>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;)

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 251 Bukmacher Toto-Mix

Monfils - Cuevas typ 1 kurs 1.85
Mecz o 20:00 gram ten mecz bardzo grubo. Zachęcam pogrania na Francuza myślę ,że na spokojnie da radę. Polecam jeszcze raz. Pozdrawiam trzymajcie się.
(Mecz Resovii powyżej niestety rozliczony na minus chociaż każdy wie jak było... Wszystko wskazywało na łatwe zwycięstwo Resovii mieli już piłki na wagę meczu ,ale cóż to jest siatkówka walka do końca PGE Skry i zwycięstwo szkoda...)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 252 Bukmacher Toto-Mix
Asseco Resovia Reszów - Jastrzębski Węgiel (Handicap +1.5 seta) typ 2 kurs 1.80

Na jutro gram według mnie bet dnia. Jastrzębski Węgiel jeżeli marzy o zagraniu w play offach musi wygrać przynajmniej dwa sety. Dla bardziej lubiących ryzyko zagrał bym czysta dwójkę w strone Jastrzębia ,ale na jutro za grubsza stawkę proponuje zagrać handi +1.5 seta w stronę Jastrzębia. Resovia ostatnio wygrała z Ajaccio w trzech wyrównanych setach. Zwycięstwo z rewelacyjnym beniaminkiem w trzech setach.Porażka z Skrą po tie-breaku. Resovia ma teraz same mecze z drużynami z czołówki będzie im bardzo ciężko utrzymać pozycje w 1-6 ,poniewaz formy rewelacyjnej nie prezentują.
Jeśli chodzi o Jastrzębski moze i forma tez nie jest najlepsza ,ale jest w zespole szkoleniowiec ,który jak wiemy treneował naszą reprezentacje. Jest to bardzo doświadczony trener ,czuje że z meczu na mecz Jastrzębski będzie zespołem który bedzie dominował. Jastrzębianie bardzo dobrze spisują się w meczach wyjazdowych. W każdym meczu zdobywaja przynajmniej dwa sety jedynie z zespolem z ONICO i Zenitem Kazan nie udalo sie zdobyc seta. Czuję ,że jutro Jastrzębski postawi twarde warunki i pokaże że to im nalezy sie miejace w play-offach. Pozdrawiam trzymajcie się.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 253 Bukmacher Fortuna
Federer - Dimitrov (2 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.99
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 254 Bukmacher Fortuna

Lechia Gdańsk - GKS Piast Gliwice typ 2X kurs 2.10
(Tutaj polecam zagrać typ grubiej. Więcej w analizie w dziale Ekstraklasa. Pozdrawiam)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 255 Bukmacher Fortuna
Kvitova - Muguruza typ 2 kurs 2.32
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 256 Bukmacher Fortuna
Thiem - Verdasco (2 zawodnik wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK kurs 1.95
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 257 Bukmacher Toto-Mix
Cracovia - Legia Warszawa over 2.5 kurs 1.95
(Tutaj polecam ten typ grubiej zagrać)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu lutym do 900 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 258 Bukmacher Fortuna

Paire - Krueger typ 1 @1.60
Mimo ,iż Krueger występuje przed własną publicznością ja tutaj widze zwycięstwo chimerycznego francuza. Ostatnio Paire przegrał z Coricem w dwóch setach ,ale dzisiaj chorwat pokazał ,że jest w formie pokonując jednego z gospodarzy turnieju - Younga w dwóch setach. Young zdobył w meczu zaledwie dwa gemy. Wygrana z walczącym Nishioka w trzech setach. Porazka z Pouille w dwoch setach. Zwycięstwo z Milmanem i Mischa Zverevem. Jak widać Paire prezentuję się całkiem dobrze.
Krueger czy to jest zawodnik ,który pokona Paire? Według mnie nie już z samym Bublikiem widać było męczarnie Kruegera. Na jego szczęscie Bublik skreczowal po siedmiu rozegranych gemach w poprzednim meczu w kwalifikacjach. W kwalifikacjach wygrał z Basicem. Teraz czas zmierzyć się z zawodnikiem ,który jest bardziej doświadczony i według mnienjest tutaj różnica klas, mimo że w Cincinnatii przegrał gładko z Kruegerem rok temu. Myślę że Paire dzisiaj się odegra i wygra pewnie dzisiejszy mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 259 Bukmacher Fortuna
Monfils - Ebden typ 1 @1.22
Sandgren - Basilashvilli typ 1 @ 1.57
Całkowity kurs : 1.92
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie ,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1000 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 259 Bukmacher Fortuna

Fuscovics - Troicki typ 1 @1.73
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1000 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 260 Bukmacher fortuna
Bhambri - Mahut typ 2 @1.93
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1000 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 261 Bukmacher fortuna

Strycova - Martic typ 1 @1.60

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1000 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
KUPON 262 Bukmacher fortuna
Radwańska - Osaka (1 zawodniczka wygra przynajmniej jednego seta?) typ TAK @1.44
Konta - Voundrousova typ 1 @1.63

