>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - typy by DavidB22

D 136

davidb22

Użytkownik
#9 ✅
Robin Haase - Juan Monaco
Typ: 2
Kurs: 1.51
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 302,04zł

Juan bardzo mi się na tym turnieju podoba. Specjalista od mączki gra tutaj pewnie, gra dosyć stabilna na dobrym poziomie. Nie mogę tego samego powiedzieć o Holendrze, który podczas meczu ma wiele wahań, wczorajszy pojedynek z Youzhnym był bardzo dziwny i gdyby Rosjanin nie popełniał tylu banalnych błędów, to Robina w tym półfinale by nie było. Z jego obecną dyspozycją i tak doszedł zbyt daleko i dlatego uważam, że dziś Monaco będzie górą i to on zagra w finale.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
#10 ⛔
Juan Monaco - Pablo Andujar
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 202,04zł
Do wygrania: 352,82zł

No i mamy finał w szwajcarskim Gstaad. Stawiam konsekwentnie na Juana Monaco, którego gra bardzo mi się podoba. Argentyńczyk zagrał wczoraj bardzo dobry mecz przeciwko Haase. Spotkanie stało na dobrym poziomie, wiele ciekawych wymian, jednak Holender jak to ma ostatnio w zwyczaju, świetnie zagrania przeplatał prostymi błędami (na co wczoraj zresztą liczyłem). Monaco jest regularny, wysoka skuteczność pierwszego serwisu, szeroka gama zagrań, naprawdę gra tego zawodnika może się podobać. Mówiąc szczerze Andujara nie oglądałem w tym turnieju wiele, jednak na pewno prezentuje się on tutaj solidnie, wczoraj wygrania w trzech setach z lekko kontuzjowanym Verdasco. Wydaje mi się, że jego styl gry będzie jednak pasował Monaco. Mam zaufanie do Juana, który na pewno swoją grą zasłużył by wygrać cały turniej.
Oj zawiodłem się dzisiaj na Juanie i to bardzo. Podanie nie funkcjonowało jak należy, chociaż trzeba przyznać, że Pablo świetnie returnował. Ale mieć 5:3 i swój serwis, a następnie przegrać seta... ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 11 ⛔
Team Dignitas - Complexity
Typ:1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 400zł
Do wygrania: 599zł

W ten typ wchodzę bardzo mocno. Dlaczego? Dignitas wciąż ma jeszcze szanse na top2. Oczywiście pod warunkiem, że wygra wszystkie pozostałe mecze. Pierwszy krok wydaje się najłatwiejszy, na ich drodze przed ostatnia drużyna splitu, czyli Complexity. Dignitas wczoraj zagrali naprawdę dobry mecz przeciwko Cloud, wydawało się długo, że to oni będą górą, jednak sprytne zagranie rywali (cichy baron) przechyliło ostatecznie szalę wygranej na korzyść Cloud. Dignitas według mnie wraca na swój poziom, a ten poziom jest nieosiągalny dla Complexity, które wczoraj lane phase zagrali bardzo dobrze, ale co z tego, skoro potem Chińczycy pokazali im miejsce w szeregu. Dziś wydaje mi się easy win dla Dignitas.
# 12 ⛔
Team Curse - Evil Geniuses
Typ: 1
Kurs: 1.57
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 314,29zł

