>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw Europy 2012 - Polska-Ukraina

Status
Zamknięty.
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Kwestie czarnych owiec turniejowych zawsze są ciekawymi wątkami poruszanymi przed mistrzostwami.
Mam paru kandydatów, a mianowicie parę.
Przede wszystkim Dania. Sam fakt, że gra w grupie śmierci w której naprawdę może sporo ugrać utwierdza mnie w przekonaniu, że warto ową reprezentacją się zainteresować.
Duńczycy są w formie, pokazała to droga eliminacji, poza tym mają cholerne ambicje i to naprawdę może pomóc, chociażby w meczu z podupadłymi gwiazdami - patrz Portugalia. Myślę, że jeżeli Duńczycy wyjdą z grupy B w co wierze, już będą mogli nosić takowe miano, czytam nazewnictwo.
Drugą reprezentacją którą typuje w tym temacie, jest Ukraina. Wydaję mi się, że jest to zespół silny i jakby na to nie patrzeć - gospodarz Euro, więc jakieś tam morale wzrastają.
Ukraińcy nie mają wprawdzie jakiejś naszpikowanej znanymi nazwiskami paczki, ale myślę, że mają skład wprost proporcjonalny do założenia taktycznego, które od dawna w owych sferach zdaje się być &#39;&#39;agresywnie-ofensywne&#39;&#39;.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Temat ciekawy i powoli się rozwija. Ja zaproponuję Szwecję . Grają w ciekawej grupie, gdzie każdy z każdym może wygrać. No może, nie do końca, bo Anglicy wydają się poza zasięgiem całej stawki, choć jak wiemy, na dużych imprezach wyspiarze zawodzą. Reprezentacja Trzech Koron do finałowego turnieju w Polsce i na Ukrainie awansowała jako najlepsza &quot;druga&quot; ekipa eliminacji. Szwedzi w mistrzostwach Europy uczestniczyć będą po raz piąty. Wydawało by się, że nasi sąsiedzi zza Bałtyku najlepsze lata w piłce mają za sobą. Moim zdaniem ten turniej pokaże iż trzeba z szacunkiem podchodzić do nich. Zaledwie dwóch porażek doznali Szwedzi w eliminacjach do organizowanego przez Polskę i Ukrainę turnieju mistrzostw Europy. Obie miały miejsce na wyjeździe - w Holandii gospodarze rozbili rywali 4:1, na Węgrzech z kolei miejscowi wygrali 2:1. W pozostałych ośmiu meczach to Szwedzi zgarniali komplet punktów, z czego pięć spotkań wygrywali różnicą minimum dwóch goli! To pierwsza ważna informacja, z którą powinni zaznajomić się wszyscy rywale Szwedów. Decydujący mecz Szwecja rozegrała dopiero w ostatniej kolejce, gdy przed własną publicznością podejmowała Holandię. Po pełnym emocji meczu gospodarze wygrali 3:2 i jako najlepsza drużyna spośród wszystkich, które zajęły w swojej grupie drugie miejsce, wywalczyła bezpośredni awans do Euro 2012. Najbardziej rozpoznawalnym piłkarzem kadry narodowej Szwedów jest znany z występów między innymi w Juventusie, Interze Mediolan, Barcelonie, czy ostatnio w AC Milan - Zlatan Ibrahimović. Talent „Ibry&quot; jako pierwszy dojrzał były selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker. Holender pracując w Ajaksie Amsterdam ściągnął do klubu Ibrahimovicia ze szwedzkiego Malmo, za co zresztą początkowo był w Holandii krytykowany. Minęło bowiem trochę czasu zanim Zlatan zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu. Z czasem Szwed znany też jako „Ibracadabra&quot; odwdzięczył się za ofiarowanie zaufanie i do dziś czaruje swymi nieprzeciętnymi umiejętnościami. Może być nie widoczny przez 90 minut, a w ostatniej sekundzie meczu strzeli bramkę, taki ma styl. Ja myślę że Szwecję stać na wyjście z grupy i być może coś więcej.
 
chelseaa 10

chelseaa

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego w stawce jest Dania? To silna ekipa, podobnie jak Chorwacja. Jeśli chodzi o czarnego konia to zaskoczeniem było by wyjscie z grupy Irlandi , jest to przecietna ekipa .
 
