>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 70: Pudzian vs. Materla

radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Marek Samociuk vs. Izu Ugonoh @ 1,47, fortuna
Rewanżowa walka pomiędzy Samociukiem a byłym pięściarzem Izu Ugonohem. Warunki fizyczne, umiejętności bokserskie, a także srogie kopnięcia powinny dawać przewagę z każdą minutą walki Ugonohowi. Pozostaje aspekt kondycji, a także mentalu. W pierwszej walce to one zawiodły i przechyliły szalę zwycięstwa na stronę Samociuka. Na pewno staff Izu pracował nad tymi elementami bardzo mocno, ponieważ potencjał tego gościa jest ogromny! Marek jest walczakiem, szansa kolejnej walki w KSW to dla niego spore wyróżnienie, na pewno tanio skóry nie sprzeda i będzie się starał zaprezentować z jak najlepszej strony, ale dzisiaj spodziewam się z goła innego werdyktu niż w pierwszej walce i według mnie to Izu wyjdzie z klatki ze zwycięstwem. Kurs adekwatny do ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Walka zakonczy sie przez poddanie 2.50
Walka zakonczy sie przed poddanie zawodnika 2 ( Materla) 3.50


Michał nie jest juz najmłodszym zawodnikiem, zreszta tak jak Mariusz. Materla w swoich pierwszych walkach w KSW w turnieju wagi sredniej na przestrzeni KSW 6 i 7, wygrywał przez poddanie 4 razy ulegając w połfinale przez decyzje z Mendesem. Ogolnie 13 razy z 39 walk rozstrzygał włsnie w ten sposob. Pudzian nigdy nie byl mobilny z racji swoich gabarytów. Aktualnie oczywiscie jest troche mniejszy niz na pocztaku swoijej przygody z MMA. Nie mniej jednak przegrywał 5 z 7 razy wlaśnie przez poddanie. Ogolnie wieksze szanse widze na wygrana u Mariusza i jedyna opcje dla zawodnika z Szczecina to poddanie. Kursy kuszace i dlatego tego sprobuje.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
kupon.jpg

Przy okazji kolejnej gali KSW typuję walki, które moim zdaniem zakończą się przed czasem. Co do 4 pierwszych z najniższymi kursami nie mam wątpliwości (podobnie jak bukmacherzy), że nie dotrwają do decyzji. Przy dwóch ostatnich jest już większe ryzyka, ale i tam typuję szybkie skończenia.

Paczuski - Wilnis, czyli walka dwóch specjalistów od stójki z małym doświadczeniem w MMA. Mam nadzieję, że nie będzie tam stójkowych szachów, tylko "mocne wejście" Paczuskiego w KSW. Liczę, że Polak ustrzeli Holendra, który znany jest z dziurawej defensywy.

