świetny,kompletny skład CR7,Bale,Modric i spółka.Polecam to zagrać za jakieś freebety(tak jak ja) gdyż kurs 5.0-6.0 jest idealny.Nie będę się rozpisywał,a tym bardziej namawiał kogoś do postawienia tego typu,ale &quot;Wszystko mi mówi,ze...&quot; Los Blancos zgarną tytuł.
PZDR
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
⚽ Jako typ podaję: FC Barcelona
⚽ Chciałbym: FC Barcelona
⚽ Pewnie wygra: Manchester United
Moim faworytem jest Barcelona pod wodzą Martino grają zdecydowanie efektywniej niż pod wodzą Villanowy którego w ogóle nie uważam za trenera i jeśli wróci na ławkę trenerską to bedzie to nawiększa wtopa Barcy od lat. Manchester może wygrać LM ponieważ w lidze im nie idzie i jeśli utrzyma się ten trend i stracą szansę na mistrza wszystkie siły rzucą na LM a historia zna przypadki w który zespoły słabo grające w lidze wygrywały ten puchar.
 
qish 80

qish

Użytkownik
Bayer - PSG: Awansuje: PSG @ 1.28
Galatasaray - Chelsea: Awansuje: Chelsea @ 1.22
Schalke - Real: Awansuje: Real @ 1.11
AKO: 1.73
Można dorzucić Borussię to AKO wychodzi ponad 2 ;)
Chelsea z Galatą tak samo jak Madryt z Schalke. Nie odpadną. PSG wydało tyle na transfery, żeby teraz nie przejść 1/8? Bayer jest dobrą drużyną, ale paryżanie dadzą radę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
PSG wydało tyle na transfery, żeby teraz nie przejść 1/8? Bayer jest dobrą drużyną, ale paryżanie dadzą radę.
Nie wiem czy dadzą radę, myślę że zarówno jedna drużyna, jak i druga jeśli awansuje to wymęczą wynik. Kurs jest absurdalny, Leverkusen to jest zespół na poziomie Dortmundu – może trochę lepszy, może trochę gorszy. W bezpośrednim spotkaniu Bayer Leverkusen wygrał z BVB w wyjazdowym spotkaniu 0-1. I to był 7 grudnia. Czy ewentualny wicemistrz Niemiec nie może się równać z PSG? Finansowo, czy kadrowo oczywiście że nie – piłkarsku jak najbardziej. To jest jednak piłka i PSG nie będzie wyraźnie lepszym zespołem, dlatego w 2-meczy może być niespodzianka.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Nie wiem czy dadzą radę, myślę że zarówno jedna drużyna, jak i druga jeśli awansuje to wymęczą wynik. Kurs jest absurdalny, Leverkusen to jest zespół na poziomie Dortmundu – może trochę lepszy, może trochę gorszy. W bezpośrednim spotkaniu Bayer Leverkusen wygrał z BVB w wyjazdowym spotkaniu 0-1. I to był 7 grudnia. Czy ewentualny wicemistrz Niemiec nie może się równać z PSG? Finansowo, czy kadrowo oczywiście że nie – piłkarsku jak najbardziej. To jest jednak piłka i PSG nie będzie wyraźnie lepszym zespołem, dlatego w 2-meczy może być niespodzianka.
Wybacz, ale większego bełkotu dawno nie słyszałem...

Leverkusen ma gdzieś 10% szans w starciu z PSG. Analiza wydaje mi się tutaj zbędna, pomijam nawet szczegół, że nie tak dawno w podstawowym składzie Niemców grał Boenisch. PSG jest wyraźnie lepszym zespołem i oczywiście aż tak dobitnie mogą w 2 meczach tego nie pokazać, ale awans tutaj jest prawie formalnością dla Paryżan. Mecz BVB-Lever nie ma znaczenia.
 