1 2

111marcin

Użytkownik
Nikt raczej nie bierze pod uwagę reprezentacji Grecji. Ale przecież tak bylo również w 2004 roku gdy sięgali po mistrzostwo. Kwalifikacje bez błysku jednak w miare pewny awans ze zwycięstwem nad Chorwacją w przedostatniej kolejce. Drużyna zgrana, poukładana i doświadczona. Średnia wieku wysoka jednak jest kilku młodych utalentowanych zawodników jak choćby Ioannis Fetfatzidis z Olimpiakosu Pireus, jeden z większych talentów w greckiej pilłce od kilku.....nastu lat (w mojej opini oczywiście). Pytanie jednak czy nie zagrają przypadkiem tak jak na ostatnim mundialu tzn. bez polotu i zaangażowania, po prostu słabo. A może powtórzą sukces z przed kilku lat? Czas pokaże. Moim zdaniem stać ich przy odrobinie szczęścia na pierwszą czwórkę. No ale obym się mylił bo to prawdopodobnie oznaczałoby dla nich pozytywny wynik z reprezentacją Polski;)

 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Moim zdaniem czarnym koniem bedzie reprezentacja Szwecji. Dobry futbol, a co najważniejsze skuteczny. W ataku mają armaty, bramka tez bardzo dobrze obsadzona.

Napewno do faworytów nie zaliczyłbym Anglii moim zdaniem nie wyjdą z grupy nawet. Co jak co ale reprezentacja Francji moim zdaniem jest lepsza niż Anglia i to oni obok Szwedów wyjdą z tej grupy.

Słusznie ktoś wskazał, że nalezy się obawiać Greków skład mają dobry, ale w naszej grupie jest jeszcze Rosja moim zdaniem murowany kandydat do awansu z tej grupy i to z pierwszego miejsca..

Reprezentacja Czech to raczej szybkie 3 mecze i do domu. Po naszym orłach też bym się za wiele nie spodziewał 3 mecze:
-otwarcia
-o życie
- o honor.
 
K 0

kornniszon

Użytkownik
Ja zagłosowałem na Szwecje. Jest to silna drużyna i może zajść daleko. W grupie będą się bić dwaj mocarze Anglia i Francja a tu może skorzystać ta 3 - Szwecja.
Polska również może być czarnym koniem tak jak i Ukraina ale to gospodarze dlatego wybrałeem Szwecje
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Wybrałem Rosję, wiadomo - łatwa grupa z Polską;) Ich gracze grają w większości (o ile nie wszyscy) w lidze rosyjskiej, co z pewnością znacznie ułatwiło przygotowania do turnieju. Nazwiska również mogą robić wrażenie. Jedyny szkopuł, że po wyjściu z grupy trafiają na naprawdę silną ekipę (Niemcy, Holandia lub Portugalia - no chyba, że jakimś sposobem Dania) i mogą zakończyć turniej nader szybko. Tak jednym słowem argumentacji.
 
T 36

tomasson85

Użytkownik
Oddałem głos na Polskę z sentymentu ,ale spodziewam się naprawde dobrej postawy ekipy z Rosji , myśle że mają naprawde szanse coś zdziałac z napastnikami typu Kerzhakov lub Pogrebnyak, reszta składu też nie jest słaba.
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Ja oddałem swój głos na Grecję. Drużyna, która zaskoczyła na EURO 2004, później szczerze powiedziawszy nie pamiętam żeby coś szczególnego ugrali, ale jakby level wyżej ogólnie się umiejscowili piłkarsko. Piłkarze poszli w świat trochę się ograli, ale już kolejne pokolenie wchodzi i ta drużyna to będzie ciekawy mix rutyny ze świeżością. Kolejne argumenty to solidna wygrana w eliminacjach(bilans 7-3-0) no i najłatwiejsza grupa na EURO. Wystarczy awansować, a później już tylko krok od sprawienia niespodzianki. Owszem nie będzie łatwo, ale daje im większe szanse niż Polsce czy Czechom.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Oczywiście to jest tylko moje zdanie, więc mogę pisać co chcę ???? , jednak uważam, iż Grecja nie ma szans na osiągnięcie większego sukcesu na tych mistrzostwach. Fakt, w 2004 roku również nikt na nich nie stawiał, jednak warto pamiętać, że w dzisiejszym składzie nie ma już kilku zawodników z tamtych lat, którzy przede wszystkim decydowali o sile tego zespołu. Ja z kolei zagłosowałem na Szwedów, chociaż oczywiście kibicuję naszym. Dlaczego tak ? Może po prostu przez sympatię do Ibry :jezora:.
 