Z kolei w walce dwóch młodych Polaków, liczę szczególnie na niekonwencjonalnego Piwowarczyka, który z pięciu swoich zawodowych walk, tylko raz dotrwał do decyzji. Będzie do dla niego największe wyzwanie w karierze, ale mam nadzieję, że kolejny raz zaskoczy jakimś spektakularnym skończeniem.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Z całym szacunkiem do Mariusza i typujących na nie niego, ale w tej walce jesli nie dojdzie do kontzuji Michała to Pudzian nie ma zadnych szans na wygraną. W stojce bedzie punktowany i pisanie o atomowym cepie czy low kicku jest nielogiczne, bo Michał walczyl juz nie z takimi zawodnikami i prezentuje się naprawde stojkowowo dobrze, oczywiscie na tle Maria który boksu nie ma jako takiego. Z dołu Materla bedzie grozny, bedzie sie kleil i nie wierze ze da sie rozbic Pudzianowi. Jesli juz zostanie obalony to nie ma szans an skoncznie zadnych wg mnie. A pozniej trzeba bedzie wrocic do stojki i tak juz cardio Pudziana bedzie nadwyręzone. Materla w klinczu sądze ze moze byc nawet silnijesyz w trkacie upływu walki takze Pudzian to zadne value...
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ivan Erslan - Rafał Kijańczuk
Typ: Erslan przez KO/TKO/DQ
@1.55 Fortuna
Erslan, w mojej opinii ze sporymi szansami aby w niedługim czasie dostać walkę o pas w wadze light heavyweight kontra Kijańczuk - zawodnik, który 2 miesiące temu zadebiutował w organizacji KSW pokonując francuskiego zawodnika Kouadje. Ivan Erslan ma 3 stoczone walki dla organizacji KSW, w tym jedna przegrana z Narkunem. Erslan w rankingu wagowym plasuje się zaraz za aktualnym mistrzem Chuzhigaevem oraz Narkunem. Myślę, że w przypadku dzisiejszego zwycięstwo nad Kijańczukiem może niedługo dostać szansę walki o pas. Erslan jest specjalistą w wygrywaniu przez TKO. Pięć swoich ostatnich zwycięskich walk wygrywał właśnie w ten sposób. Co do Kijańczuka - uważam, że jest to słabszy zawodnik od Chorwata. Ostatnie 3 walki co prawda zwycięskie, ale wcześniej przegrywał z takimi zawodnikami jak Marcin Filipczak czy Adam Kowalski, których rekordy nie powalają na kolana. Uważam, że walka zakończy się przed czasem poprzez KO/TKO w wykonaniu chorwackiego zawodnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Piwowarczyk - Leśko WALKA zakończy się przed czasem - TAK
1.72 (Totalbet)/1.70 (STS)/1.68 (etoto)/1.67 (eFortuna)

Dwóch ofensywnych zawodników, wysoka waga, gdzie obaj praktycznie nie gubią kg i powinni mieć wiele sił/energii i nie powinno być tak, że po połowie walki już się tylko słaniają na nogach i ledwo żyją. Obaj też walczą bardzo ryzykownie. Piwowarczyk oddaje pozycje w parterze, Leśko fatalnie broni dostępu do głowy w stójce, co mocno punktowali mu zawodnicy w ACA. Piwowarczyk jeszcze nie przegrał i nie ma tzw. "pokory" do tego czasu powinien walczyć swoim efektownym i ofensywnym stylem, co powinno dawać walki kończone przed czasem. Spodziewam się tutaj, że walka nie dotrwa do końca i ktoś wyjdzie z tego wygraną przed czasem.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Pudzianowski - Materla
Typ: Materla wygra przed czasem czasem
Kurs: 1.6
efortuna
Materla po krótkim rozbracie z KSW powrócił do tej organizacji i pokonał Jasona Radcliffe’a. Michał to wojownik który przed żadnym wyzwaniem nie pęka. To zawodnik, który rywalizował m.in. z Roberto Soldićem, Scottem Askhamem i Mamedem Chalidowem. Od strony sportowej wyżej oceniam umiejętności Michała Materli i typuje jego wygraną przed czasem. U Pudziana lata lecą i sporo mięśni zrzucił, żeby być szybszym w oktagonie. Mariusz ostro trenowal przed walką na KSW 70, czym chwali się na swoich mediach społecznościowych.. lecz kalendarza się nie oszuka i mimo sympatii do Maria dziś nie daje mu dużych szans w starciu z takim wojownikiem jakim jest Materla.. Pudzian moim zdaniem powoli będzie zawieszał rękawice na kolku.. do dubla fajny kurs już poleciał ze 1.82. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Łukasz Rajewski - Francisco Barrio
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję @2.25 efortuna

Po tylu walkach które Rajewski zrobił w KSW dobrze by było gdyby w końcu powalczył z istotnymi postaciami KSW w tej kategorii jak Szadziński czy Sowiński pewnie by tak się stało gdyby nie porażka z Desmae ale też Barrio to nie jest najgorsze z możliwych zestawień. Argentyńczyk na pewno nie będzie łatwym rywalem będzie szukał uporczywie parteru a to sprawi że Łukasz będzie musiał się napracować aby tą walkę w stójce utrzymać. Oczywiście zwycięstwa Francisco nie wykluczam ale myślę że w tym konkretnym starciu stójka będzie górą i to spowoduje że Łukasz Rajewski po prostu ten pojedynek sobie wypunktuje.
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Tak na szybko bo za chwilę gala rozpoczyna się:
1. Materla wygra przed czasem 1.6 (sts)
Pudzian męczył się z Jurasem, który trenuje juz rekreacyjnie a Materla jest cały czas w treningu i jest zdecydowanie lepszy od Jurasa, jeżeli Pudzian nie ustrzeli jakimś cepem to brak szans na zwycięstwo bo w każdej płaszczyźnie michał jest od niego lepszy. Materla zarówno z dołu może czymś poddac jak i może trafić Pudziana który pod wpływem przyjętego jakiegoś ciosu zaczyna się cofać i widać wyraźnie, że traktuje mma jako zwykły zarobek więc szkoda mu tracić zdrowia
2. Rajewski wygra przez decyzję 2.55 (sts)
Rajewski powinien w stójce kontrolować przeciwnika i tak punktować ciosami prostymi. Defensywne zapasy nie są mocną stroną Rajewskiego ale liczę, że nieco poprawił ten element a także to, że Barrio nie jest na tyle dobry aby wygrac przez kontrole zapaśniczą 2 z 3 rund. Rajewski raczej problemów kondycyjnych nie ma a to w połączeniu z brakiem nokautującego ciosu dają według mnie walkę na pełnym dystansie
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Materla - Pudzian, walka zakonczy sie przez KO/TKO/DQ - TAK, 1.60, Fortuna

Bardzo ciekawy pojedynek w wadze ciężkiej, więc myślę że nie ma prawa to wyjść pod decyzję. Forma Pudziana z ostatnich pojedynków niezła, ale wieku nie oszuka mimo ogromnego doświadczenia. Dla Materli jest to wazny pojedynek na odbudowanie, dlatego myślę że to on słusznie jest faworytem tej walki. Myślę że kluczowa będzie siła ciosu obu zawodnikow, w przypadku Materli w gre wchodzi jeszcze dużo lepszy parter.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
M 86K

michalkin

Użytkownik
Łukasz Rajewski - Francisco Barrio
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję @2.25 efortuna

Po tylu walkach które Rajewski zrobił w KSW dobrze by było gdyby w końcu powalczył z istotnymi postaciami KSW w tej kategorii jak Szadziński czy Sowiński pewnie by tak się stało gdyby nie porażka z Desmae ale też Barrio to nie jest najgorsze z możliwych zestawień. Argentyńczyk na pewno nie będzie łatwym rywalem będzie szukał uporczywie parteru a to sprawi że Łukasz będzie musiał się napracować aby tą walkę w stójce utrzymać. Oczywiście zwycięstwa Francisco nie wykluczam ale myślę że w tym konkretnym starciu stójka będzie górą i to spowoduje że Łukasz Rajewski po prostu ten pojedynek sobie wypunktuje.
Raju po raz kolejny swoje. Sam grałem identyczny typ w singlu. Chyba czas pożegnać się z KSW. O ile w stójce jest solidny tak parter tragedia. Oddanie pleców jak amator, a przecież to była woda na młyn dla Argentyńczyka. Nie chcemy już oglądać tego zawodnika w tej federacji. albo inaczej, nie w tej formule. w K-1 ok, ale nie mma. Tu trzeba być albo przekrojowym, albo jak w jego przypadku mocne tdd, czego oczywiście nigdy nie było. Raju out z KSW.
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Jak widzę te Typy na Mariusza to zastanawiam się czy te osoby maja jakies pojęcie o mma. Materla to bierze bez dwóch zdań i żadnego value w kursie na Pudziana nie ma. Szkoda kasy
Przyznam szczerze, że wręcz czekałem na tą walkę by nawet Mariusz wyjaśnił Naszego forumowego klauna. I proszę. Długo nie trzeba było czekać.
Nie pierwszy raz.
Teraz nabierze wody w usta i nawet tutaj nie zajrzy.
Materia od zawsze był dmuchanym fighterem na potrzeby KSW i to wszystko. Tam po kolei to wyjaśniali, a to co zrobił Pudzianowski to deklasacja.
Pudzian przez morderstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +470
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przyznam szczerze, że wręcz czekałem na tą walkę by nawet Mariusz wyjaśnił Naszego forumowego klauna. I proszę. Długo nie trzeba było czekać.
Nie pierwszy raz.
Teraz nabierze wody w usta i nawet tutaj nie zajrzy.
Materia od zawsze był dmuchanym fighterem na potrzeby KSW i to wszystko. Tam po kolei to wyjaśniali, a to co zrobił Pudzianowski to deklasacja.
Pudzian przez morderstwo.
Wyjaśniasz kogoś minutę po zakończonej walce wcześniej nie pisząc o niej ani słowa?
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +264
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Chyba największym jest ten co władował hajs w Materle i nie dawał żadnych szans Pudzianowi.
Dokładnie, sam Mamed zawsze się wyrażał iż to jest mma i jeden cios może zmienić diametralnie przebieg walki. Więc pisanie o tym że ktoś nie ma w ogóle szans i kasa jest wyrzucona w błoto podsumowując sporą grupę przedmówców jest co najmniej niesmaczne. W tym forum chodzi o przedstawianie swoich poglądów na przebieg zdarzenia / wynik a nie ocenianie typów innych - no chyba że tak nie jest?

ar0nek napisał:
Jak widzę te Typy na Mariusza to zastanawiam się czy te osoby maja jakies pojęcie o mma. Materla to bierze bez dwóch zdań i żadnego value w kursie na Pudziana nie ma. Szkoda kasy

Wytłuszczony cytat raczej obraża osoby które postawiły na Pudziana w tym temacie - więc zacząłbym od upomnienia Pana arOnek.

P.s. Dziękuje kolegom którzy przedstawili swoje analizy na wygraną Pudzilly gdyż sam skorzystałem i dziękuję Im / Wam serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dokładnie, sam Mamed zawsze się wyrażał iż to jest mma i jeden cios może zmienić diametralnie przebieg walki. Więc pisanie o tym że ktoś nie ma w ogóle szans i kasa jest wyrzucona w błoto podsumowując sporą grupę przedmówców jest co najmniej niesmaczne. W tym forum chodzi o przedstawianie swoich poglądów na przebieg zdarzenia / wynik a nie ocenianie typów innych - no chyba że tak nie jest?
Przejrzałem temat. Posty z argumentacja były właśnie w stronę pudziana i wskazujące na value. Ze dwie osoby pisały o wyrzucaniu kasy w błoto stawiając na pudziana. Takie z d..y wpisy powinny być kasowane, bo nic nie wnoszą (nawet gdyby Pudzian leżał znokautowany).
 
Otrzymane punkty reputacji: +241
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Przyszedł czas na moment refleksji.

1 walka. Króciutko, Raju skończony debil (proszę nie usuwać bo tak było w rzeczywistości) jednego tylko żałuję że tak mocny gość jak Gamrot się z nimi buja. Niech ucieka do ATT i nie wraca do tych przygłupów.

2. Nie chcę komentować tego zdarzenia.

3. Anita tak rewelacyjna w starciu z Sormova, spokojna robiąca swoją robotę i cały plan taktyczny. Wczoraj? Włoszka na short notice po ciąży z 15 cm mniejszym zasięgiem rozbija Polkę w 3 rundzie w stójce jak chce mimo że wyglądała jak kapeć po 1 rundzie. To jest jeden wielki dramat, żeby dziewczyna po pełnym obozie tak wyglądała. Ok weszło, wygrała ale tak się nie da na dłuższą metę. Jeden Bóg tylko wie czemu Sormova tak łatwo przegrała walkę temu z Bekus. Chętnie bym teraz zobaczył starcie Sormowej z Włoszką po pełnym obozie. A Anicie krzyż na drogą bo jak tylko nie potrafi obalić rywalki to jest w przysłowiowej dupie.