R 0

roy9090

Użytkownik
Bayern jest faworytem buków i moim także. Jak dobrze wszyscy wiemy zwyciezca LM od ponad 20 lat nie umie obronic tytułu. Bayern jest w stanie to zmienic...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Leverkusen ma gdzieś 10% szans w starciu z PSG. Analiza wydaje mi się tutaj zbędna, pomijam nawet szczegół, że nie tak dawno w podstawowym składzie Niemców grał Boenisch. PSG jest wyraźnie lepszym zespołem i oczywiście aż tak dobitnie mogą w 2 meczach tego nie pokazać, ale awans tutaj jest prawie formalnością dla Paryżan. Mecz BVB-Lever nie ma znaczenia.
Aha, analiza zbędna bo nie jest istotne to, że Leverkusen wygrało z BVB i jako jedne z dwóch zespołów zremisowali z Bayernem Monachium podczas gdy wszyscy dostają od Bawarczyków lanie - nie pasuje ci to do ogólnego oglądu na ten mecz to wyeliminowałeś te dwa fakty. I, że zajmują 2 miejsce w BL to też nie ważne, bo nie wydają 50 mln na jednego pilarza. Nie rozumiem też o co chodzi, z tym że grał Boenisch. To, że jest słabszy nie ulega wątpliwości, ale przecież wyniki mają. Jakby nie mieli to inna sprawa.
Ja nie twierdze, że Leverkusen jest zespołem lepszym, jestem tylko zdania, że PSG nie jest aż tak przeważającym żeby grać 1,28 na ich awans. I do tego zmierzałem tu i we wcześniejszej wypowiedzi.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik

Atletico Madrid - AC Milan
Borussia Dortmund - Zenit St.Petersburg
Typ:
AKO: awans Atletico + awans Borussia@1,68
(betsson)

Taki oto dubelek z kursem 1,70 pobrałem już jakiś czas temu dosyć mocno, wg mnie dwójka pewnych faworytów do awansu.

Atletico w tym sezonie zrobiło krok naprzód i wydaje się, że dołączyło do elity europejskiej piłki. Przed zespołem ze stolicy Hiszpanii pojawiła się realna szansa zarówno na mistrzostwo w Primera Division jak i sukces w LM. Jakie są największe atuty Hiszpanów? Osoba trenera Simeone, a co za tym idzie wdrożona przez niego dyscyplina gry, przede wszystkim z tyłu. 16 straconych goli w hiszpańskiej w 24 meczach mówi samo za siebie, jest to wynik lepszy od Realu i Barcy. Co prawda wciąż brakuje w defensywie Filipe, jednak powinien on być gotowy na rewanż. Do szczelnej obrony dodajmy 59 strzelonych goli i mamy obraz ekipy kompletnej (poza ławką rezerwowych, jednak uważam, że jeszcze na tym etapie sezonu nie musi być to widoczne) z wyróżniającą się gwiazdą w postaci Diego Costy. Muszę przyznać, że Atletico już od poprzedniego sezonu to ekipa, która wywarła na mnie największe wrażenie, z tych drużyn &quot;drugiej półki&quot; choć dziś tak już o Atletico mówić chyba nie można. W fazie grupowej nie mieli co prawda zbyt wymagających rywali, jednak bilans bramkowy 15:3 i 16 pkt mówi nam jasno, że swoje Atletico zrobiło na tym etapie.
Z drugiej strony Milan - nowy trener, kiepściutka sytuacja w lidze, dość powiedzieć, że Milan ma 13 pkt przewagi nad strefą spadkową i aż 31 starty do pierwszego Juve. Przyznam, że mało oglądałem Milan w tym sezonie, jednak z tego co wiem od kibiców Rossonerich , jak i patrząc na suche statystyki, to Milan w tym sezonie to nic więcej jak przeciętność. Jest kilku genialnych zawodników z przodu, mowa tu przede wszystkim o Mario, Kace i Robinho, jednak skoro w Serie A nie udaje się tego potencjału wykorzystać, to raczej nie uda się to z obroną Atletico.

Co do drugiej pary, to tutaj gram przede wszystkim przeciw Zenitowi, który ze swojej grupy w zasadzie nie wyszedł, a wyczołgał się - pierwszy raz w historii LM tak mało punktów (6) wystarczyło do wyjścia z grupy (chyba, że coś przegapiłem, poprawcie mnie). Dorzućmy bilans bramkowy 5-9 i 1 wygraną w 6 meczach. A mimo wszystko grupa śmierci to to nie była. Na papierze Zenit ma kilka dobrych nazwisk, oczywiście Hulk, do tego Danny czy Arshavin, jednak w praktyce...ok, jest pierwsze miejsce w lidze rosyjskiej, jednak na ile jest to miarodajne? (poza tym jeden przegrany mecz i Zenit może być na trzecim) Nie będę tu udawał eksperta od tej ligi, jednak mam do teraz niesmak po stylu w jakim Rosjanie wyszli z grupy. Do tego dla nich mecz z Borussią będzie powrotem do rytmu meczowego po zimowej przerwie, co chyba jednak atutem nie będzie. Dodać można, że na mecz z Borussią zostanie zamknięta na skutek kary jedna z trybun z ultrasami.
Z drugiej strony Borussia, która wręcz odwrotnie do Zenitu - wyszła z trudnej, wyrównanej grupy, gdzie jedynym outsiderem była Marsylia. Udało się to pomimo plagi kontuzji. Sytuacja kadrowa i dziś mogłaby być lepsza, jednak trzon zespołu jaki pozostał zdrowy wg mnie na Rosjan wystarczy. W Bundeslidze szans na mistrzostwo już nie ma, trzeba &quot;tylko&quot; wywalczyć miejsce gwarantujące start w LM. Wydaje się więc, że koncentracja na Zenit powinna być duża.
 
A 0

adam9112

Użytkownik
Głosowałem Na Bayern chociaż jak się patrzy na grę Realu to też można ich obstawiać jako zwycięzców. Narazie te dwa klubu mnie przekonują do tego że mogą wygrać ligę mistrzów.
 
L 6

limak11

Użytkownik
Według mnie Barcelona, mimo że kibicuję, to realnie oceniam ich szanse na tegoroczny triumf w tych rozgrywkach. Choć Real, Bayern w tym roku są mega mocni, więc nic nie można na 100% powiedzieć. Choć jedno na pewno można - będzie ciekawie ;)
 
C 0

cudlacz

Użytkownik
Patrząc na grę Bayernu nie mam wątpliwości kto wygra Ligę Mistrzów. Mistrzostwo Niemiec już mają więc mogą się skupić na Lidze Mistrzów, a skład mają naprawdę wypasiony.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wypasiony to jest brzuch mojego sąsiada górnika który jest już 6 lat na emeryturze ???? .
Jeśli Bayernowi uda się sztuka która nie udała się nikomu to czapki z głów. Jednak nie sądzę by nawet Bayern dał radę mimo że ma super skład i dobrego trenera jest to po prostu nie możliwe wystarczy ze nie wyjdzie im jeden mecz na przykład ten najważniejszy FINAŁ i po zamiatane. :]
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jednak nie sądzę by nawet Bayern dał radę mimo że ma super skład i dobrego trenera jest to po prostu nie możliwe wystarczy ze nie wyjdzie im jeden mecz na przykład ten najważniejszy FINAŁ i po zamiatane.
Nie możliwe to było w grudniu, teraz to zostało im tylko 3 mecz w sezonie, do których mogą się przygotowywać do woli i jeśli zrobią to dobrze to mają zwycięstwo LM w kieszeni. Bo nie jest tak, że Bayern będzie grał z rozpędu, BL może sobie już olać, Puchar jest nieważny, zresztą i tak go wygrają.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie możliwe to było w grudniu, teraz to zostało im tylko 3 mecz w sezonie, do których mogą się przygotowywać do woli i jeśli zrobią to dobrze to mają zwycięstwo LM w kieszeni. Bo nie jest tak, że Bayern będzie grał z rozpędu, BL może sobie już olać, Puchar jest nieważny, zresztą i tak go wygrają.
Też liczę na Bayern ale obawiam się że tak szybkie zdobycie mistrzostwa Niemiec może im się odbić czkawką. Bayernowi potrzebny jest teraz dobry motywator bo tracą gole z każdym, a skoro tracą po golu z takimi zespołami jak Augsburg, Hertha, Manchester United (bez RvP) to taki Real może ich bardziej skarcić. Guardiola powinien się ogarnąć z tymi młodzikami typu Hojberg czy ci inni z Augsburga i grać normalnym składem żeby gwiazdy były w rytmie meczowym, bo póki co to gra Bayernu wygląda tak:
podajemy podajemy, ale po co się spinać, jesteśmy Bayern więc i tak wygramy. Rywal strzela gola? Kuźwa bierzemy sie do roboty, bam bam i jest 3:1 :p czyli dokładnie tak jak z United. Póki co idzie ale Real to już wyższa półka.
 
Do góry Bottom