Drużyna Curse bardzo mi wczoraj zaimponowała, rozbili w pył CLG. Totalna kontrola mapy i objectivów, deklasacja w teamfightach. Curse nie zapewnili sobie jeszcze awansu do play-off, mogą to zrobić już dziś wygrywając z ostatnią drużyną splitu. Wiosną mówiłem, że tej drużynie brakuje przede wszystkim klasowego supporta, przyszedł Xpecial z TSM i świetnie wkomponował się do drużyny. Duże postępy poczynił Quas, który na górnej alei spisuje się ostatnio bardzo dobrze. Voyboy jak to Voyboy, jeździec bez głowy, ale z wielkim serduchem do gry, potrafi mecz wygrać jak i totalnie położyć, ale ostatnio częściej zdarza mu się to pierwsze. Cop to solidny adc, natomiast IWillDominate to dla mnie zawsze był słaby jungler, jednak wczoraj zmasakrował swojego przeciwnika z CLG, czym zrobił na mnie wielkie wrażenie.
O Evil Geniuses wielokrotnie pisałem, że jest to ekipa z potencjałem. Życie brutalnie to zweryfikowało i moje słowa można włożyć między bajki. Słabiutki Innox na topie, beznadziejny Helios w jungli ( o wiele lepiej grał moim zdaniem zmieniony przez niego Snoopeh), Pobelter midzie gra bardzo nierówno i ostatnio zdecydowanie cieniuje, jedynym plusem jest bot lane, gdzie super spisuje się Altec, jednak to zdecydowanie za mało by odnosić zwycięstwa w LCS.
Ze stawką nie szaleję z dwóch względów. Przede wszystkim Curse to drużyna nieobliczalna i to, że wczoraj zagrali świetny mecz wcale nie gwarantuje, że dziś zagrają beznadziejnie. Drugim problemem tej ekipy, jest brak umiejętności szybkiego zamykania meczu. Wczoraj długo nie mogli się zdecydować na decydującą akcję, mimo, że przewaga nad CLG była gigantyczna. Mimo tych wątpliwości stawiam dziś na pewne zwycięstwo Team Curse.
Za około godzinkę dodam jeszcze analizę do &quot;Gran Derbi NA&quot; czyli starcia TSM -CLG.
# 13 ✅
Team SoloMid - CLG
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 400zł
Do wygrania: 679,72zł

Starcie dwóch wielkich firm zawsze wzbudza dodatkowe emocje. Jeszcze wczoraj faworytem buków było CLG, dziś sytuacja się obróciła i wielka szkoda, że łapię tak nędzny kurs (jeszcze wczoraj było 2.08). TSM wczoraj świetne spotkanie przeciwko EG, totalna kontrola od początku do końca, wyglądało to podobnie do postawy z zasadniczej rundy wiosennej, gdzie TSM nie miało sobie równych (poza Cloud). Do formy wydaje mi się wracać Bjergsen, Amazing coraz lepiej zgrywa się z kolegami, bot lane z nowym supportem to zawsze niewiadoma, jednak wczoraj zagrali bardzo dobrze. Na mnie jednak największe wrażenie zrobił dominator Dyrus, kapitalna partia Lulu. Bjergsen w wywiadzie powiedział, że bardzo ostro ostatnio trenowali i przyszykowali dobrą formę, wbrew pozorom to może wiele znaczyć.
CLG wczoraj totalnie rozbite, dawno nie widziałem ich tak bezradnych. Skoro jednak nawet najlepszy bot ameryki Doublelift-Aphromoo dostał łomoto od bota Curse, to naprawdę coś w tej drużynie nie funkcjonuje tak jak należy. Dexter grał wczoraj niczym amator z silvera III, nie był w stanie kontrolować żadnego objectiva, ganki beznadziejne, widać, że Rengar to nie jego postać. Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napisze, ale brakuje mi bardzo Niena. Chłopak nie miał może super umiejętności, ale za jego czasów drużyna stanowiła jedność, atmosfera była świetna i CLG miało swój styl. Zastępujący go Koreańczyk Seraph nie podniósł na pewno poziomu gry, a przy okazji widać brak zrozumienia z kolegami.
Widzę dziś zdecydowane zwycięstwo TSM, które powoli się chyba odradza. Dyrus zmiażdzy na topie Serapha, Bjergsen zagra swoje no i wiele teraz zależy od bota, gdzie Amazing z pewnością będzie musiał pomóc chłopakom i powinno być dobrze. Kurs nie powala, ale jestem dziś pewny zwycięstwa TSM.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 14 ⛔
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 179,72zł
Do wygrania: 308,09zł

Szkoda, że po tak nędznym kursie, teraz płacą 1.95, ale nie spodziewałem się takich skoków (pewnie dopiero teraz wzięto pod uwagę absencję Pawła Brożka, o której było wiadomo już wczoraj i mimo której moim zdaniem Wisła sobie poradzi, bo ma kto bramki słabemu Piastowi strzelać).
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Straszna ze mnie lama, szykowałem się na ten super week League of Legends i zupełnie zapomniałem, że zaczął się on już dziś. Wielka szkoda, bo wszystkie dzisiejsze starcia potoczyły się po mojej myśli. Cóż, było minęło, trzeba coś przygotować na jutro.

# 15 ⛔
Alliance - Gambit Gaming
Typ: 1
Kurs: 1.22

Roccat - Copenhagen Wolves
Typ: 1
Kurs: 1.49

Fnatic - SK Gaming
Typ: 1
Kurs: 1.48
Ako: 2.66
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 532zł
Jutro mamy aż 6 spotkań, więc jest w czym wybierać. Zdecydowałem się na taki tripel. Alliance wciąż walczy z Fnatic o prestiżowe pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym letniego splitu. Potrzebują do tego jeszcze dwóch zwycięstw, a okazje są trzy. Najprostszym zadaniem wydaje się być pokonanie słabego Gambit, które niby się przełamało, jednak no różnica między tymi teamami to obecnie przepaść i tylko jakiś totalny trolling może tutaj zepsuć ten typ. Dziś Alliance cudem wyciągnęli przegraną grę z Roccat, ale to też świadczy o sile drużyny. A Froggen na pewno chce pierwsze miejsce w lidze utrzymać.
W drugim meczu typuję Roccat. Dziś dobra gra przeciw liderowi tabeli, jednak można powiedzieć, że już tradycyjnie przez głupie błędy przegrywają wygraną partię. Widać jednak duży potencjał, nawet Yellowstar dziś przyznał, że nie chciałby trafić na Roccat w półfinale, bo to drużyna z dużymi możliwościami i potrafi zaskoczyć. Ich rywalem będą słabe Wilki, których forma to równia pochyła w dół, dziś przegrali nawet z Gambit, który miał 11 porażek z rzędu. Nasi jeśli zachowają koncentrację to nie będą mieli problemu z wygraną.
Trzeci mecz to hit wieczoru, czyli Fnatic kontra SK Gaming. Przed super weekiem typowałem, że Fnatic wygrają już do końca wszystkie swoje mecze. Dziś w kapitalnym stylu wygrali oba spotkania i jutro to podtrzymają. Mistrzowie Europy zawsze potrafią wypracować formę na play-offy, nie inaczej jest i teraz. Zawodnicy imponują i poza Alliance nikt nie jest w stanie im zagrozić. SK wróciło na właściwe tory i pokonać ich nie będzie łatwo. Jednak Fnatic jest w takim gazie, że SK nie będzie w stanie ich jutro powstrzymać.
Dlaczego gdy tylko stawiam na Roccat, to Jankos z najlepszego junglera w Europie staje się najgorszym? ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 16 ⛔

Millenium - Gambit
Typ: 1
Kurs: 1.30
Fnatic - SK Gaming
Typ: 1
Kurs: 1.39
AKO: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 300zł
Do wygrania: 543,90zł

 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 17 ⛔
SK Gaming - Gambit
Typ: 1
Kurs: 1.30

Fnatic - Roccat
Typ: 1
Kurs: 1.35

AKO: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 350zł

# 18 ✅
SHC - Millenium
Typ: 1
Kurs: 1.78
SHC - Copenhagen Wolves
Typ: 1
Kurs: 1.30
AKO: 2.31
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 400zł
Do wygrania: 924zł

Typuję dziś zaciętą walkę o 3 miejsce, bo po pierwsze, trzecia drużyna zagra z Roccat, a po drugie w półfinale trafia na Alliance, a nie Fnatic. Wydaje mi się, że każda drużyna woli ominąć ekipę Rekklesa i Peke. SK powinno łatwo sprostać Gambitowi, ponieważ są w świetnej formie. Wczoraj pokonali przecież w dobrym 2 najlepsze drużyny splitu. SHC spuściło z tonu, zanotowali w tym super weeku 2 porażki i teraz wydaje mi się, że pora na rehabilitacje. Rywale słabi, bo zarówno od Millenium jak i CW są lepsi, mają o co grać, bo w przypadku 2 zwycięstw zrównają się bilansem z SK i o trzecie miejsce rozegrają dodatkowy mecz. Z kolei Fnatic nie powinno mieć z Polakami problemu, ale z racji tego, że nie grają już o nic, to ze stawką nie szaleje.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Sierpień 2014
# 1
Team SoloMid - LMQ
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 450zł
Super week w LCS NA. W przeciwieństwie do Europy, w Ameryce niemal wszystko jest niewiadomą i drużyny powinny się starać o jak najlepszy wynik. W poprzednim tygodniu największe wrażenie zrobiło na mnie właśnie TSM. Świetna gra i pewne zwycięstwa, teraz trzeba iść za ciosem i powalczyć o top2 i zapewniony udział w półfinale. Zwłaszcza, że przeciwnikiem jest obecny lider rozgrywek, czyli Chińczycy z LMQ, którzy ostatnio zagrali słabszy week. Forma jest, umiejętności są, do tego jak słusznie zauważył SuckOut w dziale, chiński zespół ma problemy wewnętrzne i to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że dziś zwycięstwo uzyska Team SoloMid.
# 2
Cloud 9 - Evil Geniuses
Typ: 1
Kurs: 1.28
Cloud 9 - Complexity
Typ: 1
Kurs: 1.30
CLG - Team Dignitas
Typ: 2
Kurs: 1.20
AKO: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 500zł
Do wygrania: 1000zł
Kupon złożony z &quot;pewniaków&quot;. Różnie się to kończyło, zwłaszcza w przypadku rozgrywek League of Legends, ale dziś wierzę w brak niespodzianek. Cloud 9 na dobre już chyba wraca do formy, czyli formy absolutnych dominatorów, do których nikt a Ameryce nie ma startu. Play-offy już niebawem, a tymczasem C9 nie zajmują obecnie nawet miejsca w pierwszej dwójce gwarantującego półfinał rozgrywek. Super week zaczynają jednak od pojedynków z outsiderami rozgrywek i nie widzę tutaj innej możliwości niż 2 zwycięstwa faworytów.
Mimo, że nienawidzę tego teamu, to dokładam do tego typ na Dignitas, a w zasadzie to przeciwko CLG, które wystąpi dziś w pełni rezerwowym składzie i tak naprawdę nie powinni mieć żadnych szans.​
 
D 136

davidb22

Użytkownik
Miejsce na statystyki za lipiec 2014. Pojawią się dziś późnym wieczorem.
Nie mogę już edytować.
Statystyki Lipiec 2014

Liczba kuponów: 18
Liczba trafionych kuponów: 8
Liczba nietrafionych kuponów: 10
Skuteczność kuponów: 44%
Liczba typów: 27
Liczba trafionych typów: 15
Liczba nietrafionych typów: 12
Skuteczność typów: 56%

Suma postawionych pieniędzy: 3898,76zł

Suma wygranych pieniędzy: 3221,41zł
Bilans: -677,35zł
Yield: -17,37%
Jak widać powyżej bardzo słaby miesiąc w moim wykonaniu, początek obiecujący, jednak potem lawina minusów zmiotła temat. Cóż, w sierpniu postaram się poprawić. Poza tym polecam grającym zrobienie sobie takiego tematu i prowadzenie rzetelnych statystyk, bo widać potem fajnie błędy jakie się popełnia, pozostaje tylko i aż wyciągnąć wnioski.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 3 ✅
SHC - Roccat
Typ: 2
Kurs: 2.67
SK Gaming - Millenium
Typ: 1
Kurs: 1.35
AKO: 3.61
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 722zł

Kurs na Roccat moim zdaniem przesadzony. Polacy są w stanie powalczyć z SHC, umiejętności podobne, forma patrząc na ostatnie mecze porównywalna. Nasi pokazali wiosną, że na najważniejsze mecze sezonu (właśnie takie jak bo5 w play-off) potrafią przygotować najwyższą formę. Wierzę, że tak będzie i tym razem.
Kluczowa będzie postawa Overpowa, który musi wyłączyć skutecznie Selfiego, a także forma Jankosa, który mam nadzieję, że pokaże drzemiący w nim potencjał najlepszego chyba w tym momencie junglera EU. Reszta pozycji porównywalna, więc istotne będzie przygotowanie taktyczne. Roccat potrafią to doskonale i mam nadzieję, że zameldują się w półfinałach LCS. Trzymam kciuki za chłopaków!
Drugi mecz nie wymaga chyba zbędnego rozpisywania. SK Gaming jest regularniejszą i po prostu lepszą drużyną niż chaotyczne Millenium. Mieli oni niedawno co prawda załamanie formy, jednak ostatni superweek pokazał, że drużyna wychodzi na prostą. Celem jest zakwalifikowanie się na mistrzostwa świata i nie można absolutnie potykać się na takich drużynach jak przeciętne Millenium. Typuje 3:1 dla SK.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 4 ⛔
NAC Breda - Excelsior Rotterdam
Typ: 1
Kurs: 1.99

ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam
Typ: 1
Kurs: 4.15

AKO: 8.25
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 20zł
Do wygrania: 165zł


Pierwsza kolejka holenderskiej Eredivisie. Stawiam na drużyny własnego boiska, którymi bez wątpienia są gospodarze obu spotkań. Breda bardzo słaby poprzedni sezon, jednak na ich terenie nikomu nie jest łatwo i poległo tam wiele mocnych zespołów. Podobnie ma się sprawa z ADO, które gra na sztucznej murawie, nie służy ona innym ekipom. Feyenoord potężnie osłabiony przed sezonem, przede wszystkim w defensywie, ale odeszła także główna armata czyli Pelle. Ich słabości boleśnie wypunktował w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów Besiktas Stambuł, pewnie wygrywając dwumecz z Portowcami. Skoro ADO potrafiło pokonywać ich u siebie nawet w zeszłym udanym dla Feyenoordu sezonie, to dlaczego nie miałoby udać się to teraz? Kurs 4.15 to spore value i na pewno warto spróbować. Stawka niska, bo to początek sezonu i dyspozycja zespołów to jednak niewiadoma.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 5 ✅
Jo-Wilfried Tsonga - Grigor Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 202,69zł
Do wygrania: 361,04zł

Francuz spisuje się w Toronto wyśmienicie, a Tsonga w formie, to Tsonga nie do zatrzymania. Fantastyczny serwis ustawia mu grę i tylko najlepsi zawodnicy mogą mu się wtedy przeciwstawić. Potencjał tego zawodnika jest ogromny i szkoda, że tak bardzo kontuzje dają mu się we znaki. Po drugiej stronie siatki bułgarski talent Dimitrov. Grigor w końcu zaczyna grać na miarę swojego potencjału, tutaj też spisuje się nieźle, jednak drabinka o wiele łatwiejsza od Tsongi. Dimitrov miewa przestoje, które Francuz bezlitośnie dziś wykorzysta. Kurs w pełni mnie satysfakcjonuje, bo jestem przekonany, że francuska bestia sobie poradzi i wygra w dobrym stylu.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 5 ⛔
ADO Den Haag - Feyenoord
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.84
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 111,04zł
Do wygrania: 315,35zł

O meczu pisałem wyżej. Kursy delikatnie spadły, ale nic nie szkodzi. Dalej jest to według mnie opłacalne ryzyko.
Szkoda, że sędzia tak przekręcił ADO, pokazując zupełnie niesłuszną czerwoną kartkę, bo do tego czasu gospodarze grali bardzo dobrze, mieli nawet 2 poprzeczki.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 6 ⛔
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.72
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 344,93zł

Lech daleki od optymalnej formy. Kompromitujący dwumecz ze Stjarnan, fatalny mecz z Wisłą, gdzie sam Brożek powinien strzelić 4 bramki. Drużyna z Poznania ma naprawdę fajny skład, ale z Rumakiem nic nie osiągną i chyba wreszcie to zrozumieli.
Lechia póki co nie gra porywająco, jednak punktuje, a to jest w tym momencie najważniejsze. Dziś Lech powinien zostawić im nieco więcej miejsca w ofensywie i Gdańszczanie powinni to wykorzystać. 25 tys. kibiców na trybunach powinno jeszcze bardziej zmotywować ich do dobrej gry. Jeżeli tylko obrona nie będzie popełniać głupich błędów, to Lechia dziś zwycięży.
Brawo Sadajew ????
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 7 ✅
Arsenal Londyn - Manchester City
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 220zł