4. K1 nie moje rewiry mimo że w MMA robili.

5. Piwko z Lesko. Ach ten wschodzący talent Piwowarczyk. Jeden lepszy rywal i kategorie srogo niżej i po chłopie jest. Przykro się na to patrzyło niestety. Leśko po psychologii skończonej ma sporo racji że to głównie w głowie się odbywa wszystko i dał radę. Doświadczenie po ACA dużo pomogło żeby przerobić na dystansie naszego młodego prospekta. Owszem walka bliska ale Piwko zawiódł mocno moim zdaniem.

6. Erslan? Tylko fortuna się ośmieszyła że dawała Kijanę faworytem. 2.05 Erslan na otwarciu kursów wygląda na science fiction. Kijana tylko dzięki Viaplay tu się znalazł, chłop reprezentuje poziom Babilonu, to nawet nie jest FEN.

7. Izu. Tu trzeba by książkę napisać i chętnie bym ją przeczytał jak głowa i psychika nie nadąża za resztą. Tutaj odpuszczę sobie karcenie Izu, nie ma sensu jego i siebie piszącego dobijać jak ten chłopak poniósł dwa razy sromotną porażkę z chłopcem z Wotore. To jest dramat. A Marek? Wygrał los na loterii że trafił w największej organizacji takiego przeciwnika. Nic mu nie odejmuje ale jakby nadal trwał w Wotore to świat by na tym nic nie stracił.

8. Najgorszy moment podsumowania. Daniel Omielanczuk. Nasz King Bruce Lee karate Mistrz. Tyle lat na karku tyle walk zrobionych a to nadal mentalnie dzieciak. "Chciałem się sprawdzić w parterze" wywiad po walce. Dla mnie chłop jest już skreślony na amen. Tylko jedna sprawa mi nie daje mi spokoju. Jak on mógł niedawno przerobić w ACA Daniela Jamesa potężnego byka murzyna co zniszczył Martinka (nowy nabytek KSW z ACA) i mieć wszystko pod kontrolą, tego nigdy się już nie dowiem. A tu mimo zapowiedzi że ma cały plan taktyczny że chce nawet do decyzji dojść tak odwalić z takim ogórem jak Prasel. To się nie dzieje na prawdziwio.

9. Mariusz Pudzian Pudzianowski. Po tylu latach grania w cyrku (jeśli chodzi o jego ostatnich rywali) wchodzi młóci w stójce i zabija charakternego Materle. Całe środowisko MMA poszło w łeb. Nikt nie widział szans dla Pudziana (nie mówię o populistycznych zapowiedziach/wywiadach), MMA się obroniło niecałe 1.5 minuty. Mimo wszystko smutna rzecz. Cipao wiadomo było od dawna że ma szklaną szczękę, ale żeby mieć tyle walk na karku tyle lat doświadczenia i tak się zrobić.. Berserker ze Szczecina jakby miał tle godności w sobie powinien wczoraj ogłosić zakończenie kariery a na pewno występów w padole KSW. Jeszcze tylko do Mariusza wrócę bo się należy chłopu. Jedno słowo - szacunek.


Gala fatalna ale jest promyk nadziei na przyszłość w postaci Króla toruńskiej czerwcowej gali - Mariana Ziółkowskiego (łapane 1.45 na otwarcie) obecnie 1.3 a realna wycena powinna wynosić 1.12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +913
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Poniżej kilka osób wyjaśniło Ci ten fenomen.
Czasami pomyśl logicznie i czytaj ze zrozumieniem.
Jakbyś pisał ze zrozumieniem to bym przynajmniej spróbował to także ze zrozumieniem przeczytać. Nikt mi powyżej nic nie wyjaśnił, bo nie chodzi mi o sam typ, tylko o to, że czekasz przed monitorkiem jak troll i wjeżdżasz, jak znasz wynik. Jak nie uważasz, że to jest żałosne to nie mamy o czym rozmawiać.
 
Do góry Bottom