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1000 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 263 Bukmacher Totolotek

(siatkówka) Resovia @1.30
(tenis) Medvedev @1.45
(tenis) Thiem @1.30
(tenis) Berdych @1.35

(piłka ręczna) MKS Selgros Lublin (remis zwrot) @1.50 (zwrot)

@4.96
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1000 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 264 Bukmacher Totolotek
Cuprum Lubin - AZS Olsztyn typ 1 @2.10
Polecam ten typ grubiej pograć.
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1100 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 266 Bukmacher Fortuna

Biełogorje Biełgorod - Ziraat Bankasi (Handicap +1.5 seta) typ Ziraat Bankasi @3.40
W typach dniach najlepiej wychodziło mi granie w kierunku siatkówki czy to Plus Ligi oraz także lig Europejskich. Dzisiaj gram typ który od razu wpadł mi w oko. Jest to mecz finałowy. Zespół turecki jedzie na trudny teren do Rosji. Ostatnio Biełogorje zatrudniło w swoich szeregach czołowego gracza jakim jest Grozer. Jest tutaj kilku graczy ,którzy są wyróżniający w swoim zespole m.in Muserski,Grankin świetny rozgrywający. Biełogorje ostatnio przegrał z Novokuybyshevsk gdzie okazało się na pewno sporą niespodzianką ,ale nie wiem w jakim składzie wystąpił zespół gospodarzy i był to również mecz o miejsca 5-8 więc nie ma co się bardzo skupiać odnośnie tego meczu. Belgorod w CEV pokonał u siebie i na wyjeździe Resovie pewnie w trzech setach. Porażka z Kemerovo w trzech setach. Tutaj Rosjanienie widać że mało skupiają się na lidzę bardziej biorą pod uwagę Puchary Europejskie ,ale tutaj na pewno łatwego zadania podopieczni Cretu nie będą mieli łatwego zadania ponieważ przyjeżdza do Rosji świetna drużyna turecka gdzie pokazywała już nie raz że miejsce finale nie jest zaskoczeniem dla tej ekipy. Ostatnia potyczka w pucharach to zwycięstwo w dwumeczu z Veroną po cieżkim meczach. W ekipie występuję dwóch Polskich czołowych zawodników którzy będą na pewno uznawani za zawodników czołowych jeśli chodzi o skład Reprezentacji Polski. Kurek i Konarski są to zawodnicy którzy w zespole tureckim robia kolosalną różnicę. Przede wszystkim wyróżniającym zawodnikiem jest Konarski ,który jest w kapitalnej formie. Ja tutaj liczę na walkę i myślę że Ziraat jest w stanie wygrać przynajmniej dwa sety. Polecam typ dla mniej lubiących ryzyko polecam gram grubo w stronę handi +2.5 seta w stronę Ziraatu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 267 Bukmacher Fortuna

Bydgoszcz - Czarni Radom
Na jutro polecam typ w strone Czarnych Radom. Kurs na ten moment na samo zwyciestwo Czarnych w fortunie @1.62 według mnie zawyżony. Czarni prezentuja się bardzo dobrze przede wszystkim w meczach na własnej hali ,ale i na wyjazdach potrafia pokazać kawał dobrej siatkówki. Do zespołu wrócił Michał Filip na pewno z meczu na mecz trener będzie dawał coraz to więcej minut na boisku. Czarni chcą utrzymać ósmą pozycje w Plus Lidze. Mają godnych rywali m.in Cuprum Lubin ,ale według mnie to Czarni są aktualnie w lepszej dyspozycji. Bydgoszczanie grają bardzo w kratkę ostatnie zwycięstwo z Cuprum tutaj bym nie robil sensacji Cuprum zagrało m.in bez Tahta. Wiadomo Bysgoszcz bedzie to spotkanie chciało wygrac poniewaz graja o utrzymanie w Plus Lidze ,ale Czarni tak jak juz pisałem czuję jutro że z Bydgoszczy przywiazą komplet punktów. Czarni jezeli myslą tutaj o ulokowaniu się na ósmej pozycji muszą ten mecz wygrać za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
Na jutro:
Czarni Radom @1.62
Czarni (Handicap -1.5 seta) 2.29

Mozna sie rownież pokusić za mniejsza stawke na Czarnych z (Handicap -2.5 seta) @4.40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 268 Bukmacher Fortuna
Bydgoszcz - Bielsko Biała (Handicap -1.5 seta ) typ 2 @1.85

Bielszczanki nadal mają sporę szansę na granie w play-offach. Różnica między nimi a Muszyną jest zaledwie jednopunktowa na ten moment. Bielszczanki ostatnio pokonały dość pewnie zespół z Piły mecz zakończył się w trzech setach. Zwycięstwo w Muszynie po tie-breaku. Porażka z Proxima w trzech setach. Zwycięstwo z Budowlanymi Toruń w trzech setach. Te wyniki naprawdę dają ogromną nadzieję na grę w pierwszej szóstce. Bielszczanki są zespołem na ten moment według mnie lepszy od Muszynianek i to drużyna z Bielska powinna zagrać w play-offach. Warto popatrzeć ,że Bielszczanki mają dość łatwe mecze z Bydgoszczą oraz Legionowo. Te dwa mecze czuję ,że drużyna z Bielsko-Białej spokojnie wygra za trzy punkty. Muszynianki zagra u siebie z Rzeszowem który jest bez wątpienia groźnym zespołem. Nie liczę na nic innego jak jutro wygranie zespołu z Bielska za trzy punkty. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 269 Bukmacher Fortuna

Espadon Szczecin - Jastrzębski Węgiel (Handicap -2.5 seta)
@ 2.65 typ Jastrzębski
Tutaj według mnie sprawa jest prosta. Jastrzębski ten mecz dzisiaj według mnie wygra. Daję po bardzo dobrym kursie na zwyciestwo Jastrzębian w trzech setach. Jedyne co się obawiam że w tym meczu Jastrzebski moze przegrac maksymalnie jednego ,ale gram handi -2.5 poniewaz czuje szybkie trzy sety ze strony Jastrzebskiego Wegla ktory jest o wiele lepszym zespolem od Szczecinian. Jastrzębski już jedna boga jest w play-offach ale jeszcze pewnego awansu nie maja ,wiec maja o co grać. Jastrzębski gra bardzo dobrze przede wszystkim na swoim parkiecie ,ale rowniez ogladajac mecz z Katowicami ten mecz powinien skonczyc w trzech setach jednak Piotrek Gruszka wprowadził parę zmian w trzecim secie i gra Katowiczan uległa zmianie co doprowadziło do tie-breaku. Dzisiaj czuje .ze Jastrzebianie wygraja pewnie poniewaz chociaz dzisiaj wygraja za trzy punkty nadal przed ostatnia kolejka nie beda mieli jeszcze pewnego awansu. Licze ,ze dzisiaj Oliwa z Muzajem ktorzy graja rewelacyjna offensywna siatkówke zrobia rożnice w dzisiejszym meczu i pokaza ze nalezy się miejsce w pierwszej szóstce.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 270 Bukmacher Totolotek

Lech Poznań - Korona Kielce (Handicap +1.5) typ 2 kurs 1.83
Polecam ten typ krótko mówiąc myślę że Korona ma o co walczyć a dzisiaj remis wskazany dla drużyny z Kielc. Więc ja idę spokojnie w handicap po rewelacyjnym kursie. Pozdrawiam
Mecz powyzszy z udziałem Jastrzębskiego Węgla rozliczony jako minus.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 271 Bukmacher Totolotek

Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn Kozle typ 2 @1.95
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1300 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 272 Bukmacher Fortuna
(koszykówka) Legia - Krosno typ 2 @1.93

Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1300 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 273 Bukmacher Totolotek
Basic - Monfils typ 2 @1.20
Marterer - Brown (over 21.5) @1.75 (zwrot)
@2.10
Mecze 13,14 kwiecień Krosno oraz Kędzierzyn oba niestety na ⛔. Na jutro przygotowałem dwa meczyki z tenisa polecam pozdrawiam.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 274 Bukmacher Fortuna
Nadal - Monfils (Handicap gemowy +6.5 Monfils) @2.00

Gael Monfils gra jutro nie tylko z faworytem w swoim spotkaniu ,ale także całego turnieju mowa oczywiście o Rafie. Nadal utrzymuje swoja formę. Nie oglądałem wszystkich meczy Rafy ,ale oglądałem m.in mecz z Goffinem ,który na początku meczu przełamał serwis Rafy mimo ,iż nie nacieszył się długo tym przełamaniem pierwszy set mimo dwóch przełamań wyglądał całkiem niezle. Drugi set to juz istny pogrom. Ja rozumiem wszystko Gael Monfils jest to zawodnik ,którego nie woono lekceważyc. Patrząc na kursy wystawione przez m.in fortune powyzej 12 to lekka przesada moim zdaniem. Rozumiem Monfils bedzie miał bardzo ciężko o chociazby seta ale handi +6.5 gema w meczu jak najbardziej realne. Gael lubi grać w meczach gdzie nie jest faworytem. Czuję że Gael jutro powalczy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
KUPON 275 Bukmacher Totolotek
Nishikori - Djokovic (Handicap +1.5 seta) typ 1 @1.45
Goffin - Zverev (Handicap +1.5 seta) typ 1 @1.55
Sharapova - Ostapenko (Handicap +1.5 seta) typ 1 @1.32

@2.97
(Mecz pomiędzy Rafa a Monfilsem zakończył się wynikiem 6-3,6-1 więc typ rozliczam jako ⛔)
Jeżeli chcecie kolejnych typów reputkujcie,myślę że podbijemy w miesiącu marcu do 1400 ???? Bardzo to motywuję do dalszej pracy.Pozdrawiam i liczę na Was.Trzymajcie się.
 
Do góry Bottom