City z wieloma brakami, zwłaszcza linia defensywna pozostawia wiele do życzenia. Arsenal ze swoim potencjałem w ofensywie powinien to wykorzystać. Kanonierzy dokonali kilku fajnych wzmocnień, dziś oczy będą zwrócone przede wszystkim na Alexisa, ale bardzo istotne będzie to, jak w obronie spiszą się Debuchy i Chambers. Według mnie w przeciwieństwie do buków, delikatnym faworytem przy obecnych składach jest Arsenal, kurs fajny, więc próbuję.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 8 ⛔
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Typ: 1
Kurs: 1.75

AS Monaco - Lorient
Typ: 1
Kurs: 1.40

AKO: 2.45
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 245zł


Wisła ma w ostatnim czasie problemy z Ruchem u siebie i pewnie nie będzie to łatwe spotkanie. W Poznaniu Wisła zagrała bardzo dobrze, widać ile daje Brożek na szpicy, jeśli chodzi o kreowanie sytuacji. Skuteczność co prawda fatalna, jednak myślę, że dziś Paweł się zrehabilituje i coś ukłuje. Ruch po ciężkim boju w pucharach, na pewno delikatnie odbija się to na ich dyspozycji w lidze, co pokazują zresztą wyniki.
Monaco natomiast kadrowo podobne do zeszłego sezonu, znów powinni walczyć we Francji o najwyższe cele. Odszedł James, ale po kontuzji wrócił Falcao i piłkarze z Księstwa nie powinni mieć u siebie problemów z takimi drużynami jak solidnie osłabione absencjami Lorient.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 9 ⛔
AS Monaco - Lorient
Typ: 1
Kurs: 1.41

Roger Federer - Jo-Wilfred Tsonga
Typ: Over 23 gemy

AKO: 2.68
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 150zł
Do wygrania: 400,50zł

O Monaco pisałem, natomiast liczę na zacięty finał. Myślałem pograć coś w stronę Tsongi, jednak zdecydowałem się na ilość gemów, ponieważ powinno ich tutaj paść dużo. Nie zdziwię się, gdy będą 3 sety, a nawet wynik 7:5 7:5 gwarantuje powodzenie typu.
No tak, czego się dzisiaj nie dotknę, to albo czerwona kartka, albo nieuznany prawidłowy gol... Masakra dziś jeśli chodzi o futbol.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 10 ⛔
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Typ: 1
Kurs: 1.57

Marinko Matosevic - Nicolas Mahut
Typ: 1
Kurs: 1.27

AKO: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 100zł
Do wygrania: 200zł

Granie na Pogoń po tym kursie nie jest zbyt opłacalne, ale mimo wszystko próbuję. Podoba mi się to, co robi Wdowczyk w Pogoni, a Piast to moim zdaniem kandydat nr 1 do spadku.
Mahut w beznadziejnej formie, z każdym solidniejszym tenisistą przegrywa wszystko jak leci. Marinko to niezły tenisista, przeszedł tutaj kwalifikacje i nie powinien mieć większych problemów ze słabym Francuzem.
 
D 136

davidb22

Użytkownik
# 11 ⛔
Lucie Safarova - Venus Williams
Typ: 1 (+1.5 seta)
Kurs: 1.37

Maria Sharapova - Madison Keys
Typ: 1
Kurs: 1.30

Jo-Wilfred Tsonga - Mikhail Youzhny
Typ: 1
Kurs: 1.27

AKO: 2.28
Bukmacher: Pinnacle
Stawka: 200zł
Do wygrania: 456zł

Stawiam na faworytów, jeśli Tsonga i Maria będą chcieli wygrać to to zrobią. Na seta dla Czeszki stawiam natomiast przede wszystkim dlatego, że Venus jest wyczerpana po ostatnim turnieju. W finale z Radwańską prezentowała się tragicznie, organizmu nie da się oszukać i Venus powinna ten turniej odpuścić jeśli myśli poważnie o US Open. Nawet jeśli tego nie zrobi, to wobec jej słabej dyspozycji, Safarovą spokojnie stać na ugranie choćby seta.
Tsonga ????
 
Do góry Bottom