brimbok 29

brimbok

Użytkownik
Hmmmm temat ciekawy, stawiam jak większość na Chorwatów... patrząc na skład a dziś zostały oficjalnie podane to widzę tutaj ciekawych piłkarzy. Każdy z nich prezentuje bardzo dużo, są młodzi piłkarze jak chociażby Modrić, Rakitić, Vida (bardzo utalentowany skrzydłowy obrońca wg mnie), Corluka oraz nie brakuje doświadczonej siły czego przykładem może być Olić. Ciężko na prawdę wytypować &quot;czarnego konia&quot; gdyż każda ekipa ma w swoich szeregach świetnych piłkarzy. Jeśli chodzi o Naszą reprezentację... Powiem tak... pierwszą 11-stkę mamy na dzień dzisiejszy bardzo dobrą, już kilka dobrych lat takiej nie mieliśmy. Wg mnie brakuje u Nas zgrania w zespole. Przykład Hiszpanii, tam trzon drużyny zawsze jest podobny, rotuje wśród nich tylko kilku piłkarzy ale wielu zna się już bardzo dobrze, chyba wiadomo o czym mówię... u Nas ciągle szukamy tych najlepszych i ciągle Ci &quot;najlepsi&quot; są inni... bo na ten czas mamy ciekawą drużynę. Pierwsza 11-stka prezentuję się wg mnie przyzwoicie lecz brakuje dobrych zmienników... Lecz teraz nie ma co narzekać na zawodników, że są w takiej dyspozycji lub innej tylko należy im się solidny doping z Naszej strony bo Oni reprezentują Nas!!! A jak wiemy ten doping jest potrzebny i jak mówią to 12 zawodnik. Nasza reprezentacja musi uwierzyć we własne umiejętności, których wg mnie nie brakuje a MY możemy tylko im w tym pomóc... Może też troszkę sędziowie bo wiemy dobrze jak to jest... ;) Liczę na dobre zawody i na to by Nasz kraj dobrze był zapamiętany! Pozdrawiam wszystkich!!!
 
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
Rosja albo Szwecja. Obie drużyny są mocnymi ekipami. Rosja to murowany kandydat na wyjście z grupy. Jeżeli chodzi Szwecje to sądzę, że powinni się uporać z Ukrainą, która jest masakrycznie słaba oraz Anglików gdzie nazwiska powołanych niektórych piłkarzy są raczej powodem do śmiechu.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Po pierwsze... Rosji w ankiecie na pewno być nie powinno. Czarnym koniem zostaje drużyna niefaworyzowana, która z góry jest skreślona ( przez bukmacherów przynajmniej ) do odpadnięcia w fazie grupowej, a udaje jej się dojść do półfinału ( bądź wyżej )
Taką drużyną która może zajść daleko na pewno jest Szwecja. Mocna Grupa z Anglią, Francją oraz gospodarzem Ukrainą. Jednak dla mnie Anglia ( z faworytów do wyjścia z grupy ) ma największe szanse odpaść. Co automatycznie moim zdaniem stawia Szwedów na drugim miejscu.
 
mason9233 2

mason9233

Użytkownik
Zagłosowałem na Rosję chociaż nie powinno ich tu być. To faworyt grupy A.
Takimi prawdziwymi czarnymi końmi mogą być Szwedzi. Raczej &quot;Synowie Albionu&quot; po 3 meczykach pojadą do domu i to &quot;Trzy Korony&quot; wyjdą z grupy. Później na 90% w ćwierćfinale będzie czekała Hiszpania i tam już będzie hard core dla ibry i spółki, ale nie są bez szans.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Swój głos oddałem na Szwecję, bo ani nie są faworytem do wyjścia z grupy, ani tutaj nie mają jakiegoś olbrzymiego poparcia.
Awans jest w zasięgu Szwedów - szczególnie, że przyjdzie im rywalizować z mocno osłabioną Anglią. Co dalej? Będzie bardzo ciężko. Rywalizacja z Hiszpanią to będzie już zbyt wiele i ćwierćfinał to max. na co stać Szwedów.
Drugą z niespodzianek powinna być ekipa Rosji.
Oni jednak są absolutnym faworytem do wyjścia z grupy więc gdzie tu niespodzianka?
Rosjanie nie powinni mieć kłopotów ze zwycięstwem co może zaowocować grą z drużyną z B2. Pytanie co to zmieni... Niemcy czy Holandia? Tak czy siak o 1/2 raczej już nie powalczą.
Ostatnie zaskoczenie to według mnie Chorwacja, która może pokonać będących w kryzysie Włochów w rywalizacji o wyjście z grupy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom