>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Która partia jest za legalizacją e-hazardu

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Która partia jest za legalizacja e-hazardu, słyszałem że niedługo wybory więc warto by było zagłosować na kogoś kto by chciał zalegalizowac e-hazard, polityka tak bardzo sie nie interesuje wiec nie wiem kto jest za tym, jesli taki temat juz byl to sorry, ale bynajmniej nie znalazlem, jesli ktos sie interesuje to moze bardzo pomoc... Pozdrawiam
 
homel 918

homel

Użytkownik
Na 419 poslow, jeden z Pisu zaglosowal przeciw ustawie ograniczajacej hazard, wiec odpowiedz sobie.
Hazard to zlo, powiedz kolezance ze obstawiasz to zobaczysz jak sie na ciebie krzywo popatrzy, powiedz babci ze uprawiasz hazard to cie wysle do boga. Hazard sie zle kojarzy, takze mozesz pomarzyć.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Jeżeli chcesz wolności, która prowadzi do normalności to głosuj na WiP Janusza Korwina-Mikke. Nikt z obecnie rządzących nie przyłoży ręki do całkowitej legalizacji e-hazardu.
 
Baqu 744,3K

Baqu

Forum VIP
Jeżeli chcesz wolności, która prowadzi do normalności to głosuj na WiP Janusza Korwina-Mikke. Nikt z obecnie rządzących nie przyłoży ręki do całkowitej legalizacji e-hazardu.
czy możesz podać jakieś materiały źródłowe - cytat, w którym wypowiada się
on na temat hazardu ? i jego legalizacji ?

pozdr,
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Janusz Korwin-Mikke to nie jest doby kandydat nawet jak jest za e-hazardem, ten człowiek proponuje zbyt radykalne zmiany, które nijak się maja do Polskich realiów.

Myślę że obecna sytuacja e-hazardu nikomu nie przeszkadza i myślę że niema powodu wybierać kandydata przez ten pryzmat.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Janusz Korwin-Mikke to nie jest doby kandydat nawet jak jest za e-hazardem, ten człowiek proponuje zbyt radykalne zmiany, które nijak się maja do Polskich realiów.

Myślę że obecna sytuacja e-hazardu nikomu nie przeszkadza i myślę że niema powodu wybierać kandydata przez ten pryzmat.
tekstem o polskich realiach rozbiłeś bank.

Polskie realia czyli co? socjalizm? biegunkę legislacyjną? czy coś innego miałeś na myśli?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Miałem namyśli praktycznie wszytko, gospodarkę, religie, stosunek do innych nacji, naszą działalność w UE itd.

Tu: http://forsal.pl/artykuly/429636,janusz_korwin_mikke_zyciorys_i_poglady.html

W trakcie kampanii przekonywał, że Polska powinna jak najszybciej wystąpić z Unii Europejskiej,
Zapowiedział, że gdyby wygrał wybory prezydenckie, to przeniósłby siedzibę głowy państwa z Pałacu Prezydenckiego do Belwederu. Zaapelował do premiera Donalda Tuska o &quot;odchudzenie&quot; administracji państwowej. &quot;Z chwilą, kiedy są komputery, ludzi powinno być mniej niż przedtem. Jeżeli przedtem prezydent mieścił się w Belwederze, to teraz powinien zmieścić się w połowie Belwederu. Jak jest za duży budynek, to od razu się bierze za dużo urzędników&quot; - tłumaczył.
Według niego podczas kampanii należy zmienić obecny - jak ocenił - opiekuńczy ustrój, w którym o wszystkim decydują urzędnicy. &quot;Ludzie nie chcą żyć w klatce, nawet jeśli jest ona ze złota&quot; - przekonywał na konferencji prasowej zorganizowanej przy warszawskim ZOO, przed wybiegiem niedźwiedzi brunatnych. Zaproponował &quot;zmianę ustroju z opiekuńczego, socjalistycznego&quot; na ustrój, w którym &quot;nie byłoby tej bandy urzędników, która o wszystkim decyduje&quot;.
Zapewniał ponadto, że jako prezydent będzie domagał się likwidacji zasiłków dla bezrobotnych i zwiększenia wydatków na armię o 50 proc.
To jest dobre:
&quot;Musimy również zrobić w szkołach program przysposobienia obronnego, ale poważnego, tzn. młodzież - męska oczywiście - jedzie do garnizonu i przez tydzień siedzi w garnizonie, widzi, jak się strzela&quot; - dodał.
Jest liberałem, nie jest za demokracją, gdyż chce traktować ludzi zależnie od ich stany majątkowego i wykształcenia; &quot;człowiek z pod budki z piwem&quot; miałby według niego mieć mniejsze prawa niż &quot;inteligent&quot;. O podatkach nie będę wspominał, bo niema o czym, każdy sobie może przeczytać.


Kwestię czy się z nim zgodzić, czy nie pozostawiam już każdemu z osobna....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Miałem namyśli praktycznie wszytko, gospodarkę, religie, stosunek do innych nacji, naszą działalność w UE itd.
Tu: http://forsal.pl/artykuly/429636,janusz_korwin_mikke_zyciorys_i_poglady.html

To jest dobre:
Jest liberałem, nie jest za demokracją, gdyż chce traktować ludzi zależnie od ich stany majątkowego i wykształcenia; &quot;człowiek z pod budki z piwem&quot; miałby według niego mieć mniejsze prawa niż &quot;inteligent&quot;. O podatkach nie będę wspominał, bo niema o czym, każdy sobie może przeczytać.

Kwestię czy się z nim zgodzić, czy nie pozostawiam już każdemu z osobna....
Co tutaj jest bulwersującego? Chcesz bulić ogromne podatki - to jest twój problem, ja nie chcę. Niby dlaczego mamy opodatkowywać mózgi?
Być może jesteś zwolennikiem eurosocjalizmu i idącej za nim biurokracji, ja jednak nie dam sobie wmówić, że marchewka jest owocem, bo jakiś urzędas w Brukseli tak stwierdził.
Zasiłki dla bezrobotnych - kolejny bezsens, dlaczego chcesz ich likwidację czy znaczne uszczuplenie krytykować? Cytując M. Friedmana &quot;Jeśli płacicie ludziom za to, że nie pracują, a każecie im płacić podatki gdy pracują, nie dziwcie się, że macie bezrobocie.&quot; Przemyśl to.
Kolejny zarzut o uszczuplenie administracji publicznej. Niedawno składałem podanie o paszport, obsługiwały mnie 3 (słownie: TRZY) osoby: jedna wytłumaczyła mi jak trafić do kasy, gdy wróciłem druga wypełniała jedną stronę podania po czym trzecia przykleiła zdjęcie i podała mi potwierdzenie. Idąc dalej - po co tylu pracowników w US, skoro można PIT wypełniać przez Internet? Itd. itp.
Jeżeli chcesz to broń dalej socjalistycznego ustroju, w którym żyjesz - głosuj na SLD, PiS, który w tym momencie jest dla mnie bardziej socjalistyczny od czerwonych, PSL broniące ciągle KRUSu, który pożera bodajże z tego co pamiętam 7% rocznego budżetu, trzymaj na emeryturę w ZUSie, by dostać później 900 zł miesięcznie.
Możesz ew. zagłosować na liberalną partię PO, która jak na liberalną partię przystało podnosi podatki i chce praktycznie wyeliminować wolność obywatelską jaką jest prawo do inwestowania swoich pieniędzy w co się chce (chodzi mi o hazard) ????
Niestety nastały takie czasy, że jeżeli ktoś mówi prawdę i głosi słuszne idee jest postrzegany za dziwaka.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
midel nie jestem anie za PSL ani tymbardziej za PiS. Po prostu chce żyć w normalnym kraju, który się rozwija. Po za tym to nie jest temat o moich upodobaniach politycznych.


Oczywiście można ograniczyć liczbę ludzi zatrudnionych w administracji, tylko co powiesz dynamicznie wzrastającej liczbie studentów, którzy w przyszłości będą chcieli pracować w zawodzie jaki sobie wybrali, może mają rzucić studia, żeby nie szukać pracy na wyższych stanowiskach bo stołków jest i tak już za dużo.

Przecież można wystąpić z UD, jak problem za sponsorować milionom Polskich emigrantów bilet powrotny.

Zasiłek dla bezrobotnych, nie jest na całe życie, jak ktoś zostanie zwolniony z pracy to otrzymuje go i ma za co żyć zanim znajdzie nowego pracodawce.


Niema się jak nie zgodzić, że trzeba podnieć wydatki na wojsko, bo czas się szykować na wojnę. Niech każdy już na czołg sobie odkłada.

W Polsce możesz legalnie grać u bukmacherów, wiec o co ci chodzi, skoro za grę na giełdzie trzeba oddać podatki, to co jest nie tak w oddawaniu ich za zakłady.

Podatki są jakie są ale kraj się rozwija i pieniądze są na ten rozwój potrzebne.

Niestety nastały takie czasy, że jeżeli ktoś mówi prawdę i głosi słuszne idee jest postrzegany za dziwaka.
Janusza Korwina-Mikke nie mów prawdę, jest bogaty i ma gdzieś przeciętnego Kowalskiego, dla niego najważniejsze jest jogo osobiste dobro.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Śmiesznie wygląda wybieranie sobie &quot;faworyta&quot; w wyborach poprzez pryzmat jedynie bukmacherki ????
Niby dlaczego śmieszne? jak byś nie zauważył to jest forum bukmacherskie i wiadomo że każdy gracz chciałby pograć bez podatków legalnie a nie albo łamanie prawa i gra przez neta albo &quot;oddawaj 12 % frajerze!!&quot; .
Myślę że obecna sytuacja e-hazardu nikomu nie przeszkadza i myślę że niema powodu wybierać kandydata przez ten pryzmat.
Nikomu nie przeszkadza oprócz osób którzy nie chcą łamać prawa a też chciałyby pograć bez podatku który zżera pół wygranej.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nikomu nie przeszkadza oprócz osób którzy nie chcą łamać prawa a też chciałyby pograć bez podatku który zżera pół wygranej.
Ale wy chyba nie rozumiecie, że w Polsce jest coś takiego jak podatek od zysków, wzbogacenie (nie pamietam jak to się fachowo nazywa) i legalniej gry bez podatków nie będzie nigdy, a ewentualna legalizacja, spowodowała by to, że kupony rozliczane były by jak w naziemnych, czyli podatek byłby wliczony od razu.


Wiec jeśli chcecie głosować na osobę która da wam grę bez podatków, to sami startujcie ;) 21 lat chyba trzeba mieć + poparcie i mandat posła na wyciągnięcie ręki.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
tu chodzi o ograniczenie swobod obywatelskich, nie wiem czy widziales nowa ustawe antypokerowa ale to juz nie jest smieszne co oni wyrabiaja. jako obywatel unii europejskiej mam prawo do gry u bumkacherow jak i na pokerromach a oni jawnie chca mnie ograniczyc. i tylko slysze jakie to jest zle, a jesli jest takie zle to czemu sa kasyna, czemu sa jeszcze totomiksy czy stsy, czemu jest wodka w sklepach? dla mnie to jest szok ze zyje w takim popierdolonym kraju i choc zawsze nie bylo za ciekawie takich zmian na gorsze jak za PO nie pamietam
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Jeżeli już to UPR-WIP a nie WIP. Ostatnio był Kongres Prawicy w PKiN w Warszawie. Polecam go obejrzeć na YT. Osobiście mój głos także oddam na UPR-WIP.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niektórzy piszący tutaj o legalnej grze przez Internet bez podatku naprawdę mnie rozbrają... Jeśli coś jest legalne to musi być opodatkowane, dlaczego e-hazard ma być nieopodatkowany jak choćby paliwo? A może w ogóle znieść podatki, i wtedy lotniska, autostrady itp. będą się budować za darmo?! Co do tego Mikke, po tym jak przed wyborami prezydenckim powiedział że Polska jak najszybciej powinna wyjść z UE, myśle że ma nie pokolei w głowie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niby dlaczego śmieszne? jak byś nie zauważył to jest forum bukmacherskie i wiadomo że każdy gracz chciałby pograć bez podatków legalnie a nie albo łamanie prawa i gra przez neta albo &quot;oddawaj 12 % frajerze!!&quot; .
Śmieszne, bo czym jest bukmacherka w porównaniu do gospodarki, służby zdrowia, armii i tak dalej ... Jeśli zakłady bukmacherskie wskazują Ci na kogo masz zagłosowac to znaczy, że jeszcze nie dorosłes do prawa głosu. Nawet jakby PO dopłacała do każdego kuponu to i tak bym na nich nie zagłosował, bo trzeba miec swoje ideały i wartości których sie trzyma. PIS JOŁ.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Dawno nie zaglądałem na forum, stąd dość mocno zdziwiłem się czytając posty niektórych użytkowników. Cieszy mnie, że w końcu doszli do tego, o czym mówiłem jakieś 8 miesięcy temu. Pozwala to wierzyć, że za te kilkadziesiąt lat w końcu w Polsce &quot;będzie normalnie&quot;, może nawet &quot;przepięknie&quot;.

Wiara ponoć czyni cuda, jednak nie mam pewności czy wiara w Kaczyńskiego albo Tuska pozwoli ich wyznawcom przenosić góry.

Jednych bardziej od &quot;służby zdrowia&quot; interesuje bukmacherka, bo może akurat oni żyją z tego i w przeciwieństwie do wielu służbistów zdrowia do tego, by zarabiać nie potrzebują haraczu w postaci podatku.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Niektórzy piszący tutaj o legalnej grze przez Internet bez podatku naprawdę mnie rozbrają... Jeśli coś jest legalne to musi być opodatkowane, dlaczego e-hazard ma być nieopodatkowany jak choćby paliwo? A może w ogóle znieść podatki, i wtedy lotniska, autostrady itp. będą się budować za darmo?! Co do tego Mikke, po tym jak przed wyborami prezydenckim powiedział że Polska jak najszybciej powinna wyjść z UE, myśle że ma nie pokolei w głowie.
Nie masz za dużo tych autostrad w Polsce? Zobacz kto je buduje i przemyśl sobie sprawę, gdzie są pieniądze zdzierane z podatków na paliwo, które mialy iść na &quot;budowę autostrad&quot;.
Jeżeli kochasz socjalizm to tkwij dalej w UE. Według mnie po tym jak skończą się doplaty dla Polski trzeba będzie wyjść, o ile euro-socjalizm nie padnie pierwszy.
Nie potrafisz polemizować z JKM, więc możesz tylko o nim napisać, że &quot;ma nie po kolei&quot; w głowie z bł. ort.
 
Do góry Bottom